Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • mkgk Autorytet
    Postów: 743 509

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczeń 2 udane IUI
    Luty 7 udanych IUI

    Marzec:
    Yaminka 02.03 Udało się!!!
    Ewi28 02.03 :(
    Chmielełke 03.03
    Pionierka 05.03 :(
    Nika77 06.03 :(
    Mariam 08.03
    Juka2018 08.03
    Mkgk 09.03 Udało się !!!
    Luna 131 10.03
    gosia1992 12.03
    Gaja88 12.03
    Lucy2323 12.03
    Malinowa5 15.03
    Selina 16.03
    Meśka 16.03
    Alaw87 17.03
    Aska32 17.03


    zi13rjjgy7oea2if.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka kochana Trzymamy mocno kciuki, trzy inseminacje dają największe szanse więc nie masz się co stresować, czekamy razem z tobą na wynik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 11:36

    Nathi2468, Lucy2323 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest bardzo ciężko...z nikim nie moge pogadac o tym, bo nikt nie rozumie
    jeszcze za pierwszym razem to mówilam i mamie i tacie że podchodzimy do iui, to tym razem nie mowilysmy nikomu..
    nie chcialam robic bety az dopoki nie przyjdzie @, ale ze bylam blizko laboratorium to poszlam..((

  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1740 1592

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika88, Juka 2018 &&& <3
    Nathi, Truskawkowa ja niestety dziś nie mam wolnego dnia - nawet bym rzekła w drugą stronę, ale nie mogę się za cholerę skupić na robocie jak tu tyle się dzieje :-P

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
    KD - zero zapłodnień
    KD - świeże komórki - 3 blastki z czego mamy ciążę 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Juka kochana Trzymamy mocno kciuki, trzy inseminacje dają największe szanse więc nie masz się co stresować, czekamy razem z tobą na wynik
    dziekuje))
    wlasnie ze chcialoby sie sprobowac tą trzecią ale p. doktor mówi że raczej nie bedziemy..
    może będe musiała go przekonać...?

  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Niestety tak jest kiedyś miałam 7 centymetrową torbiel i właśnie wykryłam ją poprzez betę
    Ehhhh ale ja będę nadal trzymać kciuki :) :*

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze dzis bylam u lekarza i dał mi chorobowe, bo zatoki(((i antybiotyk
    jeszcze nie kupowalam, poczekam po 15 zobacze czy kupowac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tolerancyjna wrote:
    Agika88, Juka 2018 &&& <3
    Nathi, Truskawkowa ja niestety dziś nie mam wolnego dnia - nawet bym rzekła w drugą stronę, ale nie mogę się za cholerę skupić na robocie jak tu tyle się dzieje :-P
    Tolerancyjna Wiesz dobrze że aby ktoś miał wolne ktoś inny musi pracować przykro nam że tym razem trafiło na ciebie:D


    Juka niestety jak ktoś nie był w takiej sytuacji w jakiej My jesteśmy obecnie to nigdy tego nie zrozumie i nie myśl na razie nad trzecią inseminację bo być może tym razem się uda Trzymamy mocno kciuki

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Tolerancyjna Wiesz dobrze że aby ktoś miał wolne ktoś inny musi pracować przykro nam że tym razem trafiło na ciebie:D


    Juka niestety jak ktoś nie był w takiej sytuacji w jakiej My jesteśmy obecnie to nigdy tego nie zrozumie i nie myśl na razie nad trzecią inseminację bo być może tym razem się uda Trzymamy mocno kciuki
    bardzo chcialoby sie wierzyc ze sie uda...ale niestety, nie moge

  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 21 marca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka nie trać nadziei :) &&&&&&&&&&

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie spoglądam na ostatnie zdjęcie USG przed podaniem zastrzyku i były tam aż dwa pęcherzyki jeden na prawym drugi na lewym jajniku i kurcze boję się że powstały z nich torbiele orientujecie się czy byłoby to jakieś przeciwwskazanie do zrobienia laparoskopii lub histeroskopii?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nathi2468 dziekuje..

    agika88 mój doktor też coś mówił o laparoskopii, że jak sie nie uda to trzeba będzie pomyśleć oby zrobić..
    ale jeszcze mówił że może da mi jakiś mocnejszy lek oby urosły pare pęcherzyków a nie jeden(chociaż miałam dosyć duży - 25 mm)

    Nie wiem co o tym wszystkim myśleć..

  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka my tu jesteśmy i cie rozumiemy bo wszystkie to samo przechodzimy. Także jesteśmy tu by się wspierać. Trxymamy kciuki za twoją betę &

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Juka my tu jesteśmy i cie rozumiemy bo wszystkie to samo przechodzimy. Także jesteśmy tu by się wspierać. Trxymamy kciuki za twoją betę &
    dziekuje)))i ja też trzymam kciuki za każda z was!oby wszystkim nam się udało))

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018 wrote:
    dziekuje)))i ja też trzymam kciuki za każda z was!oby wszystkim nam się udało))
    Juka a czym teraz jestes stymulowana?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Juka a czym teraz jestes stymulowana?
    aromek brałam od 3 po 7 dc
    pózniej w 12 dniu zastrzyk ovitrelle i w 13 dniu iui

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018 wrote:
    aromek brałam od 3 po 7 dc
    pózniej w 12 dniu zastrzyk ovitrelle i w 13 dniu iui
    Aromek to odmiana letrozolu tak? Jakie masz endo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Aromek to odmiana letrozolu tak? Jakie masz endo?
    tak na prawde to nawet nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka trzymam kciuki, oby nie trzeba było brać tego antybiotyku (ponoć są jakieś bezpieczne dla kobiet w ciąży, to pewnie lekarz na taki wymieni) :) Ja też mam zatoki teraz chore, ale liczę że obejdzie się bez antybiotyku.
    U mnie z rodziny wie tylko siostra, kazała mi jajo wysiadywać :D a że znajomych parę osób wie :)

    Agika siedzę jak na szpilkach do 17 :) akurat mam kliebtke o tej h, ale w przerwie będę tu zgadladac :D Oby to nie była torbiel a mały groszek.
    A propo laparo, to torbiel chyba p.wskazaniem nie jest, często się je usuwa laparoskopowa właśnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina a Wy dlugo sie staracie? Wiesz nie licze wtym cyklu w ogole na ciaze w moim przypadku to wiecej niz pewne ze nic z tego, szkoda ze klinika mnie wyrolowala i ostatnie IUI mi przepadlo. Oby to test mnie oszukal ale dxiwne ze nawet jesli torbiel to przeciez hcg musialoby byc dosyc wysokie i jakim sposobem tak iroslo z 3.

‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ