Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Jusia 82 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka28 wrote:
    A ja właśnie szukam info o invictcie. Możliwe, ze będzie nas czekała 2. Procedura. I zastanawiam się wtedy nad zmiana kliniki a na pewno chociaż nad konsultacja lekarska, by ktoś się wypowiedział co nam proponuje z innej placówki. Nie ukrywam, ze jeden z powodów to finanse. I in victa cenowo plasuje się bardzo atrakcyjne. W porównaniu do Novum, gdzie jestem widzę, ze różnica na procedurze i tym co w okol to kilka tysięcy. 🧐🧐

Koniczynka- napisalam trochę na naszym Novumowym watku o konsultacji w invictcie. Powiem Ci ze nie jestem pewna czy cenowo wychodzi taniej- na poczatku tez tak myslam ale po analizie juz taka pewna nie jestem😊 dla mnie raczej wazne to ze maja dodatkowe opcje z ktorych mozna skorzystac (no i hodowla zarodkow do 5 doby bez proszenia😊)

Koniczynka28 lubi tę wiadomość

azoospermia, zespół antyfosfolipidowy, Mutacja MTHFR C677T (układ homozygotyczny), dodatnie ANA1,ANA2, kariotyp OK, histeroskopia OK, Szczepienia+ immunosupresja

Starania od 2014
    1wsze ICSI maj 2018
    2gie ICSI sierpień 2019
    8 transferów (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
  • zoskaxyz1 Debiutantka

Wysłany: 24 stycznia, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia 82 wrote:
    U kogo się leczysz? Na jakim jesteś etapie?

Ja się leczę u doktora Pałaszewskiego. Jestem w sumie na etapie przygotowania do pierwszego transferu. Najpierw leczenie zaczęłam w Krakowie w innej klinice, jednak miałam tam może ze dwie konsultacje. Teraz już znamy przyczynę niepłodności i walczymy. Nie było żadnego problemu z przeniesieniem, całe leczenie miało ciągłość i szybko przekazali moją dokumentację do oddziału Invicta w Wawie, nie musiałam więc tłumaczyć od poczatku co i jak :). A swojego lekarza bardzo polecam, choć od koleżanki słyszałam też dobre opinie o doktorze Niedbała ;). Dam Wam znać co będzie po pierwszym tranferze :)

smagliczka lubi tę wiadomość

• Pum Przyjaciółka

Wysłany: 25 stycznia, 01:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    My z moim L ❤️ ok 2 lat bez zabezpieczenia ale niestety nic z tego nie wyszło i zaczęliśmy diagnostykę.
    U mnie wyszła cukrzyca typu 2 (jestem pod opieką diabetologa cukry są dobre) jestem też pod opieką endokrynologa (zlecił różne badania)
    Mój L zrobił badania nasienia właśnie w Invicta w Wawie i wyszły kiepskie (w stopce wyniki) lekarz zlecił sporo badań mężowi m.in USG jąder i gr krokowego badania z krwi różne i genetyczne.
    Mi też sporo zlecił badan.
    Bo mieliśmy w Invicta wizytę online z dr Jezakiem
    Więc jesteśmy na początku drogi w sumie. Ale dr mówił że z takimi wynikami nasienia to raczej tylko invitro.

Starania ok 2 lata
    W trakcie diagnostyki
    Ja '92 (biorę Wit d3, b12+kw. foliowy)
    Cukrzyca typu 2
    Wit D3 16.50 (było <4)❌ Hemoglobina glikowana ✅Morfologia krwi ✅Markery jajnika (he4, ca125, Roma)✅
    Crp✅Morfologia cbc✅
    USG tarczycy ❌ (powiększona, guzek)
    USG piersi ✅Cytologia ✅
    USG narządu rodnego ✅❌(torbiel skórzasta do usunięcia)
    Amh 3.39✅ lh/fsh/TSH/E2/tst/dheas/anty tpo✅ shbg ❌(15 n.26.1-110)
    On '85 (bierze Wit c 2g, l karnitynę 2g, cynk, selen)
    Lh/FSH/TSH/shbg/E2/tst/dheas/anty tpo ✅
    USG jąder i gr krokowego ✅
    Prolaktyna 233✅ po godz z metoclopramidem 2147❌
    Badania nasienia
    Liczba plemników w ml 1.40mln (norma > 15)❌
    Licz plemników w ejakulacie 4.20mln (>39) ❌
    Plemniki żywe 59%✅
    Martwe 41%
    Suma plemników o ruchu postępowym 21% (>32%)❌
    Plemniki o ruchu nie postępowym 6%
    Nieruchome 73%
    Wskazania do ivf.
  • Małagośka Ekspertka

Wysłany: 16 lutego, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy ktoś jeszcze jest tu obecny? Ktoś aktualnie wybiera się do Invicty bądź się tam leczy? Przede mną pierwsza wizyta i z jednej strony stresuje się okropnie a z drugiej nie mogę doczekać bo mam nadzieję, że tam mi pomogą zajść w ciążę 😀

* starania od 2019r.
    * 🙋‍♀️ona 33, 🙋‍♂️on 41
    *amh 8,41
    *morfologia 2%
    *12.05.2020 - łyżeczkowanie, 9tc puste jajo plodowe
    *luty 2021 wizyta w klinice
    *kariotypy ok
    *kwiecień - długa procedura, zaczynamy tabletki anty
    *fragmentacja 40% 👎
    *amh 6.39 - 30.04.2021
    *punkcja 14.05.2021
    *❄❄
    *criotransfer 10.06.2021, dwie blaski 4.3.2 i 3.2.3 9dpt beta 3.7 😔😔
    ...walkę przegrałam ale wojnę z niepłodnością wygram...
  • monkey Autorytet

Wysłany: 17 lutego, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małagośka wrote:
    Hej! Czy ktoś jeszcze jest tu obecny? Ktoś aktualnie wybiera się do Invicty bądź się tam leczy? Przede mną pierwsza wizyta i z jednej strony stresuje się okropnie a z drugiej nie mogę doczekać bo mam nadzieję, że tam mi pomogą zajść w ciążę 😀
    Tak, jest nas sporo. Kilka na watku lutowym obecnie przechodzace rozne etapy IVF. W pierwszym poscie i czasem w stopkach widac kto sie leczy w w Warszawskiej Invikcie https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ivf-luty-2021,20961,1.html

dev314pfs__.png

💁🏼‍♀️: 42, niskie AMH i jakosc komorek. NK: 25%, IO, utajone Hashimoto, PAI-1 hetero, MTHFR C677T homo, A1298C hetero. KIR: haplotyp Bx, brak 2DS2 i 2DS3.
    💁🏻‍♂️:46, Translokacja Robertsonowska (13;22), nasienie 👍

Starania od 2014
    ✏️ 19 punkcji miedzy 2018-19 - zbieranie zarodków do PGT-A 🧬
    ✏️ Z 15 zebranych blastocyst 5 poprawnych genetycznie
    ✏️ Dwie histeroskopie.2017: usunięcie przegrody, polipu, 2020: badanie receptywności
    ✏️ 26.10.20: FET(S)❄️ 5.1.2 😢 Beta 7dpt :1.9 💔
    ✏️ 23.02.21: FET(N) 5.2.2 XY
    Do 2go transferu dodane: steryd (Dexamethasone), Claxane, GlucophageXR750, Euthyrox, Intralipid, Atosiban, antybiotyk, akupunktura.
    Bhcg - 6dpt:36.6, 8dpt :79.5, 10dpt: 176.6, 13dpt: 710, 15dpt: 1824, 17dpt: 3602, 22dpt: 14971, 24dpt: 22596 i ❤️
    Harmony i Pappa 👍
    24.06.21: połówkowe 💪🏼
    Czekamy na Ciebie Eddie 💖
  • smagliczka Ekspertka

Wysłany: 18 lutego, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoskaxyz1 wrote:
    Ja się leczę u doktora Pałaszewskiego. Jestem w sumie na etapie przygotowania do pierwszego transferu. Najpierw leczenie zaczęłam w Krakowie w innej klinice, jednak miałam tam może ze dwie konsultacje. Teraz już znamy przyczynę niepłodności i walczymy. Nie było żadnego problemu z przeniesieniem, całe leczenie miało ciągłość i szybko przekazali moją dokumentację do oddziału Invicta w Wawie, nie musiałam więc tłumaczyć od poczatku co i jak :). A swojego lekarza bardzo polecam, choć od koleżanki słyszałam też dobre opinie o doktorze Niedbała ;). Dam Wam znać co będzie po pierwszym tranferze :)
    Mnie prowadziła Niedbała na przemian z Pałaszewskim (robił transfer) obydwoje bardzo w porządku, godni polecenia.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego, 17:13

p19uskjo29kq1g9n.png

Diagnoza grudzień 2019
    JA -endometriozia III/IV st. AMH 2.08
    ON - mała ilość plemników w nasieniu, ale dobra fragmentacja i reszta ok
    Oboje kariotypy i mutacje -ok

1IVF - 03.2020 - długi protokół IMSI - nieudany, 8 dobrych komórek, ale zero zarodków w 5 dobie

2IVF - 05.2020 - krótki protokół IMSI+EmbryoGen - 6 dobrych komórek - jedna blastka ❄️

3IVF - 08.2020- długi protokół IMSI+EmbryoGen- 7 dobrych komórek - 3 blastki ❄️❄️❄️

4 mrozaczki do badania PGS - 3 prawidłowe

18.1.2021 - kriotransfer BL.5.2.2
    5 dpt - beta 6,4
    10 dpt - beta 145,3
    17 dpt - beta 2752 pęcherzyk ciążowy 😊
    24 dpt - mamy serduszko ♥️
  • Małagośka Ekspertka

Wysłany: 23 lutego, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo Dziewczyny za wiadomości, jestem już po pierwszej wizycie u właśnie dr Niedbały i czekam na rozpoczęcie procedury 😁

* starania od 2019r.
    * 🙋‍♀️ona 33, 🙋‍♂️on 41
    *amh 8,41
    *morfologia 2%
    *12.05.2020 - łyżeczkowanie, 9tc puste jajo plodowe
    *luty 2021 wizyta w klinice
    *kariotypy ok
    *kwiecień - długa procedura, zaczynamy tabletki anty
    *fragmentacja 40% 👎
    *amh 6.39 - 30.04.2021
    *punkcja 14.05.2021
    *❄❄
    *criotransfer 10.06.2021, dwie blaski 4.3.2 i 3.2.3 9dpt beta 3.7 😔😔
    ...walkę przegrałam ale wojnę z niepłodnością wygram...
‹‹ 103 104 105 106 107
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego