X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 30 czerwca 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej,
    Dawno nie zaglądałam na forum, przeczytałam zaległe posty. Widzę dziewczyny, że robicie badania, to tak jak JA! Jestem umówiona do dr C. Powiem, Wam, że trochę mi smutno, że nie odpisuje dr na wiadomosci. Ehm. No nic będę miała możliwość spotkać się z nią osobiście 🙄
    Przy okazji, dodam, że wykonałam następujące badania : kiry, panel trombofilia, test cba oraz subpopulacje limfocytów panel! Jadę do Docenta Pasnika, pokładam w nim wielka nadzieję! Dowiedział się, że mam mutacje:C677T, A1298C, VR2 H1299R (wszystkie w układzie heterozygotycznym) oraz mutacja 675 w genie pai-1.(w układzie homozygotycznym).
    Tragedia - przeczytałam wiele forum i wychodzi na to, że będę musiała brać kwas foliowy metylowany plus inne leki jak np zastrzyki heparyna plus acard 75mg. No nic jadę to potwierdzić u Docenta! 3 lata walki zero ciąż, oby moja historia i Wasze zakończyły się happy endem! ŻYCZĘ WAM TEGO!!
    Powodzenia! 🙏

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 1 lipca 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja mam też pai homozygotycznych też przerażają mnie te.zastrzyki z heparyny. Daj koniecznie znać co Paśnik powiedział ;) kiedy wizyta?

    Mnie też denerwuje że dr nie odpisuje ale mam sposób np jak chce skonsultować wyniki umówiłam się z nią że będę wysyłać na maila kliniki i do dwóch dni mam odpowiedź.jakie dalsze zalecenia ma Pani dr ;)

    U nas to samo regularnie 2 lata dopiero a bez zabezpieczenia 4,5 (mąż jeździł w delegację więc pewnie nie trafialiśmy ;) i miał szkodliwe warunki pracy) i zero ciąż

    Ogólnie z dr Cygal jestem zadowolona ;) mam nadzieję że doprowadzi to do ciąży.

    A u Was jak nasienie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2021, 09:40

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 1 lipca 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Natalia ja mam też pai homozygotycznych też przerażają mnie te.zastrzyki z heparyny. Daj koniecznie znać co Paśnik powiedział ;) kiedy wizyta?

    Mnie też denerwuje że dr nie odpisuje ale mam sposób np jak chce skonsultować wyniki umówiłam się z nią że będę wysyłać na maila kliniki i do dwóch dni mam odpowiedź.jakie dalsze zalecenia ma Pani dr ;)

    U nas to samo regularnie 2 lata dopiero a bez zabezpieczenia 4,5 (mąż jeździł w delegację więc pewnie nie trafialiśmy ;) i miał szkodliwe warunki pracy) i zero ciąż

    Ogólnie z dr Cygal jestem zadowolona ;) mam nadzieję że doprowadzi to do ciąży.

    A u Was jak nasienie ?

    Wizytę mam 06.07 ❤️ czekam od Marca. Jutro odbieram wyniki z subpopulacji limfocytów i jadę. Mega się cieszę, bo wyczekuje tej wizyty. Zastanawiam się, czy nie powinnam iść do hematologa z tymi wynikami badań na trombofilie, ale już tak się najeździłam, robiłam sporo tych badań. Muszę odpocząć psychicznie! 🙏

    Alez sprzedałaś mi niezły patent na dr C! Muszę go zastosować przy najbliżej okazji, bo wizytę mam 14.07. 💪 Pięknie dziękuję!

    Ogólnie to my nie zabezpieczmy się od 8 lat, a staramy się od 3 lat 🥺 także tule mocno, bo wiem, że to sa ciężko chwile 😔

    Nasienie Męża - rok 2019. Morfologia 1% wyniki do konsultacji u lekarza. Przyczyna? Żylaki powrózka nasiennego, przegrzewały się mojego plemniki. Operacja i obecnie kontrolujemy nasienie i morfologia 17% ilość mega dużo, reszta wszystko Oki. Nawet HBA na 87 %.

    Ja jestem badana wzdłuż i wszerz, bo wyszły mi dodatnie ASA, brałam encorton byłam nawet na cyklu stymulowanym bo podchodziłam do inseminacji i dupa. Trochę się załamałam, dlatego postanowiłam poszerzyć diagnostykę i wyszło, że mam mutacje (a kolejne badania ASa wyszły ujemnie) Dorobię jeszcze wyniki takie jak witamina b12, żelazo, bo kwas foliowy mam!
    Za mną wiele operacja - usunięcie polipa oraz sprawdzałam jajowody (oba drożne 🙏)
    ❤️❤️❤️❤️
    Trzymam kciuki. Doktora C.też ufam, dlatego zostaje przy niej i niech wdroży zalecenia od Docenta.
    Dziewczyny, kiedys się spotkamy w parku, a obok nas będzie spać wyczekiwane bobo 🙏

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 1 lipca 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia oby było tak jak mówisz ✊ trzymam kciuki za wizytę ✊

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 2 lipca 2021, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Podczytuje Was i trzymam kciuki.
    Dacie rade z zastrzykami, ja bralam przez dwie ciaze. W pierwszej ciazy bral Prolutex i jeparyne do 20tc a w drugiej Prolutex, Accofil i heparyna do 35tc bo tak sie synek urodzil. A jeszcze po CC musialam brac heparyne.
    Wiec kłucia a kłucia.....ale kochane czego sie nie robi dla tego malego szczescia.

    Zycze Wam tego z calego ❤️

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 3 lipca 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Podczytuje Was i trzymam kciuki.
    Dacie rade z zastrzykami, ja bralam przez dwie ciaze. W pierwszej ciazy bral Prolutex i jeparyne do 20tc a w drugiej Prolutex, Accofil i heparyna do 35tc bo tak sie synek urodzil. A jeszcze po CC musialam brac heparyne.
    Wiec kłucia a kłucia.....ale kochane czego sie nie robi dla tego malego szczescia.

    Zycze Wam tego z calego ❤️

    Cudownie 🙏 pięknie dziękujemy 😘
    Dokładnie, czego się nie robi dla małego szczęścia ❤️ ❤️ ❤️ uda się dziewczyny!! 🙏 udaaaaa! 🤗

    maruda34 lubi tę wiadomość

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 3 lipca 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Natalia oby było tak jak mówisz ✊ trzymam kciuki za wizytę ✊

    Dziękuję - Mala Mi, a jak u Was, jakie plany?
    ❤️

  • kassik Autorytet
    Postów: 275 221

    Wysłany: 3 lipca 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Podczytuje Was i trzymam kciuki.
    Dacie rade z zastrzykami, ja bralam przez dwie ciaze. W pierwszej ciazy bral Prolutex i jeparyne do 20tc a w drugiej Prolutex, Accofil i heparyna do 35tc bo tak sie synek urodzil. A jeszcze po CC musialam brac heparyne.
    Wiec kłucia a kłucia.....ale kochane czego sie nie robi dla tego malego szczescia.

    Zycze Wam tego z calego ❤️


    Hej! W jakiej dawce brałaś accofil w drugiej ciąży?

    Angelius-Provita po kilku latach zmiana na InviMed 😁
    Endometrioza III stopnia, niedrożność jajowodów, immunologia.
    od 2014; 5 IMSI, ponad 15 transferów, 5 poronień.
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 3 lipca 2021, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kassik wrote:
    Hej! W jakiej dawce brałaś accofil w drugiej ciąży?


    Hej
    1/3 ampulki i wlew na 5 dni przed criotransferem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2021, 22:47

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 5 lipca 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Dziękuję - Mala Mi, a jak u Was, jakie plany?
    ❤️

    Ja już po stymulacji w tym cyklu i po ovitrelle były 3 pęcherzyki. Sexy miały być co drugi dzień od wtorku niestety.moj mąż w czwartek nie dał rady. Wydaje mi się że jakaś szansa jest moim zdaniem owu była w środę rano. Bo wieczorem jak się kładłam spać to czułam jajnik też z dwoma pęcherzykami zobaczymy 12 testuje ;)

    Natalia___ lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 5 lipca 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja już po stymulacji w tym cyklu i po ovitrelle były 3 pęcherzyki. Sexy miały być co drugi dzień od wtorku niestety.moj mąż w czwartek nie dał rady. Wydaje mi się że jakaś szansa jest moim zdaniem owu była w środę rano. Bo wieczorem jak się kładłam spać to czułam jajnik też z dwoma pęcherzykami zobaczymy 12 testuje ;)

    Trzymamy kciukasy mocno😊😊

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 6 lipca 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja już po stymulacji w tym cyklu i po ovitrelle były 3 pęcherzyki. Sexy miały być co drugi dzień od wtorku niestety.moj mąż w czwartek nie dał rady. Wydaje mi się że jakaś szansa jest moim zdaniem owu była w środę rano. Bo wieczorem jak się kładłam spać to czułam jajnik też z dwoma pęcherzykami zobaczymy 12 testuje ;)
    Suuuuper! Trzymam mocno mocno kciuki! ✊
    Ja po wizycie u doc Paśnik. Łeb pęka, bo muszę przeanalizować jego zalecenia 🥺 dziś odpoczywam 🙏
    Powodzonka dziewczyny 😘

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Suuuuper! Trzymam mocno mocno kciuki! ✊
    Ja po wizycie u doc Paśnik. Łeb pęka, bo muszę przeanalizować jego zalecenia 🥺 dziś odpoczywam 🙏
    Powodzonka dziewczyny 😘

    Powiedz proszę co Ci powiedział o zalecił ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Gosia 87 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 lipca 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy leczył ktoś u pani doktor Cygal polipy?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 7 lipca 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia 87 wrote:
    Witam czy leczył ktoś u pani doktor Cygal polipy?

    Ja niestety nie pomoge

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 14 lipca 2021, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Powiedz proszę co Ci powiedział o zalecił ;)
    Zalecił szczepienie limfocytami partnera, wybacz, że teraz odpisuje, ale musiałam to mocno przemyśleć. Udało się już zapisać na 3 terminy, zaczynam w połowie sierpnia. Wyszło mi, że mam bardzo niska ochronę zarodka i kolejno mój organizm atakuje zarodek. Masakra. Na szczęście mam najważniejsze kiry oprócz ds5 ale Paśnik, mówił, że mam najważniejsze i to było tylko jedno zalecenie o innych zalecaniach nie było mowy. 3 lata brak ciąży, może coś jest faktycznie na rzeczy. We wrześniu będę już po szczepieniach. Później badam allo mlr - nawet się zapisałam.

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 14 lipca 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia 87 wrote:
    Witam czy leczył ktoś u pani doktor Cygal polipy?
    Nie, ale jak zaczęłam do niej chodzić to wiedziała, że mam polip (nawet otrzymałam skierowane od swojego ginekologa) robiłam usuwanie polipa w Katowicach u dr Mackiewicza! Polecam, tego samego dnia wyszlam do domu. Bardzo zależało mi aby nie leżeć w szpitalu 3 dni, tylko jeden.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 16 lipca 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Zalecił szczepienie limfocytami partnera, wybacz, że teraz odpisuje, ale musiałam to mocno przemyśleć. Udało się już zapisać na 3 terminy, zaczynam w połowie sierpnia. Wyszło mi, że mam bardzo niska ochronę zarodka i kolejno mój organizm atakuje zarodek. Masakra. Na szczęście mam najważniejsze kiry oprócz ds5 ale Paśnik, mówił, że mam najważniejsze i to było tylko jedno zalecenie o innych zalecaniach nie było mowy. 3 lata brak ciąży, może coś jest faktycznie na rzeczy. We wrześniu będę już po szczepieniach. Później badam allo mlr - nawet się zapisałam.

    Kurde ja się bałam tych szczepień, ja odwołałam wizytę u Paśnika bo Pani dr mi powiedziała że ona współpracuje z Pasnikiem i jak będzie trzeba to skonsultuje wyniki. Ja od dr Cygal dostałam narazie tylko encorton 5 więc bardzo mało nie mam Kirow tych z ds więc też lipa komórki NK mi wyszły nie najgorzej. Póki co podchodzę do drugiej stymulacji czekam na info z kliniki aż mnie wcisną na monitoring . Nie wiem czy będziemy podchodzić do 3 stymulacji czy już się zdecydujemy na in vitro zależy co Pani dr powie. Powodzenia żeby szczepienia pomogly...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2021, 11:33

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • maja12 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 19 lipca 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Kurde ja się bałam tych szczepień, ja odwołałam wizytę u Paśnika bo Pani dr mi powiedziała że ona współpracuje z Pasnikiem i jak będzie trzeba to skonsultuje wyniki. Ja od dr Cygal dostałam narazie tylko encorton 5 więc bardzo mało nie mam Kirow tych z ds więc też lipa komórki NK mi wyszły nie najgorzej. Póki co podchodzę do drugiej stymulacji czekam na info z kliniki aż mnie wcisną na monitoring . Nie wiem czy będziemy podchodzić do 3 stymulacji czy już się zdecydujemy na in vitro zależy co Pani dr powie. Powodzenia żeby szczepienia pomogly...

    Z tym encortonem to 5mg to mało i nie mało, bo wszystko zależy od wyników. I w niektórych przypadkach więcej właśnie przeszkadza, więc nie masz co się martwić, bo to dawka ustalana indywidualnie :) Kiedy macie wizytę?

    Invimed Katowice
    06.2019 ICSI - 1 zarodek/nieudany
    08.2019 ICSI -brak zarodków
    10.2019 ICSI - 1 blastocysta/transfer nieudany
    03.2020 invitro z kd - transfer 2 3dniowców/ciąża biochemiczna
    11.2021 tranfer z kd - blastocysta 4AA/nieudany
    02.2021 transfer z kd - blastocysta 3BA
    03.2021 Ciąża❤️

    endometrioza III st, Mutacja MTHFR, KIR AA, IO
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4121 1751

    Wysłany: 19 lipca 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja12 wrote:
    Z tym encortonem to 5mg to mało i nie mało, bo wszystko zależy od wyników. I w niektórych przypadkach więcej właśnie przeszkadza, więc nie masz co się martwić, bo to dawka ustalana indywidualnie :) Kiedy macie wizytę?

    Czekam aż oddzwonią z kliniki bo ma mnie Pani dr wcisnąć na monitoring.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ