X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja Poznań - u kogo?
Odpowiedz

Inseminacja Poznań - u kogo?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że jestem jedyna- ale miałam powody aby się zniechęcić... Cieszę się jednak że takich przypadków nie ma więcej :) ja w końcu podejmując decyzję o leczeniu u dr Żaka też sugerowałam się dobrymi opiniami. Na szczęście po krótkiej przerwie w staraniach trafiłam na lekarza którego nie zamierzam zmianiać :)

    MARTIII lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem znam Polną nikt mnie tak nie oszukał w życiu jak oni... tylko kasa się liczyła. ; ( chodziłam do Derwicha ... Ale ja podhodzisz to ivf na Polnej to co wizyta inny lekarz.. I czekasz.od 7 dO 13 co drugi dzień jak głupek na korytarzu.. jedynie pielęgniarki miłe tam są. Miałam aż 6 blastek.. na korytarzu mnóstwo dziewczyn kobiet które po 2,3 raz do procedry podchodzą byłam załamana bo tam koszy są spore dużo wieksze niż w Medarcie, poza tym jak się okazało z moich 6 blastek połowa to zamrozili puste słomki ... jak odchodzilam stamtad to zrobiłam taki hałas przepraszali mnie dzwonili do domu, że mogą teraz bezpłatnie.podać ale nie dałam się więcej z wodzic nie jestem z Poz. Dojeżdżam sporo raz będąc już pod Poznaniem dostałam telefon ze odwołują transfer bo embriologia się rozchorowala.. mówię slcham ? To ja jechałam kawał drogi faszerowana zastrzykami i na marne ? Przepraszają i zapraszają w następnym cyklu tego było już dość po tym incydencie przenioslam się dO dr żaka i udało się 1 podejście a tam.Miałam 4.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 06:43

    MARTIII, Wojcinka lubią tę wiadomość

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Ja z całego serca polecam dr Kubiaczyk-Paluch z MedART. Dzięki niej tulę w ramionach moje prawie 10 miesięczne szczęście. O IVF nikt nie wspomniał przez ponad rok moich wizyt w tej klinice. Udało się dzięki odpowiednim lekom i IUI. Drożność jajowodów miałam sprawdzaną dwukrotnie.


    cZY możesz napisać coś więcej o iui u dr Paluch?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    y.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 19:49

    MARTIII lubi tę wiadomość

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję, a koszty? jak to wygląda? kazda wizyta płatna?

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam starania od zera MARTIII. Życzę reszcie powodzenia...

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie mi przykro:(( Jestem przekonana , że Twój Aniołek szybko wróci<3
    Trzymaj się!!

    Nika8686 lubi tę wiadomość

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika9966 u kogo teraz się leczysz?

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :)
    jestem tu nowa....
    po 2 latach starań dowiedziałam się, że mąż ma teratozoospermię i niestety również nas czeka inseminacja... w połowie lutego mam rozmowę z moją gin co dalej robimy, szukam opinii, by mieć jakieś informacje dotyczące klinik i lekarzy, mam zamiar wybrać się na konsultację do medart, wcześniej mąż badał się w invimed, ale moja przyjaciółka miała inseminację w medart i była zadowolona mimo poronienia....

    MARTIII lubi tę wiadomość

    Czekając na skarb ... :)
  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze tylko, że chodziła do dr Paluch czasem zdarzyło się ze przyjął ja dr Żak ale obydwoje są mili i bardzo chwalila sobie ta klinikę 2 razy miała inseminacje raz poronila aż w końcu udało się naturalnie i są bliźniaki juz w domku ☺ mówiła ze chodziła wszędzie a dopiero w medart się nią porządnie zajęli i dr Paluch nie naciskała na inseminacje bo liczyła ze da rade naturalnie i udało się ☺

    Czekając na skarb ... :)
  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że dr Żak i dr Paluch są tu znani.

    Ja po stracie mojego Aniołka w styczniu mam odczekać 2 cykle i zacząć starania.

    Pewnie skorzystam z inseminacji i tutaj mam pytanie czy któraś z Was zna, leczyła się u Serdyńskiej-Szuster?

    Ginekolog, który przeprowadził mnie przez poronienie bardzo ją chwalił, wiem, że ona pracuje na Polnej i ma prywatną praktykę.

    Czekam na jakieś opinie, ona podobno realizuje inseminacje na NFZ.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 13:08

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam ona przyjmuje na przemian z dr Jedrzejczakiem na Polance. Ogolnie jest bardzo miła i ciepła straszna optymistka Ale niestety pod jej opieką w ciążę nie zaszlam :( ale kobieta bardzo bardzo fajna :) na Polnej robi inseminacje na NFZ ja tylko za wizyty prywatne i niej placilam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 15:35

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też przeszłam długa drogę przez poznańskich lekarzy 3 inspiracje na polnej nieudane, teraz jestem po droźnosci okazało się że jeden niegroźne, ja też jestem ciekawa jakie są koszty w tym med..inspiracji i in vitro popracuje jeszcze 3 cykle i chyba gdzieś muszę się na coś zdecydować

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 4 lutego 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    Ja chodziłam ona przyjmuje na przemian z dr Jedrzejczakiem na Polance. Ogolnie jest bardzo miła i ciepła straszna optymistka Ale niestety pod jej opieką w ciążę nie zaszlam :( ale kobieta bardzo bardzo fajna :) na Polnej robi inseminacje na NFZ ja tylko za wizyty prywatne i niej placilam :)[/QUOTE

    Dzieki za info. A na wizyty przyjmuje punktualnie czy mega opoznienia? Pamietasz koszt wizyty?

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARTIII wrote:
    dr. Paweł Jachowski

    Też o nim słyszałam i się zastanawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika8686 wrote:
    myszaaa wrote:
    Ja chodziłam ona przyjmuje na przemian z dr Jedrzejczakiem na Polance. Ogolnie jest bardzo miła i ciepła straszna optymistka Ale niestety pod jej opieką w ciążę nie zaszlam :( ale kobieta bardzo bardzo fajna :) na Polnej robi inseminacje na NFZ ja tylko za wizyty prywatne i niej placilam :)[/QUOTE

    Dzieki za info. A na wizyty przyjmuje punktualnie czy mega opoznienia? Pamietasz koszt wizyty?

    Zależy od dnia ale zazwyczaj zawsze był poślizg nawet czasami do 2h. :/ za 1 wizytę wzięła 130 a każda kolejna 100zł. Nie pamiętam jakie dni bo już dawnooo nie chodzę :)

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 6 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malsandi wrote:
    witajcie :)
    jestem tu nowa....
    po 2 latach starań dowiedziałam się, że mąż ma teratozoospermię i niestety również nas czeka inseminacja... w połowie lutego mam rozmowę z moją gin co dalej robimy, szukam opinii, by mieć jakieś informacje dotyczące klinik i lekarzy, mam zamiar wybrać się na konsultację do medart, wcześniej mąż badał się w invimed, ale moja przyjaciółka miała inseminację w medart i była zadowolona mimo poronienia....
    Hej jakie wyniki były? Mój ma to samo a mój ginekolog stwierdził że androvit pomoże poprawić wyniki o jakieś 5-10%. Do tego posiew nasienia i badanie hormonów. Mówił żeby się nie załamywać bo nie jest tak źle (3% prawidłowych plemników). Teraz czas na mnie byłam na usg jestem przed owulacją, weekendzik więc będziemy działać.a w poniedziałek kontrola czy pęcherzyk pękł czy nie i dalsza diagnostyka mnie czyli kompleksowe badania hormony itp.

  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy slabych parametrach skuteczny jest Fertilman. Bylam z mezem w Novum i to byl pierwszy preparat jaki nam polecono. U nas efekt byl satysfakcjonujacy.

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika to cieszę się że to wystarczyło do satysfakcjonującej poprawy w takim razie dzisiaj ruszam do apteki zakupić i pilnuje mojego dziada żeby codziennie brał.

  • MARTIII Przyjaciółka
    Postów: 159 49

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patkaaa wrote:
    Też o nim słyszałam i się zastanawiam.
    BARDZO DOBRY LEKARZ ale niestety na mnie nie znalazł sposobu;/

    starania od września 2013.....
    4 IUI
    Czerwiec 2017- naturalny CUD <3

    hchy3e3ke0us8rxl.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ