X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 3 lutego 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Tak ja mam co 2 dni sprawdzac.
    U kogo jesteś?
    U dr Sodowskiej jestem

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 3 lutego 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Która była u dr Sadowskiej?
    Po ile Estrifenu brałyście?
    Mi zrobiła tabelkę i taką czciąką, że musiałam robić zdjęcia i przybliżać, aby odczytać tabelkę. Dopiero teraz dopatrzyłam, że po miałam brać od 3 dni już 8 tabletek dziennie, a ja brałam dawkę wcześniejszą.
    Ile wy ich bierzecie?


    Estrofem brałam od 2 dc 2x1 przez 3 dni
    Pozniej co 8h przez 4 dni
    I do odwołania co 6h [ 4 tabletki ]

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 3 lutego 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    U dr Sodowskiej jestem
    Błagam, podaj mi ile masz brać estrofenu po transferze.
    Miałam wczoraj transfer a widzę, że go o połowe mniej biorę niż mi na nowej tabeli napisała.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 3 lutego 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Błagam, podaj mi ile masz brać estrofenu po transferze.
    Miałam wczoraj transfer a widzę, że go o połowe mniej biorę niż mi na nowej tabeli napisała.

    Mam co 6h po 1 tabletce brać czyli 4 tabsy - 8mg

    Ada M lubi tę wiadomość

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 3 lutego 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze jest☺, teraz dopatrzyłam, że po lekach i zastrzykach od immunologa estrofen jest u dołu w mg. Czyli 4 tabletki to 8.
    Te hormony powodują, że na zmianę jem lub świruję. Sorry!

    Solejukowa11 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 3 lutego 2023, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To in vitro albo skończy się bejbikiem albo wsadzą nas do wariatkowa. Wszystkie tak świrujemy.😵‍💫😂
    Ada M masz super ikonkę!🥰
    Solejukowa mocno zaciśnięte kciuki za Kropeczusia.🤞🍀🍍
    Kiedy pierwsza beta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2023, 11:18

    Ada M lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 4 lutego 2023, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    To in vitro albo skończy się bejbikiem albo wsadzą nas do wariatkowa. Wszystkie tak świętujemy.😵‍💫😂
    Ada M masz super ikonkę!🥰
    Solejukowa mocno zaciśnięte kciuki za Kropeczusia.🤞🍀🍍
    Kiedy pierwsza beta?
    No mam zrobić 13 lutego ale nie wiem czy wytrzymam 😅

    Moniatka , Rybka85 lubią tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 5 lutego 2023, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    No mam zrobić 13 lutego ale nie wiem czy wytrzymam 😅
    W urodziny mojego taty 😉 Będę trzymać kciuki 🤗

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 5 lutego 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie to zaczęło mnie kluc dopiero dzisiaj jak jajnik.
    Tak samo było przy CP . Pewnie nic z tego nie będzie:(
    Jutro będę badać progesteron , ale na betę za wcześnie.

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:

    Ja trochę z innej beczki pytanie. Jak sobie radzisz z zastrzykami - heparyną przy większym brzuszku? U nas zaczął się 17 tydzień, brzuszek juz się powiększa i tak sobie myślę, jak to będzie później
    🤔 Na kiedy masz termin?

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 6 lutego 2023, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Narazie to zaczęło mnie kluc dopiero dzisiaj jak jajnik.
    Tak samo było przy CP . Pewnie nic z tego nie będzie:(
    Jutro będę badać progesteron , ale na betę za wcześnie.

    Musisz zmienić nastawienie, zrób progesteron i poczekaj jeszcze chwilkę na zrobienie bety i bądź dobrej myśli💪

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 6 lutego 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Narazie to zaczęło mnie kluc dopiero dzisiaj jak jajnik.
    Tak samo było przy CP . Pewnie nic z tego nie będzie:(
    Jutro będę badać progesteron , ale na betę za wcześnie.
    Nie zapeszaj, zobaczysz betę to będzie wiadomo.
    Mnie cały brzuch boli, ale nie wiem, czy od zastrzyków czy od hormonów od środka boli.
    Kiedy miałaś transfer?

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:

    Ja trochę z innej beczki pytanie. Jak sobie radzisz z zastrzykami - heparyną przy większym brzuszku? U nas zaczął się 17 tydzień, brzuszek juz się powiększa i tak sobie myślę, jak to będzie później
    🤔 Na kiedy masz termin?
    Z zastrzykami jakoś radzi sobie mój mąż 😉 Robi je od samego początku. Też baliśmy się dużego brzuszka, ale daje radę. Pytaliśmy Pani doktor, czy to bezpieczne i nie zrobimy krzywdy maluszkowi (wiem, może i głupie pytanie, ale człowiek po prostu za dużo myśli 🙈) i spokojnie można robić zastrzyki. Ewentualnie można jeszcze podobno po wewnętrznej stronie ud, ale jakoś się nie zdecydowaliśmy i nadal kłujęmy się w brzuch, jeszcze 2 i pół tygodnia. Termin mam na 22 lutego, więc już odliczam dni 🥰

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Z zastrzykami jakoś radzi sobie mój mąż 😉 Robi je od samego początku. Też baliśmy się dużego brzuszka, ale daje radę. Pytaliśmy Pani doktor, czy to bezpieczne i nie zrobimy krzywdy maluszkowi (wiem, może i głupie pytanie, ale człowiek po prostu za dużo myśli 🙈) i spokojnie można robić zastrzyki. Ewentualnie można jeszcze podobno po wewnętrznej stronie ud, ale jakoś się nie zdecydowaliśmy i nadal kłujęmy się w brzuch, jeszcze 2 i pół tygodnia. Termin mam na 22 lutego, więc już odliczam dni 🥰

    U nas tez mój mąż to ogarnia, bo ja jakoś nie dałabym rady. Ale właśnie tak się zastanawialiśmy jak to będzie z większym brzuszkiem. Ale gdzie mąż się wkłuwa, bo pokach brzucha czy jak to wygląda? Jakos ta opcja w uda, też nie do końca do mnie przemawia. O kurcze to już za chwilę, za moment. Ale to zleciało. Bedziesz rodzic naturalnie czy masz wskazania do cc?

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    U nas tez mój mąż to ogarnia, bo ja jakoś nie dałabym rady. Ale właśnie tak się zastanawialiśmy jak to będzie z większym brzuszkiem. Ale gdzie mąż się wkłuwa, bo pokach brzucha czy jak to wygląda? Jakos ta opcja w uda, też nie do końca do mnie przemawia. O kurcze to już za chwilę, za moment. Ale to zleciało. Bedziesz rodzic naturalnie czy masz wskazania do cc?
    Wkłuwa się w okolicach pępka, średnio 2 cm z jednej i 2 z drugiej strony. Czasami robią się takie jakby guzki, to wtedy szuka miejsca odrobinę niżej. Będę miała cc, przynajmniej tak planuje i mam nadzieję, że dotrzymam do tego terminu 😉 Te ostatnie dni będą mi się chyba najbardziej ciągnąć 🙈

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 6 lutego 2023, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Wkłuwa się w okolicach pępka, średnio 2 cm z jednej i 2 z drugiej strony. Czasami robią się takie jakby guzki, to wtedy szuka miejsca odrobinę niżej. Będę miała cc, przynajmniej tak planuje i mam nadzieję, że dotrzymam do tego terminu 😉 Te ostatnie dni będą mi się chyba najbardziej ciągnąć 🙈

    To u nas też podobnie wyglądają te wkłucia, człowiek tak naprawdę wszystko zniesie dla maleństwa. Ja jeszcze mam do porodu sporo czasu, ale tak sobie myślę jak to będzie. Przy trombofilii ponoć zalecają bardziej poród siłami natury. No ale nie zawsze tak się da. Zobaczymy jak to będzie u nas. Mam termin na połowę lipca, więc jeszcze duzo czasu. Narazie czekamy na usg połówkowe, zobaczymy jak dzidzia się rozwija. Nie zdecydowaliśmy się na tą amniopunkcję. A genetyk nas uspokoiła, że wyniki nie są wcale takie złe. Nastawiliśmy się, że wszystko jest dobrze i nie myślimy o tym już.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    To u nas też podobnie wyglądają te wkłucia, człowiek tak naprawdę wszystko zniesie dla maleństwa. Ja jeszcze mam do porodu sporo czasu, ale tak sobie myślę jak to będzie. Przy trombofilii ponoć zalecają bardziej poród siłami natury. No ale nie zawsze tak się da. Zobaczymy jak to będzie u nas. Mam termin na połowę lipca, więc jeszcze duzo czasu. Narazie czekamy na usg połówkowe, zobaczymy jak dzidzia się rozwija. Nie zdecydowaliśmy się na tą amniopunkcję. A genetyk nas uspokoiła, że wyniki nie są wcale takie złe. Nastawiliśmy się, że wszystko jest dobrze i nie myślimy o tym już.
    I bardzo dobrze! Tak trzymać! 😊 No, do lipca jeszcze trochę czasu jest, ale przeleci, zobaczycie 😊 Kiedy macie mieć połówkowe?

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    I bardzo dobrze! Tak trzymać! 😊 No, do lipca jeszcze trochę czasu jest, ale przeleci, zobaczycie 😊 Kiedy macie mieć połówkowe?

    Juz leci, dopiero dowiedzieliśmy się o ciąży, a tu już 17 tydzień 🙉 za chwilę trzeba będzie szykować wyprawkę, mam nadzieję, że potwierdzi nam się płeć na usg juz na 100%. Właśnie wtedy, kiedy Ty masz planowaną cesarkę, 22 lutego😉 będę myśleć o Tobie i trzymac kciuki 😊

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Juz leci, dopiero dowiedzieliśmy się o ciąży, a tu już 17 tydzień 🙉 za chwilę trzeba będzie szykować wyprawkę, mam nadzieję, że potwierdzi nam się płeć na usg juz na 100%. Właśnie wtedy, kiedy Ty masz planowaną cesarkę, 22 lutego😉 będę myśleć o Tobie i trzymac kciuki 😊
    Dziękuję 🥰 To będziemy wymieniać się dobrymi informacjami 😊

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Z zastrzykami jakoś radzi sobie mój mąż 😉 Robi je od samego początku. Też baliśmy się dużego brzuszka, ale daje radę. Pytaliśmy Pani doktor, czy to bezpieczne i nie zrobimy krzywdy maluszkowi (wiem, może i głupie pytanie, ale człowiek po prostu za dużo myśli 🙈) i spokojnie można robić zastrzyki. Ewentualnie można jeszcze podobno po wewnętrznej stronie ud, ale jakoś się nie zdecydowaliśmy i nadal kłujęmy się w brzuch, jeszcze 2 i pół tygodnia. Termin mam na 22 lutego, więc już odliczam dni 🥰

    O kurczę! Ale to zleciało ♥️ To teraz oby dotrwać :) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Jakie masz wskazania do cesarki?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ