Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja Poznań - u kogo?
Odpowiedz

Inseminacja Poznań - u kogo?

Oceń ten wątek:
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 25 marca 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również pod opieką Spaczynskiego i będę miała na NFZ i pierwsze podejście ok 15 kwietnia na cyklu naturalnym bo u mnie problem z amh

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 25 marca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiak, jakie badania wymagali przed iui? miałaś robioną laparoskopię?

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 25 marca 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dziwo żadnych badan nie muszę robić, w listopadzie mialam robione hsg i jajowody są drożne.

    Miałyście już robioną iui na Polnej jak to wszystko przebiegało ?

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 25 marca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jeśli hsg jest ok to nie wymagają laparoskopii? Ja właśnie jade na wizytę 10 maja i tez chciałabym podejść do iui. A jak u Was z nasieniem?

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 26 marca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego Pana dobre ale mimo to Spaczynski kazał brać suplementy na wzmocnienie nasienia

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 26 marca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jaki u Was jest czynnik? Idiopatia?

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 26 marca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm ciężko mi powiedzieć od lekarza tego nie usłyszałam, miałam delikatnie podwyższoną prolaktyne przy normie 29 miałam 32, gin ma zastrzeżenia do mojego amh

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 27 marca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja miałam troche wyższą prolaktyne i biorę bromergon, ale mimo to miałam owulacje, ale gin dał mi bo mówi że w razie co :P A jakie masz AMH? Nie było problemu z iui na nfz? Na której wizycie dostałaś zalecenie na iui?

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 28 marca 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje amh to 1,3, dostalam namiary na Spaczynskiego od swojego gina on sam zaproponowal na pierwszej wizycie iui, wstepnie mamy podejsc w kwietniu ale zobaczymy bo nie jestesmy malzenstwem a podobno od listopada sa inne zasady co do iui. Potrzebne jest jakies zaswiadczenie z usc

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 28 marca 2016, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie takie złe amh. W normie chyba. Przynajmniej wg norm tam gdzie ja robiłam. A kiedy miałaś 1 wizytę? Chciałabym oszacować czas ile mija od 1 wizyty do iui.

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 28 marca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby w nromie ale rewelacji nie ma powiedział ze mając 31 moje amh jest jak u kobiety 39 letniej. wizytę mialam 21-03 a przez to ze mam owulacje to podchodzę juz w kwietniu, o ile mi nie przeszkodzą formalności

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 28 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dosyć szybko idzie, fajnie :)

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja histeroskopie miałam mieć robiona przez mojego gin w Raszei, ale wcześniej poszłam na konsultacje do Spaczyńskiego i powiedział, że histero to za mało, trzeba zrobić laparoskopie z histeroskopią żeby np. wykluczyć endometriozę. Laparo niestety dopiero w czerwcu :(

    Z badań miałam profil hormonalny, hsg, M miał badane nasienie, oczywiście monitoring cyklu żeby zobaczyć jak zwrasta jajeczko i czy pęcherzyk samoistnie pęka. Również wszystko w normie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2016, 08:45

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 29 marca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyatii wrote:
    to dosyć szybko idzie, fajnie :)



    Też mi sie podoba ze dzialamy od razu :D bez czekania sam nawet zaproponował ze iui od następnego cyklu. Nie wiem jak podchodzi do innych pacjetek ale ja do niego trafilam od Gurynowicza, gdy mu powiedziałam kto mnie przysłał to usłyszałam: "staracie sie i jest problem" :D

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 29 marca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi prawdopodobnie odrósl polip :( i dupa:( na razie za maly bo 3 mm i nie kwaliikuje się do zabiegu ale pewnie podrośnie i znowu się wszystko przesunie :(

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 29 marca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyatii wrote:
    A mi prawdopodobnie odrósl polip :( i dupa:( na razie za maly bo 3 mm i nie kwaliikuje się do zabiegu ale pewnie podrośnie i znowu się wszystko przesunie :(


    głowa do góry bedzie dobrze ja dwa lata temu wyhodowałam potworniaka :D

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 29 marca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam w lipcu usuwane 3 polipy. Teraz tylko czekać aż ten podrośnie i wyciąć w cholere.

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 30 marca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyatii wrote:
    A mi prawdopodobnie odrósl polip :( i dupa:( na razie za maly bo 3 mm i nie kwaliikuje się do zabiegu ale pewnie podrośnie i znowu się wszystko przesunie :(


    A czy każdy polip jest przeszkodą do zaciążenia?
    Mi prof. Spaczyński na usg dostrzegł jakiś cień i mówi, że to może być polip, ale okaże sie podczas laparo-histero

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    A czy każdy polip jest przeszkodą do zaciążenia?
    Mi prof. Spaczyński na usg dostrzegł jakiś cień i mówi, że to może być polip, ale okaże sie podczas laparo-histero

    To zależy jak duży i gdzie jest umiejscowiony. Generalnie to byłam u 3 lekarzy i jeden powiedział, że mogła utrudniać, drugi że nie mają znaczenia, a trzeci że działają jak wkładka domaciczna i nie da się zajść- także można sobie wybrac komu chce się wierzyć :P

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 31 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no tak to jest, ile lekarzy tyle opinii :(

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ