X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 lipca 2021, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal czekam na telefon dzwoniłam wczoraj to powiedzieli mi że Pani dr nie ustaliła jeszcze terminu. A jak nie ustali? Biorę aromka jestem na stymulacji... W poniedziałek lub wtorek powinnam mieć wizytę. Nie wiem co robić.. zaczynam się stresować

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • maja12 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 22 lipca 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Nadal czekam na telefon dzwoniłam wczoraj to powiedzieli mi że Pani dr nie ustaliła jeszcze terminu. A jak nie ustali? Biorę aromka jestem na stymulacji... W poniedziałek lub wtorek powinnam mieć wizytę. Nie wiem co robić.. zaczynam się stresować


    A próbowałaś przez koordynatorkę?

    Invimed Katowice
    06.2019 ICSI - 1 zarodek/nieudany
    08.2019 ICSI -brak zarodków
    10.2019 ICSI - 1 blastocysta/transfer nieudany
    03.2020 invitro z kd - transfer 2 3dniowców/ciąża biochemiczna
    11.2021 tranfer z kd - blastocysta 4AA/nieudany
    02.2021 transfer z kd - blastocysta 3BA
    03.2021 Ciąża❤️

    endometrioza III st, Mutacja MTHFR, KIR AA, IO
  • moniczka1902 Koleżanka
    Postów: 93 4

    Wysłany: 22 lipca 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Nadal czekam na telefon dzwoniłam wczoraj to powiedzieli mi że Pani dr nie ustaliła jeszcze terminu. A jak nie ustali? Biorę aromka jestem na stymulacji... W poniedziałek lub wtorek powinnam mieć wizytę. Nie wiem co robić.. zaczynam się stresować


    Hej, ja wczoraj dostałam miesiączkę a Pani doktor kazała się pokazać miedzy 4-5 dniem cyklu bo od wczoraj biorę Bemfolę. Dzwoniłam rano do koordynatorki o termin na poniedziałek... wpisała mnie na zgłoszenie i czekam na telefon.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 22 lipca 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja12 wrote:
    A próbowałaś przez koordynatorkę?

    Niee .. jak to się załatwia ?

    Napisalam na jakiegoś e-maila z którego kiedyś pisała do mnie położna i nadal czekam .

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 22 lipca 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczka1902 wrote:
    Hej, ja wczoraj dostałam miesiączkę a Pani doktor kazała się pokazać miedzy 4-5 dniem cyklu bo od wczoraj biorę Bemfolę. Dzwoniłam rano do koordynatorki o termin na poniedziałek... wpisała mnie na zgłoszenie i czekam na telefon.

    Ja właśnie też czekam już ponad tydzień...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • moniczka1902 Koleżanka
    Postów: 93 4

    Wysłany: 22 lipca 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja właśnie też czekam już ponad tydzień...
    to bardzo długo czekasz...spróbuj przez ten telefon 694470200 to jest do koordynatorki jeśli nie odbierają to oddzwonią.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 22 lipca 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję .

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • maja12 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi dokładnie dzwoń na ten numer, który podesłała Moniczka. Mi zawsze najszybciej było coś załatwić w klinice właśnie przez koordynatorkę. Możesz też do innego lekarza sie umówić jeśli chodzi o monitoring. Ja też byłam kiedyś u dr K kiedy moja dr była na urlopie.

    Invimed Katowice
    06.2019 ICSI - 1 zarodek/nieudany
    08.2019 ICSI -brak zarodków
    10.2019 ICSI - 1 blastocysta/transfer nieudany
    03.2020 invitro z kd - transfer 2 3dniowców/ciąża biochemiczna
    11.2021 tranfer z kd - blastocysta 4AA/nieudany
    02.2021 transfer z kd - blastocysta 3BA
    03.2021 Ciąża❤️

    endometrioza III st, Mutacja MTHFR, KIR AA, IO
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja12 wrote:
    MałaMi dokładnie dzwoń na ten numer, który podesłała Moniczka. Mi zawsze najszybciej było coś załatwić w klinice właśnie przez koordynatorkę. Możesz też do innego lekarza sie umówić jeśli chodzi o monitoring. Ja też byłam kiedyś u dr K kiedy moja dr była na urlopie.

    Będę dzwonić ok 10.;) Nie chce iść do innego bo chce.sie dowiedzieć jakie są dalsze plany . Zmierzamy ku in vitro ...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam jeszcze w tej klinice to kiedyś pisałam do dr na fb bo się okazało że była na urlopie gdzieś daleko i nie dochodziły do niej SMSy. Tam mi wszystko wyjaśniła. Ale to było jednorazowo

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję dziewczyny ta Pani jest super powiedziała że Pani dr ma zgłoszenie na biurku i dziś mi oddzwoni ❤️ troszkę mi ulżyło

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 23 lipca 2021, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostateczności chciałam pisać do Pani dr. Mam nadzieję że ta koordynator oddzwoni dziś .

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 23 lipca 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby Pani mi powiedziała że dziś na pewno oddzwoni ale się stresuję a jak jednak nie oddzwoni?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 23 lipca 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal brak telefonu...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 24 lipca 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Nadal brak telefonu...

    I jak udało się w końcu, oddzwonił ktoś? Bo nawet ja się zestresowałam, jak to tam wygląda. Mało profesjonalne podejście z ich strony. Pewnie mają nadmiar pacjentek i trochę nad tym nie panują. Mam nadzieję, że wszystko się pomyślnie skończy. Trzymam kciuki.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 24 lipca 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    I jak udało się w końcu, oddzwonił ktoś? Bo nawet ja się zestresowałam, jak to tam wygląda. Mało profesjonalne podejście z ich strony. Pewnie mają nadmiar pacjentek i trochę nad tym nie panują. Mam nadzieję, że wszystko się pomyślnie skończy. Trzymam kciuki.

    Dzwoniłam jeszcze raz do tej koordynator o 17.20 bo do 18 jest klinika . Pani mi dała Panią z recepcji która mi powiedziała że jeżeli nie oddzwonią do 18 to żeby się szykować na wtorek Pani dr ma moje zgłoszenie i jeszcze kilka innych tłumaczyła się tym że wszyscy inni lekarze są na urlopach i Pani dr przejęła ich pacjentów ale tak nie powinno być żeby nie miała czas dla swoich ... Zapytałam a jak w poniedziałek Pani dr się nie odezwie? Że nie ma takiej opcji na pewno wizyta będzie na wtorek .. no ale nie jestem tego taka pewna ... Stresuje się bo albo mają czas mnie leczyć albo nie ..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 24 lipca 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dzwoniłam jeszcze raz do tej koordynator o 17.20 bo do 18 jest klinika . Pani mi dała Panią z recepcji która mi powiedziała że jeżeli nie oddzwonią do 18 to żeby się szykować na wtorek Pani dr ma moje zgłoszenie i jeszcze kilka innych tłumaczyła się tym że wszyscy inni lekarze są na urlopach i Pani dr przejęła ich pacjentów ale tak nie powinno być żeby nie miała czas dla swoich ... Zapytałam a jak w poniedziałek Pani dr się nie odezwie? Że nie ma takiej opcji na pewno wizyta będzie na wtorek .. no ale nie jestem tego taka pewna ... Stresuje się bo albo mają czas mnie leczyć albo nie ..

    Nie powinno to tak wyglądać niestety. To tylko dodatkowy stres w tym wszystkim. Ja też jestem ciekawa czy do mnie zadzwonią w poniedziałek, bo na wtorek mam kilka badan umówionych i mają mi dać znać na którą godzinę przyjechać. Więc też mi się powoli włącza stres.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Nie powinno to tak wyglądać niestety. To tylko dodatkowy stres w tym wszystkim. Ja też jestem ciekawa czy do mnie zadzwonią w poniedziałek, bo na wtorek mam kilka badan umówionych i mają mi dać znać na którą godzinę przyjechać. Więc też mi się powoli włącza stres.

    Ja bym do nich jutro dzwoniła...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 25 lipca 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja bym do nich jutro dzwoniła...

    Tak będę musiała zrobić właśnie. Ale szkoda, że tak wygląda...

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 lipca 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ