X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja Poznań - u kogo?
Odpowiedz

Inseminacja Poznań - u kogo?

Oceń ten wątek:
  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Hej jakie wyniki były? Mój ma to samo a mój ginekolog stwierdził że androvit pomoże poprawić wyniki o jakieś 5-10%. Do tego posiew nasienia i badanie hormonów. Mówił żeby się nie załamywać bo nie jest tak źle (3% prawidłowych plemników). Teraz czas na mnie byłam na usg jestem przed owulacją, weekendzik więc będziemy działać.a w poniedziałek kontrola czy pęcherzyk pękł czy nie i dalsza diagnostyka mnie czyli kompleksowe badania hormony itp.
    hej, no u nas niestety tylko 1% prawidłowych plemników, ale na szczęście reszta wyników OK :) ruchliwość, lepkość, żywotność itp. :):):) mąż miał mieć teraz drugie badanie nasienia, by sprawdzić jaka jest poprawa (od 5 miesięcy bierze wit. - 2 miesące profertil i od 3 fertilman) ale się rozchorował dostał antybiotyk i musimy to przesunąć na marzec :( u nas również niedługo ovu i oczywiście cały czas próbujemy :) pozdrawiam!!

    Czekając na skarb ... :)
  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Hej jakie wyniki były? Mój ma to samo a mój ginekolog stwierdził że androvit pomoże poprawić wyniki o jakieś 5-10%. Do tego posiew nasienia i badanie hormonów. Mówił żeby się nie załamywać bo nie jest tak źle (3% prawidłowych plemników). Teraz czas na mnie byłam na usg jestem przed owulacją, weekendzik więc będziemy działać.a w poniedziałek kontrola czy pęcherzyk pękł czy nie i dalsza diagnostyka mnie czyli kompleksowe badania hormony itp.
    Jeszcze apropos mnie to u mnie wszystko ok, tzn. miałam robione wszystkie badania hormonalne itd. trochę tego było, jedyne co mi pozostało to sprawdzenie drożności jajowodów.

    Czekając na skarb ... :)
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malsandi mi lekarz wczoraj na wizycie o drożności wspominał ale najpierw badania hormonalne w szpitalu no i duphaston ( dziewczyny piszą że lepiej nie brać ale sama nie wiem) a jak dalej pęcherzyk nie będzie pękał to zastrzyki. Po tym wszystkim lekarz planuje inseminację ale nie wiem czy dotrwam kolejne miesiące w tych mękach a mój facet mnie chyba rozstrzela.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Też o nim słyszałam i się zastanawiam.
    Bardzo dobry specjalista taki życzliwy i do pacjentki nadal się u niego leczenia w przyszłym tygodniu mam u niego histerolaparoiskopie zobaczymy co dalej...

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę póki co do dr Rzymskiego póki co. No i czas na badania w szpitalu w następnym cyklu.

  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 14 lutego 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Czy któraś z Was podchodziła w ostatnich 2-3 mcach do inseminacji?

    Czy były udane? A może waszym zdaniem lepiej iść na IVF od razu?


    Jakie supelmenty i leki bieżecie by zwiększyć szanse?

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja miałam IUI w poniedziałek 8 lutego u dr Derwicha na cyklu naturalnym i teraz czekam :) Jeśli chodzi o suplementy to polecam witamine D i szczerze polecam!! Mój mąż nasienia ma ok ale bierze koenzym Q10 i tran z witaminą D.
    Niżej wrzucam link dotyczący diety jeśli chodzi o in vitro ( i nie tylko ) więc Nika8686 moze Cię zainteresuje :)

    http://dobrzebozdrowo.blogspot.com/2013/07/odzywianie-przy-ivf-i-nie-tylko.html

    Nika8686 lubi tę wiadomość

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tak pytanie z innej beczki ale do tematu jaki jest koszt IUI? I czy któraś mogłaby opisać tą procedurę? Czuje że właśnie to mnie czeka aczkolwiek mój ginekolog twierdzi że ze spokojem.

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 20 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa koszt IUI jest zależny od kliniki albo lekarza... Mniej więcej od 500 do 700 zł.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmawialam z dziewczyna z polnej i ona mowila ze inseminacja na polnej jest na nfz.

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    rozmawialam z dziewczyna z polnej i ona mowila ze inseminacja na polnej jest na nfz.

    O super bo mój lekarz jest właśnie z tego szpitala. Jak się zdecyduje na jakieś dalsze kroki to dobrze wiedzieć, że są takie możliwości.

  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 24 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Hej jakie wyniki były? Mój ma to samo a mój ginekolog stwierdził że androvit pomoże poprawić wyniki o jakieś 5-10%. Do tego posiew nasienia i badanie hormonów. Mówił żeby się nie załamywać bo nie jest tak źle (3% prawidłowych plemników). Teraz czas na mnie byłam na usg jestem przed owulacją, weekendzik więc będziemy działać.a w poniedziałek kontrola czy pęcherzyk pękł czy nie i dalsza diagnostyka mnie czyli kompleksowe badania hormony itp.
    Wyniki męża po 1wszym badaniu były i dobre i tragiczne bo tylko 1 % prawidłowych plemników a jeśli chodzi o pozostałe parametry to wszystko w normie nawet dobrej ☺ potem wstawię te wyniki, teraz musieliśmy przełożyć z lutego na marzec kolejne badanie bo mąż był chory i brał antybiotyk wiec w połowie marca będziemy mieć drugi wynik mam nadzieje że będzie o niebo lepszy!!!!! Jeśli chodzi o moje wyniki to wszystko dobrze ☺ hormony itd badałam i wszystko jest ok!:) mąż brał przez 2 miesiące profertil i przez 3 miesiące fertilman plus zeolit jest to proszek z lawy wulkanicznej ma bardzo dużo minerałów ☺☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 14:46

    Czekając na skarb ... :)
  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 24 lutego 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    rozmawialam z dziewczyna z polnej i ona mowila ze inseminacja na polnej jest na nfz.
    Tak można to zrobić na nfz ale są złe opinie na ten temat bo moja przyjaciółka tez raz tam miała i niestety nie przykładają się do tego ale jak to na nfz w naszym kraju ...czytałam kilkanaście złych opinii jeśli chodzi o polną i inseminacje na nfz wiec ja chyba wole priv, rozumiem jeśli kogoś nie stać oczywiście może spróbować trzeba wykorzystać każdą możliwa szanse

    Czekając na skarb ... :)
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malsandi wrote:
    Tak można to zrobić na nfz ale są złe opinie na ten temat bo moja przyjaciółka tez raz tam miała i niestety nie przykładają się do tego ale jak to na nfz w naszym kraju ...czytałam kilkanaście złych opinii jeśli chodzi o polną i inseminacje na nfz wiec ja chyba wole priv, rozumiem jeśli kogoś nie stać oczywiście może spróbować trzeba wykorzystać każdą możliwa szanse
    Hmmm.... Nie mam pojęcia ale no jak to w szpitalu nie muszą się ze mną obchodzić jak z jajkiem ale nie jak ze szmatą. Co konkretnie slyszalyście że mało skutecznych czy co?

  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Hmmm.... Nie mam pojęcia ale no jak to w szpitalu nie muszą się ze mną obchodzić jak z jajkiem ale nie jak ze szmatą. Co konkretnie slyszalyście że mało skutecznych czy co?
    Chodzi o to, że nie przykładają się do tego jakby 8m nie zależało na tym żeby wyszło .... to są tylko opinie jakie sama wyczytałam i wiem od przyjaciółki bo ja nie byłam tam na inseminacji zresztą w ogóle nie miałam żadnej, podobno długo trzeba czekać z nasieniem a to źle wpływa na efekt no i nie podchodzą do tego zbyt poważnie generalnie gorsza jakośc zabiegu

    Czekając na skarb ... :)
  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 24 lutego 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale oczywiście są kobiety którym się tam udało wiec nie będę nikogo zniechęcać to wyłącznie opinie osób trzecich

    Czekając na skarb ... :)
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 24 lutego 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info zresztą na nfz traktują w większości przypadków jak mięso armatnie.

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przygarnijcie mnie na wątek :D

    Jestem po dwóch nieudanych inseminacjach w invimedzie, szeregu badań, które nic nie wykazują (wszystko w normie), mąż nasienie również z normie.

    Podpowiedzcie co dalej? :(

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opowiedzcie jak wyglada inseminacja. bylam na polnej na hsg i byly tez kobiety do inseminacji. o 7 trwaly przyjecia i czekaly w pokoju dziennym do okolo 12. wtedy ich wzieto na badanie. ale byly same bez mezow a co z nasieniem? powiedzcie mi bo czuje ze i mnie czeka inseminacja na polnej bo moj obecny lekarz tam pracuje. a nie chce zmieniac lekarza.

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 ja IUI miałam w invimedzie, ale to chyba wszedzie wygląda podobnie. W dzień, w którym mieliśmy IUI (godz. 10) z mężem stawialiśmy się w klinice, ja miałam usg dopochwowe żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęka (wcześniej dostałam ovitrelle na pęknięcie), a mąż oddawał nasienie. Po dwóch godzinach zabieg trwający 10 minut, musiałam leżeć po zabiegu jeszcze 15 minut, choć nie było przymusu. Ważne było, żeby zabieg wykonywać przy pełnym pęcherzu moczowym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 17:52

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ