X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!
    U mnie pierwsza inseminacja zakończona klapą :(
    I jeszcze dziś do mnie z kliniki dzwonili, że Kunicki się rozchorował i mnie przepisali na inny dzień i inną godzinę do Szpetnar... jedna z ważniejszych wizyt w cyklu i do niej - kurde lipa :(
    jak ja byłam to Szpetnar dostała ogromny bukiet kwiatow od szczesliwej pary.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 31 marca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    jak ja byłam to Szpetnar dostała ogromny bukiet kwiatow od szczesliwej pary.

    Ja jakoś nie przepadam za nią, ale jeśli jakimś cudem by się u nas udało dzięki niej, to też może jakiś bukiet by dostała :P

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello

    asiula przykro mi :( a jaki macie dalej plan działania? kolejna inseminacja w tym cyklu?
    Lila mnie babka na recepcji zapisała od razu na wizyte u anestezjologa przy okazji wizyty u Pałszewskiego - ale to jeszcze do punkcji masz czas, zeby to ogarnąć przy okazji kolejnej wizyty.
    Sysia jak sytuacja z tą nową pracą?

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na rozmowie i kazali czekać na tel, bo były jeszcze umówione dwie dziewczyny. Do wczoraj byłam nastawiona, ze mi sie uda, a teraz juz sama nie wiem. No nic... czekam

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 31 marca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, dzięki! Temperatura dalej jest wysoka i jeśli jutro nie zacznie spadać, to pójdę rano na betę, żeby mieć pewność przed czwartkową wizytą. Choć mam nadzieję, że jednak uda mi się przepisać na piątek :(
    Dalszy plan działania, to inseminacja w kolejnym cyklu. O ile uda mnie się odpowiednio wystymulować, bo z tym robi się coraz większy problem :(

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula głowa do góry! Następnym razem będzie lepiej <3

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Lila mnie babka na recepcji zapisała od razu na wizyte u anestezjologa przy okazji wizyty u Pałszewskiego - ale to jeszcze do punkcji masz czas, zeby to ogarnąć przy okazji kolejnej wizyty.
    No właśnie ja też myślałam że mnie zapisała bo coś wspomniała o anestezjologu.. Dzisiaj dzwoniłam i okazało się że mam tylko wizytę stymulacyjną a konsultację z anestezjologiem będę miała na kolejnej wizycie podczas stymulacji także spokojnie zrobię badania 9 kwietnia :) Uff ależ ja panikara jestem ;) Ciśnienie podniosłam sobie wczoraj na maxa ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 31 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula kurcze, a może jeszcze nic straconego... faktycznie tempka u Ciebie tak pięknie w górze, że aż dziwne że nie ma dówch kresek :/ trzyma kciuki za betę :* a dlaczego problemy ze stymulacją?

    Sysia no to trzymam kciukasy żeby zadzwonili do Ciebie z dobra wiadomością :D &&&

    Lila ja też mam w tym tygodniu sajgon w pracy, nie wiem kiedy się wyrwę zeby te badania porobić. A do tego jeszcze musze być na czczo więc wypadałoby żebym rano pojechała.

    dziewczyny ja zrobiłam dziś drugi zastrzyk i już nie było tak przyjemnie. Wiadomo, wszystko jest do wytrzymania, choć ja mam dość niski próg bólu niestety ;) ale w porówaniu z pierwszym zastrzykiem było zdecydowanie mniej przyjemnie.
    Czy to kwestia techniki robienia tego zastrzyku, czy miejsca w które się wkuwam?

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    No właśnie ja też myślałam że mnie zapisała bo coś wspomniała o anestezjologu.. Dzisiaj dzwoniłam i okazało się że mam tylko wizytę stymulacyjną a konsultację z anestezjologiem będę miała na kolejnej wizycie podczas stymulacji także spokojnie zrobię badania 9 kwietnia :) Uff ależ ja panikara jestem ;) Ciśnienie podniosłam sobie wczoraj na maxa ;)


    ano widzisz wszystko się wyjaśniło :) mnie też zdziwiło że to nie doktor zlecił te badania - nawet nic nie wspomniał o tej wizycie u anestozjologa, tylko babeczka z recepcji sama mnie umówiła na wizytę i zleciła te badania.

    Pamiętaj tylko że te badania na czczo trzeba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 12:01

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Pewnie zaproponują Ci wizytę u aanastezjologa w dniu kolejnej kontrolnej wizyty, zazwyczaj 8 lub 9 dnia stymulacji. To tak z doświadczenia :)
    Mam się upomnieć przy wizycie stymulacyjnej także badania spokojnie zdążę zrobić )
    Na grupę krwi w Inviccie czeka się 2 dni

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Mam się upomnieć przy wizycie stymulacyjnej także badania spokojnie zdążę zrobić )
    Na grupę krwi w Inviccie czeka się 2 dni
    fajnie ze się wyjaśniło wszystko :) nie potrzebny stres

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 31 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Asiula kurcze, a może jeszcze nic straconego... faktycznie tempka u Ciebie tak pięknie w górze, że aż dziwne że nie ma dówch kresek :/ trzyma kciuki za betę :* a dlaczego problemy ze stymulacją?

    Coraz gorzej reaguję na Clo i w tym cyklu musiałam zrobić sobie 3 zastrzyki Menopuru... ciekawe, co w tym cyklu, żeby pobudzić moje jajniki :(

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula a od jakiego czasu bierzesz Clo? ( tzn ile cykli pod rząd.. ) W moim przypadku po 4 cyklach z Clo potrzebna była przerwa bo też coś nie za dobrze reagowałam.

    Triss zastrzyki do przyjemnych nie należą, chociaż ten dzisiejszy nie był najgorszy. Też próbuję opracować najlepszą technikę ;)

    triss lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Triss, dzięki! Temperatura dalej jest wysoka i jeśli jutro nie zacznie spadać, to pójdę rano na betę, żeby mieć pewność przed czwartkową wizytą. Choć mam nadzieję, że jednak uda mi się przepisać na piątek :(
    Dalszy plan działania, to inseminacja w kolejnym cyklu. O ile uda mnie się odpowiednio wystymulować, bo z tym robi się coraz większy problem :(
    Kochana dopiero teraz zerknęłam na twój wykres i wygląda całkiem obiecująco :) Może gdzieś tam czai się kropek ;)
    Może zrób betę, sikańce są jakie są ..
    Oczywiście kciukasy baaardzo mocno zaciśnięte &&&&&

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Kochana dopiero teraz zerknęłam na twój wykres i wygląda całkiem obiecująco :) Może gdzieś tam czai się kropek ;)
    Może zrób betę, sikańce są jakie są ..
    Oczywiście kciukasy baaardzo mocno zaciśnięte &&&&&

    4 cykle brałam Clo, później cykl przerwy, bo mi się torbiel zrobiła i teraz był piąty. Już w czwartym dostałam jeden Menopur, żeby pęcherzyk podrósł...

    Jeśli jutro temperatura się utrzyma, to pójdę na betę, bo w czwartek wizyta, więc dobrze byłoby mieć 100% pewność. Objawów zarówno na @ jak i ciążę brak...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Lila84 i Triss wasze zastrzyki? Ręka wprawiona?
    Ja kurczę nie pozbyłam się swoich strzykawek z poprzedniej procedury, a tu już muszę szykować pudełko na kolejne :( Muszę się wybrać do ośrodka i oddać strzykawki.

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Jak tam Lila84 i Triss wasze zastrzyki? Ręka wprawiona?
    Ja kurczę nie pozbyłam się swoich strzykawek z poprzedniej procedury, a tu już muszę szykować pudełko na kolejne :( Muszę się wybrać do ośrodka i oddać strzykawki.
    Z zamkniętymi oczami mogę robić ;)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do wszystkiego da się przyzwyczaić ;)

    Pamiętam swój pierwszy zastrzyk - ręka mi się trzęsła jak nie wiem co :P
    A teraz to już luz - Ovitrelle i Gonapeptyl są ok. Najgorzej z Menopurem, bo samemu trzeba sobie zrobić roztwór ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio przy stymulacji na liczyłam 38 zastrzyków :/ i plus Fragmin x12 przy hiperce. Mam nadzieje, ze teraz będzie choć troszkę mniej. Najbardziej nieprzyjemny i bolacy byl Fragmin, on działa na zakrzepy krwi i za każdym zastrzykiem pieczenie straszne + siniak :/

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia, a przy in vitro dostaje się Menopur na wzrost pęcherzyków?
    Czy może inne zastrzyki też są do samodzielnego "wymieszania"?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ