X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Dziewczyny,
    Odebrałam wynik testu ERA.
    Wszystko jest okej, nie mam żadnego przesunięcia.
    CZyli nadal nie wiem co jest nie tak ...
    Ehm ,może kiepskie zarodki ? W końcu ich nie badałam 😔

    Wyślij tę wynik dr . Może zerknie i przypomni sobie o histeroskopii 🙈 ja już na Messengerze jej napisała 🤦🏼‍♀️ bo cisza 😞😞😞😞 jak już tam nie odpisze to ja się już nie upojne ,bo wyczerpałam wszystkie sposoby 😞

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Dziewczyny,
    Odebrałam wynik testu ERA.
    Wszystko jest okej, nie mam żadnego przesunięcia.
    CZyli nadal nie wiem co jest nie tak ...
    Ehm ,może kiepskie zarodki ? W końcu ich nie badałam 😔
    Jak pokazuje przykład MałaMi90, badanie zarodków nie daje gwarancji sukcesu. Cała procedura in vitro, to tak naprawdę jedna wielka loteria😐 Nie pozostaje nam nic innego jak nie poddawać się i modlić o cud.

    Natalia___ lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4110 1745

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Jak pokazuje przykład MałaMi90, badanie zarodków nie daje gwarancji sukcesu. Cała procedura in vitro, to tak naprawdę jedna wielka loteria😐 Nie pozostaje nam nic innego jak nie poddawać się i modlić o cud.

    Dokładnie..

    Ewe000 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Wyślij tę wynik dr . Może zerknie i przypomni sobie o histeroskopii 🙈 ja już na Messengerze jej napisała 🤦🏼‍♀️ bo cisza 😞😞😞😞 jak już tam nie odpisze to ja się już nie upojne ,bo wyczerpałam wszystkie sposoby 😞

    Lilenka ,
    Wysłałam jej zdjęcie wyniku
    Odpisała "wynik jest pozytywny"
    Jak odpisałam jakie są dalsze zalecenia to już nie odpisała....

    Lilenka lubi tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Dziewczyny,
    Odebrałam wynik testu ERA.
    Wszystko jest okej, nie mam żadnego przesunięcia.
    CZyli nadal nie wiem co jest nie tak ...
    Ehm ,może kiepskie zarodki ? W końcu ich nie badałam 😔

    Natalia statystycznie chociaż jeden zarodek powinien być zdrowy. Ja rozmawiałam też o tym z dr i sama stwierdziła, że niemożliwe, żeby chociaż jeden nie byl zdrowy. Ja też tak uważam. Poza tym wierzę w samonaprawczą moc zarodków. A historię dziewczyn z forum mi uświadomiły, że zdrowy zarodek nie daje gwarancji ciąży. Ale to jest zawsze indywidualna kwestia. Szukamy, drążymy, rozkminiamy. Wszystkie puzzle muszą pasować. A to trudna sztuka.😮‍💨

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Właśnie zdziwiłam się, bo tego leku nie mam na kartce z rozpisanymi lekami. Nie mam pojęcia kiedy i ile go będę brać.
    U mnie brak takich problemów tylko Kiry Aa i brak wszystkim ważnych i trochę Allo MlR niskie.

    Hmm... Masz KIRAA i nie masz na to Accofilu? Neoparin często dają lekarze zapobiegawczo, ale tak na prawdę powinnaś mieć zrobione badanie na trombofilię. Po co się kłuć, jak nie masz ku temu powodów. Ja też mam mutacje MTHFR i PAI, więc będę się kłuć całą ciążę i jeszcze w połogu. Na KIRAA mam Accofil zawsze, nie mam żadnego DS. Niestety, tak jak pisały dziewczyny powyżej, nie da się przewidzieć dokładnie, ile leków będziesz potrzebować. A na długo wyjeżdżasz?

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Na pewno będzie warto 🥰🥰🥰🥰
    Tak z tą dietą wysokobiałkową to jest przed i po punkcji no i właśnie nie wiem skąd zalecenia były po transferze. Wieczorem usiądę i przeszukam teczkę ,może jeszcze to gdzieś mam 🙈

    Ja to najbardziej się właśnie boję bo ja w tych dietach kiepska jestem 🤦🏼‍♀️ i nie umiem dobrze zbilansować posiłku sama 😞😞😞 a byłam u 3 dietetyków którzy układają mi takie diety że jeść się odechciewa 😞🤦🏼‍♀️ mówię co lubię co nie , czego oczekuje a dostaje choćby nie mój jadłospis i tak za każdym razem.
    Mam wrażenie że dla wszystkich robią to samo ,bo w grudniu moja dietetyczka wysłała mi jadłospis gdzie nawet kalorie nie są wyliczone ani inne ważne rzeczy 🤦🏼‍♀️

    I idź tu do "specjalisty". Pieniądz wydany, a efektów brak.😔 Szkoda, że nie mogę ci polecić jakiejś ekstra dietetyczki. Nie znam niestety żadnej.🤷🏻‍♀️
    Ja kupiłam dawno temu już diety od holistycznie zdrowi i z akademii płodności. Mam też apke od Lewandowskiej. Do tego jest taka babeczka, która prowadzi kurs 28 dni do płodności. Od niej właśnie wiem jakie suple powinnam brać, też ma diete wg cyklu. I tak sama sobie kombinuje i mieszam, eliminując teraz nabiał. Ja lubię gotować, więc eksperymenty mi nie przeszkadzają.

    Lilenka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2023, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Lilenka ,
    Wysłałam jej zdjęcie wyniku
    Odpisała "wynik jest pozytywny"
    Jak odpisałam jakie są dalsze zalecenia to już nie odpisała....
    No to nie mogła już odpisać o histeroskopii 🙈🙈
    Ja jej wysłałam, o dziwo odczytała ! Ale cisza 😭😞 kompletnie zero odpowiedzi 😞😞😞
    Po woli wiem,że szanse na transfer w marcu są kiepskie 😞
    Będę musiała wszystko przedłożyć na kolejny rok 😞😞😞 bo potem nie mam możliwości podejść 😞 💔

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 1 lutego 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Hmm... Masz KIRAA i nie masz na to Accofilu? Neoparin często dają lekarze zapobiegawczo, ale tak na prawdę powinnaś mieć zrobione badanie na trombofilię. Po co się kłuć, jak nie masz ku temu powodów. Ja też mam mutacje MTHFR i PAI, więc będę się kłuć całą ciążę i jeszcze w połogu. Na KIRAA mam Accofil zawsze, nie mam żadnego DS. Niestety, tak jak pisały dziewczyny powyżej, nie da się przewidzieć dokładnie, ile leków będziesz potrzebować. A na długo wyjeżdżasz?
    Ja mam od immunologa cały zastaw leków i Accofil też już był w brzuch zrobiony a później po transferze będzie.
    Ja mam dom w Pl i mieszkam w Niemczech, dlatego zapasy leków robię Te E recepty to nigdzie nie wykupię poza Pl, muszę mieć papierową. Ceny leków, które mam od lekarzaw przepisane w Pl są dużo niższe niż w Niemczech.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 1 lutego 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    No to nie mogła już odpisać o histeroskopii 🙈🙈
    Ja jej wysłałam, o dziwo odczytała ! Ale cisza 😭😞 kompletnie zero odpowiedzi 😞😞😞
    Po woli wiem,że szanse na transfer w marcu są kiepskie 😞
    Będę musiała wszystko przedłożyć na kolejny rok 😞😞😞 bo potem nie mam możliwości podejść 😞 💔
    Ciągle masz zero odpowiedzi? Jest więcej dziewczyn, co czekają na wiadomości od niej.
    Tyle stresów nie potrzebnych, dlaczego ktoś nie może powiedzieć: nie odpisuję na wiadomości, bo nie mam czasu. Proste i wiadomo na czym się stoi.
    Ja też nie mam wiadomości od mojej gin, a mam opóźnione branie jednego leku, bo nie ma go w aptekach i dopiero dziś odbiorę go.
    Tu muszę dodać, że Reprofit jest na wyższym poziomie, bo masz kontakt z koordynatorem.
    Możesz pytać i wiesz, że ta osoba jest za to opłacona, a nie żebrać o uwagę lekarza, który musiałby po nocach odpisywać. Przecież oni latają z przychodni do kliniki lub szpitala, a każdy ma też prywatne życie.
    Ja ciągle obserwuje dziewczyny na reproficie i ten kontakt z koordynatorem czesi mają dobrze wprowadzony.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 1 lutego 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    No to nie mogła już odpisać o histeroskopii 🙈🙈
    Ja jej wysłałam, o dziwo odczytała ! Ale cisza 😭😞 kompletnie zero odpowiedzi 😞😞😞
    Po woli wiem,że szanse na transfer w marcu są kiepskie 😞
    Będę musiała wszystko przedłożyć na kolejny rok 😞😞😞 bo potem nie mam możliwości podejść 😞 💔

    A nie myślałaś, żeby zrobić tą histeroskopię odpłatnie w klinice? Ja tak zrobilam, bo zależało mi zrobić jak najszybciej. Wiem, że to są dodatkowe koszty, ale myślę, że w Twojej sytuacji bym się zdecydowała, nie czekałabym na skierowanie na NFZ, bo nie wiadomo ile to jeszcze potrwa i czy w ogóle się uda, bo pewnie też będzie trudniej z terminami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    A nie myślałaś, żeby zrobić tą histeroskopię odpłatnie w klinice? Ja tak zrobilam, bo zależało mi zrobić jak najszybciej. Wiem, że to są dodatkowe koszty, ale myślę, że w Twojej sytuacji bym się zdecydowała, nie czekałabym na skierowanie na NFZ, bo nie wiadomo ile to jeszcze potrwa i czy w ogóle się uda, bo pewnie też będzie trudniej z terminami.
    Właśnie ze względu na koszta nie mogę sobie pozwolić na płatną histeroskopie.

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 1 lutego 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Właśnie ze względu na koszta nie mogę sobie pozwolić na płatną histeroskopie.

    Ok, rozumiem. A też ciężko będzie szukać innego lekarza na szybko, który wystawiłby takie skierowanie. No smutne to, że Pani dr tak postępuje😔

    Lilenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Ok, rozumiem. A też ciężko będzie szukać innego lekarza na szybko, który wystawiłby takie skierowanie. No smutne to, że Pani dr tak postępuje😔
    Dokładnie 😞 o nic mi nie chodzi ,tylko na prawdę ona sama zaproponowała u siebie ,kazała się przypomnieć i od razu pobrała wymazy do zabiegu 😞 to po co to wszystko 😞 wstępnie termin miałam na 3 lutego 😞 mąż wziął w pracy wolne 🤦🏼‍♀️ 150 zł w plecy za wymazy 😞 wiem że to mała kwota,ale przy kosztach jakie ponieśliśmy już to dla nas mimo wszystko dużo 😞😞😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2023, 13:01

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Dokładnie 😞 o nic mi nie chodzi ,tylko na prawdę ona sama zaproponowała u siebie ,kazała się przypomnieć i od razu pobrała wymazy do zabiegu 😞 to po co to wszystko 😞 wstępnie termin miałam na 3 lutego 😞 mąż wziął w pracy wolne 🤦🏼‍♀️ 150 zł w plecy za wymazy 😞 wiem że to mała kwota,ale przy kosztach jakie ponieśliśmy już to dla mimo wszystko dużo 😞😞😞

    Kurde dziwne to naprawdę. Tyle razy już się jej przypominałaś. A nie próbowałaś dzwonić?

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Ja mam od immunologa cały zastaw leków i Accofil też już był w brzuch zrobiony a później po transferze będzie.
    Ja mam dom w Pl i mieszkam w Niemczech, dlatego zapasy leków robię Te E recepty to nigdzie nie wykupię poza Pl, muszę mieć papierową. Ceny leków, które mam od lekarzaw przepisane w Pl są dużo niższe niż w Niemczech.

    Aaaa no to dużo tłumaczy.😅 Dobrze, że jesteś Obstawiona lekami od immunologa.👍 A jakie masz jeśli mogę zapytać oprócz Accofilu?
    Z tymi receptami to faktycznie masz cyrk i rozumiem już skąd te pytania i zapasy. Niestety nie wiem, jak to działa. Logistyka level hard jak dla mnie.😵‍💫

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka ja bym dzwoniła do niej i do opiekunki medycznej w klinice. Nich ci powiedzą na czym stoisz. To jest mega nie fair, że cię tak zostawiła w zawieszeniu. Jeśli nie na możliwości wystawić skierowania do szpitala, to niech powie wprost. Dziwne dla mnie to jest, bo ja od niej dwa razy dostałam skierowanie na histeroskopię na NFZ, ale do Espione zaraz niedaleko kliniki do dr Mackiewicza. I nie miałam z tym żadnych problemów. Nie rozumiem skąd się jej wzięły nagle teraz.🤷🏻‍♀️

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Lilenka ja bym dzwoniła do niej i do opiekunki medycznej w klinice. Nich ci powiedzą na czym stoisz. To jest mega nie fair, że cię tak zostawiła w zawieszeniu. Jeśli nie na możliwości wystawić skierowania do szpitala, to niech powie wprost. Dziwne dla mnie to jest, bo ja od niej dwa razy dostałam skierowanie na histeroskopię na NFZ, ale do Espione zaraz niedaleko kliniki do dr Mackiewicza. I nie miałam z tym żadnych problemów. Nie rozumiem skąd się jej wzięły nagle teraz.🤷🏻‍♀️
    No właśnie ja też 😏😞
    Ona tym razem sama od siebie już w listopadzie zaproponowała że zrobi mi to osobiście w szpitalu i teraz w styczniu mówiła to samo 😞😞😞😞 dlatego kazała w następnym cyklu , obliczyła wstępnie na 3 luty i pobrała wymagane wymazy ,ale skierowania nie dała i miała dać znać 😞 telefonów nie odbiera 😞😞😞 ale wczoraj odczytała po 20 ej wiadomość 😞

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 1 lutego 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    No właśnie ja też 😏😞
    Ona tym razem sama od siebie już w listopadzie zaproponowała że zrobi mi to osobiście w szpitalu i teraz w styczniu mówiła to samo 😞😞😞😞 dlatego kazała w następnym cyklu , obliczyła wstępnie na 3 luty i pobrała wymagane wymazy ,ale skierowania nie dała i miała dać znać 😞 telefonów nie odbiera 😞😞😞 ale wczoraj odczytała po 20 ej wiadomość 😞
    Dzwoń do niej, żeby nie było póżniej, że pani nie dzwoniła.
    Mi moja doktor na wizycie w poniedziałek, pytała jak po szczepieniach??? I czy 2 zarodki transferujemy?? Oni mają w tych klinikach taki miszmasz, że nie pamuętają kto i co.
    Dzwoń i pytaj o której masz być w szpitalu 3 lutego, bo nie dostałaś informacji o godzinie.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Dzwoń do niej, żeby nie było póżniej, że pani nie dzwoniła.
    Mi moja doktor na wizycie w poniedziałek, pytała jak po szczepieniach??? I czy 2 zarodki transferujemy?? Oni mają w tych klinikach taki miszmasz, że nie pamuętają kto i co.
    Dzwoń i pytaj o której masz być w szpitalu 3 lutego, bo nie dostałaś informacji o godzinie.
    Ale ten 3 to byl taki wstępny termin , do potwierdzenia, a teraz i tak nie ma szans na niego , bo ja przecież muszę zrobić jakąś morfologie przed zabiegiem.

‹‹ 370 371 372 373 374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ