X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Co wy gadacie... takie ceny teraz krzyknęła klinika??? Czym jest to spowodowane? Muszę się dowiedzieć jak z zapłodnieniem zamrożonych komórek, bo może tu ceny też wzrosły... ewentualnie ruszę na Novum i juz

    Nie wiem, jak z mrozeniem komorek, ale jesli chodzi o transfer mrozakow, to sa dwa pakiety do wyboru, 4100 i 4900 (z lekami).
    W kazdym z pakietow jest caly komplet badan wirusowych, rozyczka, cmv itp. Kto mi powie,jaki jest sens robienia tych badan co miesiac?! Tym bardziej, ze sami mowia,ze badania sa wazne trzy miesiace.
    Nie ma tez mozliwosci, zeby obnizyli cene pakietu, jesli mam aktualne badania i nie chce ich robic.

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeniesienie zarodkow do innej kliniki kosztuje 280zl +3000 kaucji zwrotnej za pojemnik do transportu.
    Pytalam ich o to, bo zaczelam sie zastanawiac nad zmiana kliniki do transferu mrozakow.

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja jestem w takiej sytuacji, ze mam zamrożone nadprogramowe komórki z II procedury i mam w planie je zaplodnic. Pytałam o koszty takiego zapłodnienia i wychodziło coś koło 3 tys juz z transportem. Mam 8 komórek i szczerze wątpię żebym miała więcej niz jeden zarodek.

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jezeli chodzi o przeniesienie, to myślę o przeniesieniu komórek:)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Mam 8 komórek i szczerze wątpię żebym miała więcej niz jeden zarodek.
    Czemu tak pesymistycznie?

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 lipca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie wrote:
    Czemu tak pesymistycznie?
    Bo mam za sobą już trzy procedury i udało nam sie uzyskać w sumie 3 zarodki, a komórek miałam w sumie zapladnianych 18. Nie liczę na zbyt wiele.

    Czy któraś z was była u tego nowego dr? Nazwisko cos na J chyba... dzis mam wizytę i zastanawiam się co to za gość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 1 lipca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Bo mam za sobą już trzy procedury i udało nam sie uzyskać w sumie 3 zarodki, a komórek miałam w sumie zapladnianych 18. Nie liczę na zbyt wiele.

    Czy któraś z was była u tego nowego dr? Nazwisko cos na J chyba... dzis mam wizytę i zastanawiam się co to za gość

    Sysia, jak dla mnie całkiem w porządku, mam wrażenie, że bardzo rzeczowy.
    Co prawda miałam z nim styczność tylko podczas kwalifikacji (przyjmował jeszcze razem z Kunickim), ale sam też parę rzeczy mi wyjaśnił.

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 lipca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Sysia, jak dla mnie całkiem w porządku, mam wrażenie, że bardzo rzeczowy.
    Co prawda miałam z nim styczność tylko podczas kwalifikacji (przyjmował jeszcze razem z Kunickim), ale sam też parę rzeczy mi wyjaśnił.
    Dzis mam wizytę taka ogólną ginekologiczna wiec mam okazję go poznać :) zobaczymy

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Bo mam za sobą już trzy procedury i udało nam sie uzyskać w sumie 3 zarodki, a komórek miałam w sumie zapladnianych 18. Nie liczę na zbyt wiele.

    Czy któraś z was była u tego nowego dr? Nazwisko cos na J chyba... dzis mam wizytę i zastanawiam się co to za gość
    dla mnie ok. Ja jestem z niego zadowolona.

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 lipca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem spokojniejsza :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 1 lipca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiu ja byłam u Pałszewskiego wczoraj, dr J. był również w gabinecie. Zdecydowanie bardzo konkretny i rzeczowy. Kolejną wizytę mam u niego, bo dr P. idzie na urlop od przyszłego tygodnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Stork jak długim to jeszcze gorzej bo od następnej miesiączki antyki i dopiero po3 tyg gonapeptyl czyli z 1,5 miesiąca w sumie. Wiec jak długim a pewnie tak bedzie to najwcześniej punkcją gdzieś we wrześniu. Ale jakoś w ogóle mam złe przeczucie...
    Chyba jestem juz zmęczona ta sytuacja...

    To ja jestem cały czas na tabletkach antykoncepcyjnych, przyjęłam, że ty też, ale jak widać nie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Sysiu ja byłam u Pałszewskiego wczoraj, dr J. był również w gabinecie. Zdecydowanie bardzo konkretny i rzeczowy. Kolejną wizytę mam u niego, bo dr P. idzie na urlop od przyszłego tygodnia.

    Triss a ty na jakim etapie jesteś kochana?

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 1 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    To ja jestem cały czas na tabletkach antykoncepcyjnych, przyjęłam, że ty też, ale jak widać nie.
    Widzisz ja jestem w jeszcze czarniejszej dupie... :(

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Widzisz ja jestem w jeszcze czarniejszej dupie... :(

    Pozostało nam czekać...chyba nic lepszego nie wymyślimy :/

    Requiem lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 1 lipca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork w piątek zaczynam stymulację....

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 1 lipca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sie dowiedziałam jakie są teraz koszty... czy ich kur... poj... za zapłodnienie komórek zamrożonych jest koszt 9 tys!!! Nie wiem czy to jest normalne! Musze szukać innego wyjścia! Bede dzwonić po innych klinikach!

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • agulas Autorytet
    Postów: 1050 1441

    Wysłany: 1 lipca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie to jest odpowiedz na nowa ustawe. Przeciez to dla nich niesamowity dochod. Niestety kosztem nas ktos ma mega dochod. Teraz po wejsciu w zycie ustawy komorek mozna zaplodnic. 6. Wiadomo ze wiekszosc kobiet bedzie chciala zaplodnic wszystkoe a ze nie mozna to bedziemy mrozic.. A pozniej..

    ug37trd8yp0c7r9f.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 1 lipca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Właśnie sie dowiedziałam jakie są teraz koszty... czy ich kur... poj... za zapłodnienie komórek zamrożonych jest koszt 9 tys!!! Nie wiem czy to jest normalne! Musze szukać innego wyjścia! Bede dzwonić po innych klinikach!

    Sysia, naprawdę???? Aż zaczynam żałować, że zdecydowaliśmy się nasze 4 nadliczbowe zamrozić... masakra jakaś...

    milka30 lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Stork w piątek zaczynam stymulację....

    A co to za kropki? Nie cieszysz się? :-)

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ