Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2020 👑
Odpowiedz

Inseminacja 2020 👑

Oceń ten wątek:
  • Kika Autorytet
    Postów: 1103 1181

    Wysłany: 27 listopada 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia_246 a jak u Ciebie??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5ssg18adat8uu9.png

    03.06 - 1 IUI 🎉
    18.07 - Aniołek - poronienie zatrzymane w 8tc 💔
    15.10 - 2 IUI 🍷
    12.11 - 3 IUI 🙏✊
    24.11(25dc) - beta 48,4 mlU/ml
    26.11(27dc) - beta 191,0 mlU/ml, progesteron 71,9 ng/ml
    01.12 (32dc) beta 3855 mlU/ml
    03.12 (34dc) beta 7657 mlU/ml, progesteron 51,6 ng/ml
    12.12 jest ❤️

    Kropeczko, zostań z nami ❤️🙏
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika, przyrost bety ładny i progesteron też super. Może to 👶👶 ?

    Kika, Już_nietaka_młoda lubią tę wiadomość

  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 27 listopada 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika wrote:
    Żółwik, ja zwariuje przez Ciebie 🤪 nie zrobiłaś testu?? Naprawdę podziwiam 🙂 I niezmiennie trzymam kciuki ✊

    Koala, super że się odezwałaś 🙂 No to się dzieje tu ostatnio!! Posypią się pozytywne testy i wysokie bety, coś czuje 😁😁


    Wstyd się przyznać ale się boje poprostu.... tak to moge mieć nadzieje a tak to może czar prysnąć.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2020, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, to jest nas sporo do testowania :)
    Żółwik, kobito gdzie mieszkasz? Przyjadę po Ciebie, zapakuje do auta i dowiozę na ta betę;)
    Ja miałam iui 19 listopada.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2020, 13:14

    Kika, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kika Autorytet
    Postów: 1103 1181

    Wysłany: 27 listopada 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żółwik wiemy, że się boisz bo pewnie większość z nas odczuwa strach przed testowaniem, jeśli wolisz czekać do ewentualnego dnia okresu to jasne, poczekaj. Ale może już jesteś w ciąży i nie możesz się jeszcze cieszyć przez to czekanie 🙂❤️ Tak czy inaczej na nasze wsparcie zawsze możesz liczyć 🙂💪

    Żółwik, Patka70 lubią tę wiadomość

    km5ssg18adat8uu9.png

    03.06 - 1 IUI 🎉
    18.07 - Aniołek - poronienie zatrzymane w 8tc 💔
    15.10 - 2 IUI 🍷
    12.11 - 3 IUI 🙏✊
    24.11(25dc) - beta 48,4 mlU/ml
    26.11(27dc) - beta 191,0 mlU/ml, progesteron 71,9 ng/ml
    01.12 (32dc) beta 3855 mlU/ml
    03.12 (34dc) beta 7657 mlU/ml, progesteron 51,6 ng/ml
    12.12 jest ❤️

    Kropeczko, zostań z nami ❤️🙏
  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 27 listopada 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Super, to jest nas sporo do testowania :)
    Żółwik, kobito gdzie mieszkasz? Przyjadę po Ciebie, zapakuje do auta i dowiozę na ta betę;)
    Ja miałam iui 19 listopada.
    A ja 16 wiec blisko :) jutro się wybieram na betę :) mam przeczucie ze się nie udało wiec dlatego się nie spieszę....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2020, 13:26

    Kika, xannax lubią tę wiadomość

  • MalaGosia Ekspertka
    Postów: 130 67

    Wysłany: 27 listopada 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety beta 0,36 także po sprawie 😒daje sobie weekend na reset 🍷 i czekam na okres. W grudniu jak się nic nie zmieni pochodzę do 2 IUI. Za duża grupę z 3 grudnia trzymam mocno kciuki 🤞Zacznijcie pozytywnie ten grudzień, czekam na dobre wieści od Was.

    xannax lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2018, lat 32
    AMH-2.68
    ANA-ujemna
    Nasienie-morfologia 3%
    1) 2019.12-Histeroskopia
    2)2020.09-Laparoskopia(jajowody drożne, ognisko endo i cysta wycięta)
    14.11 1 IUI 🍷😒
    14.12 2 IUI 🍷😒
    .
    .
    .
    Naturalna
    01.02 beta 1052
    03.02 beta 2085 prog 26
    Chwilo trwaj 🙏


    *Niedoczynność
    *Hiperprolaktynemia
    *bakteria Chlamydia-wyleczona
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaGosia wrote:
    Dziewczyny niestety beta 0,36 także po sprawie 😒daje sobie weekend na reset 🍷 i czekam na okres. W grudniu jak się nic nie zmieni pochodzę do 2 IUI. Za duża grupę z 3 grudnia trzymam mocno kciuki 🤞Zacznijcie pozytywnie ten grudzień, czekam na dobre wieści od Was.
    Kochana, do boju. Będzie dobrze :)
    Kika, pobolewa Cię dalej brzuch na okres przy takiej becie?

  • Kika Autorytet
    Postów: 1103 1181

    Wysłany: 27 listopada 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaGosia przykro mi kochana 😞 tulę mocno. Masz rację, reset w weekend, a potem do boju!!

    Aga jak na okres raczej nie ale rozpieranie w dole brzucha co jakiś czas czuje. No i wieczorami pobolewa ale ciężko mi określić i porównać do czegoś ten ból. Troszkę jak na okres, trochę kłucie...(Bardzo precyzyjny opis, naprawdę 🤪)

    km5ssg18adat8uu9.png

    03.06 - 1 IUI 🎉
    18.07 - Aniołek - poronienie zatrzymane w 8tc 💔
    15.10 - 2 IUI 🍷
    12.11 - 3 IUI 🙏✊
    24.11(25dc) - beta 48,4 mlU/ml
    26.11(27dc) - beta 191,0 mlU/ml, progesteron 71,9 ng/ml
    01.12 (32dc) beta 3855 mlU/ml
    03.12 (34dc) beta 7657 mlU/ml, progesteron 51,6 ng/ml
    12.12 jest ❤️

    Kropeczko, zostań z nami ❤️🙏
  • BeataX Autorytet
    Postów: 2447 1306

    Wysłany: 27 listopada 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ rozpisałyście się kobietki! 😊

    Kika, cudowna beta ❤ Może faktycznie to bliźniaki? 😁 Ja bym chciała bliźniaki - machnąć od razu 2 i mieć z głowy 😆😊 Dbaj o siebie 😊

    Aneta, piękna historia 😍 Dziękuję za tak dokładny opis całej procedury. Daje mnóstwo nadziei 🙂

    Koala, witaj na pokładzie! 😄

    Żółwik, ja też czekam na Twój wynik kobieto!!!! 🙂🙂🙂

    MalaGosia, starsznie mi przykro... 😔 Moja pierwsza iui też nieudana. Śmiało zrelaksuj się w weekend, odpocznij i ochłoń. Winko czy drink to dobry pomysł 😊 Ja dzisiaj kupiłam sobie gruzińskie winko 🙂 No i wychodzi na to, że w grudniu obie będziemy miały drugą iui! 😁🙏💪

    Dziewczyny, które testują jakoś niedługo - trzymam za Was moocno kciuki i liczę, że dołączycie do grona Kiki 😊✊🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2020, 16:04

    Kika, Aneta8, xannax, MalaGosia, Azjak lubią tę wiadomość

    ⚡30.03.2021 r. - 4 IUI 🎉 (3-7dc CLO, 18 dc Ovitrelle)
    12.04. beta 78,80 🤩

    CnPDp2.png

    •od 2014 r. insulinooporność, hashimoto, niedoczynność tarczycy
    • PAI-1 4G heterozygotyczna
    • MTHFR C677T homozygotyczna
    💊 Euthyrox naprzemiennie 125/137, Acard 75, insulina na noc - 18 jedn. (cukrzyca ciążowa), metylowana witamina B12, B6 i B9.
  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 27 listopada 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika wrote:
    Żółwik wiemy, że się boisz bo pewnie większość z nas odczuwa strach przed testowaniem, jeśli wolisz czekać do ewentualnego dnia okresu to jasne, poczekaj. Ale może już jesteś w ciąży i nie możesz się jeszcze cieszyć przez to czekanie 🙂❤️ Tak czy inaczej na nasze wsparcie zawsze możesz liczyć 🙂💪
    Dziękuje ❤️

  • xannax Ekspertka
    Postów: 140 118

    Wysłany: 27 listopada 2020, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataX wchodzę w ten układ :D 2 IUI 5 lub 7.12 :D oby Mikołaj dal Nam prezent na święta :D

    MalaGosia - dokładnie , zresetuj się , wypocznij i do dzieła ! :)

    Żółwik - ściskam mocno i po cichutku trzymam kciuki :* <3

    P.S. Czy tylko ja siusiam jak szalona po CLO ? :o

    BeataX lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2018
    Ona 29lat
    Wyniki w normie
    On 32 lata
    6% plemników prawidłowej budowy

    11.2019 HSG
    28.05. 9 tc - serduszko przestało
    bić ;(
    09.11.2020 1 IUI - nieudana :(
    05.12.2020 2 IUI - nieudana :(
    31.12.2020 3 IUI ?

    Czekając na cud <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeataX wrote:
    Ależ rozpisałyście się kobietki! 😊

    Kika, cudowna beta ❤ Może faktycznie to bliźniaki? 😁 Ja bym chciała bliźniaki - machnąć od razu 2 i mieć z głowy 😆😊 Dbaj o siebie 😊

    Aneta, piękna historia 😍 Dziękuję za tak dokładny opis całej procedury. Daje mnóstwo nadziei 🙂

    Koala, witaj na pokładzie! 😄

    Żółwik, ja też czekam na Twój wynik kobieto!!!! 🙂🙂🙂

    MalaGosia, starsznie mi przykro... 😔 Moja pierwsza iui też nieudana. Śmiało zrelaksuj się w weekend, odpocznij i ochłoń. Winko czy drink to dobry pomysł 😊 Ja dzisiaj kupiłam sobie gruzińskie winko 🙂 No i wychodzi na to, że w grudniu obie będziemy miały drugą iui! 😁🙏💪

    Dziewczyny, które testują jakoś niedługo - trzymam za Was moocno kciuki i liczę, że dołączycie do grona Kiki 😊✊🤞
    Beata, to tak nie działa z tymi blizniakami :) jak dziecko dorasta to człowiek chce to przeżyć jeszcze raz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2020, 16:36

  • BeataX Autorytet
    Postów: 2447 1306

    Wysłany: 27 listopada 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xannax, moja wypadnie zaraz przed świętami. Oczywiście jak okres przyjdzie wtedy kiedy trzeba 😉

    Aga, rozumiem o co Ci chodzi ale ja mam 36 lat. Raczej na drugie bejbi nie załapię się, tym bardziej jak teraz są takie problemy. Także bliźniaki a nawet trojaczki mogę mieć ❤❤❤😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2020, 16:57

    Asia1989 lubi tę wiadomość

    ⚡30.03.2021 r. - 4 IUI 🎉 (3-7dc CLO, 18 dc Ovitrelle)
    12.04. beta 78,80 🤩

    CnPDp2.png

    •od 2014 r. insulinooporność, hashimoto, niedoczynność tarczycy
    • PAI-1 4G heterozygotyczna
    • MTHFR C677T homozygotyczna
    💊 Euthyrox naprzemiennie 125/137, Acard 75, insulina na noc - 18 jedn. (cukrzyca ciążowa), metylowana witamina B12, B6 i B9.
  • Natalik Autorytet
    Postów: 298 298

    Wysłany: 27 listopada 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika wrote:
    Dziewczyny, beta 191,0, a progesteron 71,9 🙂
    Przyrost chyba dobry ❤️ po cichutku zaczynam się cieszyć. Może wyczerpałam już swój limit złych wydarzeń 😉
    Kika , wspaniale 🤩 przyrost naprawdę bardzo ładny:)
    Wizyta już umówiona? No i skonsultuj tsh z endokrynologiem 😊
    Teraz dbaj o Was i ciesz się tym wspaniałym czasem 🤰😘

    Starania od 11.2018
    03.2019 ciąża biochemiczna
    Niedoczynność tarczycy
    Słabe wyniki partnera
    08.06.2020 HyCoSy
    10.2020 betaHCG 417 po48h 909🤞🙏

  • Kika Autorytet
    Postów: 1103 1181

    Wysłany: 27 listopada 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalik wrote:
    Kika , wspaniale 🤩 przyrost naprawdę bardzo ładny:)
    Wizyta już umówiona? No i skonsultuj tsh z endokrynologiem 😊
    Teraz dbaj o Was i ciesz się tym wspaniałym czasem 🤰😘

    Dzięki Natalik 😘 Czekam na odpowiedź pani z rejestracji bo mój dr ma dużo pacjentek.
    To tsh mnie cały czas martwi choć dr z kliniki odpisał że wynik prawidłowy... Na pewno w przyszłym tygodniu poszukam endo, choćby z wizytą online.
    Ohh chciałabym się cieszyć ale narazie jestem pełna obaw. Pewnie z czasem będzie trochę lepiej 🙂

    km5ssg18adat8uu9.png

    03.06 - 1 IUI 🎉
    18.07 - Aniołek - poronienie zatrzymane w 8tc 💔
    15.10 - 2 IUI 🍷
    12.11 - 3 IUI 🙏✊
    24.11(25dc) - beta 48,4 mlU/ml
    26.11(27dc) - beta 191,0 mlU/ml, progesteron 71,9 ng/ml
    01.12 (32dc) beta 3855 mlU/ml
    03.12 (34dc) beta 7657 mlU/ml, progesteron 51,6 ng/ml
    12.12 jest ❤️

    Kropeczko, zostań z nami ❤️🙏
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 27 listopada 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Kika , ze myśl o bliźniakach przeszła mi przez głowę jak zobaczyłam przyrost😁 musisz wierzyć w swojego Groszka😘 za dwa tygodnie zobaczysz na własne oczy😍 bierzesz już clexane?czy tylko acard?

    Mam nadzieje Dziewczyny , ze zaczniemy grudzień z przytupem i ten cudowny świąteczny miesiąc przyniesie nam najcudowniejszy prezent🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2020, 20:46

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • Kika Autorytet
    Postów: 1103 1181

    Wysłany: 27 listopada 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka ja dostałam neoparin od IUI, więc już trochę się kłuję. Nie sądzę że to bliźniaki - w poprzedniej też miałam taki przyrost ( 87 a po 48h 340). Chyba zwariowalabym ze stresu jakby się okazały bliźniaki 🤣🤣

    Dziewczyny, ja też wierzę że grudzień to magiczny miesiąc i będzie szczęśliwy i owocny ❤️

    km5ssg18adat8uu9.png

    03.06 - 1 IUI 🎉
    18.07 - Aniołek - poronienie zatrzymane w 8tc 💔
    15.10 - 2 IUI 🍷
    12.11 - 3 IUI 🙏✊
    24.11(25dc) - beta 48,4 mlU/ml
    26.11(27dc) - beta 191,0 mlU/ml, progesteron 71,9 ng/ml
    01.12 (32dc) beta 3855 mlU/ml
    03.12 (34dc) beta 7657 mlU/ml, progesteron 51,6 ng/ml
    12.12 jest ❤️

    Kropeczko, zostań z nami ❤️🙏
  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 27 listopada 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w klinice od inseminacji dają cały zestaw czyli acard, clexane , duphaston i luteinę , to dobrze , ze już stosujesz neoparin☺️
    Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem będę testować w swoje urodziny 😁😁

    Kika lubi tę wiadomość

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • Kika Autorytet
    Postów: 1103 1181

    Wysłany: 27 listopada 2020, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pambi a co u Ciebie??

    Pambi lubi tę wiadomość

    km5ssg18adat8uu9.png

    03.06 - 1 IUI 🎉
    18.07 - Aniołek - poronienie zatrzymane w 8tc 💔
    15.10 - 2 IUI 🍷
    12.11 - 3 IUI 🙏✊
    24.11(25dc) - beta 48,4 mlU/ml
    26.11(27dc) - beta 191,0 mlU/ml, progesteron 71,9 ng/ml
    01.12 (32dc) beta 3855 mlU/ml
    03.12 (34dc) beta 7657 mlU/ml, progesteron 51,6 ng/ml
    12.12 jest ❤️

    Kropeczko, zostań z nami ❤️🙏
‹‹ 645 646 647 648 649 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ