X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 11 maja 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kontaktem bywa różnie. Czasem trzeba się przypomnieć. Zawsze można też zadzwonić na infolinię z prośbą o złożenie zapytania do konkretnego lekarza, robiłam tak kilka razy :)

    Mimo wszystko, Pani dr trafnie diagnozuje, dobrze przepisuje leki, zleca potrzebne badania i "ma rękę" do transferow. ;)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 12 maja 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shani wrote:
    Z kontaktem bywa różnie. Czasem trzeba się przypomnieć. Zawsze można też zadzwonić na infolinię z prośbą o złożenie zapytania do konkretnego lekarza, robiłam tak kilka razy :)

    Mimo wszystko, Pani dr trafnie diagnozuje, dobrze przepisuje leki, zleca potrzebne badania i "ma rękę" do transferow. ;)

    Ciekawa jestem jak będzie u nas wyglądało to wszystko. Ale jakoś jestem po tej wizycie spokojniejsza i pełna nadziei, że będzie dobrze. Mam też nadzieję, że nie będzie problemu z kontaktem z Panią doktor. Bo nie jest to łatwe, kiedy dodatkowym stresem jest brak odpowiedzi ze strony lekarza.

    Natalia___, shani lubią tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 15 maja 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Ciekawa jestem jak będzie u nas wyglądało to wszystko. Ale jakoś jestem po tej wizycie spokojniejsza i pełna nadziei, że będzie dobrze. Mam też nadzieję, że nie będzie problemu z kontaktem z Panią doktor. Bo nie jest to łatwe, kiedy dodatkowym stresem jest brak odpowiedzi ze strony lekarza.

    Co Wam zaleciła Cygal ? Jakie badania ? ;) Kiedy kolejna wizyta?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 15 maja 2021, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Co Wam zaleciła Cygal ? Jakie badania ? ;) Kiedy kolejna wizyta?

    P. Cygal zaleciła nam badania z krwi - amh, prolaktyna, TSH, homocysteina i przeciwciała przeciwplemnikowe. Dodatkowo test PCT oraz rozszerzone badanie nasienia + HBA.
    Jak będziemy mieć zrobione badania to umówimy kolejna wizytę. Bo trzeba wstrzelić się z niektórymi badaniami w konkretne dni cyklu. A narazie czekam na miesiączkę i jak dostane to wtedy będę mogła umawiać badania. Wiec tak to wygląda u nas na początek.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 maja 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ❤️ u nas wyszło słabe HBA. Próbujemy podnieść suplementami.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 16 maja 2021, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Super ❤️ u nas wyszło słabe HBA. Próbujemy podnieść suplementami.

    Myślę, że jesteśmy w dobrych rękach i Pani doktor wie co robi😉 trzymam kciuki, żeby wyniki się poprawiły i żeby wszystko było ok. Ja jak nigdy wyczekuje tej miesiączki, żeby umówić badania i wiedzieć, gdzie leży przyczyna.

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 26 maja 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Mam pytanie odnośnie wizyty. Jak z zapisami, długie kolejki do dr C.?
    Chce się zapisać na wizytę by rozpocząć podejście do crio po dluuuuugiej przerwie :)
    Pozdrawiam was :)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 maja 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *MiKi23* wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Mam pytanie odnośnie wizyty. Jak z zapisami, długie kolejki do dr C.?
    Chce się zapisać na wizytę by rozpocząć podejście do crio po dluuuuugiej przerwie :)
    Pozdrawiam was :)

    Dzwoniłam w zeszłym tygodniu to mieli na początek lipca . Bo pani dr na urlopie i musieli pacjentki przepisać

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jest akcja darmowego badania nasienia https://www.nasz-bocian.pl/nasze-dzialania/kampania-tata-2021

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • all Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Chciałam się z Wami podzielić moją historią. Rok bezskutecznie staraliśmy się o dziecko, w międzyczasie wyszło, że mam niedoczynność tarczycy, niedobór wit. D, co szybko wyrównałam. Jednak ciąży nie było. W grudniu poszliśmy do kliniki A. w Katowicach. Pan doktor przeprowadził wywiad, zlecił badania, m.in. amh, fsh i progesteron, czy była owulacja, a mąż badanie nasienia. Zrobiłam badania i szok! Amh 0,6! Reszta książkowo, męża również. Wróciliśmy do kliniki i pan dr od razu stwierdził, że w ciążę nie zajdę naturalnie. Tylko in vitro, jak najszybciej, bo z takim amh szanse są i tak minimalne. Świat nam się zawalił. Wypłakałam morze łez. Nie byliśmy gotowi na żadne ivf. Pewnego dnia mąż dostał namiar na dr Cygal, jako lekarkę od ciężkich przypadków. Umówiłam się na wizytę w lutym w Invimed, jednak nie byłam do końca przekonana. Byłam pewna, że w tej klinice również usłyszę to samo - ivf. Z duszą na ramieniu pokazałam pani dr wyniki amh. Jednak ona popatrzyła na nie i kazała się aż tak nie przejmować, jak powiedziała, dla niej ciężka sytuacja to amh poniżej 0,4, mój wynik nie jest taki zły. Mój nastrój momentalnie się poprawił. Zleciła wiele innych badań mi i mężowi. Wyniki mieściły się w normie. I rozpoczęliśmy cykl stymulowany, pierwszy był "testowy", sprawdzający jak zareaguje mój organizm na aromka. Drugi, rozpoczęty w kwietniu był już na poważnie, z monitoringiem, ovitrelle, luteiną. Okazał się szczęśliwy. W kwietniu zaszłam w ciążę! Jeszcze w styczniu byłam przekonana, że nie możemy mieć dzieci, a z początkiem maja odbierałam wyniki beta hcg. Obecnie jestem w 10tc. Mogę szczerze polecić panią doktor. Mam nadzieję, że dodam otuchy starającym się parom :)

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    all wrote:
    Cześć. Chciałam się z Wami podzielić moją historią. Rok bezskutecznie staraliśmy się o dziecko, w międzyczasie wyszło, że mam niedoczynność tarczycy, niedobór wit. D, co szybko wyrównałam. Jednak ciąży nie było. W grudniu poszliśmy do kliniki A. w Katowicach. Pan doktor przeprowadził wywiad, zlecił badania, m.in. amh, fsh i progesteron, czy była owulacja, a mąż badanie nasienia. Zrobiłam badania i szok! Amh 0,6! Reszta książkowo, męża również. Wróciliśmy do kliniki i pan dr od razu stwierdził, że w ciążę nie zajdę naturalnie. Tylko in vitro, jak najszybciej, bo z takim amh szanse są i tak minimalne. Świat nam się zawalił. Wypłakałam morze łez. Nie byliśmy gotowi na żadne ivf. Pewnego dnia mąż dostał namiar na dr Cygal, jako lekarkę od ciężkich przypadków. Umówiłam się na wizytę w lutym w Invimed, jednak nie byłam do końca przekonana. Byłam pewna, że w tej klinice również usłyszę to samo - ivf. Z duszą na ramieniu pokazałam pani dr wyniki amh. Jednak ona popatrzyła na nie i kazała się aż tak nie przejmować, jak powiedziała, dla niej ciężka sytuacja to amh poniżej 0,4, mój wynik nie jest taki zły. Mój nastrój momentalnie się poprawił. Zleciła wiele innych badań mi i mężowi. Wyniki mieściły się w normie. I rozpoczęliśmy cykl stymulowany, pierwszy był "testowy", sprawdzający jak zareaguje mój organizm na aromka. Drugi, rozpoczęty w kwietniu był już na poważnie, z monitoringiem, ovitrelle, luteiną. Okazał się szczęśliwy. W kwietniu zaszłam w ciążę! Jeszcze w styczniu byłam przekonana, że nie możemy mieć dzieci, a z początkiem maja odbierałam wyniki beta hcg. Obecnie jestem w 10tc. Mogę szczerze polecić panią doktor. Mam nadzieję, że dodam otuchy starającym się parom :)
    Gratuluję ogromnie😉Takie historie dodają nadziei i napędzają do tego, by się nie poddawać. Trzymam kciuki, żeby wszystkim starającym udało się spełnić marzenie. Ja też jestem od niedawna pacjentką Pani dr Cygal. Mam nadzieję, że i nam pomoże. Oby więcej takich cudownych zakończeń tych długomiesięcznych starań😉

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    all wrote:
    Cześć. Chciałam się z Wami podzielić moją historią. Rok bezskutecznie staraliśmy się o dziecko, w międzyczasie wyszło, że mam niedoczynność tarczycy, niedobór wit. D, co szybko wyrównałam. Jednak ciąży nie było. W grudniu poszliśmy do kliniki A. w Katowicach. Pan doktor przeprowadził wywiad, zlecił badania, m.in. amh, fsh i progesteron, czy była owulacja, a mąż badanie nasienia. Zrobiłam badania i szok! Amh 0,6! Reszta książkowo, męża również. Wróciliśmy do kliniki i pan dr od razu stwierdził, że w ciążę nie zajdę naturalnie. Tylko in vitro, jak najszybciej, bo z takim amh szanse są i tak minimalne. Świat nam się zawalił. Wypłakałam morze łez. Nie byliśmy gotowi na żadne ivf. Pewnego dnia mąż dostał namiar na dr Cygal, jako lekarkę od ciężkich przypadków. Umówiłam się na wizytę w lutym w Invimed, jednak nie byłam do końca przekonana. Byłam pewna, że w tej klinice również usłyszę to samo - ivf. Z duszą na ramieniu pokazałam pani dr wyniki amh. Jednak ona popatrzyła na nie i kazała się aż tak nie przejmować, jak powiedziała, dla niej ciężka sytuacja to amh poniżej 0,4, mój wynik nie jest taki zły. Mój nastrój momentalnie się poprawił. Zleciła wiele innych badań mi i mężowi. Wyniki mieściły się w normie. I rozpoczęliśmy cykl stymulowany, pierwszy był "testowy", sprawdzający jak zareaguje mój organizm na aromka. Drugi, rozpoczęty w kwietniu był już na poważnie, z monitoringiem, ovitrelle, luteiną. Okazał się szczęśliwy. W kwietniu zaszłam w ciążę! Jeszcze w styczniu byłam przekonana, że nie możemy mieć dzieci, a z początkiem maja odbierałam wyniki beta hcg. Obecnie jestem w 10tc. Mogę szczerze polecić panią doktor. Mam nadzieję, że dodam otuchy starającym się parom :)


    Dajesz nadzieję !! Ogromne gratulacje ❤️

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek i jak tam sytuacja u Was ? Badania porobione ?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Kasiek i jak tam sytuacja u Was ? Badania porobione ?[/QUOTE

    Tak badania porobione. Partner wszystko ok. Moje wyniki też są w normach. Test PCT ok. Szukamy przyczyny dalej. Mamy się skupić bardziej na moich badaniach. Pani dr zlecila zrobić KIR, test IMK, test CBA oraz biopsję endometrium. Pod koniec lipca mam umówione wszystkie badania. Najgorsze jest to, że niby wszystko ok, a dalej stoimy w miejscu... A jak u Was sytuacja?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    MałaMi90 wrote:
    Kasiek i jak tam sytuacja u Was ? Badania porobione ?[/QUOTE

    Tak badania porobione. Partner wszystko ok. Moje wyniki też są w normach. Test PCT ok. Szukamy przyczyny dalej. Mamy się skupić bardziej na moich badaniach. Pani dr zlecila zrobić KIR, test IMK, test CBA oraz biopsję endometrium. Pod koniec lipca mam umówione wszystkie badania. Najgorsze jest to, że niby wszystko ok, a dalej stoimy w miejscu... A jak u Was sytuacja?


    Ehh u nas za co się nie weźmiemy to coś wychodzi nie tak. Pct 0 plemników ruchomych , nasienie jak sinusoida raz jedne parametry ok za 3 tyg spadają a inne są ponad normę. We wtorek mam kontrolę podejrzeć jajeczka bo jestem na aromku. Mamy 2-3 cykle jak się nie uda a szczerze to myślę że się nie uda 😁 to podchodzimy do in vitro

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ehh u nas za co się nie weźmiemy to coś wychodzi nie tak. Pct 0 plemników ruchomych , nasienie jak sinusoida raz jedne parametry ok za 3 tyg spadają a inne są ponad normę. We wtorek mam kontrolę podejrzeć jajeczka bo jestem na aromku. Mamy 2-3 cykle jak się nie uda a szczerze to myślę że się nie uda 😁 to podchodzimy do in vitro

    Wiem, że to banalne, ale spróbuj się nastawić, że będzie dobrze i nie myśl o tym. Daj się ponieść chwili i będzie co ma być. U nas in vitro traktujemy jako ostateczność. Dajemy sobie jeszcze trochę czasu. Odhaczamy po kolei badania i wierzymy, że kiedyś nam ,,pyknie,,😉Musiałam trochę poprzestawiać w swojej głowie i już się tak nie nakręcam jak kiedyś, bo stres potrafi zrujnować wszystko. Głowa do góry. Walczymy dalej😉

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 28 czerwca 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Wiem, że to banalne, ale spróbuj się nastawić, że będzie dobrze i nie myśl o tym. Daj się ponieść chwili i będzie co ma być. U nas in vitro traktujemy jako ostateczność. Dajemy sobie jeszcze trochę czasu. Odhaczamy po kolei badania i wierzymy, że kiedyś nam ,,pyknie,,😉Musiałam trochę poprzestawiać w swojej głowie i już się tak nie nakręcam jak kiedyś, bo stres potrafi zrujnować wszystko. Głowa do góry. Walczymy dalej😉

    No my też braliśmy in vitro jako ostateczność . Alle w tym roku powiedzialismy sobie dość. Chcielibyśmy zamknąć ten nie przyjemny czas dla nas . Stąd decyzja o in vitro. ;) A póki co jutro wizyta ;) i czekamy na wyniki męża z krwi ;). Walczymy dalej ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po podglądzie. 1 pęcherzyk na lewym jajniku, 2 pęcherzyki na prawym :) Pani dr pyta czy działamy czy nie obawiam się bliźniaków :D oczywiście że działamy! tak więc dziś ovitrelle od dziś co dwa dni staranka +żel ułatwiający dotarcie plemników, później duphaston i beta albo dobry test 12/07 :) jak się nie powiedzie powtarzamy operację.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja jestem po podglądzie. 1 pęcherzyk na lewym jajniku, 2 pęcherzyki na prawym :) Pani dr pyta czy działamy czy nie obawiam się bliźniaków :D oczywiście że działamy! tak więc dziś ovitrelle od dziś co dwa dni staranka +żel ułatwiający dotarcie plemników, później duphaston i beta albo dobry test 12/07 :) jak się nie powiedzie powtarzamy operację.

    Trzymam kciuki z całych sił, odzywaj się i informuj o postępach. Ja dopiero za miesiąc badania. Więc bedzie chwila oddechu od tematu.

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 30 czerwca 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Trzymam kciuki z całych sił, odzywaj się i informuj o postępach. Ja dopiero za miesiąc badania. Więc bedzie chwila oddechu od tematu.

    Też dawaj znac na bieżąco co u Ciebie ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ