X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Beta <1.20...

    tylko się nie poddawaj :* przeżyj smutki i działaj dalej. Jestem pewna na 100% że się uda, też musisz być ;*


    moja beta z poniedziałku 18, czytałam w necie że ma być przyrost 66%... a co jak jest większy?
    dzisiaj beta 67, a progesteron 31

    a sikaniec z dzisiaj negatywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2019, 13:44

    Mallagga, BlackDi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    tylko się nie poddawaj :* przeżyj smutki i działaj dalej. Jestem pewna na 100% że się uda, też musisz być ;*


    moja beta z poniedziałku 18, czytałam w necie że ma być przyrost 66%... a co jak jest większy?
    dzisiaj beta 67, a progesteron 31

    a sikaniec z dzisiaj negatywny
    Ja sie nastawialam na 3-4podejscia

    Korona lekko zadrzala ale juz na miejsvu, juz zapytalam lekarza co teraz :)

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Beta <1.20...


    Ojjjj przykro mi :-* ale pamiętaj że nie można się poddawać, w końcu się uda :) nam wszystkim !

    Rossa - ja dopiero 5 dzień po iui, i tylko pierwszego dnia odczuwałam jajniki, tak to teraz nic mnie niw boli.

    Aniulinka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    tylko się nie poddawaj :* przeżyj smutki i działaj dalej. Jestem pewna na 100% że się uda, też musisz być ;*


    moja beta z poniedziałku 18, czytałam w necie że ma być przyrost 66%... a co jak jest większy?
    dzisiaj beta 67, a progesteron 31

    a sikaniec z dzisiaj negatywny

    A to nie jest tak ze nie powinien być niższy niż 66%, chyba jak jest więcej to ok. Ale może jeszcze dziewczyny się wypowiedzą :)

    Aniulinka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • BlackDi Przyjaciółka
    Postów: 104 310

    Wysłany: 24 lipca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wielkie gratulacje!! Minimum 66% 😉 Lepiej że więcej niż gdyby miało być za mało! Ewentualnie duży przyrost może wskazywać ciąże mnoga 😋 Ja w tym miesiącu zrobiłam sobie przerwę, bo urlop i żeby odpocząć od lekarzy, to dla odmiany rękę złamałam 🤣 ehh...A w temacie prokreacji, to nawet nie wiem czy owu w tym cyklu była czy nie, wiec nie wiem kiedy spodziewać się okresu 😆 Cały czas trzymam kciuki za Was wszystkie 😘

    Aniulinka lubi tę wiadomość

  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 24 lipca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    moja beta z poniedziałku 18, czytałam w necie że ma być przyrost 66%... a co jak jest większy?
    dzisiaj beta 67, a progesteron 31

    a sikaniec z dzisiaj negatywny
    Ze spokojem ja miałam w 12 dpi betę 32, a w 14. już 97, więc podobne przyrosty. Z dzieciątkiem wszystko w porządku.

    Na pewno przy ciąży bliźniaczej są dużo większe przyrosty niż przy pojedynczej ale to chyba jeszcze większe niż te nasze.
    Słyszałam też teorię, że przy dziewczynce beta rośnie szybciej niż przy chłopcu. U mnie co prawda się sprawdziło, ale żadnych badań na to chyba nie ma 😜

    Gratulacje i nudnej ciąży Ci życzę!

    Aniulinka lubi tę wiadomość

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 24 lipca 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossa wrote:
    Tydzień temu miałam IUI i od 2 dni boli mnie brzuch i okolice krocza.... Myślicie że to może być po duphastonie? Miał ktoś tak? Martwię się.

    Ja też równo tydzień temu miałam iui. Do wczoraj rana zero jakichkolwiek boleści. Po południu do samej nocy ból brzucha, jajników jak na dzień przed okresem... Dziś już mi przeszło, co i raz tylko delikatnie ciągnie mnie dół brzucha. Także może i Tobie minie 😊 a mnie o dziwo nie bolą piersi, zawsze zaraz po owulce nie mogłam się dotknąć. Teraz nic 😉 ale co to się dziwić, jak człowiek nafaszerowany tymi hormonami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackDi wrote:
    Aniulinka wielkie gratulacje!! Minimum 66% 😉 Lepiej że więcej niż gdyby miało być za mało! Ewentualnie duży przyrost może wskazywać ciąże mnoga 😋 Ja w tym miesiącu zrobiłam sobie przerwę, bo urlop i żeby odpocząć od lekarzy, to dla odmiany rękę złamałam 🤣 ehh...A w temacie prokreacji, to nawet nie wiem czy owu w tym cyklu była czy nie, wiec nie wiem kiedy spodziewać się okresu 😆 Cały czas trzymam kciuki za Was wszystkie 😘


    Dzięki 😘
    Serio dziewczyny ta ciąża przychodzi kiedy najmniej się spodziewamy.
    I co, że miałam iui, jak olałam temat kompletnie, na weselu piłam na umor, grile zaliczone a nowy tatuaż już się goi..
    Wszystkim się uda, bez względu czy jadlyscie ananasa czy nie :p ja następne badania zrobię za tydzień, ale już będę uważać 😁

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 24 lipca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Dzięki 😘
    Serio dziewczyny ta ciąża przychodzi kiedy najmniej się spodziewamy.
    I co, że miałam iui, jak olałam temat kompletnie, na weselu piłam na umor, grile zaliczone a nowy tatuaż już się goi..
    Wszystkim się uda, bez względu czy jadlyscie ananasa czy nie :p ja następne badania zrobię za tydzień, ale już będę uważać 😁

    Z tego wszystkiego nie napisałam - wielkie Gratulacje dla Ciebie :) rośnijcie zdrowo ! :)

    Aniulinka lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Rossa Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 24 lipca 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, mam nadzieję że i mi minie w końcu ten ból. Mnie piersi też nic nie bolą,a szkoda bo może to by był jakiś znak😁 Kiedy testujesz?

    Aniulinka, gratuluję i życzę rozwojowych 9 miesięcy 😘

    Aniulinka lubi tę wiadomość

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 24 lipca 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    tylko się nie poddawaj :* przeżyj smutki i działaj dalej. Jestem pewna na 100% że się uda, też musisz być ;*


    moja beta z poniedziałku 18, czytałam w necie że ma być przyrost 66%... a co jak jest większy?
    dzisiaj beta 67, a progesteron 31

    a sikaniec z dzisiaj negatywny
    Aniulinka czy możesz powiedzieć jakie Twój mąż miał nasienie w czasie inseminacji ?

    I gratuluję super przyrostu 😁

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 24 lipca 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rossa zamierzam testowac za tydzień, choc nie wiem czy wytrzymam 😁 z drugiej strony miałam zastrzyk z ovitrelle więc chyba będę musiała wytrzymać żeby nie robić sobie zbędnych nadziei. Właśnie mnie też dziwi, że piersi nie bolą, nie wiem czy to dobrze czy źle...
    A w ogóle wiecie może po jakim czasie od zastrzyku z ovitrelle można zrobić betę?

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 24 lipca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_12 wrote:
    Rossa zamierzam testowac za tydzień, choc nie wiem czy wytrzymam 😁 z drugiej strony miałam zastrzyk z ovitrelle więc chyba będę musiała wytrzymać żeby nie robić sobie zbędnych nadziei. Właśnie mnie też dziwi, że piersi nie bolą, nie wiem czy to dobrze czy źle...
    A w ogóle wiecie może po jakim czasie od zastrzyku z ovitrelle można zrobić betę?


    Klaudia zastrzyk utrzymuje się około 10 dni, ale może być różnie i utrzymywać się krócej i dłużej. Najlepiej betę zrobić w dniu spodziewanej @. Chociaż znam przypadki, że dziewczynom wychodził sikaniec pozytywny już w 11 dc, dla pewności sprawdzały betę i okazywało się że ciąża :)

    Powiem Wam, że mnie też cycki nie bolą, a zawsze już kilka dni po owu doskwiera mi ich ból i to zwiastuje @. Chociaż chyba trudno stwierdzić czy ból piersi zwiastuje @ czy ciąże.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2019, 19:23

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 24 lipca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiadomo jak na to patrzeć. Trzeba czekać. ja dzis robiłam progesteron i wynik 24. To chyba jest ok? Tabletek po iui nie biorę żadnych

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 24 lipca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_12 wrote:
    No właśnie nie wiadomo jak na to patrzeć. Trzeba czekać. ja dzis robiłam progesteron i wynik 24. To chyba jest ok? Tabletek po iui nie biorę żadnych

    To dobry wynik :) ja idę w piątek :)

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Aniulinka czy możesz powiedzieć jakie Twój mąż miał nasienie w czasie inseminacji ?

    I gratuluję super przyrostu 😁

    Mogłabym powiedzieć, ale nie wiem :D rok temu robiąc badania w Polsce androlog mówił że ma dobre nasienie, ale na wynikach na kartce Morfologia 0%. Pół roku karmilam go na przemian witamina E i macą. przy 2 inseminacji miał około 20milionow plemników a przy trzeciej powiedzieli mi tylko, że 'very very good', 😁😂 nie chciałam ich ganiać już żeby sprawdzili dokładnie bo przychodzą tylko że strzykwką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2019, 21:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Klaudia zastrzyk utrzymuje się około 10 dni, ale może być różnie i utrzymywać się krócej i dłużej. Najlepiej betę zrobić w dniu spodziewanej @. Chociaż znam przypadki, że dziewczynom wychodził sikaniec pozytywny już w 11 dc, dla pewności sprawdzały betę i okazywało się że ciąża :)

    Powiem Wam, że mnie też cycki nie bolą, a zawsze już kilka dni po owu doskwiera mi ich ból i to zwiastuje @. Chociaż chyba trudno stwierdzić czy ból piersi zwiastuje @ czy ciąże.


    Spokojnie z cyckami! Daj im trochę czasu :D z betą też poczekaj nie ma sensu robić wcześniej, Ja zrobiłam w 12dniu po iui i to nie byłam pewna czy ten wynik 18 to nie pregnyl.
    3mam kciuki 😘

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 24 lipca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Mogłabym powiedzieć, ale nie wiem :D rok temu robiąc badania w Polsce anddolog mówił że ma dobre nasienie, ale na wynikach na kartce Morfologia 0%. Pół roku karmilam go na przemian witamina E i macą. przy 2 inseminacji miał około 20milionow plemników a przy trzeciej powiedzieli mi tylko, że 'very very good', 😁😂 nie chciałam ich ganiać już żeby sprawdzili dokładnie bo przychodzą tylko że strzykwką
    Aha 😃 ciekawe jak to będzie u nas

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Aha 😃 ciekawe jak to będzie u nas


    Mojej koleżanki mąż miał plemniki w tysiącach ale w końcu zaskoczyło i to naturalnie 🥰.
    W końcu dotrą i zrobią co trzeba, tylko cierpliwości! 😁

    Angela, Pat87 lubią tę wiadomość

  • Angela Autorytet
    Postów: 619 248

    Wysłany: 24 lipca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Mojej koleżanki mąż miał plemniki w tysiącach ale w końcu zaskoczyło i to naturalnie 🥰.
    W końcu dotrą i zrobią co trzeba, tylko cierpliwości! 😁
    Zawsze się pocieszam takimi wiadomościami 😄 mój 1 lipca miał badanie. W całości 28 mln, morfologia tylko 1%, ruchliwość w normie. Niby potrzeba tylko jednego plemnika. Chciałabym już mieć ten koszmar starań za sobą 🙂

    Aniulinka lubi tę wiadomość

    27l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    09.2019 3IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -0.92

    Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ