X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem teraz poirytowana, bo zapisano nas do kwalifikacji w maju (również formalność), zadzwonili z info że brak kasy i jesteśmy w kolejce oczekujących. We wtorek zapytałam jak wygląda sytuacja i powiedzieli, że nie wiedzą czy i kiedy dostaną kasę. Zapłaciliśmy a teraz się okazuje, że lipiec jest dla par oczekujących....

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Śmiało przenoś się do Invimedu. Mają kasę. Polecany tam lekarz to dr Rokicki z tego co czytałam.
    ja bylam u R i mi zwalił wyniki, ale sadze ze na pewno lepiej sie sprawdza w invitro. Chyba jednak IUI to dla niego mało zachodu...sadze ze zawsze mozna se przeniesc i sprobowac jak ktos ma ochotę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 08:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulas wrote:
    Ja też jestem teraz poirytowana, bo zapisano nas do kwalifikacji w maju (również formalność), zadzwonili z info że brak kasy i jesteśmy w kolejce oczekujących. We wtorek zapytałam jak wygląda sytuacja i powiedzieli, że nie wiedzą czy i kiedy dostaną kasę. Zapłaciliśmy a teraz się okazuje, że lipiec jest dla par oczekujących....
    ale za co zapłaciliscie jak mieliscie byc zakwalifikowani do darmowej procedury?

  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W maju powiedzieli nam, że zakwalifikujemy się do rządowego bo mam endo IV st. a później za 2 tyg zadzwonili i powiedzieli, że nie ma już kasy. powiedziano nam, że niewiadomo kiedy i czy będzie kasa więc zdecydowaliśmy się podejść do komercyjnego. Ja miałam laparoskopię 29 kwietnia i niestety u nas dużą rolę odgrywa czas. Im dłużej będziemy czekać tym mniejsze szanse.
    Dlatego też się zdenerwowałam, bo w lipcu zaczynam zastrzyki i w lipcu będą mieli kasę...
    teoretycznie nadal jesteśmy w kolejce, więc jeśli się nie uda za 1 razem to mam nadzieję, że 2 będzie rządowy. Nas goni czas, a jeśli tak dalej pójdzie to zbraknie nam środków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 09:34

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulas trzymam kciuki zeby udało się Wam przy tym podejściu :) &&&&&&&

    agulas lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ja bylam u R i mi zwalił wyniki, ale sadze ze na pewno lepiej sie sprawdza w invitro. Chyba jednak IUI to dla niego mało zachodu...sadze ze zawsze mozna se przeniesc i sprobowac jak ktos ma ochotę :)

    Co to znaczy, że zwalił lekarz wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Co to znaczy, że zwalił lekarz wyniki?
    ja sie leczyłam około roku tam. W pewnym momencie po stymulacji letro padły mi wyniki i obraz w macicy miałam zmieniony. Lekarz to olał. Powiedział, mimo ze zasugerowałam zmiany w obrazie ze nie jestem lekarzem i ze jest dobrze. Poszłam po tym do trzech lekarzy -kazdy potwierdził zmiany w macicy i powiedział ze trzeba koniecznie dac leki na krew. Leczyli mnie z tego 3 miesiace...dla mnie to całkowita porazka. Przeniosłam sie własnie po tym do Invicty dzieki takiej dziewczynie ktora mi to poleciła Invicte tez sie przeniosła z Invimedu...Byłam na jednej konsultacji u swojego byłęgo zwykłego gina ktory ma dziecko dzieki R z invitro az oczy wytrzeszczył na to...powiedział, ze on zawsze polecał-dlatego i dla mnie Invimed, ale po tym w ogole tam nie bedzie wysyłał pacjentek...Po prostu uwazam ze Invimed lepiej sie sprawdza w invitro, dla IUI mało zachodu ;) i kasa mała.Dziewczyny w temacie invitro tez pisały ze w Invimedzie nikt ich po punkcji nie sprawdza, czy maja wracac z kims bliskim do domu mimo ze sie czuja słabo, a w Invikcie musi byc ktos bliski do odbioru. To własnie roznica, w zaopiekowaniu sie pacjentem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 15:43

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słonka ja dzis dzwoniłam na infolińie i pani mi oświadczyła ze czekają na te środki w lipcu i nic sie na razie nie zmieniło. Ale szczerze mówiąc to nie bardzo juz wierze w to co mówią wiec jedyna opcja to czekać na telefon w lipcu...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Słonka ja dzis dzwoniłam na infolińie i pani mi oświadczyła ze czekają na te środki w lipcu i nic sie na razie nie zmieniło. Ale szczerze mówiąc to nie bardzo juz wierze w to co mówią wiec jedyna opcja to czekać na telefon w lipcu...



    kazdemu mówią co innego .... ech Invicta ;)

    Requiem lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipiec dla osób zapisanych na kolejne procedury. Listopad dla ewentualnie nowo zakwalifikowanych.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedzieli ze jestem 3 w kolejce i mam nadzieje ze nie ściemniają...ile k...wa można czekać mnie juz krew zalewa z tym wszystkim :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 18:56

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś na ovulastanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 09:25

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuż przed wizyta do drugiej procedury zadzwonili i odwołali wiec odp brzmi nie.

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zapomnieli odwołać, więc wizytę odbyłam, i cały czas jestem na ovulastanie, dziś zaczynam drugie opakowanie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Mi zapomnieli odwołać, więc wizytę odbyłam, i cały czas jestem na ovulastanie, dziś zaczynam drugie opakowanie :/

    dziewczyny - ja co prawda jestem Invicta wroclaw - ale mam to samo. W maju kwalifikacja, myslalam, ze pojde zgodnie z planem. Naczytalam sie, ze przed wizyta 1W zaczynaja wstrzymywac dalsze kwalifikacje, zaczelam sie denerwowac, czy moze nawet te osoby co ja, juz po kwalifikacji, zaczna odwolywac. Napisalam do nich maila, sama moja dr prowadzaca odp mi- "wszystko u pani idzie zgodnie z planem". Nastepnie 2 dni pozniej gdy pojechalam na wizyte, dr mowi mi: "No tak, powinna pani od dzis juz zaczac zastrzyki z gonapeptylu, ale mamy najnowsze informacje, ze zostaje pani przeniesiona na lipiec, dlatego wypisze pani kolejne 2 opakowania ovulastan, prosze kontynuowac, az do kolejnej wizyty za miesiac, na poczatku lipca powinno wszystko ruszyc ze stymulacjami"... No cholera jasna - jak ja sie wkurzylam, ja juz filmiki ogladalam na youtube, jak wbija sie igly (nigdy wczesniej nie robilam sobie sama zastrzykow), rzucilam wczesniej prace, by na spokojnie moc wszystko przejsc, a tu taki walek... Wiele osob odwolali.

    Obecnie wcinam 2 opakowanie ovulastan, wizyte mam umowiona na poczatek lipca, ale juz do innego lekarza, bo moja pani dr odchodzi w czerwcu, bo chciala podwyzke, ale jej nie dali... No koszmar. Niby czlowiek cieszyl sie z refundacji, ale dopchac sie do niej, to czasem graniczy z cudem... <3 Apropo ovulastan, przy pierwszym opakowaniu cale 21 dni mialam plamienia, a po zazyciu pierwszej tabletki - dostalam pokrzywki na rekach i dekolcie, no i standardowo jak to przy antykach, cycki jak balony, myslalam, ze mnie rozsadzi od srodka z tego bolu (ale ponoc takie byly mozliwe skutki uboczne). Przy kolejnym opakowaniu jest juz ok... a oni nas przetrzymuja na kolejnych opakowaniach, bo im funduszy braklo na to polrocze... no kurde...

    Mam PCO - a ten dr do ktorego sie przenioslam, straszy pacjentki, ze IVF przy tym schorzeniu jest bardzo ryzykowne, bo istnieje mozliwosc hiperstymulacji. No kurcze, mamy sie poddac i nie podchodzic do zabiegu? Zawsze istnieje ryzyko hiperki... tego tez najbardziej sie obawiam... <3

    Zycze wam dziewczyny wytrwalosci, bo czasem, az rece opadaja, co w tych klinikach sie wyprawia, nie tylko w oddzialach Invicta, ale i w pozostalych... Bede czasem zagladac na wasz watek, co u was i jak postepy :) pozdrawiam <3 <3 <3

  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Mi zapomnieli odwołać, więc wizytę odbyłam, i cały czas jestem na ovulastanie, dziś zaczynam drugie opakowanie :/

    może nie wszystko stracone.. ja podchodzę w lipcu (komercyjnie) i też jestem na 2 ovulastanie i chyba to normalne do długiego protokołu. Trzeba czekać na tel.

    30 czerwca mam wizytę więc podpytam na miejscu o rządowe in vito.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 13:56

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak jesteście w lepszej sytuacji bo ja w lipcu zacznę dopiero ovulastan :(
    Jak dobrze pójdzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 15:48

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulas ja w poprzedniej procedurze miałam długi protokół i brałam tylko jedno opakowanie ovulastanu...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, a ja jestem już po punkcji. Pobrano podobno 12 komórek jajowych (tak powiedział doktor N). Jutro mają do mnie dzwonić, jak zapładniają się komórki.

    Kochane, wspieram Was bardzo, bardzo mocno :*

    Requiem, agulas, Anna255 lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula kciukaski

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ