X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, laski ale tu się dzieje 😍 czekam z niecierpliwością na dobre wiadomości! Trzymam kciuki za wszystkie razem i za każdą z osobna 😍

    Pat87, BlackDi, Aniulinka, PaniŻuczek lubią tę wiadomość

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17.06 piąta IUI , mam nadzieje ze ostatnia 😉 jak zawsze z reszta 😜 A jak tam objawy ,,urojone’’ są? 😋U mnie dość mocno tkliwe piersi, straszne gazy (pewnie od fasoli) 😂, śluzu sporo i w brzuchu jakoś niespokojnie . Noo i czasem w głowie się kręci, ale to pewnie od upałów . Samą mnie śmieszą te pseudo objawy, no ale warto się obserwować , bo a nóż widelec to wreszcie właśnie to co ma być 😍

    Pat87, Mallagga, PaniŻuczek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Gratulacje 🙂 a jaki u Was był problem ?
    Słabsze parametry nasienia, ale raczej niepłodność idiopatyczna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak "a nóż widelec mi się uda" to będę mówić, że moim pierwszym objawem jest szum w uszach ;D haha, nie wiem co jest grane, czy przez pogode, czy jak, ale od wczoraj wieczór bez przerwy szumi mi w uszach i co jakiś czas przytyka.
    A może i ja sikne przed piątkiem na test 😋

    PaniŻuczek, BlackDi lubią tę wiadomość

  • Mevr_A Autorytet
    Postów: 471 689

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie z was, które będą testować w tym tygodniu 🤞 ja miałam mieć betę w środę, ale że się aktualnie urlopuję, to oficjalnie muszę czekać aż do przyszłego poniedziałku.

    Chociaż wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że beta mi znów nie będzie potrzebna 😑

    Ja - endometrioza I stopnia
    Mąż - morfologia 0%

    2 x IUI 🙁

    IVF
    09.2019 - 🙁
    11.2019 - 🙁

    01.2020 - naturalny cud!
    10.02 - jest ❤
    20.03 - dziewczynka! 💜
    3.10.20 - Emma 🎂❤

    relgk6nl69ylptu1.png
  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    17.06 piąta IUI , mam nadzieje ze ostatnia 😉 jak zawsze z reszta 😜 A jak tam objawy ,,urojone’’ są? 😋U mnie dość mocno tkliwe piersi, straszne gazy (pewnie od fasoli) 😂, śluzu sporo i w brzuchu jakoś niespokojnie . Noo i czasem w głowie się kręci, ale to pewnie od upałów . Samą mnie śmieszą te pseudo objawy, no ale warto się obserwować , bo a nóż widelec to wreszcie właśnie to co ma być 😍

    Ja 2 dni później iui i "moje urojone" objawy (czyt. piersi, sutki) dość mocno bolą i swędzą?! 🤔 brzuch pobolewa...na urojenie super wpływa Duphaston- jest mi cudownie niedobrze po takiej dawce 😁

    BlackDi lubi tę wiadomość

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nic nie czuję 😐. Jedynie co to od iui nie byłam na tronie. (Zaparcia) . A poza tym- każdy irytuje mnie w pracy chcę na L4 😛

  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Kciuki zaciśnięte!

    Ja w piątek testuje. Już bliżej niż dalej :p
    Niestety nie mam zajadów od ananasa, które ponoć są objawem ciąży 😂😂
    E tam, ja nie miałam. 😂

    Aniulinka, McDa lubią tę wiadomość

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mam zajadów od ananasa, ale może dlatego ze przyjmowałam go w płynnej postaci 😜 A progesteronu tym razem nie biorę, także nie mogę na niego zrzucić odpowiedzialności 😂 Dziś mi się śniło, ze podczas ❤️ dostałam okresu hmmm...Tylko spokój może nas uratować , żeby nie zwariować w tym oczekiwaniu 😋

  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka zaparcie to dobry objaw 👍😂 Tez mnie wszystko wkurza i chce , strasznie chce L4 ehh...

    PaniŻuczek, anka1987 lubią tę wiadomość

  • Pat87 Autorytet
    Postów: 489 1405

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko czekam na pozytywny test i zaraz na L4. Im dłużej walczę tym bardziej mnie w pracy irytują. 😅
    Jedna z moich znajomych jest w ciąży, na luty ma termin i pali fajki jak smok. W styczniu straciła 8 tygodniową ciążę, brak tętna był, wtedy też paliła. I dalej pali, nic chyba jej rozumu nie przybyło. I jak to jest, że my się staramy, dbamy o siebie, chuchamy i dmuchamy. A takie zachodzą w ciążę ot tak, palą, imprezują i qrde niczym się nie przejmują.
    Ehhh, ręce opadają. 😕

    PaniŻuczek, Aniulinka, Wesoła_Muminka lubią tę wiadomość

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Laparoskopia - lewy jajowód niedrożny.
    In vitro🍀
    Gyncentrum
    2020 I Punkcja
    2020 Transfer 1 ❄️❄️5doba💔
    Histeroskopia ok.
    Cross-match 50%, genotyp hamujący KIR, NK 15%, allo-MLR 29%.
    2021 transfer 2 ❄❄3doba💔
    Klinika Bocian
    2021 II Punkcja 2BB, 4B
    2021 Transfer 3 - 4BB 💔
    2022 Transfer 4 - 2BB 💔
    2022 III Punkcja - 4AA i 3BC
    Metypred - Cross-match 25% ⬇️
    2022 Transfer 5 - 4AA❄💔 cb😭
    2023 Transfer 6 - 3BC❄️ 💔
    Allo-MLR 0,00%, cross-match 6%
    2023 IV Punkcja - jeden jedyny 3BC
    9.06.2023 - ivig
    12.06.2023 - Transfer 7 - 3BC💔
    Brak ❄️
    2024 Angelius
    18.04.2024 AZ 🍀
  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat87 wrote:
    Ja tylko czekam na pozytywny test i zaraz na L4. Im dłużej walczę tym bardziej mnie w pracy irytują. 😅
    Jedna z moich znajomych jest w ciąży, na luty ma termin i pali fajki jak smok. W styczniu straciła 8 tygodniową ciążę, brak tętna był, wtedy też paliła. I dalej pali, nic chyba jej rozumu nie przybyło. I jak to jest, że my się staramy, dbamy o siebie, chuchamy i dmuchamy. A takie zachodzą w ciążę ot tak, palą, imprezują i qrde niczym się nie przejmują.
    Ehhh, ręce opadają. 😕

    Zawsze tak jest...temu, kto uważa i bardzo chce zawsze jest ciężko...Ale bądźmy dobrej myśli 💓 nam też musi się udać 😉

    Apropo tego ananasa, to w ogóle nie jem...😁 nie chce popadać w paranoję, że coś lepiej na "cos" wpływa😐

    Pat87 lubi tę wiadomość

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Anka zaparcie to dobry objaw 👍😂 Tez mnie wszystko wkurza i chce , strasznie chce L4 ehh...

    Hmmm l4, ja może dostanę jak będę w 6m-cu... choć pracuje w terenie, ale za to szef bardzo oszczędza ciężarówki 😉😊 chwała mu za to! 😊

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat87 wrote:
    Ja tylko czekam na pozytywny test i zaraz na L4. Im dłużej walczę tym bardziej mnie w pracy irytują. 😅
    Jedna z moich znajomych jest w ciąży, na luty ma termin i pali fajki jak smok. W styczniu straciła 8 tygodniową ciążę, brak tętna był, wtedy też paliła. I dalej pali, nic chyba jej rozumu nie przybyło. I jak to jest, że my się staramy, dbamy o siebie, chuchamy i dmuchamy. A takie zachodzą w ciążę ot tak, palą, imprezują i qrde niczym się nie przejmują.
    Ehhh, ręce opadają. 😕
    Ja tez caly czas mowie ze tylko sie uda i nie zamierzam sie meczyc, bo wymyslaja takie dziwa ze nie zamierzam ryzykowac, a niby praca siedzaca od do, nic bardziej mylnego.

  • justa12345 Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy po zastrzyku ovitrelle miałyście inny okres niż zwykle? Mój nie chce się skończyć, mam 6 dzień i powinnam już mieć tylko lekkie plamienia a mam zwyczajne krwawienie. Zastanawiam się czy to od zastrzyku czy znów coś niepokojącego dzieje się w moim organizmie.

  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam normalnie, nie wpływał na moje cykle.

  • Ewela86 Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ale tu się sporo dzieje, początek lipca będzie emocjonujący :D
    Ja ponad tydzień jadłam ananasa, do tego witaminki i encorton. Dziś zrobiłam sobie badanie markera CA 125 i na szczęście jest w normie, nie jest podwyższony także chyba endometrioza wykluczona i laparoskopia nie będzie potrzebna. Ale w czwartek idę do lekarza i zobaczę co mi powie, a pytań mam dużo :D
    Imari gratuluję a za resztę trzymam kciuki :)

    Pat87, Mallagga, Imari lubią tę wiadomość

    6 lat starań o pierwsze dziecko
    niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia czynnościowa, wrogi śluz
    maj 2016 HSG- prawy jajowód niedrożny
    marzec 2017- histeroskopia- usunięcie polipa endometrialnego
    wrzesień 2017- histeroskopia- usunięcie polipów endometrialnych
    19.02.2019 1 IUI :(
    18.04.2019 2 IUI :(
    10.2019 - laparoskopia- udrożniony jajowód
    01.2020 - II kreski na teście :) Naturalny cud <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a ja dziś miałam małe plamienie :/ 23dc.. i teraz mam lekkie bóle brzucha jak na @.. więc chyba nie będzie bety w piątek. To chyba bedzie mój najkrótszy cykl w życiu:| jeszcze się nie załamuje do końca, ale nastawiam, że raczej będzie dupa

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jeśli można to dołączę do Was :)
    U mnie przygotowanie do pierwszego IUI, czekam na @ (no chyba że jednak nie przyjdzie :-P).

    Kciuki dla testujących w lipcu ;)

    Mallagga, Pat87, PaniŻuczek, Aniulinka, anissima lubią tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Kurcze a ja dziś miałam małe plamienie :/ 23dc.. i teraz mam lekkie bóle brzucha jak na @.. więc chyba nie będzie bety w piątek. To chyba bedzie mój najkrótszy cykl w życiu:| jeszcze się nie załamuje do końca, ale nastawiam, że raczej będzie dupa

    Głowa do góry!😉 lekkie plamienie nie musi od razu oznaczać, że się nie udało 😊
    3mam kciuki! za piątek 💪😊

    Aniulinka lubi tę wiadomość

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
‹‹ 410 411 412 413 414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ