Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • oska_m Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja idę krótkim protokołem, wiec po scretchingu mam stymulacje tylko gonal F prawdopodobnie

własnie się dowiedziała że moja dr idzie na urlop w trakcie mojej stymulacji i punkcji, już się zestresowałam z tego powodu :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 13:05

m3sx3e3kuew7efne.png
    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    2 IVF - 1 blastka - cud ! :)
    20.02 - Transfer z encortonem + accofil (KIR AA), 9dpt - 212,9, 12dpt - 714,7, 16dpt - 3157, 20dpt - 13216
    15.03 - mamy ❤️ - Cudzie trwaj ! :)
  • maruda34 Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    ja idę krótkim protokołem, wiec po scretchingu mam stymulacje tylko gonal F prawdopodobnie

własnie się dowiedziała że moja dr idzie na urlop w trakcie mojej stymulacji i punkcji, już się zestresowałam z tego powodu :(

A u kogo jestes??
    Nie stresuj sie...ja monitoring ( mialam z Dr.K) i pierwszy transfer (Dr.C)

Wszystko do ogarniecia :-)
    Napewno fajnie jest miec swojego lekarza prowadzacego do wszystkiego ale nic nie poradzimy

• oska_m Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u dr.C

m3sx3e3kuew7efne.png
    20.02 - Transfer z encortonem + accofil (KIR AA), 9dpt - 212,9, 12dpt - 714,7, 16dpt - 3157, 20dpt - 13216
  • Monikaa89 Przyjaciółka

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy dr C. na urlop idzie?

Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • oska_m Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 14:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam info na infolinii, że od 24.08 - 13.09

m3sx3e3kuew7efne.png
  • Monikaa89 Przyjaciółka

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie ...to nie będzie jej na nasz transfer :(

Starania od 2013
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
  • maruda34 Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    O nie ...to nie będzie jej na nasz transfer :(

Monikaa nie stresuj sie....sa jeszcze 2 inne, rowniez dobre i mile :-)
    Ja tez mialam pierwszy w zastepstwie z Dr.C bo Dr.S byla na urlopie

• Monikaa89 Przyjaciółka

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, stres to akurat to czego najmniej nam wszystkim tutaj potrzeba :) pewnie dowiemy się na wizycie kto będzie w zastępstwie

Starania od 2013
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
  • maruda34 Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Masz rację, stres to akurat to czego najmniej nam wszystkim tutaj potrzeba :) pewnie dowiemy się na wizycie kto będzie w zastępstwie

No dokladnie....choc ciezko sie nie stresowac :-) ale akurat przy tego typu rzeczach nie warto. Ja mialam lekkiego stresa przed drugim transferem,ze Dr.S znowu mi umknie ale udalo sie, zdazylam przed Jej urlopem.

• kasia.gutek Przyjaciółka

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dla mnie okres między transferem byl zawsze krotszy bo nie umialam wyczekac tego czasu,który wskazuje lekarz do okreslenia bety.
    Robilam zawsze bardzo wcześnie 8-9dpt przy podanych 3dniowych zarodkach.
    Glownie wlasnie,ze ten czas byl koszmarnie trudnym do wyczekania,zniesienia.Zawsze mowilam,ze powinno sie nas usypiac na te dni i wtedy moc spokojnie wypocząć :)
    Potem juz chodziłam do pracy,bo wczesniej jak siedziałam w domu to tylko mysli kręcily sie kolo jednego,wariowalam z nadmiaru czasu.
    Wychodzilam z założenia,ze jak ma sie udać to sie uda.I tak sie stalo,za 4razem wiec duzo cierpliwości w tej drodze do macierzynstwa bylo.
    Co do objawów tez mialam takie same jak na miesiączkę,ciagniecie,pobolewanie,bol brzucha i lędźwi.
    Zycze powodzenia i trzymam kciuki!

maruda34 lubi tę wiadomość

Kasia.gutek
  • Monikaa89 Przyjaciółka

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super, gratuluję dzidziusia :) W którym jestes miesiącu?. Ja właśnie zamierzam chodzić po transferze do pracy żeby nie zwariować w domu.

Starania od 2013
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
  • maruda34 Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Dziewczyny dla mnie okres między transferem byl zawsze krotszy bo nie umialam wyczekac tego czasu,który wskazuje lekarz do okreslenia bety.
    Robilam zawsze bardzo wcześnie 8-9dpt przy podanych 3dniowych zarodkach.
    Glownie wlasnie,ze ten czas byl koszmarnie trudnym do wyczekania,zniesienia.Zawsze mowilam,ze powinno sie nas usypiac na te dni i wtedy moc spokojnie wypocząć :)
    Potem juz chodziłam do pracy,bo wczesniej jak siedziałam w domu to tylko mysli kręcily sie kolo jednego,wariowalam z nadmiaru czasu.
    Wychodzilam z założenia,ze jak ma sie udać to sie uda.I tak sie stalo,za 4razem wiec duzo cierpliwości w tej drodze do macierzynstwa bylo.
    Co do objawów tez mialam takie same jak na miesiączkę,ciagniecie,pobolewanie,bol brzucha i lędźwi.
    Zycze powodzenia i trzymam kciuki!

No to rzeczywiscie dluga droga....
    Jaka mialas bete w tym udanym transferze w 8-9dpt??
    Gratulacje....

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :D
    Pola ma jutro 7 miesiecy ;)
    W tym udanym robiłam już w 8dpt( licząc od dnia po transferze) i była 15,potem 9dpt 30 a 10dpt 60jednostek.z przyczyn czysto logistycznych robiłam tak 3dni pod rząd.
    W początkowych 2 transferach czy wcześniejszych IUI byłam na zwolnieniach bo pracę mam stresujaco/wynikowa.
    Wmawialam sobie,że nie pogodze z zastrzykami,lekami i psychicznie.
    A dopiero będąc na wolnym na którym jeszcze niewiele możesz można oszalec.
    A tak pracując w skupisku ludzi ciągle chorujących zwyczajnie do 18 godziny zapominalam,co było naprawdę zbawiennym dla psychiki.
    Wtedy już www o objawach nie czytalam (hehe już to miałam za soba),nie analizowałam każdego zakłucia bo już nie ufalam swojemu organizmowi.Kiedy czułam,że się udało to zawodzil A kiedy się udało to się totalnie tego nie "spodziewałam".
    Stad najtrudniejszym dla mnie czasem z ogromną huśtawka emocjonalną jest okres do betowania.

Kasia.gutek
  • maruda34 Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Dziekuje :D
    Pola ma jutro 7 miesiecy ;)
    W tym udanym robiłam już w 8dpt( licząc od dnia po transferze) i była 15,potem 9dpt 30 a 10dpt 60jednostek.z przyczyn czysto logistycznych robiłam tak 3dni pod rząd.
    W początkowych 2 transferach czy wcześniejszych IUI byłam na zwolnieniach bo pracę mam stresujaco/wynikowa.
    Wmawialam sobie,że nie pogodze z zastrzykami,lekami i psychicznie.
    A dopiero będąc na wolnym na którym jeszcze niewiele możesz można oszalec.
    A tak pracując w skupisku ludzi ciągle chorujących zwyczajnie do 18 godziny zapominalam,co było naprawdę zbawiennym dla psychiki.
    Wtedy już www o objawach nie czytalam (hehe już to miałam za soba),nie analizowałam każdego zakłucia bo już nie ufalam swojemu organizmowi.Kiedy czułam,że się udało to zawodzil A kiedy się udało to się totalnie tego nie "spodziewałam".
    Stad najtrudniejszym dla mnie czasem z ogromną huśtawka emocjonalną jest okres do betowania.

U mnie jutro 9dpt liczac od wtorku bo mialam w poniedzialek. Ja niestety jestem skazana na nic nierobienie ze wzgl na to ze od marca przebywam w Pl. W majowym transferze mialam bete 26 ale po 2dniach spadla do 2, dlatego bardzo sie boje tego testowania tym razem.
    No i nie ukrywam ale nie da sie ot tak nie myslec.....objawy mam dokladnie te same co ostatnim razem, rozpychanie, bole jak do @ i brzuch jak maly balon :-/

A powiedz jaki mialas progesteron jak badalas co drugi dzien? Ja z wczoraj mam 27, rosnie ale nie jakos mega. Ostatnim razem mialam juz o tym czasie 38. Wiem,ze tym sie nie powinno jakos sugerowac ale trochu tez mysle o tym czy to idzie w dobrym kierunku. Czytalam roznzne przypadki ze dziewczynie przy progu 9 udalo sie.....
    Ehh.....ile my to musimy przejsc

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sugeruj się do końca progesteronem.Ja odpuściłam zamartwianie również progesteronem.
    On powinien skoczyć i potem utrzymywać jakąś wartość ale to też kwestia wybiórczo działająca u każdej z nas inaczej...
    Wartości progesteronu z udanego transferu:
    Dt 12,26
    2dpt 28,52
    4dpt 24,66
    6dpt 45,61
    8dpt 45

Kasia.gutek
  • oska_m Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak u Was wyglądał monitoring w trakcie stymulacji u dr. S?

Czy badania krwi robi się na wizycie? kiedy dr interpretuje te wyniki?

m3sx3e3kuew7efne.png
  • maruda34 Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Nie sugeruj się do końca progesteronem.Ja odpuściłam zamartwianie również progesteronem.
    On powinien skoczyć i potem utrzymywać jakąś wartość ale to też kwestia wybiórczo działająca u każdej z nas inaczej...
    Wartości progesteronu z udanego transferu:
    Dt 12,26
    2dpt 28,52
    4dpt 24,66
    6dpt 45,61
    8dpt 45

Ladnie Ci rosl....ostatnim razem w dt 19 a 9dpt 39
    Teraz mialam w dt 25
    2dpt 20
    4dpt 22
    7dpt 27
    Jutro ide znowu oznaczyc
    Gdzies wyczytalam ze niby 9-40 jakos tak pomiedzy...no wlasnie kazda z nas inaczej na to reaguje.

• maruda34 Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    jak u Was wyglądał monitoring w trakcie stymulacji u dr. S?

Czy badania krwi robi się na wizycie? kiedy dr interpretuje te wyniki?

Ja mialam 3 razy w tyg....a badanie zaraz po wizycie i popoludniu jak juz jest wynik to Dr.S chce zeby smsem poslac

oska_m lubi tę wiadomość

Wysłany: 8 sierpnia 2018, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda A jakie masz obecnie dawki progesteronu bo zakładam że masz różne postacie do brania?

Kasia.gutek
  • maruda34 Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2018, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Maruda A jakie masz obecnie dawki progesteronu bo zakładam że masz różne postacie do brania?

Tak,rozne.
    Prolutex 2x1
    Crinone 2x1
    Progesteron 3x1.

Za pierwszym razem mialam juz chyba od 2-4dpt wszystko razem z luteina, tyle ze wtedy bylo lekkie zamieszanie bo moja byla na urlopie, pozno odp a z ta co mialam transfer odp szybciej i w sumie wszystko na raz dawala.A tym razem Dr doklada co drugi dzien tak jak posylam wynik.

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego