X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pomocy!!!!!!!!!
    Jaką macie dawkę lutki dopochwowej po transferze??
    Pomóżcie plissss

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam ponieważ do tej pory miałam 50mg 3x2tabl a teraz wykupiłam receptę którą dostałam po transferze i mam dawkę 100mg również 3x2tabl.! Dr N nic nie mówił że zwiększamy dawkę ( podczas konsultacji przed transferem zaznaczałam mu że mam jeszcze 2 opakowania tej po 50mg i nic nie mówił żeby zwiększyć ilość tabl. czy coś w tym stylu... )

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila ja miałam 3x2 50 mg dopochwowe+3x2 50 mg podjeYkowo nie stresuj sie nie zaszkodzi na pewno a może pomoc:D

    Lila84 lubi tę wiadomość

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Po punkcji czekałam 5 godzin żeby wyjsć wizyty zawsze opóźnione a pielęgniarka w zabiegowym taka młoda to jakas sadystka
    Sorry zła jestem to sobie muszę ponarzekać, zmęczona juz jestem a to dopiero początek...
    to niezbyt ciekawie :/

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak na złość mam dzisiaj tak fatalny dzień że słów brak :(

    Requiem a jak u Ciebie?

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Kurcze jak na złość mam dzisiaj tak fatalny dzień że słów brak :(

    Requiem a jak u Ciebie?
    Ja mam dzis to samo dzień do duuuupy.
    Beta <0,1 jeśli o to tez pytasz :(
    Lila ale za Ciebie zaciskam&&&

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam Triss? Jestes?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem tulę mocno ♥

    Requiem lubi tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    A jak tam Triss? Jestes?
    Gdzieś nam się Triss zagubiła ;-)
    W sobotę chyba się minęłyśmy..

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale jej nie widać teraz :/ a ciekawa jestem co tam u niej

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa. Transfer Triss miała pół godzinki po mnie ale nie spotkałyśmy się

    Sysiaa a ty kiedy masz rozmowę z embriologiem? Dla mnie to był chyba najbardziej stresujący moment w całej procedurze ;-)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mają do mnie dzwonić jutro po 14 i uwierz mi też mam pietra, a po dwoch takich rozmowach jeszcze gorzej mi z tym :/

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana będzie dobrze :-)
    A jak to jest przy trzecim podejściu, zapładniają wszystkie komórki? Klasyczne Ivf ? I jak to jest z transferem?
    Ależ ja ciekawska jestem ;-)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapladniaja wszystkie komórki, ale jaką metodą, to juz nie jest narzucone, zależy to od indywidualnej potrzeb pacjentów. Co do transferu, to nie mam pojęcia, ale sądzę, ze to kwestia dogadania. Ja raczej bede brać jeden, choć z lekarzem o tym nie rozmawiałam :/

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę do Invicty 14 maja i wówczas się dowiem na czym stoję.
    Boję się... Ale najbardziej się boję powiedzieć mamie, że mamy takie problemy z poczęciem, że klinika, być może in vitro... No przez gardło mi to nie przejdzie. Ona zaraz zacznie panikować, ja się zirytuje i wyjdzie pewnie jakaś niemiła wymiana zdań... Muszę jej powiedzieć, bo przecież na HSG muszę iść do szpitala to ciężko przed nią ukryć.
    Zapisałam się również do innego lekarza, podobno bardzo dobry. Na 4 maja. Nie z kliniki. Chcę zapytać o parę kwestii. Ale z kliniki nie rezygnuję wiadomo.
    Jutro zamierzam zbadać CA125. Czekam na wynik cytologii. Posiew z kanału szyjki wyszedł ok. HSG się zbliża wielkimi krokami.
    Za wszystkie z tego działu trzymam ogromne kciuki !!

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja idę do Invicty 14 maja i wówczas się dowiem na czym stoję.
    Boję się... Ale najbardziej się boję powiedzieć mamie, że mamy takie problemy z poczęciem, że klinika, być może in vitro... No przez gardło mi to nie przejdzie. Ona zaraz zacznie panikować, ja się zirytuje i wyjdzie pewnie jakaś niemiła wymiana zdań... Muszę jej powiedzieć, bo przecież na HSG muszę iść do szpitala to ciężko przed nią ukryć.
    Zapisałam się również do innego lekarza, podobno bardzo dobry. Na 4 maja. Nie z kliniki. Chcę zapytać o parę kwestii. Ale z kliniki nie rezygnuję wiadomo.
    Jutro zamierzam zbadać CA125. Czekam na wynik cytologii. Posiew z kanału szyjki wyszedł ok. HSG się zbliża wielkimi krokami.
    Za wszystkie z tego działu trzymam ogromne kciuki !!

    Kochana jeśli HSG robisz na Karowej to zajmuje to raptem kilka godzin łącznie z oczekiwaniem na opis, ja zmieściłam się w godzinach pracy ;)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja idę do Invicty 14 maja i wówczas się dowiem na czym stoję.
    Boję się... Ale najbardziej się boję powiedzieć mamie, że mamy takie problemy z poczęciem, że klinika, być może in vitro... No przez gardło mi to nie przejdzie. Ona zaraz zacznie panikować, ja się zirytuje i wyjdzie pewnie jakaś niemiła wymiana zdań... Muszę jej powiedzieć, bo przecież na HSG muszę iść do szpitala to ciężko przed nią ukryć.
    Zapisałam się również do innego lekarza, podobno bardzo dobry. Na 4 maja. Nie z kliniki. Chcę zapytać o parę kwestii. Ale z kliniki nie rezygnuję wiadomo.
    Jutro zamierzam zbadać CA125. Czekam na wynik cytologii. Posiew z kanału szyjki wyszedł ok. HSG się zbliża wielkimi krokami.
    Za wszystkie z tego działu trzymam ogromne kciuki !!
    to moze jej nie mow? U mnie moja mama wie, tesciowa nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na karowej, i wiem, że może się uda tak by się nie dowiedziała. Muszę to przemyśleć...
    Jezu jakby moja teściowa się dowiedziała to już by cała rodzina wiedziała. Moja mama panikara jest ale bardzo dyskretna, jak ma nie mówić, to nie powie choćby ją torturowali. Ale nie chcę jej martwić, bo ona wszystko tak bardzo przeżywa, że później życia nie będę miała...

    aszka lubi tę wiadomość

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem po co to ukrywać. Przez to ze ludzie wstydzą się o tym mówić to in vitro jest traktowane jak jakies tabu i coś zakazanego.
    u mnie wiedzą najbliżsi i znajomi. W pracy też wiedzą i dzięki temu nie mam problemu z braniem urlopu lub urywaniem sie w czasie pracy na jakieś badania. Owszem cześć ludzi jest przeciwna tej metodzie ale tak naprawdę nie wiedzą o co w niej chodzi. Ja nie spotkałam się z nieprzyjemnościami z tego powodu, a wręcz przeciwnie ludzie mi kibicują i wspierają.

    Sysiaaaaa, justa1234 lubią tę wiadomość

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • maryska90 Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, dziś robiłam drugi zastrzyk z gonapeptylu i zaraz jak zrobiłam zaczął mnie swedzieć brzuch w tym miejscu, mam czerwoną opuchhietą plamę na brzuchu. Co o tym sądzicie? Jak robiłaśam poprzedni to też troche swedzialo ale nie aż tak... Robiłam go pół godziny temu i nadal mmam czerwoną plamę na brzuchu :/

    czerwiec 2015 - ICSI 2BB nieudane :(
    wrzesień 2015 - crio Kropka 1BC
    1 luty 2016 punkcja - 2 blastusie 1BB i 2BB tym razem musi się udać!
    Maj 2016 - zaczynamy 3 cykl rządówki, oby szczęśliwy.
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ