X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 8 lutego 2023, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam , 7dpt - 46,1 mlU progesteron 38.
    Oby przyrastało prawidłowo.

    MałaMi90, Moniatka , Ada M, Lilenka, Rybka85, Natalia___, Ania90., Atopikowa lubią tę wiadomość

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 8 lutego 2023, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Nie wytrzymałam , 7dpt - 46,1 mlU progesteron 38.
    Oby przyrastało prawidłowo.

    Ogromne kciuki🥰🥰🥰informuj nas co i jak😉

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 8 lutego 2023, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Nie wytrzymałam , 7dpt - 46,1 mlU progesteron 38.
    Oby przyrastało prawidłowo.

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 8 lutego 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Lilenka, Kurczę patrzę ze rzeczywiście problem, pewnie jest zawalona pacjentkami, no ale to mogła powiedzieć żeby nie pisać. Nie myślałaś aby w klinice zrobić ta histeroskopie? Na pewno byłoby sprawniej.

    Solejukowa trzymam mocno kciuki! Będziesz powtarzać w piątek? To była blaszka transferowana?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 8 lutego 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Solejukowa trzymam mocno kciuki! Będziesz powtarzać w piątek? To była blaszka transferowana?[/QUOTE]


    Tak , 5 dniowa blaszka , bede w piątek i w poniedziałek i tak do 1 tysiąca będę sprawdzać przyrosty bo w mojej miejscowości ciężko z dobrym lekarzem i muszę się do kogoś dostać.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • KoralikKoral Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 8 lutego 2023, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Nie wytrzymałam , 7dpt - 46,1 mlU progesteron 38.
    Oby przyrastało prawidłowo.


    Trzymam mocno kciuki <3

    Dziewczny chciałam spytać, czy zdecydowałyście się na badanie zarodków? Bo widziałam różne opinie na ten temat

    Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Lilenka, Kurczę patrzę ze rzeczywiście problem, pewnie jest zawalona pacjentkami, no ale to mogła powiedzieć żeby nie pisać. Nie myślałaś aby w klinice zrobić ta histeroskopie? Na pewno byłoby sprawniej.

    Solejukowa trzymam mocno kciuki! Będziesz powtarzać w piątek? To była blaszka transferowana?
    Że względów już finansowych chcemy na NFZ a zresztą dr sama to zaproponowała...😞


    Sukces mam skierowanie!!!! Tylko wciąż zero odpowiedzi 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ to chyba jest na " odwal się " idź teraz gdzie chcesz ..... Masakra.
    Nawet położne są w szoku co się dzieje 😞

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 8 lutego 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Nie wytrzymałam , 7dpt - 46,1 mlU progesteron 38.
    Oby przyrastało prawidłowo.
    Suuuper. Gratulacje🍾🐞🍀

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 8 lutego 2023, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa super wiadomość! Mocno zaciśnięte kciuki za piękne przyrosty.🤞↗️🤞↗️🤞
    Lilenka ważne, że jest w końcu to skierowanie. Resztę olej. Możesz zrobić histeroskopię na NFZ. Kasa w kieszeni.
    Gdzie zamierzasz dzwonić i się zapisać?

    Lilenka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Solejukowa super wiadomość! Mocno zaciśnięte kciuki za piękne przyrosty.🤞↗️🤞↗️🤞
    Lilenka ważne, że jest w końcu to skierowanie. Resztę olej. Możesz zrobić histeroskopię na NFZ. Kasa w kieszeni.
    Gdzie zamierzasz dzwonić i się zapisać?
    No właśnie nie wiem 😭😭
    Napisałam do dr 😞 że liczę na nią 😞😞😞

    Jak mnie oleje to nie wiem gdzie pójdę 😞 moze epione? 😞😞 I tak jestem teraz z terminem w plecy 😞
    A co potem .... U kogo mam się przygotować do transferu,ja w takiej sytuacji nie mam nawet swojego lekarza w klinice 😭

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 8 lutego 2023, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:

    Tak , 5 dniowa blaszka , bede w piątek i w poniedziałek i tak do 1 tysiąca będę sprawdzać przyrosty bo w mojej miejscowości ciężko z dobrym lekarzem i muszę się do kogoś dostać.
    Na takim wczesnym etapie, to usg też nic nie powie. Narazie najbardziej miarodajne będą przyrosty. Kciukasy 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2023, 15:11

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 8 lutego 2023, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Że względów już finansowych chcemy na NFZ a zresztą dr sama to zaproponowała...😞


    Sukces mam skierowanie!!!! Tylko wciąż zero odpowiedzi 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ to chyba jest na " odwal się " idź teraz gdzie chcesz ..... Masakra.
    Nawet położne są w szoku co się dzieje 😞

    Ja bym dalej próbowała przez położne, żeby uzgodnić termin histeroskopii z Panią dr.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 8 lutego 2023, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    No właśnie nie wiem 😭😭
    Napisałam do dr 😞 że liczę na nią 😞😞😞

    Jak mnie oleje to nie wiem gdzie pójdę 😞 moze epione? 😞😞 I tak jestem teraz z terminem w plecy 😞
    A co potem .... U kogo mam się przygotować do transferu,ja w takiej sytuacji nie mam nawet swojego lekarza w klinice 😭
    Ze skierowaniem dzwoniły Ci położne, czy widzisz w systemie pacjenta nfz?

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 8 lutego 2023, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilienka , jeśli możesz to podejdź do tej swoje dr C po jej dyżurze czy przed i poproś o minutkę rozmiwy.
    Ja jak byłam w Invimedzie na podglądzie przed transferem, to widziałam ją jak przyszła. Nawet czas miała i coś wycierała przy tym ich stoliczku z dyfuzorem. Bardzo miła kobietka z niej jest.
    Ja moją ginekolog w Niemczech to łapię w drodze z parkingu lub w windzie, jak już wchodzi do swojego gabinetu to za 5 min pielęgniarki mi wystawiają skierowanie gdzie chcę. Ona ma tyle pacjentów, że musiałabym miesiąc czekać, a tak szybko sprawa załatwiona.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 8 lutego 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Że względów już finansowych chcemy na NFZ a zresztą dr sama to zaproponowała...😞


    Sukces mam skierowanie!!!! Tylko wciąż zero odpowiedzi 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ to chyba jest na " odwal się " idź teraz gdzie chcesz ..... Masakra.
    Nawet położne są w szoku co się dzieje 😞


    Lilenka ,
    Super ze masz skierowanie
    Mi dziś też odpisała na pytanie z 31.01
    A zapytałam się jej ,jakie sa dalsze zalecenia po teście Era i dziś mi odpisała "histeroskopia?"
    Chyba ruszyłaś więc i dokopała się do mojej wiadomości.

    Niezła jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Lilenka ,
    Super ze masz skierowanie
    Mi dziś też odpisała na pytanie z 31.01
    A zapytałam się jej ,jakie sa dalsze zalecenia po teście Era i dziś mi odpisała "histeroskopia?"
    Chyba ruszyłaś więc i dokopała się do mojej wiadomości.

    Niezła jest.
    Patrz to Tobie chociaż odpisała 🤦🏼‍♀️ a moje wiadomości wreszcie odczytała i cisza 😞😞

    Mogłaś jej napisać że czekasz 3 tydzień na termin 🙈

    Ja mam 3 marca histeroskopie w Epione i 13 marca wizytę u dr S.
    Ja już nie mam sił serio..... Pani na recepcji powiedziała że to najlepsza decyzja w tej sytuacji,ponieważ nawet one nie mają kontaktu z Panią Dr. Przykre to olewanie jest 😞

    Tylko tak myślę co ja zrobie jak teraz ona sobie faktycznie przypomni 🙈🙈🙈 można odwołać skierowanie z jednego spzitala i iść do drugiego ??? 😳😳😳😳 Bo niestety w Epione musiała podać kod 😞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Ja bym dalej próbowała przez położne, żeby uzgodnić termin histeroskopii z Panią dr.
    Pani dr miała wiadomość że proszę o termin histeroskopii i skierowanie 😞 i nic na temat terminu zwro informacji. Położne mówiły że w tej sytuacji nic więcej zrobić nie mogą 😞 ja je rozumiem, co one winne 😞😞😞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ze skierowaniem dzwoniły Ci położne, czy widzisz w systemie pacjenta nfz?
    Widzę na koncie e pacjent oraz przyszedł SMS.
    Po ok 2 godz dzwoniła położna ,że Pani doktor wystawiła skierowanie,ale nie wyznaczyła terminu.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 8 lutego 2023, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Patrz to Tobie chociaż odpisała 🤦🏼‍♀️ a moje wiadomości wreszcie odczytała i cisza 😞😞

    Mogłaś jej napisać że czekasz 3 tydzień na termin 🙈

    Ja mam 3 marca histeroskopie w Epione i 13 marca wizytę u dr S.
    Ja już nie mam sił serio..... Pani na recepcji powiedziała że to najlepsza decyzja w tej sytuacji,ponieważ nawet one nie mają kontaktu z Panią Dr. Przykre to olewanie jest 😞

    Tylko tak myślę co ja zrobie jak teraz ona sobie faktycznie przypomni 🙈🙈🙈 można odwołać skierowanie z jednego spzitala i iść do drugiego ??? 😳😳😳😳 Bo niestety w Epione musiała podać kod 😞
    Można, ale najpierw trzeba zgłosić rezygnację w jednym miejscu, żeby zwolnili kod, a potem umawiać nowy termin, ale dopiero wtedy, jak w systemie będzie dostępny ten kod. Jest z tym trochę zachodu, ale się da.

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 8 lutego 2023, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Patrz to Tobie chociaż odpisała 🤦🏼‍♀️ a moje wiadomości wreszcie odczytała i cisza 😞😞

    Mogłaś jej napisać że czekasz 3 tydzień na termin 🙈

    Ja mam 3 marca histeroskopie w Epione i 13 marca wizytę u dr S.
    Ja już nie mam sił serio..... Pani na recepcji powiedziała że to najlepsza decyzja w tej sytuacji,ponieważ nawet one nie mają kontaktu z Panią Dr. Przykre to olewanie jest 😞

    Tylko tak myślę co ja zrobie jak teraz ona sobie faktycznie przypomni 🙈🙈🙈 można odwołać skierowanie z jednego spzitala i iść do drugiego ??? 😳😳😳😳 Bo niestety w Epione musiała podać kod 😞


    Nie stresuj się ,dobrze zrobiłaś, że zapisałaś się do Epione , tam są cudowni ludzie ,bedziesz miala dobrze wykonana histeroskopie😊
    Dobrze rozumiem ,że przepisałaś się do dr S ?
    Jeszcze okaże się ,że i ja dołączę za Tobą 🙈
    Jak olewa to i będzie tracić pacjentki.
    Lilenka ,my nie.mozemy się denerwować 😊

‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ