Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • agusza Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2019, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, laski ale tu się dzieje 😍 czekam z niecierpliwością na dobre wiadomości! Trzymam kciuki za wszystkie razem i za każdą z osobna 😍

Pat87, BlackDi, Aniulinka, PaniŻuczek lubią tę wiadomość

Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • BlackDi Przyjaciółka

Wysłany: 24 czerwca 2019, 21:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    17.06 piąta IUI , mam nadzieje ze ostatnia 😉 jak zawsze z reszta 😜 A jak tam objawy ,,urojone’’ są? 😋U mnie dość mocno tkliwe piersi, straszne gazy (pewnie od fasoli) 😂, śluzu sporo i w brzuchu jakoś niespokojnie . Noo i czasem w głowie się kręci, ale to pewnie od upałów . Samą mnie śmieszą te pseudo objawy, no ale warto się obserwować , bo a nóż widelec to wreszcie właśnie to co ma być 😍

Pat87, Mallagga, PaniŻuczek lubią tę wiadomość

• Imari Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2019, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Gratulacje 🙂 a jaki u Was był problem ?
    Słabsze parametry nasienia, ale raczej niepłodność idiopatyczna

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 czerwca 2019, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak "a nóż widelec mi się uda" to będę mówić, że moim pierwszym objawem jest szum w uszach ;D haha, nie wiem co jest grane, czy przez pogode, czy jak, ale od wczoraj wieczór bez przerwy szumi mi w uszach i co jakiś czas przytyka.
    A może i ja sikne przed piątkiem na test 😋

PaniŻuczek, BlackDi lubią tę wiadomość

• Mevr_A Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2019, 23:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie z was, które będą testować w tym tygodniu 🤞 ja miałam mieć betę w środę, ale że się aktualnie urlopuję, to oficjalnie muszę czekać aż do przyszłego poniedziałku.

Chociaż wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że beta mi znów nie będzie potrzebna 😑

Ja - endometrioza I stopnia
    Mąż - morfologia 0%

2 x IUI 🙁

IVF
    09.2019 - 🙁
    11.2019 - 🙁

01.2020 - naturalny cud!
    10.02 - jest ❤
    20.03 - dziewczynka! 💜
    3.10.20 - Emma 🎂❤

relgk6nl69ylptu1.png
  • PaniŻuczek Koleżanka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 06:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    17.06 piąta IUI , mam nadzieje ze ostatnia 😉 jak zawsze z reszta 😜 A jak tam objawy ,,urojone’’ są? 😋U mnie dość mocno tkliwe piersi, straszne gazy (pewnie od fasoli) 😂, śluzu sporo i w brzuchu jakoś niespokojnie . Noo i czasem w głowie się kręci, ale to pewnie od upałów . Samą mnie śmieszą te pseudo objawy, no ale warto się obserwować , bo a nóż widelec to wreszcie właśnie to co ma być 😍

Ja 2 dni później iui i "moje urojone" objawy (czyt. piersi, sutki) dość mocno bolą i swędzą?! 🤔 brzuch pobolewa...na urojenie super wpływa Duphaston- jest mi cudownie niedobrze po takiej dawce 😁

BlackDi lubi tę wiadomość

" To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • anka1987 Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2019, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nic nie czuję 😐. Jedynie co to od iui nie byłam na tronie. (Zaparcia) . A poza tym- każdy irytuje mnie w pracy chcę na L4 😛

32 lat - starania o pierwsze dziecko <3
    Starania od 11.2016
    Leczenie w Invimed 10.2018
    Ja - AMH -6.06 po roku AMH 3.9
    HSG - drożne dwa jajowody.
    On:
    morfologia 1-2%
    SCD - 33%
    HBA -66%

2 x IUI - nie udane
    hbIMSI -udane - bliźniaczki <3 <3
  • Malinka2401 Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Kciuki zaciśnięte!

Ja w piątek testuje. Już bliżej niż dalej :p
    Niestety nie mam zajadów od ananasa, które ponoć są objawem ciąży 😂😂
    E tam, ja nie miałam. 😂

Aniulinka, McDa lubią tę wiadomość

24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • BlackDi Przyjaciółka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mam zajadów od ananasa, ale może dlatego ze przyjmowałam go w płynnej postaci 😜 A progesteronu tym razem nie biorę, także nie mogę na niego zrzucić odpowiedzialności 😂 Dziś mi się śniło, ze podczas ❤️ dostałam okresu hmmm...Tylko spokój może nas uratować , żeby nie zwariować w tym oczekiwaniu 😋

• BlackDi Przyjaciółka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka zaparcie to dobry objaw 👍😂 Tez mnie wszystko wkurza i chce , strasznie chce L4 ehh...

PaniŻuczek, anka1987 lubią tę wiadomość

• Pat87 Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko czekam na pozytywny test i zaraz na L4. Im dłużej walczę tym bardziej mnie w pracy irytują. 😅
    Jedna z moich znajomych jest w ciąży, na luty ma termin i pali fajki jak smok. W styczniu straciła 8 tygodniową ciążę, brak tętna był, wtedy też paliła. I dalej pali, nic chyba jej rozumu nie przybyło. I jak to jest, że my się staramy, dbamy o siebie, chuchamy i dmuchamy. A takie zachodzą w ciążę ot tak, palą, imprezują i qrde niczym się nie przejmują.
    Ehhh, ręce opadają. 😕

PaniŻuczek, Aniulinka, Wesoła_Muminka lubią tę wiadomość

Starania od 2016r.
    Walczymy dalej❤️
    In vitro🍀
    25.07 punkcja
    22.08 transfer ❄️❄️5 dniowych 💔
    01.2021 Konsultacja immunologiczna - Alloimunizacja, genotyp hamujący KIR, niedostateczny poziom przeciwciał allo-MLR.
    20.02.2021 drugi transfer 💔
    3 dniowe ❄️❄️ + embryoGlue + Atozyban 💔
    08.2021 zmiana kliniki 🍀
    2.10.2021 Punkcja🍀
    Pobrano 14, 7 zapłodnionych.
    Finalnie dwie blastocysty
    ❄2BB, ❄ 4BB
  • PaniŻuczek Koleżanka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat87 wrote:
    Ja tylko czekam na pozytywny test i zaraz na L4. Im dłużej walczę tym bardziej mnie w pracy irytują. 😅
    Jedna z moich znajomych jest w ciąży, na luty ma termin i pali fajki jak smok. W styczniu straciła 8 tygodniową ciążę, brak tętna był, wtedy też paliła. I dalej pali, nic chyba jej rozumu nie przybyło. I jak to jest, że my się staramy, dbamy o siebie, chuchamy i dmuchamy. A takie zachodzą w ciążę ot tak, palą, imprezują i qrde niczym się nie przejmują.
    Ehhh, ręce opadają. 😕

Zawsze tak jest...temu, kto uważa i bardzo chce zawsze jest ciężko...Ale bądźmy dobrej myśli 💓 nam też musi się udać 😉

Apropo tego ananasa, to w ogóle nie jem...😁 nie chce popadać w paranoję, że coś lepiej na "cos" wpływa😐

Pat87 lubi tę wiadomość

• PaniŻuczek Koleżanka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Anka zaparcie to dobry objaw 👍😂 Tez mnie wszystko wkurza i chce , strasznie chce L4 ehh...

Hmmm l4, ja może dostanę jak będę w 6m-cu... choć pracuje w terenie, ale za to szef bardzo oszczędza ciężarówki 😉😊 chwała mu za to! 😊

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 czerwca 2019, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pat87 wrote:
    Ehhh, ręce opadają. 😕
    Ja tez caly czas mowie ze tylko sie uda i nie zamierzam sie meczyc, bo wymyslaja takie dziwa ze nie zamierzam ryzykowac, a niby praca siedzaca od do, nic bardziej mylnego.

• justa12345 Debiutantka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy po zastrzyku ovitrelle miałyście inny okres niż zwykle? Mój nie chce się skończyć, mam 6 dzień i powinnam już mieć tylko lekkie plamienia a mam zwyczajne krwawienie. Zastanawiam się czy to od zastrzyku czy znów coś niepokojącego dzieje się w moim organizmie.

• anka1987 Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2019, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam normalnie, nie wpływał na moje cykle.

32 lat - starania o pierwsze dziecko <3
    Starania od 11.2016
    Leczenie w Invimed 10.2018
    Ja - AMH -6.06 po roku AMH 3.9
    HSG - drożne dwa jajowody.
    On:
    morfologia 1-2%
    SCD - 33%
    HBA -66%

2 x IUI - nie udane
    hbIMSI -udane - bliźniaczki <3 <3
  • Ewela86 Ekspertka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ale tu się sporo dzieje, początek lipca będzie emocjonujący :D
    Ja ponad tydzień jadłam ananasa, do tego witaminki i encorton. Dziś zrobiłam sobie badanie markera CA 125 i na szczęście jest w normie, nie jest podwyższony także chyba endometrioza wykluczona i laparoskopia nie będzie potrzebna. Ale w czwartek idę do lekarza i zobaczę co mi powie, a pytań mam dużo :D
    Imari gratuluję a za resztę trzymam kciuki :)

Pat87, Mallagga, Imari lubią tę wiadomość

6 lat starań o pierwsze dziecko
    niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia czynnościowa, wrogi śluz
    maj 2016 HSG- prawy jajowód niedrożny
    marzec 2017- histeroskopia- usunięcie polipa endometrialnego
    wrzesień 2017- histeroskopia- usunięcie polipów endometrialnych
    19.02.2019 1 IUI :(
    18.04.2019 2 IUI :(
    10.2019 - laparoskopia- udrożniony jajowód
    01.2020 - II kreski na teście :) Naturalny cud <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 czerwca 2019, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a ja dziś miałam małe plamienie :/ 23dc.. i teraz mam lekkie bóle brzucha jak na @.. więc chyba nie będzie bety w piątek. To chyba bedzie mój najkrótszy cykl w życiu:| jeszcze się nie załamuje do końca, ale nastawiam, że raczej będzie dupa

• Alexandra88 Autorytet

Wysłany: 25 czerwca 2019, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jeśli można to dołączę do Was :)
    U mnie przygotowanie do pierwszego IUI, czekam na @ (no chyba że jednak nie przyjdzie :-P).

Kciuki dla testujących w lipcu ;)

Mallagga, Pat87, PaniŻuczek, Aniulinka, anissima lubią tę wiadomość

PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • PaniŻuczek Koleżanka

Wysłany: 25 czerwca 2019, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Kurcze a ja dziś miałam małe plamienie :/ 23dc.. i teraz mam lekkie bóle brzucha jak na @.. więc chyba nie będzie bety w piątek. To chyba bedzie mój najkrótszy cykl w życiu:| jeszcze się nie załamuje do końca, ale nastawiam, że raczej będzie dupa

Głowa do góry!😉 lekkie plamienie nie musi od razu oznaczać, że się nie udało 😊
    3mam kciuki! za piątek 💪😊

Aniulinka lubi tę wiadomość

‹‹ 410 411 412 413 414 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego