X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie ,puki nie ma bety nie ma co zapisywać :*

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Dziewczyny dzis mam 13dpo i zrobilam test ciazowy i z niedowierzaniem widze cien !Jutro rano pedze na pierwsza bete,trzymajcie kciuki

    https://zapodaj.net/9d06cb50a9544.jpg.html
    Ida święta i coraz wiecej prezentow mamy :)
    Trzymam kciuki za bete.
    Po kiepskim listopadzie bedzie piekny grudzień <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a to winko to pijecie caly czas czy tylko do IUI?
    Czy potem moze miec wplyw na ewentualna ciaze?

  • Domika333 Ekspertka
    Postów: 137 234

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziewczyny możecie dopisać buźkę jak w poprzednim miesiącu... Choć jeszcze okres nie przyszedł to dzisiejsza beta na dała złudzeń. Od kilku dni bardzo źle się czułam i podejrzewałam, że wróciły problemy z krzepliwoscia krwi więc zrobilam rano badanie no i betę przy okazji. No i 3 tabletki Estrofemu przed iui podzialaly tak a nie inaczej i normy dwukrotnie przekroczone. Na początku stycznia ostatnie iui. Potem in vitro o ile będę mogła przy tym problemie... coraz bardziej się boję... Trzymam kciuki za Was wszystkie i cieszę się z każdego Waszego sukcesu!

    28l.
    3x AID :(
    Azospermia
    Warszawa - protokół długi
    I IVF - punkcja 27.03 - pobrano 24 komórki / hiperstymulacja (transfer odroczony)
    ❄❄❄❄ + 10 komórek zamrożonych
    27.05 - transfer 4.2.2
    Beta 5dpt 13 / 7dpt 53,7 / 10dpt 261,6 / 14dpt 1452 / 17dpt pęcherzyk / 23dpt ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domika333 wrote:
    A u mnie dziewczyny możecie dopisać buźkę jak w poprzednim miesiącu... Choć jeszcze okres nie przyszedł to dzisiejsza beta na dała złudzeń. Od kilku dni bardzo źle się czułam i podejrzewałam, że wróciły problemy z krzepliwoscia krwi więc zrobilam rano badanie no i betę przy okazji. No i 3 tabletki Estrofemu przed iui podzialaly tak a nie inaczej i normy dwukrotnie przekroczone. Na początku stycznia ostatnie iui. Potem in vitro o ile będę mogła przy tym problemie... coraz bardziej się boję... Trzymam kciuki za Was wszystkie i cieszę się z każdego Waszego sukcesu!
    A jakie masz problemy z krzepliwością i jak to się u Ciebie objawia? Ja myślę, że problemy z krzepliwością nie są przeciwwskazaniem do IVF. A jakie badanie robiłaś, że normy dwukrotnie przekroczone? Bierzesz jakieś leki na krzepliwość?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domika333 wrote:
    A u mnie dziewczyny możecie dopisać buźkę jak w poprzednim miesiącu... Choć jeszcze okres nie przyszedł to dzisiejsza beta na dała złudzeń. Od kilku dni bardzo źle się czułam i podejrzewałam, że wróciły problemy z krzepliwoscia krwi więc zrobilam rano badanie no i betę przy okazji. No i 3 tabletki Estrofemu przed iui podzialaly tak a nie inaczej i normy dwukrotnie przekroczone. Na początku stycznia ostatnie iui. Potem in vitro o ile będę mogła przy tym problemie... coraz bardziej się boję... Trzymam kciuki za Was wszystkie i cieszę się z każdego Waszego sukcesu!
    Szkoda :( byłam ciekawa co u Ciebie bo miałyśmy iui tego samego dnia,ja pewnie do Ciebie dołączę w środę

  • Domika333 Ekspertka
    Postów: 137 234

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    A jakie masz problemy z krzepliwością i jak to się u Ciebie objawia? Ja myślę, że problemy z krzepliwością nie są przeciwwskazaniem do IVF. A jakie badanie robiłaś, że normy dwukrotnie przekroczone? Bierzesz jakieś leki na krzepliwość?

    U mnie zaczęło się tak, że w ogóle nie chcieliśmy podchodzić do iui tylko od razu ivf więc w październiku zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne na wyciszenie. Po kilku dniach zaczęłam się źle czuć- stan podgoraczkowy, bóle głowy, przyspieszone bicie serca, ucisk w klatce piersiowej no a w nocy drętwienie rąk. Lekarz natychmiast kazał odstawić leki i powiedział że nie mogę przyjmować doustnie hormonów. Miałam zastrzyki Neoparin przez 20dni i wszystko wróciło do normy. Zdecydowaliśmy, że to może jest znak, żeby jednak spróbować iui. No ale jak widać nawet po 3 tabletkach dopochwowych pojawił się ten sam problem. Jutro idę do hematologa, zobaczymy co powie.
    A badanie to d-dimery.

    28l.
    3x AID :(
    Azospermia
    Warszawa - protokół długi
    I IVF - punkcja 27.03 - pobrano 24 komórki / hiperstymulacja (transfer odroczony)
    ❄❄❄❄ + 10 komórek zamrożonych
    27.05 - transfer 4.2.2
    Beta 5dpt 13 / 7dpt 53,7 / 10dpt 261,6 / 14dpt 1452 / 17dpt pęcherzyk / 23dpt ❤
  • Domika333 Ekspertka
    Postów: 137 234

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tecz_a wrote:
    Szkoda :( byłam ciekawa co u Ciebie bo miałyśmy iui tego samego dnia,ja pewnie do Ciebie dołączę w środę

    Trzymam za Ciebie kciuki z całego serca, żeby chociaż jednej z nas się udało!!

    28l.
    3x AID :(
    Azospermia
    Warszawa - protokół długi
    I IVF - punkcja 27.03 - pobrano 24 komórki / hiperstymulacja (transfer odroczony)
    ❄❄❄❄ + 10 komórek zamrożonych
    27.05 - transfer 4.2.2
    Beta 5dpt 13 / 7dpt 53,7 / 10dpt 261,6 / 14dpt 1452 / 17dpt pęcherzyk / 23dpt ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domika333 wrote:
    U mnie zaczęło się tak, że w ogóle nie chcieliśmy podchodzić do iui tylko od razu ivf więc w październiku zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne na wyciszenie. Po kilku dniach zaczęłam się źle czuć- stan podgoraczkowy, bóle głowy, przyspieszone bicie serca, ucisk w klatce piersiowej no a w nocy drętwienie rąk. Lekarz natychmiast kazał odstawić leki i powiedział że nie mogę przyjmować doustnie hormonów. Miałam zastrzyki Neoparin przez 20dni i wszystko wróciło do normy. Zdecydowaliśmy, że to może jest znak, żeby jednak spróbować iui. No ale jak widać nawet po 3 tabletkach dopochwowych pojawił się ten sam problem. Jutro idę do hematologa, zobaczymy co powie.
    A badanie to d-dimery.
    Kurcze to rzeczywiście poważna sprawa. A jaki masz wynik D-dimerów? Może podczas stymulacji lekarz od razu włączy Ci heparynę i nie będziesz miała takich problemów.

  • Domika333 Ekspertka
    Postów: 137 234

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH wrote:
    Kurcze to rzeczywiście poważna sprawa. A jaki masz wynik D-dimerów? Może podczas stymulacji lekarz od razu włączy Ci heparynę i nie będziesz miała takich problemów.

    Mam taką nadzieję! Jeśli chodzi o d-dimery to max jest 550, teraz mam 1290, a w październiku było 2600..

    28l.
    3x AID :(
    Azospermia
    Warszawa - protokół długi
    I IVF - punkcja 27.03 - pobrano 24 komórki / hiperstymulacja (transfer odroczony)
    ❄❄❄❄ + 10 komórek zamrożonych
    27.05 - transfer 4.2.2
    Beta 5dpt 13 / 7dpt 53,7 / 10dpt 261,6 / 14dpt 1452 / 17dpt pęcherzyk / 23dpt ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mutację PAI, która też wpływa na krzepliwość, ale tak dużych D-dimerów nigdy nie miałam. Max to 553 i często jedynym objawem, który mi dokucza jest ból nogi. Koniecznie odwiedź hematologa, a na pewno ustabilizuje Ci lekami krzepliwość i będziesz mogła spokojnie się stymulować. Zapewne to może być powód niepowodzeń w staraniach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domika333 wrote:
    A u mnie dziewczyny możecie dopisać buźkę jak w poprzednim miesiącu... Choć jeszcze okres nie przyszedł to dzisiejsza beta na dała złudzeń. Od kilku dni bardzo źle się czułam i podejrzewałam, że wróciły problemy z krzepliwoscia krwi więc zrobilam rano badanie no i betę przy okazji. No i 3 tabletki Estrofemu przed iui podzialaly tak a nie inaczej i normy dwukrotnie przekroczone. Na początku stycznia ostatnie iui. Potem in vitro o ile będę mogła przy tym problemie... coraz bardziej się boję... Trzymam kciuki za Was wszystkie i cieszę się z każdego Waszego sukcesu!

    Przykro mi bardzo.
    A zapowiadal sie taki piekny grudzień.

  • *zonaboba* Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Tu te same testy w innym świetle
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/242c37cf3c67.jpg

    Przepraszam, że Was tym zarzucam, ale kurczę nie mam się z kim tym podzielić za bardzo ;) 3 koleżankom moim już mówiłam, ale 2 z nich nie wiedzą w ogole co to starania o dziecko. Mysle, ze Wy rozumiecie co przezywam. Dziekuje Wam z calego serca za kciuki i miłe słowa. Nie wiem co bym bez Was zrobiła
    Gratulacje kochana :) u mnie porażka beta 0.22 jestem zła strasznie bo ten ból taki inny niż zawsze, którego tak naprawdę nigdy nie miałam dał mi nadzieje. Chyba nigdy nie doczekam takiego szczęścia :/ :/ :/

    Powrót na ovufriend po 1,5roku
    73 cs
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI :(
    6.12.18r - 2 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *zonaboba* wrote:
    Gratulacje kochana :) u mnie porażka beta 0.22 jestem zła strasznie bo ten ból taki inny niż zawsze, którego tak naprawdę nigdy nie miałam dał mi nadzieje. Chyba nigdy nie doczekam takiego szczęścia :/ :/ :/
    Bardzo mi przykro. Tule Cie mocno.
    W koncu kazda z nas doczeka tego szczescia musimy w to wierzyc. Moze jeszcze nie jest nasz czas ale wiedze ze on w końcu nadejdzie!

  • Mallow Znajoma
    Postów: 22 19

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Dziewczyny a to winko to pijecie caly czas czy tylko do IUI?
    Czy potem moze miec wplyw na ewentualna ciaze?
    Ja popijam weekendami, czasem kieliszek po pracy. Zwyczajnie bardzo lubię czerwone, wytrawne wino ;-)
    Dziś po IUI pytałam Pana doktora, czy mogę lampeczkę - powiedział, że nawet zaleca, trochę mnie wyciszy i uspokoi (jak wiemy- stres nie wskazany). Nawet w Sylwestra rekomendował kieliszek szampana :-D

    kahanka lubi tę wiadomość

  • Salma Autorytet
    Postów: 310 286

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    Dziewczyny a to winko to pijecie caly czas czy tylko do IUI?
    Czy potem moze miec wplyw na ewentualna ciaze?
    ja się przed winem nie wzbraniam :) mamaginekolog kiedyś pisała o tym artykuł (hipotetyczna Hania chyba brzmiał tytuł) i tam tłumaczyła, jak to działa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 23:35

    6 IUI :(

    1 IVF-punkcja 11.02- transfer 1 blastki 16.02- test 20,09 - 21.02; 360,2 - 26.02; 801,1 - 28.02.
  • Salma Autorytet
    Postów: 310 286

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *zonaboba* wrote:
    Gratulacje kochana :) u mnie porażka beta 0.22 jestem zła strasznie bo ten ból taki inny niż zawsze, którego tak naprawdę nigdy nie miałam dał mi nadzieje. Chyba nigdy nie doczekam takiego szczęścia :/ :/ :/
    przykro mi bardzo... kiedyś i my ujrzymy! zobaczysz!

    6 IUI :(

    1 IVF-punkcja 11.02- transfer 1 blastki 16.02- test 20,09 - 21.02; 360,2 - 26.02; 801,1 - 28.02.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba przykro mi bardzo :(

  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze nie da się byśmy wkoncu wszystkie zaszły ale trzeba wierzyć !

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana jutro dopiero wyniki oby do tego czasu okres nie przyszedł,modlę się z całych sił by ta nadzieja nie znikła

    kahanka lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
‹‹ 1118 1119 1120 1121 1122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ