X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyz wrote:
    Dziewczyny.. jak zrobiła mi się torbiel z pęcherzyka i dostałam pregnyl na pekniecie to chyba i tak już po ptakach prawda?
    Cykl naturalny bez iui bo robimy sobie małą przerwę choć cicho liczyłam na mały cud.
    Pęcherzyk nie pękł, więc i owulacji nie było. Raczej nic z tego ☹️ które to twój DC??

  • xyz Koleżanka
    Postów: 51 10

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    Pęcherzyk nie pękł, więc i owulacji nie było. Raczej nic z tego ☹️ które to twój DC??
    17 DC. To że owulacji nie było to jasne ale teraz podali mi zastrzyk żeby jeszcze torbiel pękła...i zastanawiałam się czy komórka jajowa może być jeszcze uwolniona 🤔

    Starania do 10.2015 r.
    IO, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    Mąż morfologia 1%, ruch postępowy 24%
    Scd 15% Hba 76%
    HSG- 03.2019 - drożne
    1 IUI 08.04.2019 :(
    2 IUI 02.05.2019 :(
    3 IUI 27.05.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    Testowałaś?? Jak ma się sprawa?


    Czytam Wasze wszystkie komentarze ale jestem zestresowana, żeby samej pisać :P jade na bete za równo godzine. Bede miała odpowiedź między godziną 17-20. @ dalej nie mam ale mam co jakis czas różne plamienia, źle mi się to kojarzy bo miałam z tym problem jeszcze przed czasem kiedy myślałam o dziecku

    A domowe testowanie 13 dni po inseminacji negatywne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 10:50

    PaniŻuczek, Pat87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mevr_A wrote:
    Dzięki za wsparcie dziewczyny ❤

    Na poprawę humoru napchałam się wczoraj pizzą pod korek i popchnęłam winem - od razu się człowiek lepiej poczuł 😂

    Najlepsze połączenie na smutki :) zobaczysz, w końcu zaskoczy, nie ma innej opcji ♥️

    Mevr_A lubi tę wiadomość

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:29

  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Czytam Wasze wszystkie komentarze ale jestem zestresowana, żeby samej pisać :P jade na bete za równo godzine. Bede miała odpowiedź między godziną 17-20. @ dalej nie mam ale mam co jakis czas różne plamienia, źle mi się to kojarzy bo miałam z tym problem jeszcze przed czasem kiedy myślałam o dziecku

    A domowe testowanie 13 dni po inseminacji negatywne

    3mam kciuki za wysoka bete😊 ja dopiero 9 dni po iui, więc dalej czekam...
    Jestem tu rzadko obecna w tym tygodniu, bo nie chce się nakręca po komentarzach 😑
    U mnie dzisiaj lekkie bóle podbrzusza, takie jak co miesiąc przed @... dziś mój 25dc, także jeszcze 3 i czas pokaże 😊

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    My podchodzimy dwa razy do iui a jak się nie uda to ivf. Mevr_a a jaki macie problem, jeżeli można wiedzieć?? Wino na smutki najlepsze! 😁 Cieszę się że już powrócił ci humor! 😉 Niech moc będzie z Tobą 😁

    Ania, my tak samo , Tylko 2 razy jeśli chodzi o iui 😊 zresztą nasza ginekolog powiedziała że 2 wystarczą,bo nie ma co narażać się na koszty...po ostatnim usg, kiedy pokazala się torbielka wypelniona krwią, dr zapytała czy decydujemy się na drugą próbę...troszkę się zniechecilam, ale walczę i wierzę dalej ❤

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • xyz Koleżanka
    Postów: 51 10

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Nie wiem ile w tym prawdy ale kiedyś mi lekarz powiedział że jak pęcherzyk nie pęknie wtedy kiedy powinien to później już komórka nawet jak będzie uwolniona to raczej do zapłodnienia się nie nadaje
    Ale to tylko pewnie teoria a różne cuda bywały 😀

    Dzięki. Tak też przypuszczalam

    Starania do 10.2015 r.
    IO, niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia
    Mąż morfologia 1%, ruch postępowy 24%
    Scd 15% Hba 76%
    HSG- 03.2019 - drożne
    1 IUI 08.04.2019 :(
    2 IUI 02.05.2019 :(
    3 IUI 27.05.2019
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Nie wiem ile w tym prawdy ale kiedyś mi lekarz powiedział że jak pęcherzyk nie pęknie wtedy kiedy powinien to później już komórka nawet jak będzie uwolniona to raczej do zapłodnienia się nie nadaje
    Ale to tylko pewnie teoria a różne cuda bywały 😀

    Mam pytanie, czy któraś z Was leczy się w Artemidzie w Olsztynie? Dużo było udanych iui na forum?

    Ja się leczyłam w artemidzie, 3 lata temu pierwsza iui udana, a teraz druga udana :)

    anissima lubi tę wiadomość

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Czytam Wasze wszystkie komentarze ale jestem zestresowana, żeby samej pisać :P jade na bete za równo godzine. Bede miała odpowiedź między godziną 17-20. @ dalej nie mam ale mam co jakis czas różne plamienia, źle mi się to kojarzy bo miałam z tym problem jeszcze przed czasem kiedy myślałam o dziecku

    A domowe testowanie 13 dni po inseminacji negatywne
    Kciuki!

    Aniulinka lubi tę wiadomość

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra już puszczajcie te kciuki 😋 byłam na becie i tak mnie brzuch rozbolał.. myślałam, że ze stresu. Ale @ przyszła na całego. I tyle.
    2 IUI nieudane. Może zdążę zrobic 3cią iui przed wyjazdem do Polski a potem już laparoskopia. Nawet mi sie płakać nie chce. Mam lekkiego doła ale jestem jakaś zła. Później sobie porycze narazie musze ogarnąć winko i słodycze. Człowiek cały miesiąc się stara, wszystkiego sobie odmawia, że ostry cheat potrzebny

    3mam kciuki za resztę, muszą być jakies dobre wiadomości na lipiec ♥️

    PaniŻuczek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Dobra już puszczajcie te kciuki 😋 byłam na becie i tak mnie brzuch rozbolał.. myślałam, że ze stresu. Ale @ przyszła na całego. I tyle.
    2 IUI nieudane. Może zdążę zrobic 3cią iui przed wyjazdem do Polski a potem już laparoskopia. Nawet mi sie płakać nie chce. Mam lekkiego doła ale jestem jakaś zła. Później sobie porycze narazie musze ogarnąć winko i słodycze. Człowiek cały miesiąc się stara, wszystkiego sobie odmawia, że ostry cheat potrzebny

    3mam kciuki za resztę, muszą być jakies dobre wiadomości na lipiec ♥️
    Nie tak mialo byc...
    Oby winko i slosycze pomogly i dodaly sil!! :*

    Aniulinka lubi tę wiadomość

  • PaniŻuczek Koleżanka
    Postów: 51 57

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Dobra już puszczajcie te kciuki 😋 byłam na becie i tak mnie brzuch rozbolał.. myślałam, że ze stresu. Ale @ przyszła na całego. I tyle.
    2 IUI nieudane. Może zdążę zrobic 3cią iui przed wyjazdem do Polski a potem już laparoskopia. Nawet mi sie płakać nie chce. Mam lekkiego doła ale jestem jakaś zła. Później sobie porycze narazie musze ogarnąć winko i słodycze. Człowiek cały miesiąc się stara, wszystkiego sobie odmawia, że ostry cheat potrzebny

    3mam kciuki za resztę, muszą być jakies dobre wiadomości na lipiec ♥️

    Oj 😑 ściskam mocno! 🤗
    Wino i słodycze najlepsze 😊 dobrze, że przynajmniej na smutki wymyślili coś konkretnego 😊😉
    Za kciuki- dziękuję 😊 3 lipca zbliża się wielkimi krokami...

    " To nie wiara czyni cuda, lecz ludzie którzy nie stracili wiary!"
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka tulę!!! :*
    Dziewczyny możecie mi powiedzieć jak to jest z refundacją?? Ile razy możemy kupić na ryczałt zastrzyki typu - fostion, menopur lub mensinorm?? Jestem trochę zielona w tym temacie , myślałam, że limitu nie mamy. Pani dr wypisała mi na kolejny cykl mensinorm ale na 100% a więc w aptece zapłacę około 700zł za 8 zastrzyków - załamałam się!!!!
    Może ma ktoś na sprzedaż MENSINORM??? MENOPUR??? albo chociaż fostimon??????
    RATUJCIE!!

  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Refundacja jest na 3 cykle niezależnie od tego czym Cię stymulują. Często lekarze zostawiają te refundowane cykle na in vitro bo wtedy bierze się dużo większe dawki i wtedy więcej zyskujesz. Przy czym, z tego co wiem, dla NFZ jedna recepta to jeden cykl.

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm to ja już takich refundowanych leków miałam na 5 cykli. 🙄🙄eeeyyyy 🙄😳😳. Aż mnie teraz przeraża myśl że jak dojdzie do ivf to kokosy będę płacić za leki 😱😱

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 21:12

  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Chodziłaś do jakiegoś konkretnego lekarza?? Polecasz któregoś? Ja przy pierwszej miałam każda wizytę u kogoś innego- strasznie mi się to nie podobało. Przy drugiej tylko u jednego -Zd.

    Prawie każdą wizytę miałam u innego lekarza. Najbardziej mi podpasowal Przybyłowicz i Zbroch. Chociaż nie jestem pewna czy Zbroch jeszcze tam pracuje, teraz go nie spotkałam.

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle razy byłaś stymulowana gonadotropinami? Bo to tylko o te drogie zastrzyki chodzi. Aż niewiarygodne mi się wydaje... Ja przez 2 lata stymulacji i 2 inseminacje ani razu nie dostałam gonadotropin. A poza tym lekarze z klinik raczej tego pilnują i informują dlaczego przy inseminacji nie polecają korzystać z refundacji.

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • Paulas Ekspertka
    Postów: 645 76

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj dziewczyny u mnie tez nie za ciekawie. Testować mam w poniedziałek, ale już zaczyna mnie delikatnie pobolewac brzuch, plecy - tradycyjnie jak na okres i jakoś dziwnie chwile dziś tak na samym dole z lewej strony. Okres może przyjść jeszcze przed testowaniem, choć chciałam sobie wydłużyć ten cykl i tak do środy/czwartku progesteronem, ale boje się ze mi się nie uda a wtedy 12 dzień cyklu - wtedy zjawiam się na monitoring i zazwyczaj dostaje receptę na ovitrelle wypadnie mi na wyjeździe 😳

‹‹ 413 414 415 416 417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ