X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, prog 13.8 oczywiscie napisalam do doktorka, mowi ze ok ze nic nie trzeba!! Ja mu wierze :)nigdy nie mialam plamien ani takich przygod wiec musi byc ok :) jeszcze 7 dlugich dni 🙈

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)
    Mam pytanie czy przed samym iui sprawdzają czy pęcherzyk pękł ? Miałam wczoraj wizytę ale z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać. My podchodzimy jutro do 1 iui :)

    Trzymam kciuki Mallaga ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 10:00

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Hej wszystkim :)
    Mam pytanie czy przed samym iui sprawdzają czy pęcherzyk pękł ? Miałam wczoraj wizytę ale z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać. My podchodzimy jutro do 1 iui :)

    Trzymam kciuki Mallaga ✊✊
    U mnie sprawdzal doktor przed ale np po juz nie, a wiem ze niektorym jeszcze kolejnego dnia sprawdzaja :)

  • zielona Debiutantka
    Postów: 12 14

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pierwszej i drugiej IUI nie sprawdzał lekarz. Przy trzeciej IUI już tak. Pęcherzyk pękł ale niestety nie udało się.

    Generalnie moja statyska wyglada tak: 1IUI udana ale ciaża bezzarodkowa, 2IUI nieudana, 3IUI nieudana.

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak będzie u mnie, byłabym spokojniejsza jakby sprawdzili :) trochę się boje jutrzejszego dnia bo nie wiem czego się spodziewać za pierwszym razem. A czy podczas iui odczuwalyscie ból- przy zakładaniu cewnika i podawaniu ? Ja mam złe wspomnienia po sono hsg i tak się zastanawiam.

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Ciekawe jak będzie u mnie, byłabym spokojniejsza jakby sprawdzili :) trochę się boje jutrzejszego dnia bo nie wiem czego się spodziewać za pierwszym razem. A czy podczas iui odczuwalyscie ból- przy zakładaniu cewnika i podawaniu ? Ja mam złe wspomnienia po sono hsg i tak się zastanawiam.
    00

    Powiem Ci szczerze, że ja bardzo się stresowalam ale na prawdę nie ma czego się bać. Jest to zupełnie bezbolesne, jeśli oczywiście jest prawidłowo wykonane. Wiadomo dyskomfort jakiś tam jest, ale bez tragedii.
    Alexandra88 powodzenia jutro 😊 To Twoje starania o pierwsze dziecko?

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Ciekawe jak będzie u mnie, byłabym spokojniejsza jakby sprawdzili :) trochę się boje jutrzejszego dnia bo nie wiem czego się spodziewać za pierwszym razem. A czy podczas iui odczuwalyscie ból- przy zakładaniu cewnika i podawaniu ? Ja mam złe wspomnienia po sono hsg i tak się zastanawiam.
    Ja tez myskalam jak to bedzie a tak po prawdzie za wiele nie poczulam, tyle ze cos robi :)

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Rossa Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 19 lipca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie czułam, dla mnie już pobieranie cytologii jest gorsze😊 mi lekarz sprawdził przed samą iui czy pęcherzyki pękły. Trzymam kciuki 🤗

    Alexandra88 lubi tę wiadomość

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 19 lipca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia_12 tak o pierwsze :)

    Dzięki Dziewczyny :)
    Rossa - dla mnie tez pobieranie cytologii to koszmar, chociaż ostatnio jak mi pobierała to nawet nie było tak źle :)
    Mallaga - Ty testujesz za 6 dni - będziesz robić betę ?
    Mam nadzieje ze będzie tak jak mówicie :)
    Czekamy jeszcze na telefon z klinik na która godzinę mamy być. Czuje ze dzisiejszy dzień będzie się dłużył.

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Klaudia_12 tak o pierwsze :)

    Dzięki Dziewczyny :)
    Rossa - dla mnie tez pobieranie cytologii to koszmar, chociaż ostatnio jak mi pobierała to nawet nie było tak źle :)
    Mallaga - Ty testujesz za 6 dni - będziesz robić betę ?
    Mam nadzieje ze będzie tak jak mówicie :)
    Czekamy jeszcze na telefon z klinik na która godzinę mamy być. Czuje ze dzisiejszy dzień będzie się dłużył.
    Mysle ze w srode juz bede sikac i jak cos to beta jak nic to beta w piatek dla proformy :)

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 19 lipca 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Mysle ze w srode juz bede sikac i jak cos to beta jak nic to beta w piatek dla proformy :)

    W takim razie trzymam ✊✊ ✊

    Mallagga lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • gosia.czar Przyjaciółka
    Postów: 63 45

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem już po 3 IUI i w 24 dniu cyklu ( 9 dni po inseminacji) zrobiłam betę. Wynik to 3,35. Czy to dobry wynik czy nic nie oznacza? Musze wyjechać i w najbliższym czasie nie powtórzę bety. Dodam że cykle ma różne 28-35 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 15:21

    Mallagga, Pat87 lubią tę wiadomość

    zgdrsiw.png
    04.2016 - początek starań
    08.2018 - ciąża naturalna
    09.2018 - poronienie
    12.2018 - 02.2019. - terapia hormonalna
    05.2019- IUI
    06.2019 - IUI
    07.2019 - IUI ciąża ♥️♥️
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga trzymamy kciuki w takim razie ✊✊✊

    gosia.czar czy bralas jakieś zastrzyki przed inseminacja lub w jej trakcie na pęknięcie pęcherzyków? Jeśli tak to one zawieraja w sobie hcg więc wynik może być fałszywy.

    Mallagga lubi tę wiadomość

  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak mówiłam miałam na niepeknietych. Zaraz po inseminacji moja dr kazała mi zrobić zastrzyk ovitrelle. Zrobiono mi go odrazu w klicice. Nie wiem czy to miało jakikolwiek sens. Ale człowiek łapie się wszystkiego i robi wszystko co mu zlecą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3.35 oznacza ze wynik jest do powtorki po 48h, byloby dobrze gdybys go jednak zrobila.

    gosia.czar lubi tę wiadomość

  • gosia.czar Przyjaciółka
    Postów: 63 45

    Wysłany: 19 lipca 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_12 wrote:
    Mallagga trzymamy kciuki w takim razie ✊✊✊

    gosia.czar czy bralas jakieś zastrzyki przed inseminacja lub w jej trakcie na pęknięcie pęcherzyków? Jeśli tak to one zawieraja w sobie hcg więc wynik może być fałszywy.

    Tak brałam, nawet nie wiedziałam, że one zawierają hcg.
    Dziękuję za odpowiedź.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 17:13

    zgdrsiw.png
    04.2016 - początek starań
    08.2018 - ciąża naturalna
    09.2018 - poronienie
    12.2018 - 02.2019. - terapia hormonalna
    05.2019- IUI
    06.2019 - IUI
    07.2019 - IUI ciąża ♥️♥️
  • gosia.czar Przyjaciółka
    Postów: 63 45

    Wysłany: 19 lipca 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_12 wrote:
    Ja tak jak mówiłam miałam na niepeknietych. Zaraz po inseminacji moja dr kazała mi zrobić zastrzyk ovitrelle. Zrobiono mi go odrazu w klicice. Nie wiem czy to miało jakikolwiek sens. Ale człowiek łapie się wszystkiego i robi wszystko co mu zlecą


    Dlaczego zastrzyk dopiero po inseminacji? Ja robiłam zawsze dwa dni przed.

    zgdrsiw.png
    04.2016 - początek starań
    08.2018 - ciąża naturalna
    09.2018 - poronienie
    12.2018 - 02.2019. - terapia hormonalna
    05.2019- IUI
    06.2019 - IUI
    07.2019 - IUI ciąża ♥️♥️
  • klaudia_12 Koleżanka
    Postów: 46 36

    Wysłany: 19 lipca 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia.czar wrote:
    Dlaczego zastrzyk dopiero po inseminacji? Ja robiłam zawsze dwa dni przed.

    Jeden brałam przed, ale nie pękły pęcherzyki więc kazała mi zrobić jeszcze jeden zarsz po . Choć wątpię w sens tego iui

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 19 lipca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam podanego zastrzyku teraz i w sumie tez zastanawiałam się czemu. No ale mam nadzieje ze jutro podejrza pecherzyk :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 21:33

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 20 lipca 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) ja już po pierwszej 1 iui - tak jak pisalyście zabieg mało bolesny :) zdziwiłam się tylko ze nie robili podglądu czy pecherzyk pękł, a z kolei mam przyjść na początku tygodnia sprawdzić. Przede mną długie 14 dni do testowania ✊✊✊

    Pat87, Mallagga, Rossa, happilyeverafter lubią tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ