X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Dzwoniłam do nich i prosiłam o konsultacje, czekam na telefon, jak tylko cos będę wiedzieć dam znać. Widze ze Ciebie tez juz mocno frustruje ta sytuacja...
    Oczywiście nie zadzwonili :( mieli dzwonić do 21... Ajjj

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh...ja zaczęłam miesiączkę czyli z lipcem tez się mogę pożegnać :/

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Eh...ja zaczęłam miesiączkę czyli z lipcem tez się mogę pożegnać :/
    Ja za 3 dni dostanę wiec jeszcze gorzej...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Kochana, ale może da się jakoś zadziałać, aby jednak się udało donosić!

    Kurcze, widzę, że Neuberg to same zabiegi robi - osobiście nie przepadam za nim :(
    Nie dziwię się, że Cię zatkało...
    Myśl Kochana pozytywnie! Wiem, że to nie jest proste, ale musisz wierzyć!
    a mi sie N podoba. Mnie pomogł i naprostował.

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a mi sie N podoba. Mnie pomogł i naprostował.

    I bardzo dobrze! Generalnie ma dużą wiedzę, ale ja preferuję raczej K i P, a niestety oni z N mają czasem sprzeczne zdania na różne tematy.
    Ale jakby miał jutro szczęśliwą rękę, to bym nie pogardziła ;)
    Choć wydaje mi się, że przy transferze to raczej nie ma znaczenia, kto robi ;)

    aszka lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    I bardzo dobrze! Generalnie ma dużą wiedzę, ale ja preferuję raczej K i P, a niestety oni z N mają czasem sprzeczne zdania na różne tematy.
    Ale jakby miał jutro szczęśliwą rękę, to bym nie pogardziła ;)
    Choć wydaje mi się, że przy transferze to raczej nie ma znaczenia, kto robi ;)
    własnie kazdy ma swoje preferencje. Ja za P. nie przepadam dla mnie to on duzo gada a mało robi (tworzy wrazenie), ostatnio jedna pacjentka wyszła z jego gabinetu i mowi: siedze i mowie mu na temat invitro a ten mi pokazuje aplikacje pogodowa w telefonie, co to mnie obchodzi. :D Faktycznie N. nigdy nie wdaje sie w duperelne rozmowy tylko przedstawia fakty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 06:24

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast najbardziej cenie Kunickiego. Spróbuję się do niego dostać na konsultacje i zobaczymy co mi powie.

    Asiula86, aszka lubią tę wiadomość

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    Ja natomiast najbardziej cenie Kunickiego. Spróbuję się do niego dostać na konsultacje i zobaczymy co mi powie.

    Podzielam Twoje zdanie i trzymam kciuki, żeby udało Ci się do niego zapisać!

    aszka lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Ale ruszają nowe kwalifikacje??? A co z oczekującymi na kolejne procedury? Nic nie rozumiem agulas Ty jestes zakwalifikowana juz czy dopiero czekasz na kwalifikacje?
    Chyba juz rozumiem poumawiaja pary na kwalifikacja potem dostaną kasę starczy im na jedno podejscie nowych par i kolejne starych a potem znow czekanie... Tylko ze jak PiS dojdzie do władzy a wiem ze tak bedzie to kolejnej transzy środków juz nie bedzie, wiec sprawa jest prosta moze uda sie jeszcze choć raz spróbować albo i nie...

    U mnie wyglądało to tak: 26 maja miałam mieć wizytę kwalifikacyjną. Tydzień przed zadzwonili i powiedzieli, że nie mają kasy i niewiadomo kiedy będzie i pytali o zgodę ustawienia mnie w kolejce. Zgodę taką wyraziłam.
    Teraz zadzwonili z informacją, że chcą mnie zapisać na wizytę kwalifikacyjną. Kiedy zapytałam czy od razu po wizycie kwalifikacyjnej można rozpocząć procedurę otrzymałam odpowiedź, że niewiadomo bo niewiadomo kiedy się rozpoczną.
    Powiedziałam tej Pani, że skoro niewiadomo to muszę porozmawiać na ten temat z mężem, bo rozpoczęliśmy procedurę komercyjną.
    I wtedy poinformowano mnie, że ok możemy się jeszcze zastanowić ale muszę mieć świadomość, że oni teraz będą dzwonić do kolejnych par i przesuwam się dalej w kolejce dopóki nie podejmiemy decyzji i nie oddzwonię.
    Oczywiście nie można jednocześnie podchodzić w programie rządowym i komercyjnym.

    A co do lekarzy, to mimo tego, że N nie jest jakoś wylewny, to w moim przypadku zdiagnozował problem podczas 1 usg. Przewinęłam się w życiu przez wielu ginekologów i żaden tego nie zdiagnozował. Po diagnozie wylądowałam na laparoskopii, którą wykonywał N. Diagnoza niestety się potwierdziła. Tak jak napisała aszka, jest bardzo konkretny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 07:46

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie neuberg prowadził poprzednia stymulację i wszytki było ok palaszewski powiedział ze bardzo ładna stymulacja ale niezależnie kto by nie prowadził było by ok. Wszystko było standardowo z procedura a ja dobrze zareagowałam na leki.

    Komercyjnie proponuje novum.

    Agulas podjęłas juz decyzje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 09:13

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem Twój podpis o Bogu jest taki trafny :)

    Czy ktoś również ma planowaną punkcję i transfer w invicta ok 20 lipca? Fajnie będzie mieć przyjazną duszę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 09:16

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Neuberg też przypadł do gustu. Niewiele mówi, ale czasami widzę, że po prostu nie chce mi robić przykrości, bo jak już coś powie, to czuję się mega beznadziejnie, ale szanuję, to, że nie owija w bawełnę. I teraz też zamierzam iść do niego. Jest coś co mi w nim odpowiada, mianowicie pewność w tym co robi, wydaje się kompetentny. Zobaczymy jak to będzie.

  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ocenimy jak się uda :P

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulas wrote:
    Ocenimy jak się uda :P

    Nigdy nie oceniam po tym czy się udało :) Zazwyczaj po fachowości i rzetelności. Czy się uda to raczej już kwestia szczęścia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Nigdy nie oceniam po tym czy się udało :) Zazwyczaj po fachowości i rzetelności. Czy się uda to raczej już kwestia szczęścia :)
    tak szczescie tez musi byc.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulas nigdy nie wiadomo jaki pomysł ma na Ciebie wszechświat...
    Nauczyłam sie ze plany to jedno a zycie to drugie :)
    Ja nie ustalam z góry do którego lekarza pójdę bo to i tak zależy od naszej @ i ich grafiku.

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    U mnie neuberg prowadził poprzednia stymulację i wszytki było ok palaszewski powiedział ze bardzo ładna stymulacja ale niezależnie kto by nie prowadził było by ok. Wszystko było standardowo z procedura a ja dobrze zareagowałam na leki.

    Komercyjnie proponuje novum.

    Agulas podjęłas juz decyzje?

    Hej. Ja korzystam z komerycjnego programu i w polowie lipca planujemy z doktorem drugie crio (i ostatnie bo nie mam niz Sniezynek).
    Bardzo chcialabym aby sie udalo tym razem alw gdyby sie nie udalo to rozwazam przejscie do Novum stad ciekawa jestem dlaczego proponujesz Novum. Masz jakies doswiadczenia?

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonelka wrote:
    Hej. Ja korzystam z komerycjnego programu i w polowie lipca planujemy z doktorem drugie crio (i ostatnie bo nie mam niz Sniezynek).
    Bardzo chcialabym aby sie udalo tym razem alw gdyby sie nie udalo to rozwazam przejscie do Novum stad ciekawa jestem dlaczego proponujesz Novum. Masz jakies doswiadczenia?
    Antonelka ja osobiście mam kiepskie doświadczenia odnośnie jednejgo z lekarzy ale to nie świadczy o całej klinice. Polecam bo wiem ze maja jedno z najlepszych laboratoriów embrio. Oni sie na tym znają i maja zajebista skuteczność.

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Antonelka ja osobiście mam kiepskie doświadczenia odnośnie jednejgo z lekarzy ale to nie świadczy o całej klinice. Polecam bo wiem ze maja jedno z najlepszych laboratoriów embrio. Oni sie na tym znają i maja zajebista skuteczność.
    Gdybym podchodziła komercyjńie nie zastanawiałabym sie ani minuty.

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz prawie podjelam decyzje, ze jesli sie nie uda to sprobuje w Novum...szkoda mi tylko bo trafilam na dobrego lekarza w inviccie ale warto skonsultowac temat z kims innym (choc nie mam watpliwosci co do zadnych decyzji mojego dr).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 16:30

    7.03.2017 - Nina jest z nami
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ