X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • maja12 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Może to teraz jakiś taki okres przez urlopy. Ja leczyłam się w klinice dość długo i nigdy nie było problemu. Jakoś zawsze mnie wcisnęli na wizytę jak było trzeba. I fakt, że właśnie przez koordynatorkę najłatwiej coś ustalić

    Invimed Katowice
    06.2019 ICSI - 1 zarodek/nieudany
    08.2019 ICSI -brak zarodków
    10.2019 ICSI - 1 blastocysta/transfer nieudany
    03.2020 invitro z kd - transfer 2 3dniowców/ciąża biochemiczna
    11.2021 tranfer z kd - blastocysta 4AA/nieudany
    02.2021 transfer z kd - blastocysta 3BA
    03.2021 Ciąża❤️

    endometrioza III st, Mutacja MTHFR, KIR AA, IO
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 29 lipca 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny aż tak źle jest z terminami?
    Ja miałam tam w środę pierwszą wizytę (przenoszę się z innej kliniki), dziś następną i na 03.08 monitoring wszystko bez problemu póki co :)

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 lipca 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    Kurcze dziewczyny aż tak źle jest z terminami?
    Ja miałam tam w środę pierwszą wizytę (przenoszę się z innej kliniki), dziś następną i na 03.08 monitoring wszystko bez problemu póki co :)

    U kogo się leczysz ?
    No miejmy nadzieję że to przez urlopy..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 29 lipca 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    U kogo się leczysz ?
    No miejmy nadzieję że to przez urlopy..



    Obstawiam, że tak. Teraz wszędzie tak. Oddałam ostatnio kanapę do obicia, to oczywiście obsuwa, bo urlopy i był problem z materiałem, potem z czymś tam innym. A tutaj pewnie to samo. Pacjentek nie ubyło, bo też mozna wziąć urlop i przy okazji podejść do transferu, jak jest problem z wolnym w pracy. Dużo dziewczyn tak robi z tego co czytałam na innych wątkach, a lekarze też biorą wolne i później trudno coś umówić. Myślę, że szybko to wróci do normy, bo nigdy wcześniej takich problemów nie było

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 29 lipca 2021, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    U kogo się leczysz ?
    No miejmy nadzieję że to przez urlopy..
    u dr Gregor

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • Kasia30... Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 29 lipca 2021, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koordynator oddzwonił bo nie odbierała podobno moje wyniki są na jutro u dr na biurku. Wizyty nie będzie podobno bo nie ma potrzeby dostanę tylko receptę i później powtórka wymazów. Sierpień kolejna przerwa we wrześniu iui i jeszcze raz max październik i odpuszczamy

  • maja12 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 29 lipca 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia30... wrote:
    Koordynator oddzwonił bo nie odbierała podobno moje wyniki są na jutro u dr na biurku. Wizyty nie będzie podobno bo nie ma potrzeby dostanę tylko receptę i później powtórka wymazów. Sierpień kolejna przerwa we wrześniu iui i jeszcze raz max październik i odpuszczamy

    Dobrze, że się odezwali, w sumie to nawet ok, ze bez wizyty, bo tak to bys sie tylko po tą receptę w zasadzie przejechała. Ważne, że rozpiszą leczenie i będziesz mogła działać

    Invimed Katowice
    06.2019 ICSI - 1 zarodek/nieudany
    08.2019 ICSI -brak zarodków
    10.2019 ICSI - 1 blastocysta/transfer nieudany
    03.2020 invitro z kd - transfer 2 3dniowców/ciąża biochemiczna
    11.2021 tranfer z kd - blastocysta 4AA/nieudany
    02.2021 transfer z kd - blastocysta 3BA
    03.2021 Ciąża❤️

    endometrioza III st, Mutacja MTHFR, KIR AA, IO
  • Anna.maria Autorytet
    Postów: 672 284

    Wysłany: 29 lipca 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może rzeczywiście teraz część lekarzy poszła na urlop i nie ogarniają wszystkiego. Fakt, jeśli zmieniamy termin monitoringu to trzeba poczekać, aż oddzwonią, ale to też zrozumiałe, przecież lekarz musi sobie grafik przestawić, to nie jest takie proste. Każdemu się wydaje, że jest jedynym pacjentem, a przecież lekarz też człowiek. Ja również lecze się u dr C. i czuje wsparcie z jej strony na każdym etapie - zawsze odpisała na każdego mojego smsa, zawsze dostosowała termin monitoringu, wypisala receptę o która prosiłam bez konieczności wizyty... Miejmy też na uwadze, że dr może być w trakcie zabiegu, dyżuru w szpitalu albo kurczę... po prostu mieć swój wolny czas, do którego też ma prawo i nie odpisać do 5 minut na naszego smsa. Zawsze też jesg telefon do koordynatorów i tam ewentualnie też jakaś pomoc można otrzymać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2021, 12:14

    👩34 l.
    ♦️06.2021r. - IUI AID - ciąża biochemiczna
    ♦️10.2021r. - IUI AID - nieudana
    -Trombofilia
    -KIR - AA
    -AMH 5,9
    ♦️03.2022r. - IN VITRO protokół krótki
    🥚 18.03.2022r. - punkcja - 9🥚, tylko 4 dojrzałe
    Tylko 1❄
    04-07.2022 - przerwa, transfer planowany na sierpień
    08.2022 - mąż odchodzi do innej kobiety, nie zgadza się na transfer.

    8.2023 - nowe życie
    10.11.2023 ⏸️
    15.11.2023 - bhcg 840🥰
    28.11.2023 - 6tc - mamy serduszko❤
    11.01.2024 - prenatalne 👍
  • Kasia30... Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 29 lipca 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna.maria wrote:
    Może rzeczywiście teraz część lekarzy poszła na urlop i nie ogarniają wszystkiego. Fakt, jeśli zmieniamy termin monitoringu to trzeba poczekać, aż oddzwonią, ale to też zrozumiałe, przecież lekarz musi sobie grafik przestawić, to nie jest takie proste. Każdemu się wydaje, że jest jedynym pacjentem, a przecież lekarz też człowiek. Ja również lecze się u dr C. i czuje wsparcie z jej strony na każdym etapie - zawsze odpisała na każdego mojego smsa, zawsze dostosowała termin monitoringu, wypisala receptę o która prosiłam bez konieczności wizyty... Miejmy też na uwadze, że dr może być w trakcie zabiegu, dyżuru w szpitalu albo kurczę... po prostu mieć swój wolny czas, do którego też ma prawo i nie odpisać do 5 minut na naszego smsa. Zawsze też jesg telefon do koordynatorów i tam ewentualnie też jakaś pomoc można otrzymać.

    Ja nic złego na dr C nie mogę powiedzieć... Leczyłam się u niej prawie 6 lat temu mam 4letnia córeczkę teraz drugi raz jeździmy do Katowic mimo że pod nosem 30km od domu mam klinikę Gamete. Chodzi tylko o problem z kontaktem z klinika nie lekarzem. Dr zazwyczaj odpisuje może z 2 razy mi się zdążyło że nie odpisała ale zdaje sobie sprawę że jest zapracowana i nie jestem jej jedyna pacjentka. Numer do koordynatora dostałam z tego forum na infolinii powiedzieli ze nie ma kontaktu z klinika tylko przez nich a tam zależy kto odbierze telefon, bo jeden zgłosi chęć kontaktu do kliniki a inny nie chce. Kiedyś był telefon prosto do kliniki i było super bez żadnych problemów i stresu teraz zmienili dlaczego.... Nie wiem🤷‍♀️

  • Anna.maria Autorytet
    Postów: 672 284

    Wysłany: 29 lipca 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia30... wrote:
    Ja nic złego na dr C nie mogę powiedzieć... Leczyłam się u niej prawie 6 lat temu mam 4letnia córeczkę teraz drugi raz jeździmy do Katowic mimo że pod nosem 30km od domu mam klinikę Gamete. Chodzi tylko o problem z kontaktem z klinika nie lekarzem. Dr zazwyczaj odpisuje może z 2 razy mi się zdążyło że nie odpisała ale zdaje sobie sprawę że jest zapracowana i nie jestem jej jedyna pacjentka. Numer do koordynatora dostałam z tego forum na infolinii powiedzieli ze nie ma kontaktu z klinika tylko przez nich a tam zależy kto odbierze telefon, bo jeden zgłosi chęć kontaktu do kliniki a inny nie chce. Kiedyś był telefon prosto do kliniki i było super bez żadnych problemów i stresu teraz zmienili dlaczego.... Nie wiem🤷‍♀️

    To fakt, na tej infolinii zależy na kogo się trafi...

    👩34 l.
    ♦️06.2021r. - IUI AID - ciąża biochemiczna
    ♦️10.2021r. - IUI AID - nieudana
    -Trombofilia
    -KIR - AA
    -AMH 5,9
    ♦️03.2022r. - IN VITRO protokół krótki
    🥚 18.03.2022r. - punkcja - 9🥚, tylko 4 dojrzałe
    Tylko 1❄
    04-07.2022 - przerwa, transfer planowany na sierpień
    08.2022 - mąż odchodzi do innej kobiety, nie zgadza się na transfer.

    8.2023 - nowe życie
    10.11.2023 ⏸️
    15.11.2023 - bhcg 840🥰
    28.11.2023 - 6tc - mamy serduszko❤
    11.01.2024 - prenatalne 👍
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 lipca 2021, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na dr Cygal nie mogę nic powiedzieć złego choć nie odpisywała mi na smsy ale też się nie wpienialam choc nie był dobry wynik to pewnie uznała że narazie z nim nic nie robimy a ja przy okazji odebrałam wynik więc luzik..

    Kasia to nawet może lepiej że dostaniesz receptę nie musisz jechać tracić czasu i kasy. ;) Oby po nich się poprawiło ;)

    Kasia30... lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2021, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dineh wrote:
    kozamonia a w tym pakiecie serio jest wszystko ? czy są jakieś dodatkowe ukryte koszty? nie wiem ile muszę liczyć

    ja też do tego tygodnia cały czas miałam nadzieje, mimo że ja to cały zestaw dolegliwości a mąż 0% prawidłowych plemników

    Hej
    Wiem że to stary post ale ciekawa jestem jak tam Twoja historia, czy Wam się udalo?
    Mój mąż także ma 0% prawidłowych plemników.
    Także leczymy się w Invimed w Katowicach.
    30.07 będę miala punkcję i kriotransfer po immunosupresji.
    Pozdrawiam

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 lipca 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia2 wrote:
    Hej
    Wiem że to stary post ale ciekawa jestem jak tam Twoja historia, czy Wam się udalo?
    Mój mąż także ma 0% prawidłowych plemników.
    Także leczymy się w Invimed w Katowicach.
    30.07 będę miala punkcję i kriotransfer po immunosupresji.
    Pozdrawiam

    U jakiego dr ? Daj znać koniecznie jak tam po punkcji informuj na bieżąco ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasia30... Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 29 lipca 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia2 wrote:
    Hej
    Wiem że to stary post ale ciekawa jestem jak tam Twoja historia, czy Wam się udalo?
    Mój mąż także ma 0% prawidłowych plemników.
    Także leczymy się w Invimed w Katowicach.
    30.07 będę miala punkcję i kriotransfer po immunosupresji.
    Pozdrawiam
    A mąż się czymś suplementuje? Nie chorował może ostatnio nie miał wysokiej temperatury przez dłuższy czas? U mojego męża też było 0% ale suplementacja, dieta, sport, zero używek i mamy po prawie roku 0.89%😁 teraz końcem sierpnia robimy badania zobaczymy ile teraz jest.
    Trzymam kciuki pisz na bieżąco co słychać😊 razem raźniej😊

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 30 lipca 2021, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie piszcie dziewczyny na jakim jeteście etapie i u kogo się leczycie, bo widzę, że forum wreszcie odżyło. Od dłuższego czasu była tu cisza jak makiem zasiał, więc nawet nie pisałam. Ja jestem u dr S. czekamy teraz na wyniki kariotypów i jedziemy z in vitro, bo okazało się, że u mnie jajowody niedrożne.

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 30 lipca 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    No właśnie piszcie dziewczyny na jakim jeteście etapie i u kogo się leczycie, bo widzę, że forum wreszcie odżyło. Od dłuższego czasu była tu cisza jak makiem zasiał, więc nawet nie pisałam. Ja jestem u dr S. czekamy teraz na wyniki kariotypów i jedziemy z in vitro, bo okazało się, że u mnie jajowody niedrożne.

    Trzymam kciuki za powodzenie inv ✊daj znać jak wyniki kariotypow ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasia30... Koleżanka
    Postów: 36 13

    Wysłany: 30 lipca 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mieli dziś dzwonić i nic. W poniedziałek dzwonię znowu do koordynatora😔

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 31 lipca 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia30... wrote:
    No mieli dziś dzwonić i nic. W poniedziałek dzwonię znowu do koordynatora😔

    Kurde co to jest wystawić receptę .. z bakteria chodzisz. No masakra

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia30... wrote:
    No mieli dziś dzwonić i nic. W poniedziałek dzwonię znowu do koordynatora😔

    I jak sytuacja?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że się wtrącę ale my właśnie przez ten kontakt (a raczej jego brak) z lekarzem i możliwość umówienia wizyty w konkretnym dniu cyklu zrezygnowaliśmy z invimedu. Mamy go bardzo blisko naszego miejsca zamieszkania i jest stosunkowo "tani" ale nie dawałam rady z tym wypraszaniem wizyt. Też miałam sytuację że wyszly mi nieprawidłowości w badaniu, poproszono mnie o stawienie się w klinice po odbiór wyniku i tyle. Potem czekałam dwa cykle na jakąkolwiek wizytę. Z mojej perspektywa to strata dwóch cykli. Nie umiem inaczej patrzeć na tak marnotrawiony czas. Na dodatek jak zasugerowałam żeby sono hsg zrobił mi inny lekarz skoro "mój" ma wolne usłyszałam że nikt się nie podejmie bo przecież mam już lekarza(!!!). Panie na recepcji były dla mnie bardzo aroganckie, kojarzyły mnie bo często dzwoniłam o wyniki badań a kiedy przychodziłam do kliniki wymieniały między sobą spojrzenia i uśmiechy. Czułam się strasznie. Sama na wszystkie te osoby, jak na z góry przegranej pozycji. Przepisałam się do Angeliusa. Jest drożej ale z wizytami nie ma problemu.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ