Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Juka trzymam kciuki, oby nie trzeba było brać tego antybiotyku (ponoć są jakieś bezpieczne dla kobiet w ciąży, to pewnie lekarz na taki wymieni) :) Ja też mam zatoki teraz chore, ale liczę że obejdzie się bez antybiotyku.

    Ja w 1 fazie cyklu miałam okropny katar ropny i chyba zapalenie zatok. Pomogło mi płukanie zatok Irigasinem i Sinupred. Polecam ;)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka czekamy niecierpliwie na twoj wynik :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Juka czekamy niecierpliwie na twoj wynik :)
    ja też czekam, chociaż boje sie..(

  • Gaja88 Autorytet
    Postów: 1426 1396

    Wysłany: 21 marca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka, Agika trzymam kciuki :)

    starania od 2015 r. , PCOS, endometrioza II st, Hashimoto, IO, morfo 1-4 %, AMH- 3,6
    2018-2019 - 2 IUI, 3 procedury, 3 transfery- :( :( :( laparoskopia i histeroskopia
    zmiana kliniki
    4 IMSI - 01.2020 r.
    1 transfer - 5.05.2020 - blastka 5.1.1
    beta 7dpt - 49,3 mlU/ml; 9dtp - 155,6 mlU/ml; 13dpt - 875,6 mlU/ml; 15dpt - 1450 mlU/ml, 30dpt <3
    2 transfer - 25.02.2022 - blastka 5.1.1 - :(
    3 transfer - 24.03.2022, 10 tc 💔😭
    4 transfer - :(
    5 IMSI - 06.2025- 3 ❄️
    Transfer 04/26 - 🙁
  • Poczekalnia Autorytet
    Postów: 958 831

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny POWRACAM ! :-) Hahaha Ale mi zajęło czasu przeczytanie tego wszystkiego ! O litości :-)

    mkgk Kochana gratuluję ! Kolejna marcowa IUI na plus! Super !

    Nina13 nawet nie wiem co napisać. Po prostu tragedia. Nigdy, ale to nigdy nie powinnyśmy tego przeżywać.

    Julka i Agika czekam na wasze wyniki ! Ja 26 idę na monitoring . Zobaczymy co tam urosło. Cykl ponownie bez stymulacji

    Nathi2468 lubi tę wiadomość

    ON - morfologia 3 % JA - insulinooporność.
    28.02.2018 pierwsza IUI :-( 29.03.2018 druga IUI :-( 27.04.2018 trzecia IUI :-(
    26.06 cb 01.08 :-(
    19.10 :-(
    22.03 transfer 4.1.1. Beta 10 dpt 288 mIU/ml 😍
    Będę czekać, aż się doczekam.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka wiesz juz cos?

    Littlegirl lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Juka wiesz juz cos?
    Nie,jeszcze nie ma wyniku na stronie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka na stronie? Robisz badania w diagnostyce?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Juka na stronie? Robisz badania w diagnostyce?
    Robię w vitalabo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juka2018 wrote:
    Robię w vitalabo
    Rozumiem, ja robie zazwyczaj w diagnostyce bo po 3 h mam wynik ale lab jest dosc daleko wiec mam tutaj takie na miejscu gdzie pobieraja do 10 a wyniki po 17

  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika juka trzymam za was kciuki:)

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany dziewczyny nie piszcie tak bo az m8 sie przykro robi, wiem ze to n8e ciaza bo mam czynnik szyjkowy:( test musial mnie oszukac na 100%

  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika czynnik szyjkowy czyli masz nisko szyjkę?

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja w 1 fazie cyklu miałam okropny katar ropny i chyba zapalenie zatok. Pomogło mi płukanie zatok Irigasinem i Sinupred. Polecam ;)
    Kochana od piątku płukam 2x dziennie zatoki (jakieś 4lata temu odkryłam te płukania i bez tego ani rusz :) ) i biore tone suplementów na zatoki, spraye itd. Od wielu lat cierpię na zatoki przez krzywą przegrodę i mniej więcej już wiem co pomaga, ale niestety z tydzień zawsze muszę pocierpieć :( Dr pozwoliła mi jeszcze groprinosin łykać, mam nadzieję że lada dzień minie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 15:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natusia to znaczy ze szyjka nie zgrywa sie z owulacja i albo jest zamknieta albo sluz bialy gesty i ,etny, dlatego tyle razy podchodzilismy do IUI bo to chyba jedyns szansa no chyba ze IVF

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Witajcie.
    Czy moge dołączyć?
    W srode 14.03 o 23 podalam sobie 2xOvitrelle a 16.03 w piatek mialam moje pierwsze IUI.
    Na usg byly 2 pecherzyki 20 i 21mm. Teraz czekanie na test.
    Za wszystkie trzymam mocno kciuki :)
    widzę że mamy dzieci z tego samego rocznika i tyle samo czasu walczymy o drugie :) witaj

    a z pierwszym mieliście problemy?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika kurcze tak bardzo bym chciała, żeby ci się udało...

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natusia ja tez bym chciala zeby nam wszystkim sie udalo, ilez mozna sie meczyc.. moze podejdxiemy do jeszcze jednej IUI bo przy czynniku szyjkowym to raczej marne szanse

  • Nathi2468 Autorytet
    Postów: 884 534

    Wysłany: 21 marca 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do87 co tam u ciebie? Przyszła już @?

    Starania od czerwca 2015r.
    - 1 IUI XII 2017r. - ciąża heterotopowa
    - 2 IUI III 2018r. - c.b.
    - VIII 2018r. usunięty lewy jajowód i 2 mięśniaki.
    - 3 IUI - X 2019 :(
    - 2020 r. 2 x IVF w Czechach nieudane
    - X 2021r. IVF ICSI - 8dpt beta HCG 88,6; 11 dpt 327,5; 13 dpt 961,8 ❤️❤️
    09.06.2022r. Milenka 1600g, 39cm; Martynka 1850g, 43cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie jutro rano kciuki. Są aż 3 pęcherzyki : 29, 21, 21 mm, czekam właśnie na zastrzyk i rano 2 iui :)

    Gaja88, Nathi2468, alaw87, tolerancyjna, Farelka, Luna131, Marmis, Lucy2323, nick nieaktualny, Motylek1313 lubią tę wiadomość

‹‹ 326 327 328 329 330 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ