X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, czy jak Wam brakowało leku to SMS do doktorki czy angażować koordynatorkę ?
    Zabraknie mi od soboty jednego leku...

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 6 lutego 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Dziękuję 🥰 To będziemy wymieniać się dobrymi informacjami 😊
    Oczywiście, że tak🥰🥰

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 6 lutego 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Nie zapeszaj, zobaczysz betę to będzie wiadomo.
    Mnie cały brzuch boli, ale nie wiem, czy od zastrzyków czy od hormonów od środka boli.
    Kiedy miałaś transfer?
    1 lutego miałam transfer. Miałam badać progesteron.
    3 lutego było 32,5 a dziś spadło do 29,0 :( .
    Napisałam do lekarki tak jak kazała kiedy spadnie. Ale to już mnie niepokoi :(

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4119 1750

    Wysłany: 6 lutego 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Mam pytanie, czy jak Wam brakowało leku to SMS do doktorki czy angażować koordynatorkę ?
    Zabraknie mi od soboty jednego leku...


    mnie moja Pani dr napisała że jeżeli chodzi i receptę mam się kontaktować z invimed, i napisałam do koordynatorki

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4119 1750

    Wysłany: 6 lutego 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    1 lutego miałam transfer. Miałam badać progesteron.
    3 lutego było 32,5 a dziś spadło do 29,0 :( .
    Napisałam do lekarki tak jak kazała kiedy spadnie. Ale to już mnie niepokoi :(

    to jest dobry wynik :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 6 lutego 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Mam pytanie, czy jak Wam brakowało leku to SMS do doktorki czy angażować koordynatorkę ?
    Zabraknie mi od soboty jednego leku...
    Ja bym próbowała przez koordynatorkę😉

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 lutego 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    O kurczę! Ale to zleciało ♥️ To teraz oby dotrwać :) Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Jakie masz wskazania do cesarki?
    Dziękuję 😊 Wskazaniem jest mój komfort psychiczny 😉

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 lutego 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Mam pytanie, czy jak Wam brakowało leku to SMS do doktorki czy angażować koordynatorkę ?
    Zabraknie mi od soboty jednego leku...
    Ja dzwoniłam do koordynatora. I pamiętaj jeżeli np. potrzebujesz receptę na neoparin i masz trombofilie, to też to zgłoś koordynatorowi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 13:02

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 lutego 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    1 lutego miałam transfer. Miałam badać progesteron.
    3 lutego było 32,5 a dziś spadło do 29,0 :( .
    Napisałam do lekarki tak jak kazała kiedy spadnie. Ale to już mnie niepokoi :(
    Ja wiem, że każda rzecz będzie Cię niepokoić, ale bądź spokojna, ja też miałam na początku spadek progesteronu. Właśnie po to robisz badania i sprawdzasz jego poziom, żeby wiedzieć jakie dawki leków są dla Ciebie odpowiednie i ewentualnie kiedy zwiększyć, lub zmniejszyć dawkowanie. Daj znać, co odpisze Ci Pani doktor.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    masz jakąś informację?

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 6 lutego 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Mam pytanie, czy jak Wam brakowało leku to SMS do doktorki czy angażować koordynatorkę ?
    Zabraknie mi od soboty jednego leku...
    Do lekarza nie ma co pisać, oni nie mają czasu tego czytać. Pisz do koordynatora i dzwoń na infolinię, bo ciężko to idzie.
    Ja kochana ciągle walcze o recepty, dzwonie na infolinię i proszę o receptę na większą ilość i mam nadzieje, że dziś je dostanę. Tydzień czekam na receptę od dr Jarosz, bo jej nie było. Druga recepta ma być dziś też od dr Sodowskiej.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Natalia___ wrote:
    masz jakąś informację?


    Hejka,
    Niestety nie odpisała.
    Wyżej czytałam, że Rybka otrzymala skierowanie w momencie jak była u niej w gabinecie . Nie wiem czy nie trzeba się zapisać na wizytę i dopiero ja przycisnąć o skierowanie...
    No kiepsko to wszystko wygląda.

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny biorę progesteron dopochwowo wieczóe Clexane, póżniej rano prolutex a po południu progesterol benis 200mg ×3 tabletki i zauważyłam dziewczyny, że po południu tak kręci mi się w głowie, że odbijam się od ścian. Jakbym była pijana, a ja nigdy nie piję alkoholu i nawet piwa nie piję, bo to nie moja bajka. Czy wam też tak się działo?

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Hejka,
    Niestety nie odpisała.
    Wyżej czytałam, że Rybka otrzymala skierowanie w momencie jak była u niej w gabinecie . Nie wiem czy nie trzeba się zapisać na wizytę i dopiero ja przycisnąć o skierowanie...
    No kiepsko to wszystko wygląda.
    Ale mi mówiła w tedy o tej histeroskopii na wizycie ,dała rozpiskę do transferu, bo powiedziała,że my w klinice widzimy się na podglądzie endometrium do transferu 😞 więc ja już nic nie wiem dlaczego od razu skierowania nie dała 🤦🏼‍♀️ dziś kolejny raz pisałam do niej.
    Tak myślę,że jeśli mamy robić histeroskopie u niej to to skierowanie to najmniejszy problem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bo zawsze bez wizyty może wypisać, największy problem to termin i kontakt....
    A Ty umawiasz się do niej ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 17:35

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 6 lutego 2023, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Dziewczyny biorę progesteron dopochwowo wieczóe Clexane, póżniej rano prolutex a po południu progesterol benis 200mg ×3 tabletki i zauważyłam dziewczyny, że po południu tak kręci mi się w głowie, że odbijam się od ścian. Jakbym była pijana, a ja nigdy nie piję alkoholu i nawet piwa nie piję, bo to nie moja bajka. Czy wam też tak się działo?

    Nie codziennie ale tak mam, jeśli chodzi o progesterol benis mam tą samą dawkę ale mam rozpisane 1 rano, jedna w południe i jedna na wieczór- powiedziała dr że trzech na raz to się nie da, za duża dawka.

    Ada M lubi tę wiadomość

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 6 lutego 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Nie codziennie ale tak mam, jeśli chodzi o progesterol benis mam tą samą dawkę ale mam rozpisane 1 rano, jedna w południe i jedna na wieczór- powiedziała dr że trzech na raz to się nie da, za duża dawka.
    U mnie jest w tabeli rano zastrzyk prolutex, południe od 2 dni progesterol benis 200mh× 3 , czyli 600 i wieczór dopochwowo clexone.
    W ulotce jest o zawrotach głowy, widocznie u mnie bardziej działa.
    Ty też masz jeszcze inny progesteron np.w zastrzyku czy tylko taka dawka 3×1 tabletka benis?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 19:24

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 6 lutego 2023, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    U mnie jest w tabeli rano zastrzyk prolutex, południe od 2 dni progesterol benis 200mh× 3 , czyli 600 i wieczór dopochwowo clexone.
    W ulotce jest o zawrotach głowy, widocznie u mnie bardziej działa.
    Ty też masz jeszcze inny progesteron np.w zastrzyku czy tylko taka dawka 3×1 tabletka benis?


    U mnie z progesteronem wygląda tak :
    Rano zastrzyk prolutex
    Rano 200 mg progesterol benis
    Południe 200mg j.w
    Wieczór 200 mg j.w
    Wieczór Dopochwowo clexone

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 6 lutego 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Ale mi mówiła w tedy o tej histeroskopii na wizycie ,dała rozpiskę do transferu, bo powiedziała,że my w klinice widzimy się na podglądzie endometrium do transferu 😞 więc ja już nic nie wiem dlaczego od razu skierowania nie dała 🤦🏼‍♀️ dziś kolejny raz pisałam do niej.
    Tak myślę,że jeśli mamy robić histeroskopie u niej to to skierowanie to najmniejszy problem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bo zawsze bez wizyty może wypisać, największy problem to termin i kontakt....
    A Ty umawiasz się do niej ?


    Szczerze ?
    Nie wiem czy iść do niej , mam wizytę u tego Naprotechnologa.
    Zapytam się czy może mi wypisać skierowanie na histeroskopię. Ewentualnie niech mnie pokieruje ,można zna kogoś kto może pobrać mi te wymazy i ja wysle do Krosna.
    Nie podejdę do transferu bez histero i wymazow,to nie ma sensu. Zostały mi dwa zarodki. Test ERA wyszedł pozytywnie.
    Nie chce stracić kolejnego zarodka.

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 6 lutego 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Dziewczyny biorę progesteron dopochwowo wieczóe Clexane, póżniej rano prolutex a po południu progesterol benis 200mg ×3 tabletki i zauważyłam dziewczyny, że po południu tak kręci mi się w głowie, że odbijam się od ścian. Jakbym była pijana, a ja nigdy nie piję alkoholu i nawet piwa nie piję, bo to nie moja bajka. Czy wam też tak się działo?


    Ada ,
    Jeśli chodzi o leki ,to nie miałam żadnego problemu, a zawsze bralam konskie dawki 🙈być może Twój organizm tak reaguje, spróbuj skontaktować się z lekarzem i poprosić o zmianę leków, może pomogą. Objawów nie można bagatelizować. Trzymaj się!

    Ada M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2023, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Szczerze ?
    Nie wiem czy iść do niej , mam wizytę u tego Naprotechnologa.
    Zapytam się czy może mi wypisać skierowanie na histeroskopię. Ewentualnie niech mnie pokieruje ,można zna kogoś kto może pobrać mi te wymazy i ja wysle do Krosna.
    Nie podejdę do transferu bez histero i wymazow,to nie ma sensu. Zostały mi dwa zarodki. Test ERA wyszedł pozytywnie.
    Nie chce stracić kolejnego zarodka.
    Ja też mam mętlik w głowie 😏😞 tak jej ufałam a się przejechałam 😪😪😪😪

‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ