X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • Ewela86 Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 20 lipca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Wróciłam dzisiaj znad morza i pierwsze co to zajrzałam do was bo tydzień mnie tu nie było :D
    Widzę, że sporo się dzieje, trzymam kciuki za wszystkie staraczki :)
    Ja dostałam skierowanie na laparoskopię i jednak się zdecydowałam, ale będę robić dopiero w październiku lub listopadzie, chyba że do tego czasu nie będzie potrzebna :D Wróciłam wyluzowana z urlopu także kto wie co się wydarzy :D :D

    Mallagga, Pat87 lubią tę wiadomość

    6 lat starań o pierwsze dziecko
    niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia czynnościowa, wrogi śluz
    maj 2016 HSG- prawy jajowód niedrożny
    marzec 2017- histeroskopia- usunięcie polipa endometrialnego
    wrzesień 2017- histeroskopia- usunięcie polipów endometrialnych
    19.02.2019 1 IUI :(
    18.04.2019 2 IUI :(
    10.2019 - laparoskopia- udrożniony jajowód
    01.2020 - II kreski na teście :) Naturalny cud <3
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 20 lipca 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 ja będę testowała kilka dni przed Tobą. Choć czas się dluzy strasznie. Na szczęście w środę wyjeżdżam nad morze więc może jakoś szybciej zleci 😁 U mnie narazie spokój z wszelkimi bólami i objawami, które mam co miesiąc 🤭

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Tomasia Ekspertka
    Postów: 160 91

    Wysłany: 21 lipca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj miałam druga już inseminacje. Czy bolały was po tym jajniki? Przy pierwszej zero dolegliwości a dziś nieznośny ból jajnika, z którego była owulacja.

  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 21 lipca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomasia wrote:
    Wczoraj miałam druga już inseminacje. Czy bolały was po tym jajniki? Przy pierwszej zero dolegliwości a dziś nieznośny ból jajnika, z którego była owulacja.

    Insemiacje miałam o 15, wieczorem bolały mnie jajniki i podbrzusze i miałam plamienie. Ogólnie słabo się czułam. Ja pomyślałam że może pęcherzyki pękły, bo miałam robione na niepeknietych. Kolejnego dnia rano już było wszystko ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomasia wrote:
    Wczoraj miałam druga już inseminacje. Czy bolały was po tym jajniki? Przy pierwszej zero dolegliwości a dziś nieznośny ból jajnika, z którego była owulacja.
    Mnie bolalo na drugi dzien rano tak ze wzielam nospe i potem juz bylo spoko :)

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 21 lipca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_12 wrote:
    Alexandra88 ja będę testowała kilka dni przed Tobą. Choć czas się dluzy strasznie. Na szczęście w środę wyjeżdżam nad morze więc może jakoś szybciej zleci 😁 U mnie narazie spokój z wszelkimi bólami i objawami, które mam co miesiąc 🤭

    Kiedy dokładnie będziesz testować ? Oczywiście 3mam ✊ to Wasze starania tez o pierwsze dziecko ? My wczoraj tez zarezerwowaliśmy wyjazd nad morze, co prawda dopiero na sierpień, ale urlop się przyda :) A dokąd nad morze ? :)

    Tomasia - ja odczuwałam jajniki po iui, ale nie był to dla mnie ból. Trochę plamiłam, ale mówili ze tak może być.

    Ja w ogóle po inseminacji nie dostałam luteiny czy duphastonu - ale sprawdzę sobie proga. Ginka powiedziała mi ze jak wyjdzie powyżej 10 to nie trzeba nic brać.

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 21 lipca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 planuje 31 lipca, ale czy mnie kie podkusi wcześniej to nie gwarantuje 😄 tak my tez o pierwszą dzidzie. Jedziemy do Krynicy Morskiej 😊 ja też właśnie nic nie dostałam żeby brać po. Kiedy można zbadać progesteron, już teraz? To może i ja zrobię dla pewności

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 21 lipca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_12 wrote:
    Alexandra88 planuje 31 lipca, ale czy mnie kie podkusi wcześniej to nie gwarantuje 😄 tak my tez o pierwszą dzidzie. Jedziemy do Krynicy Morskiej 😊 ja też właśnie nic nie dostałam żeby brać po. Kiedy można zbadać progesteron, już teraz? To może i ja zrobię dla pewności

    Progesteron 7 dni po owulacji :) a to jeśli można zapytać to jak długo się staracie ? :)

    Oooo świat jest mały - my tez do Krynicy Morskiej :D

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 21 lipca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 dni po owulacji to akurat w środę, to może zrobie przed wyjazdem.
    My już ponad 2 lata. Mamy słabe nasienie niestety 😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Kiedy dokładnie będziesz testować ? Oczywiście 3mam ✊ to Wasze starania tez o pierwsze dziecko ? My wczoraj tez zarezerwowaliśmy wyjazd nad morze, co prawda dopiero na sierpień, ale urlop się przyda :) A dokąd nad morze ? :)

    Tomasia - ja odczuwałam jajniki po iui, ale nie był to dla mnie ból. Trochę plamiłam, ale mówili ze tak może być.

    Ja w ogóle po inseminacji nie dostałam luteiny czy duphastonu - ale sprawdzę sobie proga. Ginka powiedziała mi ze jak wyjdzie powyżej 10 to nie trzeba nic brać.
    Ja tez nie dostalam nic i tez robilam proga wyszedl 13.8 lekarz mowi ze nic nie trzeba xD

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 21 lipca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Ja tez nie dostalam nic i tez robilam proga wyszedl 13.8 lekarz mowi ze nic nie trzeba xD

    Mallaga czyli potwierdza się :)

    Klaudia - pewnie zrób - warto sprawdzić :) ja będę robić proga w czwartek lub piątek :) my z kolei staramy się ponad 1,5 roku...

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Karola25 Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 22 lipca 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć🙂
    Jestem tu nowa, czytam wasze wątki i się zastanawiam nad swoim przypadkiem.
    A więc u mnie hiperprolaktynemia, endometrioza, jestem po laparoskopi i usunięciu ognisk endometriozy i torbiele, AMH 4,5 drożność ok
    Mój M ma asthenoteratonecrozoospermia(?)
    W tym miesiącu mamy, pierwszy raz podchodzić do AID na Polnej w Poznaniu.
    Czy są tu jakieś dziewczyny co pochodziły tam do AID??
    Czy mamy w ogóle szansę dzięki tej metodzie??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki.
    A ja Was trochę zaniedbałam. Po mojej 3ciej inseminacji przestałam pisać, chyba lekki wkurz i załamka, chociaż bacznie Was obserwowałam, nawet kwasu foliowego ani razu nie wzięłam od początku lipca😅. Tak zrobiłam te iui dla formalności, żeby po wakacjach ruszyć z kopyta z laparo.
    Nie mogłam się powstrzymać, chociaż od iui minęło 12dni, beta wyszła 18. Trochę ziemia mi się zatrzęsła, jakbym nie była gotowa na wynik inny niż 0. A tu 18. Pół dnia mi zajęło żeby ochlonac, teraz już doszłam do siebie, za mocno się nie cieszę ale 3mam kciuki za samą siebie 😜. W środę lecę powtórzyć
    A do tego progesteron również 18, nie wiem, czy dobrze, ale chyba nie jest źle

    Rossa, Pat87, Mevr_A, Angela, olka_sz, Alexandra88, BlackDi, Emrica, McDa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka wrote:
    Hej babeczki.
    A ja Was trochę zaniedbałam. Po mojej 3ciej inseminacji przestałam pisać, chyba lekki wkurz i załamka, chociaż bacznie Was obserwowałam, nawet kwasu foliowego ani razu nie wzięłam od początku lipca😅. Tak zrobiłam te iui dla formalności, żeby po wakacjach ruszyć z kopyta z laparo.
    Nie mogłam się powstrzymać, chociaż od iui minęło 12dni, beta wyszła 18. Trochę ziemia mi się zatrzęsła, jakbym nie była gotowa na wynik inny niż 0. A tu 18. Pół dnia mi zajęło żeby ochlonac, teraz już doszłam do siebie, za mocno się nie cieszę ale 3mam kciuki za samą siebie 😜. W środę lecę powtórzyć
    A do tego progesteron również 18, nie wiem, czy dobrze, ale chyba nie jest źle
    Wow super!!! :*daj znac jak tam przyrosty :) zdrowia przedewsxystkim i spokoju! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Wow super!!! :*daj znac jak tam przyrosty :) zdrowia przedewsxystkim i spokoju! :)

    Dam dam i czekam na wieści jak u Ciebie 😘😘

  • Pat87 Autorytet
    Postów: 502 1466

    Wysłany: 22 lipca 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka, super! ❤️

    Aniulinka lubi tę wiadomość

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Laparoskopia - lewy jajowód niedrożny.
    In vitro🍀
    Gyncentrum
    2020 I Punkcja
    2020 Transfer 1 ❄️❄️5doba💔
    Histeroskopia ok.
    Cross-match 50%, genotyp hamujący KIR, NK 15%, allo-MLR 29%.
    2021 transfer 2 ❄❄3doba💔
    Klinika Bocian
    2021 II Punkcja 2BB, 4B
    2021 Transfer 3 - 4BB 💔
    2022 Transfer 4 - 2BB 💔
    2022 III Punkcja - 4AA i 3BC
    Metypred - Cross-match 25% ⬇️
    2022 Transfer 5 - 4AA❄💔 cb😭
    2023 Transfer 6 - 3BC❄️ 💔
    Allo-MLR 0,00%, cross-match 6%
    2023 IV Punkcja - jeden jedyny 3BC
    9.06.2023 - ivig
    12.06.2023 - Transfer 7 - 3BC💔
    Brak ❄️
    2024 Angelius
    18.04.2024 AZ 2AB🍀
  • Mevr_A Autorytet
    Postów: 471 689

    Wysłany: 23 lipca 2019, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka gratulacje!!! W końcu jakieś dobre wieści na wątku 😍

    Aniulinka lubi tę wiadomość

    Ja - endometrioza I stopnia
    Mąż - morfologia 0%

    2 x IUI 🙁

    IVF
    09.2019 - 🙁
    11.2019 - 🙁

    01.2020 - naturalny cud!
    10.02 - jest ❤
    20.03 - dziewczynka! 💜
    3.10.20 - Emma 🎂❤

    relgk6nl69ylptu1.png
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka super! 😍 Dawaj nam znać co i jak :)

    Ja dziewczyny 6 dni po iui i zupełny spokój, zero bolesnosci piersi, brzuch nie boli. Tylko dzisiaj w nocy, przebudzilam się bo strzanie bolał mnie brzuch przez jakies 5 minut plus jeden straszny ucisk w macicy przez chwilę. Strasznie zaczęłam się martwić, ale zaraz przestało i zasnęłam. Teraz jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio człowiek po tylko próbach, po takim czasie, zupełnie nie spodziewa się niczego innego jak porażki. Zobaczymy jutro właśnie. Wiem że moja endometrioza może trochę namieszać.

    Klaudia ja po iui nigdy nie miałam żadnych objawów i starałam się ich nie szukać, a im bliżej @ to tylko objawy takie jak co miesiąc, także 3mam kciuki! Ja czuję lekkie pobolewanie brzucha ale takie 'kręcenie' jak na okres właśnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulinka a sikalas na testy?


    Ja jutro ide na bete, bedzie 13 dpo 🤞

    Pat87, Aniulinka, anka1987 lubią tę wiadomość

‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ