X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja idę krótkim protokołem, wiec po scretchingu mam stymulacje tylko gonal F prawdopodobnie

    własnie się dowiedziała że moja dr idzie na urlop w trakcie mojej stymulacji i punkcji, już się zestresowałam z tego powodu :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 13:05

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    ja idę krótkim protokołem, wiec po scretchingu mam stymulacje tylko gonal F prawdopodobnie

    własnie się dowiedziała że moja dr idzie na urlop w trakcie mojej stymulacji i punkcji, już się zestresowałam z tego powodu :(

    A u kogo jestes??
    Nie stresuj sie...ja monitoring ( mialam z Dr.K) i pierwszy transfer (Dr.C)

    Wszystko do ogarniecia :-)
    Napewno fajnie jest miec swojego lekarza prowadzacego do wszystkiego ale nic nie poradzimy

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u dr.C

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy dr C. na urlop idzie?

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostałam info na infolinii, że od 24.08 - 13.09

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie ...to nie będzie jej na nasz transfer :(

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    O nie ...to nie będzie jej na nasz transfer :(

    Monikaa nie stresuj sie....sa jeszcze 2 inne, rowniez dobre i mile :-)
    Ja tez mialam pierwszy w zastepstwie z Dr.C bo Dr.S byla na urlopie

  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, stres to akurat to czego najmniej nam wszystkim tutaj potrzeba :) pewnie dowiemy się na wizycie kto będzie w zastępstwie

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaa89 wrote:
    Masz rację, stres to akurat to czego najmniej nam wszystkim tutaj potrzeba :) pewnie dowiemy się na wizycie kto będzie w zastępstwie

    No dokladnie....choc ciezko sie nie stresowac :-) ale akurat przy tego typu rzeczach nie warto. Ja mialam lekkiego stresa przed drugim transferem,ze Dr.S znowu mi umknie ale udalo sie, zdazylam przed Jej urlopem.

  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dla mnie okres między transferem byl zawsze krotszy bo nie umialam wyczekac tego czasu,który wskazuje lekarz do okreslenia bety.
    Robilam zawsze bardzo wcześnie 8-9dpt przy podanych 3dniowych zarodkach.
    Glownie wlasnie,ze ten czas byl koszmarnie trudnym do wyczekania,zniesienia.Zawsze mowilam,ze powinno sie nas usypiac na te dni i wtedy moc spokojnie wypocząć :)
    Potem juz chodziłam do pracy,bo wczesniej jak siedziałam w domu to tylko mysli kręcily sie kolo jednego,wariowalam z nadmiaru czasu.
    Wychodzilam z założenia,ze jak ma sie udać to sie uda.I tak sie stalo,za 4razem wiec duzo cierpliwości w tej drodze do macierzynstwa bylo.
    Co do objawów tez mialam takie same jak na miesiączkę,ciagniecie,pobolewanie,bol brzucha i lędźwi.
    Zycze powodzenia i trzymam kciuki!

    maruda34 lubi tę wiadomość

    Kasia.gutek
  • Monikaa89 Przyjaciółka
    Postów: 118 26

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super, gratuluję dzidziusia :) W którym jestes miesiącu?. Ja właśnie zamierzam chodzić po transferze do pracy żeby nie zwariować w domu.

    Starania od 2013
    Czynnik męski - Azoospermia
    25.07.18 punkcja ❄️❄️❄️
    7.09.18 bhcg 9dpt 279, 11dpt 799, 17dpt 10954 <3
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Dziewczyny dla mnie okres między transferem byl zawsze krotszy bo nie umialam wyczekac tego czasu,który wskazuje lekarz do okreslenia bety.
    Robilam zawsze bardzo wcześnie 8-9dpt przy podanych 3dniowych zarodkach.
    Glownie wlasnie,ze ten czas byl koszmarnie trudnym do wyczekania,zniesienia.Zawsze mowilam,ze powinno sie nas usypiac na te dni i wtedy moc spokojnie wypocząć :)
    Potem juz chodziłam do pracy,bo wczesniej jak siedziałam w domu to tylko mysli kręcily sie kolo jednego,wariowalam z nadmiaru czasu.
    Wychodzilam z założenia,ze jak ma sie udać to sie uda.I tak sie stalo,za 4razem wiec duzo cierpliwości w tej drodze do macierzynstwa bylo.
    Co do objawów tez mialam takie same jak na miesiączkę,ciagniecie,pobolewanie,bol brzucha i lędźwi.
    Zycze powodzenia i trzymam kciuki!

    No to rzeczywiscie dluga droga....
    Jaka mialas bete w tym udanym transferze w 8-9dpt??
    Gratulacje....

  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :D
    Pola ma jutro 7 miesiecy ;)
    W tym udanym robiłam już w 8dpt( licząc od dnia po transferze) i była 15,potem 9dpt 30 a 10dpt 60jednostek.z przyczyn czysto logistycznych robiłam tak 3dni pod rząd.
    W początkowych 2 transferach czy wcześniejszych IUI byłam na zwolnieniach bo pracę mam stresujaco/wynikowa.
    Wmawialam sobie,że nie pogodze z zastrzykami,lekami i psychicznie.
    A dopiero będąc na wolnym na którym jeszcze niewiele możesz można oszalec.
    A tak pracując w skupisku ludzi ciągle chorujących zwyczajnie do 18 godziny zapominalam,co było naprawdę zbawiennym dla psychiki.
    Wtedy już www o objawach nie czytalam (hehe już to miałam za soba),nie analizowałam każdego zakłucia bo już nie ufalam swojemu organizmowi.Kiedy czułam,że się udało to zawodzil A kiedy się udało to się totalnie tego nie "spodziewałam".
    Stad najtrudniejszym dla mnie czasem z ogromną huśtawka emocjonalną jest okres do betowania.

    Kasia.gutek
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Dziekuje :D
    Pola ma jutro 7 miesiecy ;)
    W tym udanym robiłam już w 8dpt( licząc od dnia po transferze) i była 15,potem 9dpt 30 a 10dpt 60jednostek.z przyczyn czysto logistycznych robiłam tak 3dni pod rząd.
    W początkowych 2 transferach czy wcześniejszych IUI byłam na zwolnieniach bo pracę mam stresujaco/wynikowa.
    Wmawialam sobie,że nie pogodze z zastrzykami,lekami i psychicznie.
    A dopiero będąc na wolnym na którym jeszcze niewiele możesz można oszalec.
    A tak pracując w skupisku ludzi ciągle chorujących zwyczajnie do 18 godziny zapominalam,co było naprawdę zbawiennym dla psychiki.
    Wtedy już www o objawach nie czytalam (hehe już to miałam za soba),nie analizowałam każdego zakłucia bo już nie ufalam swojemu organizmowi.Kiedy czułam,że się udało to zawodzil A kiedy się udało to się totalnie tego nie "spodziewałam".
    Stad najtrudniejszym dla mnie czasem z ogromną huśtawka emocjonalną jest okres do betowania.

    U mnie jutro 9dpt liczac od wtorku bo mialam w poniedzialek. Ja niestety jestem skazana na nic nierobienie ze wzgl na to ze od marca przebywam w Pl. W majowym transferze mialam bete 26 ale po 2dniach spadla do 2, dlatego bardzo sie boje tego testowania tym razem.
    No i nie ukrywam ale nie da sie ot tak nie myslec.....objawy mam dokladnie te same co ostatnim razem, rozpychanie, bole jak do @ i brzuch jak maly balon :-/

    A powiedz jaki mialas progesteron jak badalas co drugi dzien? Ja z wczoraj mam 27, rosnie ale nie jakos mega. Ostatnim razem mialam juz o tym czasie 38. Wiem,ze tym sie nie powinno jakos sugerowac ale trochu tez mysle o tym czy to idzie w dobrym kierunku. Czytalam roznzne przypadki ze dziewczynie przy progu 9 udalo sie.....
    Ehh.....ile my to musimy przejsc

  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sugeruj się do końca progesteronem.Ja odpuściłam zamartwianie również progesteronem.
    On powinien skoczyć i potem utrzymywać jakąś wartość ale to też kwestia wybiórczo działająca u każdej z nas inaczej...
    Wartości progesteronu z udanego transferu:
    Dt 12,26
    2dpt 28,52
    4dpt 24,66
    6dpt 45,61
    8dpt 45

    Kasia.gutek
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak u Was wyglądał monitoring w trakcie stymulacji u dr. S?

    Czy badania krwi robi się na wizycie? kiedy dr interpretuje te wyniki?

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Nie sugeruj się do końca progesteronem.Ja odpuściłam zamartwianie również progesteronem.
    On powinien skoczyć i potem utrzymywać jakąś wartość ale to też kwestia wybiórczo działająca u każdej z nas inaczej...
    Wartości progesteronu z udanego transferu:
    Dt 12,26
    2dpt 28,52
    4dpt 24,66
    6dpt 45,61
    8dpt 45

    Ladnie Ci rosl....ostatnim razem w dt 19 a 9dpt 39
    Teraz mialam w dt 25
    2dpt 20
    4dpt 22
    7dpt 27
    Jutro ide znowu oznaczyc
    Gdzies wyczytalam ze niby 9-40 jakos tak pomiedzy...no wlasnie kazda z nas inaczej na to reaguje.

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    jak u Was wyglądał monitoring w trakcie stymulacji u dr. S?

    Czy badania krwi robi się na wizycie? kiedy dr interpretuje te wyniki?

    Ja mialam 3 razy w tyg....a badanie zaraz po wizycie i popoludniu jak juz jest wynik to Dr.S chce zeby smsem poslac

    oska_m lubi tę wiadomość

  • kasia.gutek Przyjaciółka
    Postów: 97 50

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda A jakie masz obecnie dawki progesteronu bo zakładam że masz różne postacie do brania?

    Kasia.gutek
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia.gutek wrote:
    Maruda A jakie masz obecnie dawki progesteronu bo zakładam że masz różne postacie do brania?

    Tak,rozne.
    Prolutex 2x1
    Crinone 2x1
    Progesteron 3x1.

    Za pierwszym razem mialam juz chyba od 2-4dpt wszystko razem z luteina, tyle ze wtedy bylo lekkie zamieszanie bo moja byla na urlopie, pozno odp a z ta co mialam transfer odp szybciej i w sumie wszystko na raz dawala.A tym razem Dr doklada co drugi dzien tak jak posylam wynik.

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ