X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka dzięki,tak jak pisałam sadze ze nic z tego nie wyjdzie i tak. No nic poczekam do tej bety i umowie się do lekarza żeby następna IUI zrobić porządnie 😉

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1912

    Wysłany: 13 września 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Kama jesli bierzesz duphaston to wynik jest troche wyzszy, on nie wychodzi we krwi, ale to co wychodzi wskazuje na niedomoge lutealna, faktycznie jest problem z progesteronem,jesli on sie nie podniesie w ciagi najblizszych dni (kiedy jest jeszcze chwila na implantacje) to iui na pewno sie nie uda (taki krytyczny poziom proga to 8.)

    Amilka a który progesteron należy sprawdzać? Mi robią 2 i który wynik trzeba weryfikować?

    Progesteron (s) - 35,38 nmol/l
    Progesteron (jedn.tradyc.) - 11,109 ng/ml

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest to samo tylko w innych jednostkach prawda?:) wynik nie jest tez jakis zachwycajacy alr bezpieczny:)przy ivf bardziej cisna, tam staraja sie utrzymac minimum 20:)

  • iwachrzan Znajoma
    Postów: 23 82

    Wysłany: 13 września 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana A wyniki jutro😱
    Szkoda że nie uprzedził wcześniej to poszlabym do innego laboratorium.
    No ale zrobiłam drugi test (dwa dni temu cień drugiej kreski) A dziś już dobrze widoczna.
    Także chyba się udało
    To było nasze ostatnie podejście do IUI i raczej skuteczne
    Trzymam kciuki za wszystkie starajace się

    Mallagga, e.wela, Maaaa, Natka17, Monia1990tiger, iMonia, Kaach, olka_sz, oloowa2709, Pat87 lubią tę wiadomość

    01.2015 IUI♥️
    Nowe starania
    07.2019 IUI😢
    01.08.2019 IUI😢
    31.08.2019 ❓❔❓
    ✔276 mlU/mL✔
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 13 września 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, będę podchodziła do inseminacji w poniedziałek ( bardzo długo wyczekiwana chwila, mój uśpiony wiecznie lewy jajowód w końcu się obudził :P) ake dzisiaj się słabo czuje. Łapie mnie jakieś przeziębienie i zastanawiam się, czy mogę wziąć jakiś Ibuprom. Chyba nie powinno zaszkodzić, nie?

    PplPp1.png
  • Natka17 Przyjaciółka
    Postów: 109 116

    Wysłany: 13 września 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Dziewczynki z pozytywnymi testami ile z was mialo plamienie implantacyjbe, kiedy byly jakoekolwiwk objawy sugerujace ze moze cos?
    U mnie nie było ani plamienia, ani w sumie żadnych objawów. Jedynie co to w terminie okresu ból brzucha zmalał zamiast się zwiększyć.

    starania od 06.2017 r.
    AMH - 2,23
    LH, FSH, TSH, prolaktyna - w normie
    kwiecień 2018 HSG - oba jajowody drożne
    problem męski - żylaki powrózka nasiennego
    18.04 - 1 IUI -> 05.05.2019 r. II kreski na teście, 6.06 beta 802 -> 08.05 beta 1829, 22.05 jest ❤️
    p19udqk3b8x2lnei.png
  • Natka17 Przyjaciółka
    Postów: 109 116

    Wysłany: 13 września 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamma9207 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie,jestem 7dp IUI wynik progesteronu w 23 dc 0,61ng/ml ktoś miał takie coś ? Wychodzi na to ze mam owulacje teraz,a owulacja potwierdzona monitoringiem w dzień IUI..Złamałam się ze nie przyswajam progesteronu.Biore dupka 3 razy dziennie i czekam na bete za tydzień..
    A robiłaś proga w jakiś wcześniejszych cyklach czy teraz dopiero pierwszy raz? Dziwne, bo wygląda że cykl bezowulacyjny a miałaś owulację potwierdzoną monitoringiem. Może to jakaś pomyłka w laboratorium. Mierzysz lub mierzyłas kiedyś temperaturę? Skok temperatury też by coś powiedział w takim wypadku.

    starania od 06.2017 r.
    AMH - 2,23
    LH, FSH, TSH, prolaktyna - w normie
    kwiecień 2018 HSG - oba jajowody drożne
    problem męski - żylaki powrózka nasiennego
    18.04 - 1 IUI -> 05.05.2019 r. II kreski na teście, 6.06 beta 802 -> 08.05 beta 1829, 22.05 jest ❤️
    p19udqk3b8x2lnei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie :)
    Dzisiaj miałam pierwszą wizytę monitoringu cyklu :) 11 Dzień cyklu, pęcherzyk 11mm, dostalam zastrzyk bemfola i w niedziele mam zrobic drugi :)
    W poniedziałek kolejna wizyta, mam nadzieję, że w tym cyklu uda się zrobić pierwszą inseminację:)

    Mallagga, Monia1990tiger, e.wela, iMonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FollowMe wrote:
    Witam Was serdecznie :)
    Dzisiaj miałam pierwszą wizytę monitoringu cyklu :) 11 Dzień cyklu, pęcherzyk 11mm, dostalam zastrzyk bemfola i w niedziele mam zrobic drugi :)
    W poniedziałek kolejna wizyta, mam nadzieję, że w tym cyklu uda się zrobić pierwszą inseminację:)
    Kciuki!

    FollowMe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka17 wrote:
    A robiłaś proga w jakiś wcześniejszych cyklach czy teraz dopiero pierwszy raz? Dziwne, bo wygląda że cykl bezowulacyjny a miałaś owulację potwierdzoną monitoringiem. Może to jakaś pomyłka w laboratorium. Mierzysz lub mierzyłas kiedyś temperaturę? Skok temperatury też by coś powiedział w takim wypadku.
    Robiłam w przed dzień IUI i był niski bo 0,42 dlatego dostałam progesteron.co do mierzenia temperatury nie robie tego..Zastanwiam się nad zrobieniem jeszcze raz w innym laboratorium

  • Ewelina26 Autorytet
    Postów: 2173 1252

    Wysłany: 13 września 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem już po HSSG i oba jajowidy drożne:) prawie nic nie bolało i bardzo sprawnie poszło może nawet wszystko nie trwało 10 min. Mój M pod koniec miesiąca robi komplet badan nasienia i początek października pewnie dowiemy się czy czeka nas inseminacja czy jednak in vitro

    Maaaa, Mallagga, Kaach, e.wela, nada, Pat87 lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    💔Aniołek25.11.18
    [*]5/9tc
    💔Aniołek13.11.19
    [*]6/10tc
    💔Ciąża biochemiczna 03.01.21[*]
    💔Aniołek 31.03.21
    [*]4/8tc
    💔Aniołek17.06.21
    [*]6/10tc
    💔 Ciąża biochemiczna [*]23.05.22
    Problemy immunologiczne 🤦‍♀️
    -KIR AA 😔
    -rozjechane cytokiny😏
    -wysokie NK maciczne🥺
    -Insulinooporość
    -Niedoczynność tarczycy

    ,,Trzeba walczyć bez względu na to ile razy runęło niebo "
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was brała również zastrzyki bemfola?

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 14 września 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym ten zastrzyk różni się od tego ovitrell? Czy to coś zupełnie innego?

    Ja dzisiaj idę po zastrzyk i będziemy działać. A w poniedziałek :d

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 14 września 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest z seksem przed inseminacja? Myślicie, ze można? Mój mąż ma dobre wyniki nasienia i się zastanawiam. Chyba by nie zaszkodziło?

    PplPp1.png
  • Kaach Autorytet
    Postów: 1057 1152

    Wysłany: 14 września 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Jak jest z seksem przed inseminacja? Myślicie, ze można? Mój mąż ma dobre wyniki nasienia i się zastanawiam. Chyba by nie zaszkodziło?
    Mój mąż też ma dobre wyniki, ale lekarz mówił o wstrzemięźliwość przed IUI :)

    preg.png
    HSG
    laparoskopia
    MedART 06.19
    06.19 IUI :(
    MTHFR C677T/A1298C hetero
    07.19 IUI :( 08.19 IUI :( 10.19 ostatnia IUI :(
    12.19 Punkcja
    28.02 Transfer❄️5.1.1
    7t2d ❤️
    13+1 💔
    27.08 transfer mamy kropka
    7t2d❤️
    ♀️
    05.05.21 Pola 🌈😍
    3x CB 2023
    08.23 naturalny cud 🤰♂️
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 14 września 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buu :( mój nic nie powiedział. Mogłam zapytać :/

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis juz 10 dpo i modle sie zeby brak objawow byl objawem 😂 zupelnie nic nie czuje, nobi wiadomo co mysle....

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 14 września 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Dzis juz 10 dpo i modle sie zeby brak objawow byl objawem 😂 zupelnie nic nie czuje, nobi wiadomo co mysle....
    U mnie brzuch na okres boli 😢 no ale cóż po takim wyniku progesteronu to nie mam się nawet czego spodziewać 🤷🏼‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    U mnie jest podobnie - brak jakichkolwiek objawów. Poza tym mega bólem kilka dni temu nic nie czuję, ale nie wiem czy to dobrze. Jak kiedyś test był pozytywny to piersi były dwa razy większe i bolące już kilka dni przed spodziewana @...
    Sama już nie wiem co myśleć 😔
    Ja staram sie wierzyc ze brak objawow tez jest dobry 🙊 u mnie najdziwniejsze jest to ze pierwszy raz biore progesteron i nawet to nie wywoluje objawow 🤷‍♀️

‹‹ 495 496 497 498 499 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ