X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy Wam kazali zrobic genetyke przed invitro czy nie? Bo jak czytam to albo kaza, albo po 2-3 podejsciu dopiero.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Dziewczyny a czy Wam kazali zrobic genetyke przed invitro czy nie? Bo jak czytam to albo kaza, albo po 2-3 podejsciu dopiero.

    Mnie lekarz ostatnio powiedział, że jak nie uda się inseminacja, to zaczynamy badania do in vitro. Wśród nich ma być genetyka, ale lekarz wspominał tylko o mężu...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    mnie tam P chcial do razu zakwalifikowac i za mc zaczac.
    My też się do niego wybieramy... Ciekawa jestem co Nam powie. Ostatnio o mały włos mnie nie rozjechał jak stawał pod Kliniką.

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a co w takiej sytuacji podaja jak zostanie czy odchodza od proby?
    A czemu mieliby rezygnować z próby?

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Dziewczyny a czy Wam kazali zrobic genetyke przed invitro czy nie? Bo jak czytam to albo kaza, albo po 2-3 podejsciu dopiero.
    Jeżeli sa słabe parametry nasienia to robi sie kariotypy, azft oraz cftr. Kariotypy u obojga a dwa pozostałe u mężczyzny, chyba ze któreś wyjdzie nie ok to wtedy rownież u partnerki.

    aszka lubi tę wiadomość

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Jeżeli sa słabe parametry nasienia to robi sie kariotypy, azft oraz cftr. Kariotypy u obojga a dwa pozostałe u mężczyzny, chyba ze któreś wyjdzie nie ok to wtedy rownież u partnerki.
    dzieki za odp :)

    Requiem lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k wrote:
    My też się do niego wybieramy... Ciekawa jestem co Nam powie. Ostatnio o mały włos mnie nie rozjechał jak stawał pod Kliniką.
    moze okularow nie mial :D

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    moze okularow nie mial :D
    Miał.....:) Tylko, że mnie nie widział. Wysiadałam z samochodu i chciałam przejść na druga stronę, a on akurat parkował. Ale jak wysiadł z samochodu, to mi powiedział dzień dobry i zapytał czy do niego, czy kogoś innego idę, znowu?

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    A czemu mieliby rezygnować z próby?
    nie wiem dlatego sie pytam :)

    A myslisz ze jak nasienie dobre faceta to robia genetyke?


    Kamila to mu sie zapisałas w pamieci :)


    Ja ide 12 maja ale na razie tak zaklepana jestem bo nie mieli grafiku jak sie zapisywałam.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka robią nawet bardziej wskazane bo jak np by zamrozili to nie ma pewności ze sie dobrze odmrozi wiec lepiej podać świeży.
    Myśle ze jeżeli IVF sie nie powiodło to wskazane by było zrobic chociaż kariotypy. Ale to zależy od kliniki.

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    nie wiem dlatego sie pytam :)

    A myslisz ze jak nasienie dobre faceta to robia genetyke?


    Kamila to mu sie zapisałas w pamieci :)


    Ja ide 12 maja ale na razie tak zaklepana jestem bo nie mieli grafiku jak sie zapisywałam.
    Zapadłam, stety albo niestety. Zawsze jak mnie widzi to krzyczy: O Pani Kamila, moja ulubiona pacjentka, albo testy typu- znowu nie do mnie, chyba się obrażę.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka powiem CI tak... Jak podchodzisz do in vitro, to chcesz wykluczyć wszystkie możliwe przeciwności i podchodzisz do genetyki nawet kiedy nie ma na to wskazań. U mnie np wyszło, że nie przyjmuje kwasu foliowego tak jak powinnam i muszę brać większą dawkę

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Aszka powiem CI tak... Jak podchodzisz do in vitro, to chcesz wykluczyć wszystkie możliwe przeciwności i podchodzisz do genetyki nawet kiedy nie ma na to wskazań. U mnie np wyszło, że nie przyjmuje kwasu foliowego tak jak powinnam i muszę brać większą dawkę
    dzieki za odp, tak sie pytam zeby na przyszlosc wiedziec. Bo lubie wiedziec, wiecie jak to jest z lekarzami, jeden mowi tak inny tak, lepiej sie dopytac. U mnie na razie przerwa ale skoro maja przedluzyc ten program to pewnie w 2016 sie załapie na invitro.


    Reqiumto dobra wiadomosc :) byle urosło w brzuszku :)

    Kamila8kja bylam u Neu to nawet ok, w sumie widze ze oni maja troche kazdy poki co swoje zdanie, ale ogolnie trzymaja sie tego co w kompie. W ogole jakas babka ostatnio zrobila awanture Sz za wg niej mało lutinusa i ze chce do innego lekarza, ale jej nie przepisali bo powiedziala Sz ze kazdy tyle samo przepisuje...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 20:41

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to coś wiadomo już o przedłużeniu programu rządowego?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, słyszałyście coś na temat picia melisy bądź innych herbatek ziołowych przed / po transferze ?

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Relanium dają

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije melisę chyba juz nałogowo :) tak jak Piggy napisała przepisują relanium, a herbatka na własną rękę

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra z tym relanium, jak ja nie lubię takich leków wrrr. Pytałam lekarza czy konieczne i on powiedział ze mój wybór ale oni zalecają :(

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    A to coś wiadomo już o przedłużeniu programu rządowego?
    wysłałam do nich pytanie przez strone rzadowa odpowiedzieli ze program sie skonczy w 2016 w marcu chyba, ale przewiduja ze dalej bedzie.

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Masakra z tym relanium, jak ja nie lubię takich leków wrrr. Pytałam lekarza czy konieczne i on powiedział ze mój wybór ale oni zalecają :(

    U mnie w klinice odmowil lekarz jak zapytalam, wiec to nie jest standard w kazdym miejscu. Mi gin polecil ziolowe drazetki Kalms na stres :) moga je brac nawet kobiety w ciazy, wiec sa delikatne. W sumie mi wystarczyly - pomogly na zeschizowana glowe ;)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ