X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shani wrote:
    Trzymam kciuki :) Ja byłam jej pacjentka w klinice, obecnie prowadze u niej ciążę po IVF i dalej w to nie wierze ;)
    Wez koniecznie wszystkie wyniki i zaznaczy,ze chcialabys spróbować innych metod niż IVF. Z tego, co widzę w stopce masz bardzo dużo badań, super :)

    Gratulacje 🥰 widzę że też miałaś problem z cytokinami. Brałaś coś na to? Jak lekarka się zapatruje na immunologię ?

    shani lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Gratulacje 🥰 widzę że też miałaś problem z cytokinami. Brałaś coś na to? Jak lekarka się zapatruje na immunologię ?

    Dzięki 😊 Z mojej perspektywy mogę powiedzieć, ze dr zna się na wdrażaniu leczenia w przypadkach immunologicznych, ale nie mam porównania ze specjalistami typu Dr Pasnik. To był mój pierwszy i jedyny transfer, ale jako, ze po hodowli mieliśmy tylko 1 zarodek, a co za tym idzie 1 szanse, poprosiłam o dodatkowe badania i dr zleciła właśnie CBA, IMK, Kiry, Ana2 i homocysteine. Gdybym miała więcej zarodków pewnie nie badalabym tego do 1 podejscia.

    Dostalam zalecenia na 14 dni immunosupresji cyklosporyna w cyklu poprzedzającym transfer razem z 10mg sterydu - taka kurację przeszłam 2x, ale to dlatego, ze zaraz po pierwszej klinika zamknęła się ze względu na koronę i musialam powtórzyć leczenie. Kiry były u mnie OK, więc nie rozmawialywmy o Accofilu.

    Później w cyklu "transferowym" miałam steryd, który kontynuowalam na początku ciąży i 3 wlewy z intralipidu.

    Na pewno Dr nie podważa sensownosci żadnych badań i immunologii, robi dobra obstawkę lekami i można z nią dokładnie omówić temat, to jest czego się oczekuje, czego wolaloby się uniknąć itp.

    Powodzenia! 😊 Robiliscie badania mSome?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2021, 18:38

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shani nie robiliśmy będziemy robić za 3 mc dr Cygal przepisała suple ;) i staramy się poprawić kiepskie HBA

    shani lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 6 marca 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Shani nie robiliśmy będziemy robić za 3 mc dr Cygal przepisała suple ;) i staramy się poprawić kiepskie HBA

    Daj znać, jak poszło na suplach, mój mąż nie chciał brać, a jak już zaczal, to wyniki mu się pogorszyły. Ale suplementy nie były zapisane przez dr. Jakie dostaliście? :)

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 marca 2021, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shani wrote:
    Daj znać, jak poszło na suplach, mój mąż nie chciał brać, a jak już zaczal, to wyniki mu się pogorszyły. Ale suplementy nie były zapisane przez dr. Jakie dostaliście? :)

    Mace i Supramen ale odrzuciłam mu witaminę C i omegę 3 myślę że nie zaszkodzi

    shani lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 marca 2021, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma tu nikogo kto się leczy w invimed Katowice? :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Nika S Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 9 marca 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy 🤦‍♀️ ale idzie tak pod górkę, że szkoda dołować innych 😣

  • Sophi Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 10 marca 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Nie ma tu nikogo kto się leczy w invimed Katowice? :(
    Ja się leczę 😉. Widzę że też jesteś świeżą pacjentka dr C. Ja miałam moją pierwszą wizytę we wrześniu.
    Jak twoje wrażenia z p.doktor? Ja się staram myśleć pozytywnie bo podobno jest dobrym fachowcem, ale jest trochę roztargniona... Jak dostaje opis z wizyty to zdarzył się tam błąd lub np dostałam receptę wypisaną na inną osobę 😄zawsze jakiś problem ma z komputerem. Ohh to nie to do czego byłam przyzwyczajona u poprzedniego lekarza 😅

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 11 marca 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się melduję :) Jestem u dr S. W lutym miałam badanie drożności, jeden jajowód niedrożny i zastanawiamy się czy próbować inseminacji czy podchodzić od razu do in vitro. Może coś doradzicie? Bo in vitro ma większą skuteczność, ale i koszt dużo wyższy

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 11 marca 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Mace i Supramen ale odrzuciłam mu witaminę C i omegę 3 myślę że nie zaszkodzi

    My braliśmy FertilmanPlus i Profertil, ale to było "przepisane" przez lekarza nie z kliniki i to zanim do niej trafiliśmy, ale przyznam, że mąż nie miał systematyczności w braniu tych tabletek. Dr, u którego byliśmy miał takie podejście, że "faceci, to zawsze mogą" (dosłowny cytat, a jaki był zdziwiony, jak przyniosłam wyniki badania nasienia męża :D), więc jak coś takiego może kogoś zachęcić do leczenia...

    To co przepisała Wam dr wydaje się mieć lepszy skład :) Daj, proszę znać, po kuracji, czy był efekt :)

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 11 marca 2021, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Ja tez się melduję :) Jestem u dr S. W lutym miałam badanie drożności, jeden jajowód niedrożny i zastanawiamy się czy próbować inseminacji czy podchodzić od razu do in vitro. Może coś doradzicie? Bo in vitro ma większą skuteczność, ale i koszt dużo wyższy

    Musisz przekalkulować sobie koszta. Do inseminacji też są wymagane badania, które są obowiązkowe przy in vitro (cała wirusówka, wymazy, etc.). Nigdy nie miałam IUI, więc nie wiem, jakie są koszta leków, wizyt i ich częstotliwość w tym przypadku.

    W przypadku IVF można wykupić pakiet, w którym w cenie są (o ile nic się nie pozmieniało, musisz to sprawdzić z obecnym cennikiem kliniki) wizyty do stymulacji, badania hormonalne w cyklu stymulacyjnym, punkcja, procedura embriologiczna, rok mrożenia zarodków i świeży transfer (za crio trzeba płacić osobno :/ , ale w tym przypadku monitoring w cyklu do crio też jest darmowy).

    Leki do IVF są refundowane (nie w całości, ale jest to duże odciążenie) przez 3 pierwsze procedury i poniżej pewnego (chyba 35 albo 40) wieku :)

    Skuteczność jest mniejsza w przypadku IUI, ale IVF też nie jest gwarancją sukcesu, można skończyć procedurę bez żadnych zarodków... więc musicie też pomyśleć, jaki jest u Was powód niepłodności. IUI też może się udać i wtedy jest rzeczywiście taniej niż IVF.

    Mam nadzieję, że wybierzecie dobrze :) Trzymam kciuki!

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 marca 2021, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sophi wrote:
    Ja się leczę 😉. Widzę że też jesteś świeżą pacjentka dr C. Ja miałam moją pierwszą wizytę we wrześniu.
    Jak twoje wrażenia z p.doktor? Ja się staram myśleć pozytywnie bo podobno jest dobrym fachowcem, ale jest trochę roztargniona... Jak dostaje opis z wizyty to zdarzył się tam błąd lub np dostałam receptę wypisaną na inną osobę 😄zawsze jakiś problem ma z komputerem. Ohh to nie to do czego byłam przyzwyczajona u poprzedniego lekarza 😅


    U mnie nic z tych rzeczy się nie zdarzyło ;) narazie jestem zadowolona ;) jedyne co to miała mi przysłać wynik badania i cisza 🥺

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 marca 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shani wrote:
    My braliśmy FertilmanPlus i Profertil, ale to było "przepisane" przez lekarza nie z kliniki i to zanim do niej trafiliśmy, ale przyznam, że mąż nie miał systematyczności w braniu tych tabletek. Dr, u którego byliśmy miał takie podejście, że "faceci, to zawsze mogą" (dosłowny cytat, a jaki był zdziwiony, jak przyniosłam wyniki badania nasienia męża :D), więc jak coś takiego może kogoś zachęcić do leczenia...

    To co przepisała Wam dr wydaje się mieć lepszy skład :) Daj, proszę znać, po kuracji, czy był efekt :)

    Dam dam mąż narazie bierze systematycznie ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 12 marca 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    U mnie nic z tych rzeczy się nie zdarzyło ;) narazie jestem zadowolona ;) jedyne co to miała mi przysłać wynik badania i cisza 🥺

    A to akurat norma, jeśli pisałaś smsa to niedługo powinnaś dostać odp, ale raczej nie od razu ;)

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Też leczę się u dr Cygal. Póki co byłam z niej bardzo zadowolona. Ale ostatnio mam właśnie wrażenie, że jest zbyt rozkojarzona i nie dopilnowuje wszystkiego. Jestem tyle co po drugim nieudanym transferze. O mało co do niego nie doszło, bo moje badania wirusologoczne straciły ważność i ani pani doktor ani inni pracownicy (opiekun medyczny, dziewczyny na recepcji, itd) nie sprawdzili tego. Wizytę miałam we wtorek, transfer ustalony na poniedziałek, a w piątek do mnie dzwoniły, że jak nie zrobię badań, to transfer odwołany. Wściekłam się nie na żarty, bo we wt pytałam, czy wszystko jest jak należy przed transferem. Szybka akcja zwolnienia z pracy, badania, a potem modlenie się, żeby wszystko było OK, szczególnie z toksoplazmozą. Mam zaufanie do pani dr, ale plan był niby, że ten drugi kriotransfer miał być z accofilem, bo moje wyniki immunologiczne to KIR AA. Niestety mam wrażenie, że o tym zapomniała. Był tylko skratching endometrium i embrioglue, który przez KIR AA, chyba nic nie daje? Jak myślicie? Miał ktoś jeszcze takie przeboje? Martwię się, bo zostały mi jeszcze 2❄️❄️. Ciśnięcie panią dr czy macie do niej 100% zaufanie?

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • maja12 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Cześć,
    Też leczę się u dr Cygal. Póki co byłam z niej bardzo zadowolona. Ale ostatnio mam właśnie wrażenie, że jest zbyt rozkojarzona i nie dopilnowuje wszystkiego. Jestem tyle co po drugim nieudanym transferze. O mało co do niego nie doszło, bo moje badania wirusologoczne straciły ważność i ani pani doktor ani inni pracownicy (opiekun medyczny, dziewczyny na recepcji, itd) nie sprawdzili tego. Wizytę miałam we wtorek, transfer ustalony na poniedziałek, a w piątek do mnie dzwoniły, że jak nie zrobię badań, to transfer odwołany. Wściekłam się nie na żarty, bo we wt pytałam, czy wszystko jest jak należy przed transferem. Szybka akcja zwolnienia z pracy, badania, a potem modlenie się, żeby wszystko było OK, szczególnie z toksoplazmozą. Mam zaufanie do pani dr, ale plan był niby, że ten drugi kriotransfer miał być z accofilem, bo moje wyniki immunologiczne to KIR AA. Niestety mam wrażenie, że o tym zapomniała. Był tylko skratching endometrium i embrioglue, który przez KIR AA, chyba nic nie daje? Jak myślicie? Miał ktoś jeszcze takie przeboje? Martwię się, bo zostały mi jeszcze 2❄️❄️. Ciśnięcie panią dr czy macie do niej 100% zaufanie?

    Embrioglue to chyba nic nie daje przy świeżym transferze z tego co koajrzę, przy krio jest zalecany. Scretching endometrium też ma działać wspomagająco, bo rysy zrobione podczas niego na macicy mają za zadanie ułatwić implantację. Generalnie o pani dr słyszałam wiele dobrego, więc chyba bym jej zaufała. My podchodziliśmy u dr S. Na KIR AA dostałam zalecenia od Paśnika encorton i accofil. Najlepiej jej zapytaj może planuje wdrożyć do przy kolejnym podejściu. Byłaś u immunologa czy sama robiłaś te badania?

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Invimed Katowice
    06.2019 ICSI - 1 zarodek/nieudany
    08.2019 ICSI -brak zarodków
    10.2019 ICSI - 1 blastocysta/transfer nieudany
    03.2020 invitro z kd - transfer 2 3dniowców/ciąża biochemiczna
    11.2021 tranfer z kd - blastocysta 4AA/nieudany
    02.2021 transfer z kd - blastocysta 3BA
    03.2021 Ciąża❤️

    endometrioza III st, Mutacja MTHFR, KIR AA, IO
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja12 wrote:
    Embrioglue to chyba nic nie daje przy świeżym transferze z tego co koajrzę, przy krio jest zalecany. Scretching endometrium też ma działać wspomagająco, bo rysy zrobione podczas niego na macicy mają za zadanie ułatwić implantację. Generalnie o pani dr słyszałam wiele dobrego, więc chyba bym jej zaufała. My podchodziliśmy u dr S. Na KIR AA dostałam zalecenia od Paśnika encorton i accofil. Najlepiej jej zapytaj może planuje wdrożyć do przy kolejnym podejściu. Byłaś u immunologa czy sama robiłaś te badania?

    Dr C zleciła mi badania immunologiczne po pierwszej nieudanej porobie. Nie miałam świeżego transferu przez hiperstymulacje. Oba ❄️ miałam klasy 3AA, zatem z tego co mi mowila świetnej jakości. Przy obu transferach miałam embrioglue. Zatem tu miała świetne przeczucie, żeby mi je zlecić. Po tym drugim nieudanym transferze skonsultowałam się z immunologiem dr Markiem Litmanowicz. Do Paśnika niestety nie było już żadnych wolnych terminów na kwiecień. Jestem z tej konsultacji bardzo zadowolona. Wg niego jedyną moją nadzieją jest Accofil i lekkie leczenie immunostabilizujace. Czekam teraz na wizytę u dr C żeby z nią wszystko obgadać. 🙂

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • maja12 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Dr C zleciła mi badania immunologiczne po pierwszej nieudanej porobie. Nie miałam świeżego transferu przez hiperstymulacje. Oba ❄️ miałam klasy 3AA, zatem z tego co mi mowila świetnej jakości. Przy obu transferach miałam embrioglue. Zatem tu miała świetne przeczucie, żeby mi je zlecić. Po tym drugim nieudanym transferze skonsultowałam się z immunologiem dr Markiem Litmanowicz. Do Paśnika niestety nie było już żadnych wolnych terminów na kwiecień. Jestem z tej konsultacji bardzo zadowolona. Wg niego jedyną moją nadzieją jest Accofil i lekkie leczenie immunostabilizujace. Czekam teraz na wizytę u dr C żeby z nią wszystko obgadać. 🙂

    Kiedyś widziałam na stronie invimedu, że ta ich immunolog z Poznania bodajże robi też telekonsultacje i tez myslalam czy do niej nie uderzyć, ale rzutem na taśmę udało mi się zapisać do Paśnika, bo akurat ktoś zwolnił termin. No to trzymam kciuki :) Kiedy masz wizytę w klinice?

    Invimed Katowice
    06.2019 ICSI - 1 zarodek/nieudany
    08.2019 ICSI -brak zarodków
    10.2019 ICSI - 1 blastocysta/transfer nieudany
    03.2020 invitro z kd - transfer 2 3dniowców/ciąża biochemiczna
    11.2021 tranfer z kd - blastocysta 4AA/nieudany
    02.2021 transfer z kd - blastocysta 3BA
    03.2021 Ciąża❤️

    endometrioza III st, Mutacja MTHFR, KIR AA, IO
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was podchodziła do inseminacji u dr S? Nieco się stresuję, jak to wszystko wypadnie, jak się przygotować, nie bardzo wiem jak to wygląda praktycznie...

    Rybka85 na pewno będzie wszystko ok, jesteś w dobrych rękach, dr C ma świetne opinie, byłam u niej raz na wizycie jak wypadł mi monitoring i też miałam bardzo pozytywne odczucia :)

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1800 2108

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja12 wrote:
    Embrioglue to chyba nic nie daje przy świeżym transferze z tego co koajrzę, przy krio jest zalecany. Scretching endometrium też ma działać wspomagająco, bo rysy zrobione podczas niego na macicy mają za zadanie ułatwić implantację. Generalnie o pani dr słyszałam wiele dobrego, więc chyba bym jej zaufała. My podchodziliśmy u dr S. Na KIR AA dostałam zalecenia od Paśnika encorton i accofil. Najlepiej jej zapytaj może planuje wdrożyć do przy kolejnym podejściu. Byłaś u immunologa czy sama robiłaś te badania?

    Nie jest powiedziane do końca z tym embrioglue,co prawda nie mamy pewności ze to akurat pomogło w 100% ale miałam podane i udało się za pierwszym razem.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
‹‹ 218 219 220 221 222 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ