X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja Poznań - u kogo?
Odpowiedz

Inseminacja Poznań - u kogo?

Oceń ten wątek:
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 31 marca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni a jaki u Was problem? Jeśli mogę zapytać..

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem nieznany ;) Mamy synka poczętego e pierwszym cyklu starań. Teraz staramy się prawie 2 lata i nic. Tulam się od lekarza do lekarza i żaden jeszcze nie wymyślił co jest nie tak

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma a do kogo chodziłaś w Invimedzie?

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Dr Małka

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo, ja też do niego chodzę. Specyficzny jest. W sumie mi jest ciężko zaufać lekarzowi, każdy mówi co innego.

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf a Ty jakiego masz lekarza?

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekologa? Chodzę do Małka do cordis, tam też będę mieć monitor do iui. Samo iui juz w invimedzie. Chodziłam tez do Maciejewskiej, zrobiła mi profil horm. na Polnej. Potem do testu penetracji tez chciała mnie położyć na kilka, tylko ja co chwile nie mogę kłaść się do szpitala, a mój mąż nie dojedzie o np 12:00 by oddać nasienie. Taka ma pracę. Zatem zostałam przy Małku a z Maciejewska konsultację czasami.

    Kikaaa lubi tę wiadomość

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf ja generalnie nie mam do niego zaufania, bo pierwsza IUI była chyba bezsensowna. Robiona min 15 godz. po pęknięciu pęcherzyka

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie jestem go pewna. Ale 15 h po peknieciu? Bardzo długo. Skąd wiesz, że to było właśnie tyle godzin po?

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście nie mam 1000% pewności, ale ja generalnie mocno czuję pękanie pęcherzyka (potwierdzone monitoringiem) a po ovitrelle czułam 3 razy mocniej, więc myślę, że się nie mylę o dokładnie mogę określić ten moment. Zresztą przy IUI, która odbywała się o godz. 11, monitoring miałam o 8 i dr potwierdził obecność ciałka żółtego, jeszcze spytał kiedy czułam pękanie, więc wiedział, że czasu minęło naprawdę sporo.

    Niedawno byłam na wizycie u Prof. Spaczyńskiego i powiedział, że oni na Polnej na pękającym pęcherzyku już IUI nie robią, a co dopiero na pękniętym.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, to faktycznie nie brzmi dobrze. Mi ostatnio dał ovitrelle na pęcherzyk 32 mm, bo wg niego jest napięty i wygląda, że jest dobrej jakości, no i endo było ładne. Pęcherzyk pękł, ciąży dalej brak. Zaczynam się zastanawiać nad tą iui, tym bardziej, że wypadałaby w ten okres weekendu majowego. Chyba będzie ciężko.

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A 32 mm to z kolei nie za duży? Tak naprawdę powinnyśmy być mądrzejsze od lekarzy, żeby ich kierować na właściwe tory :(

    IUI to chyba loteria, jednym się udaje, innym nie. Nam na razie nie udało się 2 razy i zanim znowu uderzymy na zabieg próbuję znaleźć przyczynę niepowodzeń.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32 mm to już wg niektórych torbiel, zatem też byłam zdziwiona. Poza tym dr M. robił mi też test PCT i wynik wyszedł 0% znalezionych plemników - a ilość to my mamy akurat w normie, zatem ktoś chyba nawalił w czasie badania. Oczywiście twierdził, że coś się wydarzyło i nagle nie mamy plemników. Powtórzyliśmy badanie nasienia i wyszło, że są. Jestem już zatem nieufna. Poza tym jak już się trochę naczytasz i zadajesz pytania to patrzą się na Ciebie dziwnie.

    Odnośnie samej iui, ogólnie na wiele nie liczę, to przecież tylko ok 10% skuteczności. Zastanawiam się nad odłożeniem tego na czerwiec.

    A jak u Was z tymi poszukiwaniami?

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nijak. Miałam już hsg i profil hormonalny. Cykle mam zawsze regularne, owu wystepuje. M miał badanie nasienia. Mamy już dziecko wiec cześć przypadłości odpada w przedbiegach. Zobaczymy czy coś wyjdzie na laparo bo jeśli nie to już nie wiem co jest nie tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2016, 19:46

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    Poza tym jak już się trochę naczytasz i zadajesz pytania to patrzą się na Ciebie dziwnie.
    No otóż to. Dopóki biernie przyjmujesz informacje to jest dobrze,a jak zaczynasz polemizować to się zaczynają schody.

    Ja jeszcze w invimedzie pytałam dr czy fo iui nie będzie mi stymulowal cyklu clo żeby pęcherzyków było więcej. Powiedział ze nie ma takiej potrzeby skoro pecherzyk dominujacy wytwarzam bez leków. Wydawało mi się to dość racjonalne ale jak zaczęłam czytać różne wątki dot. IUI to na palcach jednej ręki mogę policzyć przypadki IUI zawsze na naturalnym cyklu. Kto wie. Może gdyby pęcherzyków było więcej któraś moja IUI by się powiodła

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedzieli, że jak jest więcej pęcherzyków tj,3-4 to już nie robią IUI.

    Przy stymulacji pęcherzyk jest lepszej jakości ponoć, dlatego warto stymulować

  • Enigma 34 Przyjaciółka
    Postów: 89 54

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    polecam dr Paweł Jachowski, mój prowadzocy w przyszłym cyklu podchodze do niego do inseminacji.
    Napisz mi proszę jaki jest koszt inseminacji u dr Jachowskiego, z góry dzięki ☺

  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 2 maja 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorzucę swoje 3 grosze w kwestii szpitala na Polnej. Mnie na iui skierował dr Czyżyk do którego chodzę na wizyty prywatne w Międzyrzeczu. 1 dnia cyklu telefonicznie umówiłam się na przyjęcie na oddział na 14 dzień cyklu to był piątek. Przyjęcie na oddział ok 7:40, siedziałyśmy w świetlicy do godz. 12 , po 12 miałam usg i mąż dostał skierowanie na oddanie nasienia (wcześniej siedział w barze na terenie szpitala). Zabieg był około 14 a później czekałam na wypis do... poniedziałku.

    Zabieg robił "mój" lekarz. Asystowała mu miła pielęgniarka. Zabieg trwał chwilę, nie zakładali mi cewnika, później posiedziałam sama na fotelu 10 min i przeniosłam się do pokoju do łóżka.

    W szpitalu nie cackają się z pacjentami, ale pielęgniarki nie są niemiłe. Byłam tam 2 raz, w tym pierwszy na iui.

    Trzeba patrzyć im na ręce, dostałam wypis z błędami.

    Mam nadzieję, że pomogłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 20:31

    dqprgu1royghdo7j.png
  • asiak1985 Przyjaciółka
    Postów: 158 34

    Wysłany: 4 maja 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    enigma mozesz cos wiecej powiedzieć o Spaczyńskim ja bylam u niego na jednej wizycie teraz w maju mam druga ... sama nie wiem co mam o nim myśleć, wiesz moze jakie ma opinie w Poznaniu ?

    niedoczynnosc tarczycy
    amh 0,68
    11.06.16 iui :(
    25.10.16 iui :(
    23.11.16 iui stymulacja :(
    30.06.17 iui stymulacja :(
    04/2019 brak komórek jajowych
    01/2020 przerwany długi protokół
    07/2020 nieudana procedura z jednym zarodkiem
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 5 maja 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiak ja też byłam na jednej wizycie i sama nie wiem co mam o nim myśleć. Podoba mi się to że od razu zapisał sobie wszystkie wyniki moich poprzednich badań i klarownie wytłumaczył że jedynie co przychodzi mu do głowy to wykonanie laparoskopii, bo po cc jest większe ryzyko że coś jest nie tak. Bardzo dokładnie zrobił mi usg chyba jako pierwszy lekarz naprawdę się do tego przyłożył. Z drugiej strony ta laparoskopia wydaje mi się trochę naciągana no i czekam na nią nieskończenie długo. Na wizycie byłam w marcu a laparo mam mieć w czerwcu.
    Wybrałam właśnie jego z uwagi na bardzo dobre opinie i necie oraz osobiste rekomendacje dwóch pań które się u niego leczyły. Obie dzieki jego diagnostyce mąja dzieci

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ