X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my już po wizycie kwalifikacyjnej, teraz scratching i zaczynamy krótki protokół około 20 sierpnia :)

    Ambriel lubi tę wiadomość

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    my już po wizycie kwalifikacyjnej, teraz scratching i zaczynamy krótki protokół około 20 sierpnia :)

    No to fajnie....co chwile u kogos cos sie dzieje. A jak z tym Programem? Mozecie skorzystac?

  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    my już po wizycie kwalifikacyjnej, teraz scratching i zaczynamy krótki protokół około 20 sierpnia :)


    pięknie ! ;) u której dr jesteście? kiedy scratching?

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    A aaa no tak widziałam z nią wywiad właśnie w kontekście endometriozy.. Wyglada na to że się w tym specjalizuje :)

    To o której jutro działacie? :)
    Kadetko o 13:00:) Przetrwałam teraz trzymajcie kciuki bo mężu mi już wymięka, bidula nie wie co wy do invitro przeżywacie.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Juz po? Trzymam kciuki...
    A kto Ci robil IUI bo Dr.S chyba od wczoraj na urlopie
    maruda34 pani dr.C była bardzo pomocna, miła, rzeczowa mogę tylko chwalić.Oby skutek dobry.Była ze mną miła pani do badania drożności i dziewczyna do pierwszego transferu, opowiedziała mi trochę z ludzkiej strony jak to wygląda.

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    maruda34 pani dr.C była bardzo pomocna, miła, rzeczowa mogę tylko chwalić.Oby skutek dobry.Była ze mną miła pani do badania drożności i dziewczyna do pierwszego transferu, opowiedziała mi trochę z ludzkiej strony jak to wygląda.

    Tez mialam Dr.C w zastepstwie do transferu, potwierdzam,ze mila rowniez. Zreszta wszystkie Panie Dr sa mile :-)

    Kochana trzymamy kciuki trzymamy. Ja to i za siebie trzymam :-) a stresik sie juz ujawnia ehh

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Tez mialam Dr.C w zastepstwie do transferu, potwierdzam,ze mila rowniez. Zreszta wszystkie Panie Dr sa mile :-)

    Kochana trzymamy kciuki trzymamy. Ja to i za siebie trzymam :-) a stresik sie juz ujawnia ehh
    maruda34 duże szanse są u Ciebie kochana :)bądż dzielna :)

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    maruda34 duże szanse są u Ciebie kochana :)bądż dzielna :)

    Bardzo chce wierzyc w te duze szanse ale zawsze jest....a co jesli....:-/
    Ale trzymam sie jeszcze, klujac sie 3x dziennie :-)
    Inaczej sie podchodzi do pierwszego transferu a inaczej po raz kolejny, uwierzcie mi

  • Ambriel Autorytet
    Postów: 1329 879

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wierzymy kochana i mocno wspieramy

    maruda34 lubi tę wiadomość

    16ud3e3kawcg16cq.png
    36 lat
    5 lat starań
    endometrioza I stopień, hiperprolaktynemia, MTHFR C677 T hetero PAI I hetero immunologia
    3x IUI nie udane
    09.2019 start IV
  • Kadetka Autorytet
    Postów: 981 670

    Wysłany: 4 sierpnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Bardzo chce wierzyc w te duze szanse ale zawsze jest....a co jesli....:-/
    Ale trzymam sie jeszcze, klujac sie 3x dziennie :-)
    Inaczej sie podchodzi do pierwszego transferu a inaczej po raz kolejny, uwierzcie mi

    można się przyzwyczaic do tego kłucia 3 x dziennir prawda...? :)

    ja za pierwszym razem miałam głowę w chmurach.. byłam przekonana, że się uda... teraz już podejdę z głową na karku..

    moooocno trzymamy kciuki :)

    maruda34 lubi tę wiadomość

    Najszczęśliwsza podwójna mama na całym świecie :)

    POF, Hashimoto,
    MTHFR C677T nieprawidlowa heterozygota CT
    PAI-1 nieprawidłowa heterozygota 4G/5G
    po leczeniu immunosupresyjnym
    I ET :(:(
    II ET szczęśliwy :) :)
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kadetka wrote:
    można się przyzwyczaic do tego kłucia 3 x dziennir prawda...? :)

    ja za pierwszym razem miałam głowę w chmurach.. byłam przekonana, że się uda... teraz już podejdę z głową na karku..

    moooocno trzymamy kciuki :)


    Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic, chociaz wczoraj mialam lekki kryzys :-/

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ambriel wrote:
    Kadetko o 13:00:) Przetrwałam teraz trzymajcie kciuki bo mężu mi już wymięka, bidula nie wie co wy do invitro przeżywacie.

    Ambriel kiedy testujesz??? Jak sie czujesz?
    Bo we mnie buzuje wszystko....co 5 min inny nastroj, zlosc...smutek...dobre mysli. Normalnie masakra. Tez tak macie dziewczyny na pare dni przed oznaczaniem bety?

    Duzo dziewczyn ucichlo ktorym sie udalo i oczekuja na szczesliwe rozwiazanie m.in Mikki o ile dobrze pamietam. Kochana jak tu zagladasz, podziel sie z nami swoimi doswiadczeniami

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda kiedy testujesz?? To już 8dpt tak?. Czujesz już coś?. U mnie @ nareszcie przyszła i od jutra zaczynam estrofem ale się ciesze :). Powiedz mi w którym dc był u Ciebie transfer?

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Maruda kiedy testujesz?? To już 8dpt tak?. Czujesz już coś?. U mnie @ nareszcie przyszła i od jutra zaczynam estrofem ale się ciesze :). Powiedz mi w którym dc był u Ciebie transfer?

    No wlasnie nie wiem czy nie 9dpt, bo Dr powiedziala 12 dni od dnia transferu wiec wyglada na to ze dzien transferu jest liczony juz jako pierwszy. Niby mam testowac w piatek ale chyba nie wytrzymam :-/
    A czuje sie roznie jesli chodzi o nastroj ale to dlatego ze sa obawy....a ogolnie to uczucie jakby mnie rozpychalo, wiec albo sie cos dzieje albo uczucie ze nadchodzi @ hm...mam nadzieje ze nie.

    To super...to teraz wizyta w 11dc i ustalenie transferu. A oznaczalas progesteron w 2/3dc??? Wszystko ok? Ja mialam w 18dc transfer

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeeej to już tak blisko, ilu dniowy zarodek mieliście?. Trzymam mocno kciuki!! Ja z natury bardzo niecierpliwa jestem więc też pewnie ciężko mi będzie czekać do tego 12 dnia. Pospieszyłem się z tym estrofemem, jutro idę na krew a zaczynam leki pojutrze. Wizytę mamy 14dc ale mam dlugie cykle więc pewnie dlatego. Ps. Może maluszek się rozpycha bo próbuje się wgryzc :)

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scretching mam w przyszłym tygodniu i bez problemu zostaliśmy zakwalifikowani do Programu.

    Kiedy miałyście pierwsza wizytę podczas stymulacji? Umawiałyście wcześniej terminy czy z wizyty na wizytę?

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oska super wiadomość :). Ja miałam pierwszą po 5 dawkach menopuru. Z tymi wizytami to różnie w zależności jak jajniki zareagują na stymulację. Nam dr.napisala na jakie dni się zapisać na wizyty i były co 2 dzień przez 1,5 tyg. A u kogo jesteś?

    oska_m lubi tę wiadomość

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie rozpiskę dostane na scretchingu, ale już tydzień do scretchingu mam zacząć stymulacje a już zostały ostatnie terminy więc się martwię że za tydzień juz nic nie zostanie :(

    a czy monitoringi też są w weekend?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 11:28

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Ojeeej to już tak blisko, ilu dniowy zarodek mieliście?. Trzymam mocno kciuki!! Ja z natury bardzo niecierpliwa jestem więc też pewnie ciężko mi będzie czekać do tego 12 dnia. Pospieszyłem się z tym estrofemem, jutro idę na krew a zaczynam leki pojutrze. Wizytę mamy 14dc ale mam dlugie cykle więc pewnie dlatego. Ps. Może maluszek się rozpycha bo próbuje się wgryzc :)

    5dniowy zarodek mielismy.
    Ajjj tyle po glowie chodzi.....

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    właśnie rozpiskę dostane na scretchingu, ale już tydzień do scretchingu mam zacząć stymulacje a już zostały ostatnie terminy więc się martwię że za tydzień juz nic nie zostanie :(

    a czy monitoringi też są w weekend?

    Mi Dr.S na wizycie do stymulacji powiedziala,ze mam na monitoring przyjsc w pon,srd,pt..Pani w rejestr powiedziala,ze srd pelno i wstepnie da mi czwt a w pon uzgodnimy co Dr powie. I powiedziala ze mam w srd byc rano na 9ta. Wiec co do monitoringu to nue ma czegos takiego ze brak miejsc, jak Dr powie,ze trzeba byc to musza wpisac wizyte.

    A zaczynasz przez scratchingiem gonapeptyl tylko czy gonal tez??

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ