Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚
Odpowiedz

💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚

Oceń ten wątek:
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 19 listopada 2024, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Dziewczyny jak dlugo po iui odczuwaliscie bole podbrzusza i jajnikow. U mnie caly czas czuje ,jak nie jajnik to podbrzusze jak na 🐒. Nie sa to mega bole, ale takie co niestety robią dyskomfort..
    Ja miałam IUI w piątek tak jak Ty, dyskomfort był tylko w sobotę.
    Mieliśmy przykaz od lakarza, aby "poprawić" 🤭 po inseminacji i też obyło się bez dolegliwości.
    Dopiero dziś miałam jakieś dziwne sny, że ktoś kopie mocno piłkę, ona uderza mnie w podbrzusze i czuje ból. Musiało coś zaboleć rzeczywiście bo się przebudziłam 😳 A rano miałam leciutko przebarwiony śluz, ale na odcień lekko brązowy a nie różowy. 🤔 Zastanawiam sie od czego to?

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5619 4514

    Wysłany: 19 listopada 2024, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chameleon_13 wrote:
    Ja miałam IUI w piątek tak jak Ty, dyskomfort był tylko w sobotę.
    Mieliśmy przykaz od lakarza, aby "poprawić" 🤭 po inseminacji i też obyło się bez dolegliwości.
    Dopiero dziś miałam jakieś dziwne sny, że ktoś kopie mocno piłkę, ona uderza mnie w podbrzusze i czuje ból. Musiało coś zaboleć rzeczywiście bo się przebudziłam 😳 A rano miałam leciutko przebarwiony śluz, ale na odcień lekko brązowy a nie różowy. 🤔 Zastanawiam sie od czego to?
    Moze plamienie implantacyjne ☺️

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 19 listopada 2024, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Ja czuję w podbrzuszu dyskomfort. Ale mam wrażenie, że w ciągu 5 dni miałam tam 2 zabiegi, więc to chyba normalne. U mnie to takie uczucie, jakbym coś tam miała i mnie to uwiera. Miałyście jakieś skutki uboczne po stosowaniu progesteronu ? Ja mam swój w porządku a teraz mam brać dodatkowo to nieco się boję właśnie jakichś tam skutków ubocznych.
    Hej, ja mam skutki uboczne po progesteronie dopochwowym (cyclogest). Ale lekarz każe brać, bo wg niego nawet jak się ma naturalnie w porządku to dodatkowy progesteron pomaga. Ja mam nudności, senność, czasem lekkie zawroty głowy.

    MagdaLena88, kicia_kocia lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 19 listopada 2024, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Moze plamienie implantacyjne ☺️
    A to chyba za wcześnie... Nie chce się nastawiać🤭

    Jak dziś się zapowiada Twój dzień? Odpoczywasz? Dolegliwości nie ustępują?

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5619 4514

    Wysłany: 19 listopada 2024, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chameleon_13 wrote:
    A to chyba za wcześnie... Nie chce się nastawiać🤭

    Jak dziś się zapowiada Twój dzień? Odpoczywasz? Dolegliwości nie ustępują?
    Tak jak pisalam. Bol podbrzusza doslownie jak na okres... Czy to mozliwe ,ze tak mam zruszone wszystko, ze do okresu bedzie mnie boleć? Odpoczynku nie ma u mnie, ja z synem sama w domu, maz pracuje, a marze o tym by się położyć 🫣 jeszcze mlody ma taki okres ,ze mama i przytulanie, noszenie( czego nie robie=histeria), jakis taki marudny, niewyrazny. Chyba cos go łapie, bo i temp ma powyzej 37 st. 😔 Oj latwo nie jest. Dzis sniadanie jadlam na raty ,bo co chwilę coś...

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Kam93 Przyjaciółka
    Postów: 111 118

    Wysłany: 19 listopada 2024, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po duphastonie odczuwam bol głowy (ale nie jestem pewna, czy to typowo po nim, bo ostatnio mnie caly czas cmi w głowie, a już 3cie hormony mi doszły doustnie, co prawda nie na raz, ale niewiadomo jak ten miks dziala). Dodatkowo dziwne bole w brzuchu, ciagniecie w pachwinach, kłucia. Raczej tyle, a tak poza tym typowe dla siebie objawy poowulacyjne miałam :)

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    Statarania od 10.2022

    1 IUI 09.2024 ❌️
    2 IUI 10.2024 ❌️
    3 IUI 11.2024 ❌️
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4105

    Wysłany: 19 listopada 2024, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś poszłam zbadać żelazo, ferrytyne i kwas foliowy. Ostatnio jak badałam to wyniki były raczej średnie mimo suplemencacji. Mam nadzieję, że coś tu drgnęło 🙏

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5619 4514

    Wysłany: 19 listopada 2024, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Ja dziś poszłam zbadać żelazo, ferrytyne i kwas foliowy. Ostatnio jak badałam to wyniki były raczej średnie mimo suplemencacji. Mam nadzieję, że coś tu drgnęło 🙏
    Trzymam kciuki 🤞 oby bylo lepiej?

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 19 listopada 2024, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauuulaa wrote:
    Tak jak pisalam. Bol podbrzusza doslownie jak na okres... Czy to mozliwe ,ze tak mam zruszone wszystko, ze do okresu bedzie mnie boleć? Odpoczynku nie ma u mnie, ja z synem sama w domu, maz pracuje, a marze o tym by się położyć 🫣 jeszcze mlody ma taki okres ,ze mama i przytulanie, noszenie( czego nie robie=histeria), jakis taki marudny, niewyrazny. Chyba cos go łapie, bo i temp ma powyzej 37 st. 😔 Oj latwo nie jest. Dzis sniadanie jadlam na raty ,bo co chwilę coś...
    Oby szybko nastąpiła u Ciebie poprawa 😊 jeśli mocno martwią Ciebie te dolegliwości to może warto zapytać lekarza o to?
    Zdrówka dla Młodego, niech da mamusi odpocząć😊

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 19 listopada 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Ja dziś poszłam zbadać żelazo, ferrytyne i kwas foliowy. Ostatnio jak badałam to wyniki były raczej średnie mimo suplemencacji. Mam nadzieję, że coś tu drgnęło 🙏
    A suplementujesz kwas foliowy czy metylofolian?

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4105

    Wysłany: 19 listopada 2024, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chameleon_13 wrote:
    A suplementujesz kwas foliowy czy metylofolian?
    No właśnie wcześniej suplementowałam formę niemetylowaną, ostatnio włączyłam metylowany i liczę że coś podrośnie

    Chameleon_13 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1534 2993

    Wysłany: 19 listopada 2024, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, zaczęłam nastawiać męża na zmiany nastroju i samopoczucia po lekach :)

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 19 listopada 2024, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    No właśnie wcześniej suplementowałam formę niemetylowaną, ostatnio włączyłam metylowany i liczę że coś podrośnie
    Daj znać jak wynik😊
    Ja właśnie tylko metylowana formę przyjmuje, ale jeszcze nie badałam poziomu. Może również zbadam 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2024, 13:43

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4105

    Wysłany: 19 listopada 2024, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dostałam wyniki i kwas foliowy mi się trochę poprawił w ciągu miesiąca, wiec ta metylowana forma ewidentnie działa. Ferrytyna ciągle słabo. Chyba muszę poprosić o jakieś żelazo na receptę, bo takie zwykłe suple nie wystarczają

    Chameleon_13, Karolove, MagdaLena88 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Chameleon_13 Ekspertka
    Postów: 169 156

    Wysłany: 19 listopada 2024, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Wlasnie dostałam wyniki i kwas foliowy mi się trochę poprawił w ciągu miesiąca, wiec ta metylowana forma ewidentnie działa. Ferrytyna ciągle słabo. Chyba muszę poprosić o jakieś żelazo na receptę, bo takie zwykłe suple nie wystarczają
    A ja właśnie wykupiłam pakiet badań i jutro może zalecę do laboratorium 😊
    Super, że podskoczył k.foliowy, a z tym żelazem to chyba zawsze jest problem aby skutecznie podnieść.

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    Starania od 2022 🍼
    👩🏽 '91
    2023 usunięto część lewego jajnika z torbielą s.
    🧔🏻‍♂️' 91
    Obniżone parametry n.

    2024 2x CS ❌ 07/24 Zmiana kliniki
    AMH 1.03🫥 (HyCoSy)✅
    2024 1 IUI - 2 IUI ❌
    12/24 CS 3 IUI ⏸️ 🥹 🤍
    01/25 mamy ❤️ 5t6d CRL 0.31cm
    27.01.25 8 tc👼🏼 🤍 2.02.25 💔

    2025 4 IUI - 5 IUI - 6 IUI ❌

    I IVF 🫡
    08-09/25 🥚x2 →🌱 x2
    (3 doba-5A,6A) ❌ 🥺
    II IVF
    11/25🥚x1 → 0 😭
    12/25 - 01/26 Priming t. ... Cdn.

    III IVF
    25.01Pobrane i zapłodnione 🥚x4
    🥹Mamy 3→🌱 3AA ❄️3AB ❄️2AB
    30.01. ET blastka 3AA 🤍
    6dpt - 35, 10 dpt - 20 💔 4+3

    02.03. CN FET blastka 3AB 🤍
    11.03. ✖️ 😔

    24.03. Endo 12,5 mm
    30.03. CS FET blastka 2AB 🤍
    8 dpt - 1.1 🥺
    28.04. Biopsja endometrium + CD138 ⏳

    IV IVF ⁉️

    🤍 A co, jeśli się nie uda?
    💜 A co, jeśli się uda piękniej, niż sobie wyobrażasz?
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2595

    Wysłany: 19 listopada 2024, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny, że pilnujcie niedoborów 😊
    To bardzo istotne w staraniach.

    Ja się trochę podlamalam, bo zorientowałam się, że prawdopodobnie owulacja wypadnie w weekend. A moja klinika jest zamknięta. Zastanawiam się nad przeniesieniem gdzieś indziej, gdzie nie będzie problemu z weekendowymi zabiegami. Bo te terminy owulki generują duzy stres.. po weekendzie mam mieć monitoring (nie wiem jeszcze kiedy miałabym podjechać do kliniki bo nie mogę wziąć wolnego, pracuje sama).

    W dodatku dzisiaj zaczynam stymulację Letrozolem. Czy któraś z Was ma doswiadczenie z tym lekiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2024, 22:39

    Chameleon_13 lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5619 4514

    Wysłany: 19 listopada 2024, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Super dziewczyny, że pilnujcie niedoborów 😊
    To bardzo istotne w staraniach.

    Ja się trochę podlamalam, bo zorientowałam się, że prawdopodobnie owulacja wypadnie w weekend. A moja klinika jest zamknięta. Zastanawiam się nad przeniesieniem gdzieś indziej, gdzie nie będzie problemu z weekendowymi zabiegami. Bo te terminy owulki generują duzy stres.. po weekendzie mam mieć monitoring (nie wiem jeszcze kiedy miałabym podjechać do kliniki bo nie mogę wziąć wolnego, pracuje sama).

    W dodatku dzisiaj zaczynam stymulację Lotryzolem. Czy któraś z Was ma doswiadczenie z tym lekiem?
    Ja bralam lamette przy pierwszej i drugiej inseminacjai. Substancja czynna to letrozol. Skutki uboczne przy pierwszej iui- ból głowy, takie zasmienie lekkie. Dwa pecherzyki.
    PrzY drugiej iui- przez pierwsze 2 dni zaćmienie- i tez bol glowy- ale juz nie tak mocny. Rowniez urosly dwa pecherzyki

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2122 4105

    Wysłany: 19 listopada 2024, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Super dziewczyny, że pilnujcie niedoborów 😊
    To bardzo istotne w staraniach.

    Ja się trochę podlamalam, bo zorientowałam się, że prawdopodobnie owulacja wypadnie w weekend. A moja klinika jest zamknięta. Zastanawiam się nad przeniesieniem gdzieś indziej, gdzie nie będzie problemu z weekendowymi zabiegami. Bo te terminy owulki generują duzy stres.. po weekendzie mam mieć monitoring (nie wiem jeszcze kiedy miałabym podjechać do kliniki bo nie mogę wziąć wolnego, pracuje sama).

    W dodatku dzisiaj zaczynam stymulację Lotryzolem. Czy któraś z Was ma doswiadczenie z tym lekiem?
    Alicee2024, właśnie też się ostatnio zastanawiałam czy są kliniki ktore przeprowadzają zabiegi 7 dni w tygodniu, bo u mnie to dość mocno komplikuje sytuację. Bez sensu tak czekać w nieskończoność na owulkę w dzień roboczy, nas czeka już trzeci miesiąc celowania...

    Ja biorę letrozol w postaci Aromka. U mnie zero działań niepożądanych. Nawet lubię te stymulacje bo one mi dobrze działają na cerę i w ogóle czuję się po nich odmłodzona 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2024, 17:41

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Karolove Autorytet
    Postów: 951 2061

    Wysłany: 19 listopada 2024, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Super dziewczyny, że pilnujcie niedoborów 😊
    To bardzo istotne w staraniach.

    Ja się trochę podlamalam, bo zorientowałam się, że prawdopodobnie owulacja wypadnie w weekend. A moja klinika jest zamknięta. Zastanawiam się nad przeniesieniem gdzieś indziej, gdzie nie będzie problemu z weekendowymi zabiegami. Bo te terminy owulki generują duzy stres.. po weekendzie mam mieć monitoring (nie wiem jeszcze kiedy miałabym podjechać do kliniki bo nie mogę wziąć wolnego, pracuje sama).

    W dodatku dzisiaj zaczynam stymulację Lotryzolem. Czy któraś z Was ma doswiadczenie z tym lekiem?
    Kurcze z tymi weekendami czy jakimiś wolnymi dniami to zawsze problem, ale wydaje mi się, że gdzieś tu na forum czytałam, że są takie kliniki. Ja też chodzę do dość małej i rozważam czy się nie przenieść żeby mieć większą elastyczność chociażby z otwarciem w soboty (moja obecnie jest otwarta co drugą sobotę).

    W ostatnim cyklu byłam na Lamette i teraz też będę brać. Nie miałam żadnych skutków ubocznych podczas brania, wyrosły 2 pęcherzyki. Po czasie zauważyłam jednak większe wypadanie włosów i czytałam, że to może być jednym ze skutków ubocznych. Zobaczymy jak będzie teraz 🤞🏻

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • Joannaa92 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 19 listopada 2024, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 89 wrote:
    Joanna a co z tym teraz torbielem ? Jaki plan ?
    W drugiej połowie cyklu dostałam prohesteronee besins..

‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ