X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Trzymam kciuki za kropka ❤️ Wow, dowiedziałaś się jakiej był klasy?? Ja do tej pory nie uzyskałam takiego info odnośnie naszych kropków :D
    Na ostatniej wizycie sie chrzestnej spytalam, to sie smiała ze wymysliłam pytanie :) i mi tam podawała klasy wszystkich po kolei, zdjecia sa u embriologów :) a poza tym mam wypisana klase zarodka na Karcie wypisowej FET i podsumowania cyklu w czesci transfer i tam pisze jaka klasa, ilosc, wiek, postepowanie z zarodkami i info dot rozmrazania :)

    innamorata88, Selina lubią tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 1 lutego 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i potwierdzam krążące plotki ;)
    Mała urodziła się w poniedziałek, 29.01 o 20.20 :) <3
    Narazie jesteśmy jeszcze w szpitalu, zbijamy bilirubinę.

    Selina, MiKi23, innamorata88 lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki super, już się cieszę :) trzymam kciuki za dobry rozwój ;) Ty 12ego betujesz a ja podglądam jajca :) to musi być dobry dzień

    Kozamonia gratulacje raz jeszcze :) Jak mała ma na imię? Jak się czujecie ogólnie (poza tą żółtaczka małej)?

    MiKi23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Jestem i potwierdzam krążące plotki ;)
    Mała urodziła się w poniedziałek, 29.01 o 20.20 :) <3
    Narazie jesteśmy jeszcze w szpitalu, zbijamy bilirubinę.
    GRATULACJE!!! <3 jak się cieszę, bąbelkowa już z wami ;) ale czad!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Miki super, już się cieszę :) trzymam kciuki za dobry rozwój ;) Ty 12ego betujesz a ja podglądam jajca :) to musi być dobry dzień

    Mam nadzieję że wszystko się nam uda! Musi! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 16:36

    Selina lubi tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kozamonia gratulacje raz jeszcze :) Jak mała ma na imię? Jak się czujecie ogólnie (poza tą żółtaczka małej)?
    Mała Joasia :)
    Czujemy się dobrze, miałam nadzieję na dzisiejsze wyjście, ale niestety wyszedł nieznacznie podniesiony poziom, więc wygrzewa się pod lampą.

    Selina, innamorata88 lubią tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 3 lutego 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 wrote:
    hejjjko już jestem :) mam się dobrze, mały jest już z nami <3 w końcu! Jest to piękna blastocysta 3AA :) teraz zostało mi branie leków a rozpiska długa i czekać na betę, choć to daleko bo aż 12 luty! Buziaki :*

    Hej Miki23 jak mialas robiona punkcje to ze znieczuleniem ogolnym pod narkoza??
    W UK robia tak pod glupawke. Chociaz wydaje mi sie ze na kazdego inaczej dziala. Bo ja po 3cim zastrzyku poplynelam

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Hej Miki23 jak mialas robiona punkcje to ze znieczuleniem ogolnym pod narkoza??
    W UK robia tak pod glupawke. Chociaz wydaje mi sie ze na kazdego inaczej dziala. Bo ja po 3cim zastrzyku poplynelam
    W invimedzie i w sumie ogólnie w Polsce ogarniają punkcję w znieczuleniu ogólnym. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Hej Miki23 jak mialas robiona punkcje to ze znieczuleniem ogolnym pod narkoza??
    W UK robia tak pod glupawke. Chociaz wydaje mi sie ze na kazdego inaczej dziala. Bo ja po 3cim zastrzyku poplynelam
    Znieczulenie ogólne, nic nie pamiętam spałam jak dziecko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam babeczki słychać? U mnie 5dpt i szczerze nic nie czuje prócz małpowych dolegliwości :) progesteron 2dpt: 14,15ng/ml, a 5dpt: 13,66ng/ml. Potem jeszcze środa i piątek, a w poniedziałek beta.
    Dziewczyny a wy jakie miałyście te wyniki proga po transferze?
    Poza tym czuje sie jakby sie nic nie działo chyba bedzie kicha ;)

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 5 lutego 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z progiem było różnie. Najpierw rósł, żeby później spektakularnie spaść na łeb na szyję. Dostałam porządną dawkę leków: luteina, lutinus i prolutex w brzuch i ostatecznie poszło sporo w górę.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    U mnie z progiem było różnie. Najpierw rósł, żeby później spektakularnie spaść na łeb na szyję. Dostałam porządną dawkę leków: luteina, lutinus i prolutex w brzuch i ostatecznie poszło sporo w górę.
    Ja miałam poczatkowo proga w dniu transferu 5ng/ml, potem 2dpt 14,15ng/ml, dziś 5dpt 13,66ng/ml. A mam zwiekszona dawke lekow juz od pierwszego wyniku 2x2 dupahston, 3x2 utrogestan i 1x1 prolutex. skok był na poczatku, a teraz stoi :( ciekawe co bedzie w srode, jakos marnie to idzie :(
    Edit: dostałam zalecenie o zwiekszeniu dawki duphastonu do 3x2
    Ja zaraz padne z tej ilosci tabletek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2018, 10:15

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki, spokojnie nie padniesz ;) zrobisz wszystko dla małego serduszka pod twoim sercem :)

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Miki ,
    Ja to miałam dużo wyższy ten progesteron .W dniu transferu 97 i potem co 2 dni badanie to miałam 135 spadło na
    50 zwiększona dawka leków i poszło na 129 i spadło na 18 .

    Andżelika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Cześć Miki ,
    Ja to miałam dużo wyższy ten progesteron .W dniu transferu 97 i potem co 2 dni badanie to miałam 135 spadło na
    50 zwiększona dawka leków i poszło na 129 i spadło na 18 .
    To chyba norma ze tak skacze, matko, ciekawe co jutro mi pokaże.
    Poza tym kobietki powiem wam że nic nie czuję, nie mam żadnych zwiastunów odnośnie tego czy się udało, tylko czasem malpowe skurcze :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Miki, spokojnie nie padniesz ;) zrobisz wszystko dla małego serduszka pod twoim sercem :)
    O ile ktoś tam mieszka, bo od kilku dni mam uczucie że tam pusto ;)

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 7 lutego 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 wrote:
    O ile ktoś tam mieszka, bo od kilku dni mam uczucie że tam pusto ;)

    Ja mialam transfer 4 dni po punkcji wiec wciaz obolala bylam i trzymalo mnie to w sumie az do testowania. Ale te 2 tyg czekania do testu to raczej za wczesnie zeby cokolwiek czuc. Dzien przed testowaniem zaczelam lekko plamic. Test wyszedl negatywny, odstawilam leki i po 5 dniach zaczelam krwawic i caly dzien strasznie bolal mnie brzuch. Az po paru godz zarodek wypadl ze mnie. Pewnie by sie udalo gdyby nie moje problemy immunologiczne bo na 2 tyg zarodka dosc mocno sie rozwinal. Byl wielkosci orzecha

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 8 lutego 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miki, kiedy testujesz?

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Miki, kiedy testujesz?
    Mam betę umówiona na poniedziałek :)
    Jutro jadę na progesteron. W środę miałam 16ng/ml stoi w miejscu skubany i czuję że chyba będzie negatywna ta beta :( czuję różne objawy okresowe, ale też mam takie ciągnięcie od 2dpt do teraz w jednym i tym samym miejscu, ale nadzieji sobie nie robię...

    kozamonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak jak myslałam beta 0,35 :( tym razem dr nie miała szczesliwej reki :)

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ