X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 6 lutego 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • zaplątana Autorytet
    Postów: 424 821

    Wysłany: 6 lutego 2020, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Ehh Zaplątana, zmartwiła mnie Twoja opinia :( ja już sama nie wiem gdzie iść, co robić :(

    To musi być Twoja decyzja. Ja się przekonałam na własnej skórze, że InviMed to nie klinika leczenia niepłodności, a kliniki taśmowego ciągnięcia kasy. Embriologów też nie mają zbyt rewelacyjnych.
    Tak naprawdę, to chyba nigdzie nie ma kliniki w 100% dobrej. Większość jest ukierunkowana tylko na zysk. Jeśli mogę Ci coś doradzić, to jak będziesz u nich robiła badania, to zbieraj paragony, a przed zabiegiem pytaj po tysiąc razy, czy na pewno wszystkie badania zleciły. Ja po tej akcji, co miałam z tym brakiem badania, przed następną inseminacją zrobiłam badania w małym laboratorium i wyniosły mnie one o połowę mniej, a co najważniejsze miałam pewność, że mam je wszystkie.

    Lat 30
    11.2018 laparoskopia - usunięcie torbieli jajnika prawego
    01.2019 histeroskopia - usunięcie polipa jajnika prawego
    10.2019 HSG - prawy jajowód niedrożny
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox 25
    wyrzuty PRL - Dostinex
    Klinika leczenia niepłodności InviMed Katowice
    27.11.2019r. AID - owdołana (Aromek+ovi)
    20.12.2019r. AID (Aromek+Ovi) - nieudana
    Zmiana kliniki na Katowice Angelius Provita
    17.08.2021 - startujemy z IVF ✊
    28.08.2021 - punkcja 🥚🥚🥚
    Pobrano 7 komórek, 6 zapłodniono, jest 5 zarodków! 🍀
    02.09.2021 - transfer okruszka 3AB 🙏🍀❤
    Nie przeżył żaden zarodek do stadium blastocysty. Nie mam żadnej śnieżynki.

    7dpt: beta - 53.55🍀❤🍀
    progesteron - 19.59 🙏
    9dpt: beta 173.2 🍀❤🍀
    11dpt: beta - 381.07 🍀❤🍀
    progesteron - 16.80 🙏
    13dpt: beta - 1085.70 🍀❤🍀
    25dpt: mamy 2mm okruszka i bijące serduszko! ❤🍀🙏

    Naucz się czekać. Bóg ma wszystko na czas.
    Czekam na Ciebie, okruszku. ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martamus wrote:
    AgaP83 wrote:
    Nie powiem różnie to bywało, czasem byłam na nią rozżalona, czasem nie zleciła jakichś badań ale nie powiem. Na razie efektów leczenia brak - ale zrobiła u mnie kompleksową diagnostykę, u męża wyniki się poprawiły. Przygotowuję się u dr C do inv. Wg mnie jest konkretna, tłumaczy wszystko, zapisuje w komputerze i daje kartkę z zaleceniami.
    Dokładnie masz rację, te kartki, sumienność jest super. Ja też leczyłam się gdzie indziej i to była makabra. Dr C poświęca czas, umie mnie zmobilizować.
    Minus to słaby kontakt, wolno odpisuje, mam też żal bo najpierw mialam 3 inseminacje zamiast badań męża...
    Teraz idziemy na in vitro i boję się żeby coś nie zostało pominięte..

    Moim zdaniem Pani Doktor nie jest nastawiona na zysk tzn. żeby już natychmiast robić in vitro. Ja czekałam prawie rok zanim powiedziała startujemy. U nas jedyną możliwością posiadania dziecka jest in vitro. Mąż ma słabe nasienie. Ja mam problem z immunologią. W swoim życiu byłam u kilku fachowców od niepłodności. I naprawdę dla mnie Pani Doktor to kobieta anioł. Inni lekarze się że mnie wyśmiewali jak mówiłam im o suplach na poprawę nasienia. Twierdzili że nie znają żadnych takich przypadków. Jeden nawet powiedział że jak uda mi się poprawić dna plemnika u męża to dostanę nagrodę nobla...
    Martamus hmm.... teraz najważniejsze by Pani dr dobrała odpowiednią symulację. Jestem akurat w trakcie. Z tego co obserwuję jest bardzo ostrożna. Nie wiem czy wiesz ale u kobiety po 35 roku życia mogą zapłodnić wszystkie komórki. Niestety w poprzedniej klinice lekarz za krótko mnie stymulował bo szedł na urlop. Efekt większość komórek była niedojrzała. Martamus a Ty kiedy ruszasz z procedurą? O badania potrzebne nie martw się. Koordynatorka przegląda skrupulatnie i ściga co drugi dzień jak czegoś brakuje 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Ehh Zaplątana, zmartwiła mnie Twoja opinia :( ja już sama nie wiem gdzie iść, co robić :(

    Jak jesteś umówiona to idź i spróbuj. Ja jestem bardzo zadowolona z dr Cygal. Kobieta - anioł 🙂 Jeździłam po różnych klinikach zanim trafiłam do dr Cygal. A umówiłaś się już na wizytę?

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 6 lutego 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • martamus Autorytet
    Postów: 258 139

    Wysłany: 7 lutego 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaP, ja właśnie mam 1 dc, niestety ostatnie starania przed in vitro nie przyniosły żadnych rezulatów by to szlag.. Teraz 14 lutego mam histeroskopie dr Czerwinska z GC jak zobaczyła wyniki ze schrechingu to zarządziła bo mam polipowate endometrium, dr Cygal stwierdziła, że skoro była screching to mam to wyczyszczone, ale ja już wolę sprawdzić i to zrobić tak na wszelki wypadek.
    Po histeroskopii mam iść do dr Cygal już na umówienie wszystkiego..
    Też się teraz cały czas zastanawiam nad ta stymulacją, dr Cygal mówiła, że wybór protokółu zależy od AmH - 2.12 i DHEA 1.41. Wiec nie wiem co wybierze czy długi czy krótki, mnie juz jest to chyba obojetne, wązne żeby zadziałała!
    Tak slyszałam o tych komórkacj, że po 35 roku życia zapłodnią wszystkie, pytanie od kiedy to liczą? Ja mam urodziny 31 marca, nie wiem czy już mnie do tego przyjmą.

    Tutaj zaplątana pisze, że oni maja słych embriologów, zja słyszałam ze gc ma bardzo dobrych embriologów. Ja idę na warsztaty do invimedu 13 lutego, może ktoś tez idzie ?

    35 lat
    starania 2 lata
    3 inseminacje - invimed -brak wyników
    Kir BX
    Nk 31 -encorton
    Mąż - 1% 1 KLASY MSOME
    HBA -68%
    AMH 2,12
    Histeroskopia 14 luty 2020
    1 In-vitro Krótki protokół - 16 komórek pobranych, 11 dojrzalych - 8 zapłodnioych - 4 zarodki, 5doba -0
  • Renkass Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 lutego 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie podpowiedzieć jakie badania należy wziąć na pierwszą wizytę? Właśnie się do niej przygotowujemy. Mamy ogólne badanie nasienia i moje hormony - tsh, ft3, ft4, estradiol, prolaktyna i progesteron. Coś jeszcze warto zrobić przed?

  • kassik Autorytet
    Postów: 275 221

    Wysłany: 7 lutego 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Tak, tak jestem umówiona. Na pewno pojadę bo muszę w końcu gdzieś zacząć się leczyć a nie tylko obserwować cykl i łykać suplementy. Kusi mnie jeszcze ten Angelius, czytam ich wątek tutaj na forum, tam dużo się dzieje jeśli chodzi o forum i widzę też dużo pozytywnych historii. Jednak jest różnica w cenniku.
    No ale prawda jest taka, że nikt mi nie powie i zagwarantuje gdzie w którym miejscu mi się powiedzie. Oby było dobrze 😀

    Jeśli jesteś zapisana to idź i sama się przekonaj czy klinika Ci odpowiada. Ja leczyłam się w Angeliusie kilka lat a od roku jestem pacjentką dr C. Wspaniała kobieta!!! Rewelacyjny specjalista!!! Doświadczona, skrupulatna, cierpliwa, ludzka. Do jednej i drugiej kliniki „poszłam za lekarzem”. Jestem bardzo trudnym przypadkiem a pomimo tego dr C. podjęła się współpracy ze mną.
    Kliniki są totalnie różne, Angelius jest wielki jak taka fabryka i ten klimat bardziej mi pasował. W Invi jest kameralnie. Personel medyczny w obu klinikach super, pomocny i doświadczony.
    Każdy ma inne wymagania i inny odbiór otoczenia dlatego trzeba spróbować 🙂

    Judit lubi tę wiadomość

    Angelius-Provita po kilku latach zmiana na InviMed 😁
    Endometrioza III stopnia, niedrożność jajowodów, immunologia.
    od 2014; 5 IMSI, ponad 15 transferów, 5 poronień.
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 lutego 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez nie powiem zlego slowa na InviMed a slyszalam duzo wlasnie zlych opini od osob ktorym sie nie powiodlo, ktore trafily na zly dzien lekarza. W kazdej klinice ktos taki sie trafi. Ja tez na poczatku nie bylam jakos mega zadowolona z Dr Sodowskiej. Trafilam do Niej zupelnie zielona w temacie IVF ale zrobila wszystko zeby Nam pomoc i za to jestem wdzieczna

    Judit lubi tę wiadomość

  • dmg111 Autorytet
    Postów: 3259 7481

    Wysłany: 10 lutego 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2020, 10:59

  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 10 lutego 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was nie będzie może odwoływała wizyty 19-20 .02 u dr.Cygal?
    Pilnie potrzebuję w te dni wizytę , a grafik dr ma już pełny.
    Mam w zamian za to wizytę 17.02 i 21.02. Może któraś z Was chce się zamienić?

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 11 lutego 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Kessi ja mam wizytę 19.02.Przez brak okresu po laparoskopii ciągle muszę ją przekładać. Bardzo liczę na ten termin 19.02 jednak jeśli okres się się nie pojawi to nie mam po co tam jechać. Nie mogę Ci teraz odpowiedzieć ale będę o Tobie pamiętała i gdybym musiała przelożyć wizytę to dam Ci znać, dobrze? A o której masz zarezerwowane te wizyty? Moja jest o 13.

    Judit ja mam wizytę 17.02 na 15 , ale ta wizyta pewnie Cię nie interesuje. Drugą mam na 21.02 na 15:30.
    Jeśli by się zdarzyło , że tego 19 nie będziesz szła to proszę Cię o informację. Godzina u mnie nie gra roli, przygarnę każdą ;) Ta wizyta to wizyta przed iui, drugą i ostatnią do której będziemy podchodzić, a tu od samego początku problemy .

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 lutego 2020, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 11 lutego 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Kessi dodałam Cię do znajomych, jakbym miała ją odwoływać to napisze do Ciebie i zrobimy tak żebyś Ty na nią poszła.

    A mimo to warto tam dzwonić, czasem jakimś cudem coś się zwalnia 😀 w ogóle jestem w szoku, skoro to wizyta przed iui to chyba chodzi o sprawdzanie czy już na dniach będzie owulacja. Czy w takim przypadku to nie jest wręcz przymus żeby Cię Pani doktor zbadała?


    Judit zaakceptowałam zaproszenie. Dziękuję Ci już za samą chęć pomocy ;)
    Będę dzwonić oczywiście do kliniki. Wczoraj jak dzwoniłam to mieli do mnie oddzwonić z Katowic , ale nie oddzwonili. Może przez to , że dr. C nie ma w klinice i nie ma jak wyznaczyć dodatkowego terminu.

    Judit lubi tę wiadomość

  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi, napisz do mnie na priv.

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 11 lutego 2020, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shani wrote:
    Kessi, napisz do mnie na priv.

    shani wysłałam Ci zaproszenie, wydaje mi się , że musisz je zaakceptować żebym mogła do Ciebie napisać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy długo się czeka w Invimedzie na AZ? i jaki jest mniej więcej koszt?

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 14 lutego 2020, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi napisałam do Ciebie wiadomość, zerknij 🙂

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 14 lutego 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 11:07

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ