X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka takie plamienie może być implantacyjnym! Tego Ci życzę 🥰 Ja nawet u siebie takowego wypatrywałam, ale ni widu ni słychu 😒

    Aniulinka lubi tę wiadomość

  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Kurcze a ja dziś miałam małe plamienie :/ 23dc.. i teraz mam lekkie bóle brzucha jak na @.. więc chyba nie będzie bety w piątek. To chyba bedzie mój najkrótszy cykl w życiu:| jeszcze się nie załamuje do końca, ale nastawiam, że raczej będzie dupa


    Który dzień po inseminacji będziesz miała w piątek? Zastanawiam się kiedy iść na betę, inseminacje miałaś w poniedziałek, tydzień i dwa dni temu.

    PaniŻuczek lubi tę wiadomość

  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulas wrote:
    Który dzień po inseminacji będziesz miała w piątek? Zastanawiam się kiedy iść na betę, inseminacje miałaś w poniedziałek, tydzień i dwa dni temu.

    Ja równo 2tyg po iui mam się zgłosić na betę 😊

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również równo 2tygodnie po, w piatek będzie mój 27dc.
    Póki co nic nie widać na @ ale troche się czuje jakby zaraz miała przyjść.
    Kurczę będę cały dzień latać do lazienki i sprawdzać:p
    Jutro zrobie test w domu

    Boże dziewczyny, na prawdę jesteście kochane. Nikt tak nie podnosi na duchu. Może tak jest bo wszystkie dążymy do tego samego i wiemy jak jest nam smutno jak nie wychodzi. Ciesze się, że tu zaglądam ♥️😘

    PaniŻuczek, BlackDi, Pat87, anka1987, Nadzieja, xyz, Wesoła_Muminka, anissima lubią tę wiadomość

  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Boże dziewczyny, na prawdę jesteście kochane. Nikt tak nie podnosi na duchu. Może tak jest bo wszystkie dążymy do tego samego i wiemy jak jest nam smutno jak nie wychodzi. Ciesze się, że tu zaglądam ♥️😘

    Pewnie dlatego 😉 żadna z moich koleżanek nie walczyła tak o dziecko, jak ja muszę to robić 😑 i dlatego jak zaczyna się ten temat, to się wycofuje, bo raz usłyszałam że "będę zapladniana jak krowa".... w życiu bym się nie spodziewała, że kiedykolwiek kobieta- kobiecie tak powie... nie wiem czy było to w formie żartu czy nie...takich sl9wa na głos nie powinna była powiedziec😶 dlatego zaczęłam szukać wsparcia na forach i trafiłam na najlepsze! 😊💓

    Aniulinka, BlackDi, Malinka2401, Wesoła_Muminka lubią tę wiadomość

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może dzięki temu będziemy traktować nasze przyszłe ciążę jak DAR? 😁
    Jestem pewna, że jak dożyję mojej pierwszej ciąży, to będę cieszyła się z niej milion razy bardziej jakby udało mi się za pierwszym razem. I będę z tego dumna 😅😀

    A tymczasem miłego dnia dziewczyny :) u mnie zapowiada się praca do 17stej w temperaturze 31° 🌡🌡 za zimno źle, za gorąco źle... 🤔😋

    Pat87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Może dzięki temu będziemy traktować nasze przyszłe ciążę jak DAR? 😁
    Jestem pewna, że jak dożyję mojej pierwszej ciąży, to będę cieszyła się z niej milion razy bardziej jakby udało mi się za pierwszym razem. I będę z tego dumna 😅😀

    A tymczasem miłego dnia dziewczyny :) u mnie zapowiada się praca do 17stej w temperaturze 31° 🌡🌡 za zimno źle, za gorąco źle... 🤔😋
    O to to!! Uda sie i zapomnimy szybko jak, najwazniejszu bedzie maly cud!

    Mojej kolezance wyszlo po 2 /3 cyklach, wie jak sytuacja u nas, po porodzie jakos mowi ze miala czas ze nie chxiala tego dziecka, powiem wam (wstyd) ale pomyslalam wtedy ze tak jest jak sie cos udaje bez wysilku to sie gada takie glupoty.

    Aniulinka lubi tę wiadomość

  • Natka17 Przyjaciółka
    Postów: 109 116

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Kurcze a ja dziś miałam małe plamienie :/ 23dc.. i teraz mam lekkie bóle brzucha jak na @.. więc chyba nie będzie bety w piątek. To chyba bedzie mój najkrótszy cykl w życiu:| jeszcze się nie załamuje do końca, ale nastawiam, że raczej będzie dupa
    Ja też tak miałam jakoś 10 dni po IUI i byłam pewna, że cykl będzie bardzo krótki, chodziłam cały czas z podpaska, bo brzuch bolał jakbym za chwilę miała dostać okres. Tyle że nie miałam plamienia więc nawet się nie łudziłam, że mogło się udać, testu nawet nie robiłam, a tu proszę. Mam nadzieję, że u Ciebie też się tak skończy ten cykl 😄

    Pat87, Wesoła_Muminka, McDa lubią tę wiadomość

    starania od 06.2017 r.
    AMH - 2,23
    LH, FSH, TSH, prolaktyna - w normie
    kwiecień 2018 HSG - oba jajowody drożne
    problem męski - żylaki powrózka nasiennego
    18.04 - 1 IUI -> 05.05.2019 r. II kreski na teście, 6.06 beta 802 -> 08.05 beta 1829, 22.05 jest ❤️
    p19udqk3b8x2lnei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, moja beta z dziś 950 więc w stosunku do poniedziałkowej 420 wszystko ok;) jeszcze może w piątek powtórzę i narazie dam sobie spokój.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2019, 12:21

    Ewela86, BlackDi, Pat87, Natka17, Mallagga, Mevr_A, PaniŻuczek, Aniulinka, Wesoła_Muminka, Nadzieja, anissima, Paulas lubią tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniŻuczek wrote:
    Pewnie dlatego 😉 żadna z moich koleżanek nie walczyła tak o dziecko, jak ja muszę to robić 😑 i dlatego jak zaczyna się ten temat, to się wycofuje, bo raz usłyszałam że "będę zapladniana jak krowa".... w życiu bym się nie spodziewała, że kiedykolwiek kobieta- kobiecie tak powie... nie wiem czy było to w formie żartu czy nie...takich sl9wa na głos nie powinna była powiedziec😶 dlatego zaczęłam szukać wsparcia na forach i trafiłam na najlepsze! 😊💓

    To nie do wiary ze kobieta - kobiecie może powiedzieć takie słowa ... nawet jeżeli byłoby to powiedziane w formie żartu to i tak uważam ze powinna zachować to dla siebie...
    Ojj ja tez się cieszę ze jest to forum, można porozmawiać, a kiedy trzeba to i się wyżalić :)

    Imari - cudne wieści :) można gratulować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2019, 12:51

    Imari lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    Cześć, moja beta z dziś 950 więc w stosunku do poniedziałkowej 420 wszystko ok;) jeszcze może w piątek powtórzę i narazie dam sobie spokój.

    Piękny wynik, gratulacje 😉 niech rośnie ❤

    Imari lubi tę wiadomość

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • Pat87 Autorytet
    Postów: 502 1466

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    Cześć, moja beta z dziś 950 więc w stosunku do poniedziałkowej 420 wszystko ok;) jeszcze może w piątek powtórzę i narazie dam sobie spokój.
    Cudowna, pozytywna wiadomość. ❤️
    Beta pięknie przyrasta.
    Oby więcej takich pozytywnych wibracji! 😀😀💞💞

    Imari lubi tę wiadomość

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Laparoskopia - lewy jajowód niedrożny.
    In vitro🍀
    Gyncentrum
    2020 I Punkcja
    2020 Transfer 1 ❄️❄️5doba💔
    Histeroskopia ok.
    Cross-match 50%, genotyp hamujący KIR, NK 15%, allo-MLR 29%.
    2021 transfer 2 ❄❄3doba💔
    Klinika Bocian
    2021 II Punkcja 2BB, 4B
    2021 Transfer 3 - 4BB 💔
    2022 Transfer 4 - 2BB 💔
    2022 III Punkcja - 4AA i 3BC
    Metypred - Cross-match 25% ⬇️
    2022 Transfer 5 - 4AA❄💔 cb😭
    2023 Transfer 6 - 3BC❄️ 💔
    Allo-MLR 0,00%, cross-match 6%
    2023 IV Punkcja - jeden jedyny 3BC
    9.06.2023 - ivig
    12.06.2023 - Transfer 7 - 3BC💔
    Brak ❄️
    2024 Angelius
    18.04.2024 AZ 2AB🍀
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal w to nie do końca wierzę;) jeśli czeka się na coś tak długo, to człowiek boi się cieszyć;)

    Malinka2401, xyz, Pat87, Mallagga, Natka17 lubią tę wiadomość

  • Pat87 Autorytet
    Postów: 502 1466

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może pomożecie 🤔
    Robię sobie w tym cyklu testy owulacyjne, a co, może naturalnie coś zaskoczy, w końcu nadzieja zawsze gdzieś się tli. 😅
    W piątek, w 9 dc, miałam lekki śluz, więc następnego dnia zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, i w niedzielę wyszedł pozytywny, i w poniedziałek, i we wtorek, no i dziś też. I zglupiałam. Zwykle wychodziły pozytywne dwa dni przed owu, po owu już wychodziły negatywne.
    I teraz te 5 dni pozytywnych testów wprawiły mnie w lekką konsternację. 😕

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Laparoskopia - lewy jajowód niedrożny.
    In vitro🍀
    Gyncentrum
    2020 I Punkcja
    2020 Transfer 1 ❄️❄️5doba💔
    Histeroskopia ok.
    Cross-match 50%, genotyp hamujący KIR, NK 15%, allo-MLR 29%.
    2021 transfer 2 ❄❄3doba💔
    Klinika Bocian
    2021 II Punkcja 2BB, 4B
    2021 Transfer 3 - 4BB 💔
    2022 Transfer 4 - 2BB 💔
    2022 III Punkcja - 4AA i 3BC
    Metypred - Cross-match 25% ⬇️
    2022 Transfer 5 - 4AA❄💔 cb😭
    2023 Transfer 6 - 3BC❄️ 💔
    Allo-MLR 0,00%, cross-match 6%
    2023 IV Punkcja - jeden jedyny 3BC
    9.06.2023 - ivig
    12.06.2023 - Transfer 7 - 3BC💔
    Brak ❄️
    2024 Angelius
    18.04.2024 AZ 2AB🍀
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miałam wczoraj inseminacje. Powiedzcie mi czy wy tez krwawiłyście po zabiegu? Bo ja mam ciagle w śluzie krew i się troszkę zmartwiłam. Do tego nie zrobili mi usg po inseminacji. Czy zawsze robią?

    PplPp1.png
  • Pat87 Autorytet
    Postów: 502 1466

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Hej dziewczyny, miałam wczoraj inseminacje. Powiedzcie mi czy wy tez krwawiłyście po zabiegu? Bo ja mam ciagle w śluzie krew i się troszkę zmartwiłam. Do tego nie zrobili mi usg po inseminacji. Czy zawsze robią?
    Ja po inseminacji nie miałam żadnych plamień, ale lekarz uprzedzał, że mogą występować niewielkie plamienia z krwią.
    USG po inseminacji mnie nie robią, ale są tu dziewczyny, które miały usg po inseminacji. Wszystko zależy od lekarza.

    anissima lubi tę wiadomość

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Laparoskopia - lewy jajowód niedrożny.
    In vitro🍀
    Gyncentrum
    2020 I Punkcja
    2020 Transfer 1 ❄️❄️5doba💔
    Histeroskopia ok.
    Cross-match 50%, genotyp hamujący KIR, NK 15%, allo-MLR 29%.
    2021 transfer 2 ❄❄3doba💔
    Klinika Bocian
    2021 II Punkcja 2BB, 4B
    2021 Transfer 3 - 4BB 💔
    2022 Transfer 4 - 2BB 💔
    2022 III Punkcja - 4AA i 3BC
    Metypred - Cross-match 25% ⬇️
    2022 Transfer 5 - 4AA❄💔 cb😭
    2023 Transfer 6 - 3BC❄️ 💔
    Allo-MLR 0,00%, cross-match 6%
    2023 IV Punkcja - jeden jedyny 3BC
    9.06.2023 - ivig
    12.06.2023 - Transfer 7 - 3BC💔
    Brak ❄️
    2024 Angelius
    18.04.2024 AZ 2AB🍀
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada ja nigdy nie miałam usg w dniu inseminacji. A krwawienie zdarzyło mi się dwa razy, raz lekkie plamienie, a drugim razem żywa krew. Także tak, zdarza się 😉 Pewnie zależy od budowy i osoby która wykonuje

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) myślałam, że z tym usg to takie uroki inseminacji na NFZ, a jednak wszystko zależy od lekarza. To teraz najgorszy etap - czekanie :p

    PplPp1.png
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam USG przed iui aby sprawdzić jeszcze raz ile jest pęcherzyków, jak urosły itp. Na następnym dzień miałam jednorazowe plamienie. Po tygodniu mam się zgłosić na kontrolę by sprawdzić czy pęcherzyki pękły. A więc wizyta jutro.

    Pat87, nada, anissima, PaniŻuczek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszej wizycie, wiem że mega wcześnie, ale musiałam iść ustalić które leki biorę, a które odstawiam i kiedy. Pęcherzyk jest, na szczęście w macicy...więc na ten moment wszystko wygląda ok;) następna wizyta za dwa tygodnie... Tak pomyślałam że wiruski zostawię jak zobaczę serduszko;) życzę Wam miłego dnia i 3mam za Was kciuki kochane! Jeśli ktoś prowadzi statystyki to można mnie dopisać 4IUI 11.06

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2019, 10:59

    Nadzieja, BlackDi, Pat87, Natka17, Aniulinka, agusza, Ewela86, Paulas, PaniŻuczek lubią tę wiadomość

‹‹ 411 412 413 414 415 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ