Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonelka wrote:
    Juz prawie podjelam decyzje, ze jesli sie nie uda to sprobuje w Novum...szkoda mi tylko bo trafilam na dobrego lekarza w inviccie ale warto skonsultowac temat z kims innym (choc nie mam watpliwosci co do zadnych decyzji mojego dr).
    Znam multum opini dziewczyn które były przypadkami beznadziejnymi a w novum znalazły pomoc, tyle tylko ze obłożenie ostatnio było takie ze czuć było zmęczenie materiału rownież i tam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 19:07

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam dwie kolezanki ktore zaszły w Novum a z kolei w Invikcie babki mowily ze sie poprzenosiły z Novum, jak zawsze dla jednych jedna klinika ma plusy a inna minusy.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie nadal nie zadzwonili w sprawie konsultacji o która poprosiłam...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, mam nadzieję, że jednak uda się Wam jak najszybciej zakwalifikować i rozpocząć kolejne procedury :*

    Trzymajcie jutro za mnie kciuki - transfer o 14:00 :)

    Requiem, Antonelka lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 kciukasy zaciśnięte &&&

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po transferze :)

    Mam w sobie zarodek klasy 4BB, a drugi 2BB został zamrożony. Trzeci niestety przestał się dzielić w drugiej dobie :(
    Wykupiłam te 3 weryfikacje, pewnie będę się bardziej stresować, ale dr Kunicki przekonał mnie, że warto.
    No i dziś dr Neuberg miał dość dobry humor, zrobił na mnie lepsze wrażenie niż wcześniej ;)

    Antonelka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula powodzenia!
    Trzyma kciuki!

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula to spokojnego oczekiwania kciukasy&&&

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula pwoodzenia :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula trzymam kciuki za Twojego malucha! :-)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście :*

    We wtorek pierwsza weryfikacja ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pier****** Ale im ceny wzrosly. Crio transfer z 1400 na 4100!

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10396 9462

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra jakaś... to żerowanie na ludzkim nieszczęściu :(

    Idgie lubi tę wiadomość

    Słabość jest siłą w nas...
    Starania od 2014
    2014-2015 6 cykli stymulowanych (w tym 2 inseminacje)
    2015-2019 4 procedury in vitro (w tym 11 transferów)
    2020-2023 5 transferów po porodzie
    2024 5ta procedura in vitro 1 transfer :-(
    5 ❄️ czeka
    Łącznie 18 transferów
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    10.2019 Synek (4BA) ❤️
    Never give up

    13.11.2024 transfer 4BA
    10 dpt beta 84,8
    12 dpt beta 122,0
    14 dpt beta 294,5
    17 dpt beta 1.247,0
    22 dpt beta 5.900,0 GS 10,8mm YS 2,9mm
    26 dpt CRL 2,5mm, FHR 107
    29 dpt beta 22.515,0
    30 dpt CRL 5,9mm
    05.2025 Córeczka (4BA) ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idgie wrote:
    Ja pier****** Ale im ceny wzrosly. Crio transfer z 1400 na 4100!
    o kurde ale ceny.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie zdążę na MZ to moge pomarzyć o następnym podejściu...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co wy gadacie... takie ceny teraz krzyknęła klinika??? Czym jest to spowodowane? Muszę się dowiedzieć jak z zapłodnieniem zamrożonych komórek, bo może tu ceny też wzrosły... ewentualnie ruszę na Novum i juz

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    Jak nie zdążę na MZ to moge pomarzyć o następnym podejściu...
    Dowiedzialas się coś więcej?

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Dowiedzialas się coś więcej?
    Prosze Cię to żart jakiś z tymi konsultacjami... Nikt nie oddzwonił a mi juz sie nie chce denerwować.
    Dostałam @ i oczywiście znow sie wszystko odwleka :(

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma co się nakręcać, raczej nie bardzo mamy na to jakikolwiek wpływ. Jutro 1 lipca, mają wyjść środki z MZ, ciekawe od kiedy będą dzwonić. Teoretycznie ani ty ani ja nie mamy szansy na lipiec już. Chyba, że idziesz długim protokołem.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Chyba nie ma co się nakręcać, raczej nie bardzo mamy na to jakikolwiek wpływ. Jutro 1 lipca, mają wyjść środki z MZ, ciekawe od kiedy będą dzwonić. Teoretycznie ani ty ani ja nie mamy szansy na lipiec już. Chyba, że idziesz długim protokołem.
    Stork jak długim to jeszcze gorzej bo od następnej miesiączki antyki i dopiero po3 tyg gonapeptyl czyli z 1,5 miesiąca w sumie. Wiec jak długim a pewnie tak bedzie to najwcześniej punkcją gdzieś we wrześniu. Ale jakoś w ogóle mam złe przeczucie...
    Chyba jestem juz zmęczona ta sytuacja...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 21:43

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ