X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Przepraszam, że się wtrącę ale my właśnie przez ten kontakt (a raczej jego brak) z lekarzem i możliwość umówienia wizyty w konkretnym dniu cyklu zrezygnowaliśmy z invimedu. Mamy go bardzo blisko naszego miejsca zamieszkania i jest stosunkowo "tani" ale nie dawałam rady z tym wypraszaniem wizyt. Też miałam sytuację że wyszly mi nieprawidłowości w badaniu, poproszono mnie o stawienie się w klinice po odbiór wyniku i tyle. Potem czekałam dwa cykle na jakąkolwiek wizytę. Z mojej perspektywa to strata dwóch cykli. Nie umiem inaczej patrzeć na tak marnotrawiony czas. Na dodatek jak zasugerowałam żeby sono hsg zrobił mi inny lekarz skoro "mój" ma wolne usłyszałam że nikt się nie podejmie bo przecież mam już lekarza(!!!). Panie na recepcji były dla mnie bardzo aroganckie, kojarzyły mnie bo często dzwoniłam o wyniki badań a kiedy przychodziłam do kliniki wymieniały między sobą spojrzenia i uśmiechy. Czułam się strasznie. Sama na wszystkie te osoby, jak na z góry przegranej pozycji. Przepisałam się do Angeliusa. Jest drożej ale z wizytami nie ma problemu.

    Kurcze mam nadzieję że mnie to nie spotka... Ja póki co nie mam problemu żeby się umówić na za 2- 3 dni na monitoring, wszyscy bardzo mili. Ale może to tylko moje wyobrażenie po wielkiej porazce jaka jest gyncentrum...

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co jedyne ale mam do umawiania wizyt, fakt w angeliusie nie było problemu z wizytami ja zrezygnowałam bo wg mnie tam jest masówka... 3 cykle stymulacji lub nie i proponują in vitro ...byłam u dwóch lekarzy tam i nie podobało mi się ich podejście..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie dostalam z kliniki telefon, że są do odebrania nasze wyniki kariotypów. Przyznam, że nieco się zestresowałam. Jutro po pracy podjedziemy odebrać i od razu będę umawiać kolejną wizytę, żeby ruszyć machinę :)

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, daj znać jak wynik :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • moniczka1902 Koleżanka
    Postów: 93 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chciałam się podzielić moimi wrażeniami. Miałam robioną punkcję po wszystkim miałam podejść do recepcji gdzie zostałam poinformowana, że Pani doktor zostawiła wypis. Po przeczytaniu wypisu było napisane, że w dniu dzisiejszym zrobiono punkcję i w tym cyklu bez transferu. Zapytałam Pań co to oznacza one mi powiedziały, że nie mogą udzielić mi informacji tylko Pani doktor się ze mna skonktaktuje. Mieszkam 300 km od kliniki wracałam z głową pełną emocji i nie wiem co się stało:( pisałam do Pani doktor smsa ale nie odpisała. jestem załamana....:(

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jaa w ogóle się nie przejmują pacjentkami... wiadomo że każda niewiedza nas dużo kosztuje. daj koniecznie znać czy Ci odpiszę i co napisze

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczka1902 wrote:
    a ja chciałam się podzielić moimi wrażeniami. Miałam robioną punkcję po wszystkim miałam podejść do recepcji gdzie zostałam poinformowana, że Pani doktor zostawiła wypis. Po przeczytaniu wypisu było napisane, że w dniu dzisiejszym zrobiono punkcję i w tym cyklu bez transferu. Zapytałam Pań co to oznacza one mi powiedziały, że nie mogą udzielić mi informacji tylko Pani doktor się ze mna skonktaktuje. Mieszkam 300 km od kliniki wracałam z głową pełną emocji i nie wiem co się stało:( pisałam do Pani doktor smsa ale nie odpisała. jestem załamana....:(

    Może do koordynatorki zadzwoń i się coś dowiesz? Albo na portalu pacjenta czy tam coś nie ma?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • moniczka1902 Koleżanka
    Postów: 93 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    o jaa w ogóle się nie przejmują pacjentkami... wiadomo że każda niewiedza nas dużo kosztuje. daj koniecznie znać czy Ci odpiszę i co napisze

    ja po prostu po wczoraj, że nie uzyskałam informacji poczułam sie jak kolejna pacjentka która przyszła zapłaciła i się nie udało.....

  • moniczka1902 Koleżanka
    Postów: 93 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    o jaa w ogóle się nie przejmują pacjentkami... wiadomo że każda niewiedza nas dużo kosztuje. daj koniecznie znać czy Ci odpiszę i co napisze

    Dzwoniłam do koordynatorki powiedziałam o wczorajszej sytuacji i mówi, że nie mogł się odbyć transfer z powodu wysokiego progesteronu i, że pobrano 18 komórek z czego 6 się zapołodniło i czekać 5 dób. Nie mogli mi tego wcześniej powiedzieć?? jak ja w takim stresie żyje od wczoraj?!!!

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczka1902 wrote:
    Dzwoniłam do koordynatorki powiedziałam o wczorajszej sytuacji i mówi, że nie mogł się odbyć transfer z powodu wysokiego progesteronu i, że pobrano 18 komórek z czego 6 się zapołodniło i czekać 5 dób. Nie mogli mi tego wcześniej powiedzieć?? jak ja w takim stresie żyje od wczoraj?!!!

    no dokładnie. a powiedziała coś kiedy wizyta w nowym cyklu? jakie leki do transferu ? cokolwiek?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • moniczka1902 Koleżanka
    Postów: 93 4

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    no dokładnie. a powiedziała coś kiedy wizyta w nowym cyklu? jakie leki do transferu ? cokolwiek?

    Wizytę mam 17 sierpnia. A o lekach nic nie mówiła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Wizytę mam 06.07 ❤️ czekam od Marca. Jutro odbieram wyniki z subpopulacji limfocytów i jadę. Mega się cieszę, bo wyczekuje tej wizyty. Zastanawiam się, czy nie powinnam iść do hematologa z tymi wynikami badań na trombofilie, ale już tak się najeździłam, robiłam sporo tych badań. Muszę odpocząć psychicznie! 🙏

    Alez sprzedałaś mi niezły patent na dr C! Muszę go zastosować przy najbliżej okazji, bo wizytę mam 14.07. 💪 Pięknie dziękuję!

    Ogólnie to my nie zabezpieczmy się od 8 lat, a staramy się od 3 lat 🥺 także tule mocno, bo wiem, że to sa ciężko chwile 😔

    Nasienie Męża - rok 2019. Morfologia 1% wyniki do konsultacji u lekarza. Przyczyna? Żylaki powrózka nasiennego, przegrzewały się mojego plemniki. Operacja i obecnie kontrolujemy nasienie i morfologia 17% ilość mega dużo, reszta wszystko Oki. Nawet HBA na 87 %.

    Ja jestem badana wzdłuż i wszerz, bo wyszły mi dodatnie ASA, brałam encorton byłam nawet na cyklu stymulowanym bo podchodziłam do inseminacji i dupa. Trochę się załamałam, dlatego postanowiłam poszerzyć diagnostykę i wyszło, że mam mutacje (a kolejne badania ASa wyszły ujemnie) Dorobię jeszcze wyniki takie jak witamina b12, żelazo, bo kwas foliowy mam!
    Za mną wiele operacja - usunięcie polipa oraz sprawdzałam jajowody (oba drożne 🙏)
    ❤️❤️❤️❤️
    Trzymam kciuki. Doktora C.też ufam, dlatego zostaje przy niej i niech wdroży zalecenia od Docenta.
    Dziewczyny, kiedys się spotkamy w parku, a obok nas będzie spać wyczekiwane bobo 🙏


    Hej.
    A można wiedzieć jaki to patent :-)???
    Także lecze sie u doktor C

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia jeżeli nie możesz się skontaktować z dr C tzn ustalić wizytę lub skonsultować wyników a Pani dr nie odpisuje na sms, to najlepiej zadzwonić lub napisać maila do koordynatora.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia jak tam wygląda Wasza sytuacja? jak leczenie?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Bunia jak tam wygląda Wasza sytuacja? jak leczenie?

    Aktualnie jesteśmy w trakcie procedury.
    Dziś dowiedziałam się ze z 9 oocytów MII (wszystkie zostały zapłodnione) ostatecznie udało się zamrozić tylko jedna blastke 4AA. Reszta umarła.
    Czekam teraz na okres i zaczynam immunosupresję i dopiero po cyklu z immunosupresja będzie kriotransfer.
    Mąż ma negatywny wynik testu HBA
    0% prawidłowych plemników.
    Ja mam za dużo NK
    Mamy tylko jeden zarodek. Bardzo chce wierzyć że będzie szczęśliwy. Jeżeli ze mną nie zostanie to będzie koniec naszych starań.

    Fakt, koordynatorka to bardzo pomocna "instytucja" :-)
    Choć ja się już śmiałam że mają mnie zapisana jako "nie odbierać" :-D

    Cieszę się że trafiłam na to forum. Czuć że kobiety się wspierają. To ważne

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki wynik HBA miał Twój mąż? bo mój też ma poniżej normy, suplementuję się bardziej w kratkę ale nie ponawialiśmy badania więc nie wiem czy się zmieniło. co bierzesz za immunosupresję?

    Trzymam kciuki aby ta jedna dała upragnioną ciążę.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebraliśmy wczoraj wyniki kariotypów i na szczeście są ok :) Udało mi się też umówić wizytę za 2 tyg i będziemy pewnie startować z in vitro. Ciekawe tylko jaki protokół, bo coś czytałam że jest jakiś krótki i długi, ale za bardzo nie wiem o co z tym chodzi, muszę dopytać na wizycie :)

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super :) Pani dr już dobierze odpowiedni protokół znając Waszą historię choroby :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jaki wynik HBA miał Twój mąż? bo mój też ma poniżej normy, suplementuję się bardziej w kratkę ale nie ponawialiśmy badania więc nie wiem czy się zmieniło. co bierzesz za immunosupresję?

    Trzymam kciuki aby ta jedna dała upragnioną ciążę.

    Dziękuję ❤️ mam nadzieję że będzie dobrze.

    HBA 74 %. Niby niewiele poniżej normy ale pani doktor powiedziała że przy naturalnych staraniach jest to duża przeszkoda.
    Podczas immunosupresji mam przyjmować polprazol, equoral i encorton który zostaje ze mną aż do testu ciążowego.
    Przed transferem będę miała wlew z intralipidu i mam brać estrofem, lenzetto oraz acard.

    Maz na poprawę nasienia ma brać fertilman plus. Bierze 2x2 tabletki.

    A Tobie się udało czy nadal walczysz?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadal walczę ;p no to my mamy HBA 45% to już w ogóle masakra ;p teraz mamy 2 stymulację jak nie wyjdzie podchodzimy jeszcze do 2 jak te nie pykną to inv , też biorę encorton bo podobno lekko mam rozjechane cytokiny podajże.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ