X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    trzeba zadzownic i zapytac, bo jak tutaj pisza dziewczyny to sytuacja sie zmienia jak w kalejdoskopie.
    OK dzięki ;)

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulas wrote:
    Wczoraj miałam telefon z Invicty. Ruszają kwalifikacje osób oczekujących i umawiają już na wizyty. Niewiadomo jednak nadal kiedy dostaną kasę i rozpoczną się procedury.
    Ale ruszają nowe kwalifikacje??? A co z oczekującymi na kolejne procedury? Nic nie rozumiem agulas Ty jestes zakwalifikowana juz czy dopiero czekasz na kwalifikacje?
    Chyba juz rozumiem poumawiaja pary na kwalifikacja potem dostaną kasę starczy im na jedno podejscie nowych par i kolejne starych a potem znow czekanie... Tylko ze jak PiS dojdzie do władzy a wiem ze tak bedzie to kolejnej transzy środków juz nie bedzie, wiec sprawa jest prosta moze uda sie jeszcze choć raz spróbować albo i nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 19:10

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy, Kochana :*
    A co na to lekarz?
    Kto Ci robił?

    Dziewczyny, to co się dzieje, to jakaś masakra...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 19:17

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Ale ruszają nowe kwalifikacje??? A co z oczekującymi na kolejne procedury? Nic nie rozumiem agulas Ty jestes zakwalifikowana juz czy dopiero czekasz na kwalifikacje?
    Chyba juz rozumiem poumawiaja pary na kwalifikacja potem dostaną kasę starczy im na jedno podejscie nowych par i kolejne starych a potem znow czekanie... Tylko ze jak PiS dojdzie do władzy a wiem ze tak bedzie to kolejnej transzy środków juz nie bedzie, wiec sprawa jest prosta moze uda sie jeszcze choć raz spróbować albo i nie...

    Dzwonił ktoś do Ciebie? Bo do mnie nie.

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Piggy, Kochana :*
    A co na to lekarz?
    Kto Ci robił?

    Dziewczyny, to co się dzieje, to jakaś masakra...
    Neuberg i jak to on niewiele mówił a mnie zatkało i nie wiedziałam o co pytac. Wiem tylko tyle że będzie problem aby ciążę donosic. Mam się pojawić jak przyjdzie miesiączka.

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    Neuberg i jak to on niewiele mówił a mnie zatkało i nie wiedziałam o co pytac. Wiem tylko tyle że będzie problem aby ciążę donosic. Mam się pojawić jak przyjdzie miesiączka.

    Kochana, ale może da się jakoś zadziałać, aby jednak się udało donosić!

    Kurcze, widzę, że Neuberg to same zabiegi robi - osobiście nie przepadam za nim :(
    Nie dziwię się, że Cię zatkało...
    Myśl Kochana pozytywnie! Wiem, że to nie jest proste, ale musisz wierzyć!

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Dzwonił ktoś do Ciebie? Bo do mnie nie.
    No właśnie nie :( to trochę nie poważne ze zaczynaja nowe kwalifikacje nie kończąc starych zobowiązań ale w tym kraju juz mnie nic nie zdziwi. Stork nie pamietam czy pytałam sprawdzałam która jestes na liście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 20:05

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    No właśnie nie :( to trochę nie poważne ze zaczynaja nowe kwalifikacje nie kończąc starych zobowiązań ale w tym kraju juz mnie nic nie zdziwi. Stork nie pamietam czy pytałam sprawdzałam która jestes na liście?

    Tak, zaraz za Tobą praktycznie. Szósta w kolejce. Ręce mi opadają.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do nich i prosiłam o konsultacje, czekam na telefon, jak tylko cos będę wiedzieć dam znać. Widze ze Ciebie tez juz mocno frustruje ta sytuacja...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork a kiedy miałaś pierwsza stymulację?

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś też dostałam telefon z zaproszeniem na wizytę kwalifikacyjną za miesiąc, w in vicie jestem od lutego i wszystko jest gotowe do kwalifikacji, brakło w maju kilku dni, żeby się załapać.
    Dostałam informację, że kwalifikacja nie oznacza od razu wszczęcia procedury, dopiero jak dostaną pieniądze z ministerstwa, możliwe, że pod koniec roku.

    Rozumiem dziewczyny Wasze rozżalenie, ale Wy też spróbujcie zrozumieć nas, my wydaliśmy mnóstwo kasy na dodatkowe badania, wizyty, IUI, które niby były konieczne do kwalifikacji, po czym dowiadujemy się, że kwalifikacje wstrzymane i zostajemy na lodzie. Widocznie mają obiecaną kasę skoro decydują się na następne kwalifikacje, zresztą od początku była mowa, że w lipcu znowu ruszają z kwalifikacją, co mnie bardzo cieszy :)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Stork a kiedy miałaś pierwsza stymulację?
    Kwiecień/maj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    ja dziś też dostałam telefon z zaproszeniem na wizytę kwalifikacyjną za miesiąc, w in vicie jestem od lutego i wszystko jest gotowe do kwalifikacji, brakło w maju kilku dni, żeby się załapać.
    Dostałam informację, że kwalifikacja nie oznacza od razu wszczęcia procedury, dopiero jak dostaną pieniądze z ministerstwa, możliwe, że pod koniec roku.

    Rozumiem dziewczyny Wasze rozżalenie, ale Wy też spróbujcie zrozumieć nas, my wydaliśmy mnóstwo kasy na dodatkowe badania, wizyty, IUI, które niby były konieczne do kwalifikacji, po czym dowiadujemy się, że kwalifikacje wstrzymane i zostajemy na lodzie. Widocznie mają obiecaną kasę skoro decydują się na następne kwalifikacje, zresztą od początku była mowa, że w lipcu znowu ruszają z kwalifikacją, co mnie bardzo cieszy :)

    Kochana, wy też macie prawo czuć się oszukane, ja doskonale rozumiem, przez co przechodzicie. Tu chodzi bardziej o to, że co chwila są inne informacje. Bo osoby zakwalifikowane straszą, że nie zdążymy skorzystać z 3 procedur bo nie ma kasy, a teraz zaczynają kwalifikować. Ja np. dostałam informację pierwszą, że kwalifikacje i kolejne proecudry będą w lipcu, przy czym, że pierwszeństwo mają osoby zakwalifikowane, ale że ci co byli umówieni też będą kwalifikowani. Mowa była o lipcu, a teraz jest czerwiec i okazuje się, że co innego. Kwestia bardziej informacji całkowicie różnych od siebie :-) Trzymam oczywiście kciuki za Wasze kwalifikacje :-)

    Requiem lubi tę wiadomość

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza złe mnie zrozumiałaś nie uważam ze to złe ze kwalifikują nowe pary tylko w tym bałaganie nic nie jest jasne i ustalone i to jest frustrujace. Nie zapominaj kochana ze nam tez sie kończą badania i pewne rzeczy trzeba powtórzyc. Do tego wszystkiego w inviccie pewne rzeczy traktują po macoszemu i klinika robi sie fabryka.
    Ja do dzis nie moge zrozumieć czemu z 6 zapłodnionych komorek przetrwała nam tylko jedna...
    Przez ten burdel nie ufam im odnośnie laboratorium i porządku w tym wszystkim.

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Kwiecień/maj
    To widze ze równo idziemy :)

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    To widze ze równo idziemy :)

    Jestem pewna, że się widziałyśmy. :) Bo Ty chyba też jesteś pacjentką Pałaszewskiego?

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Urocza złe mnie zrozumiałaś nie uważam ze to złe ze kwalifikują nowe pary tylko w tym bałaganie nic nie jest jasne i ustalone i to jest frustrujace. Nie zapominaj kochana ze nam tez sie kończą badania i pewne rzeczy trzeba powtórzyc. Do tego wszystkiego w inviccie pewne rzeczy traktują po macoszemu i klinika robi sie fabryka.
    Ja do dzis nie moge zrozumieć czemu z 6 zapłodnionych komorek przetrwała nam tylko jedna...
    Przez ten burdel nie ufam im odnośnie laboratorium i porządku w tym wszystkim.

    uważam podobnie jak Ty, że panuje tam ostatnio bałagan, dlatego po dzisiejszym telefonie zaklepałam termin wizyty, ale zorientuje się w invimedzie jak tam wygląda sytuacja. poza tym strasznie podnieśli ceny komercyjnych in vitro jak tylko wstrzymali kwalifikacje.
    A propo badań, jak to wygląda po kwalifikacji, musicie płacić z własnej kieszeni czy są one w ramach programu?

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    uważam podobnie jak Ty, że panuje tam ostatnio bałagan, dlatego po dzisiejszym telefonie zaklepałam termin wizyty, ale zorientuje się w invimedzie jak tam wygląda sytuacja. poza tym strasznie podnieśli ceny komercyjnych in vitro jak tylko wstrzymali kwalifikacje.
    A propo badań, jak to wygląda po kwalifikacji, musicie płacić z własnej kieszeni czy są one w ramach programu?

    Po kwalifikacji wszystko miałam za darmo.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Jestem pewna, że się widziałyśmy. :) Bo Ty chyba też jesteś pacjentką Pałaszewskiego?
    Teraz juz tak ale poprzednia procedurę prowadził neumberga. Punkcję i transfer robił mi palaszewski.
    Nie wiem czy sie widziałyśmy ale w tej procedurze pewnie sie spotkamy :)

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Po kwalifikacji wystko miałam za darmo.
    Urocza tu nie chodzi o kasę moj mąż bedzie musiał powtórzyć badanie nasienia a to niestety nie należy do przyjemności szczególnie ze w invikcie drzwi nie maja zamka i każdy moze wejśc do pokoiku uciech przez przypadek...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 21:36

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ