X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Można, ale najpierw trzeba zgłosić rezygnację w jednym miejscu, żeby zwolnili kod, a potem umawiać nowy termin, ale dopiero wtedy, jak w systemie będzie dostępny ten kod. Jest z tym trochę zachodu, ale się da.
    Dziękuję za informację 🙂 bo na prawde pojęcia w tym temacie nie mam.
    Mam nadzieję,że nie będzie takiej potrzeby, bo już mam dość tych kombinacji 🙈 jeju ile nerwów człowiek musi przejść 🙈

    Ale szczerze??? Przykro mi,że tak się to potoczyło , bo ja się przywiązałam do dr C 😞 gdyby odeszła z kliniki to była by inna sprawa, ale wiem ,że tam nadal jest 😞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Nie stresuj się ,dobrze zrobiłaś, że zapisałaś się do Epione , tam są cudowni ludzie ,bedziesz miala dobrze wykonana histeroskopie😊
    Dobrze rozumiem ,że przepisałaś się do dr S ?
    Jeszcze okaże się ,że i ja dołączę za Tobą 🙈
    Jak olewa to i będzie tracić pacjentki.
    Lilenka ,my nie.mozemy się denerwować 😊
    Tak idę do dr Sodowskiej 🙈🙈🙈 sama w to nie wierzę 🙈 podjęłam decyzję w minutę 🙈
    Na prawdę dziś do mnie dotarło ,że nie mogę non stop pisać do dr C , może ona po prostu mnie nie chce w gronie " swoich" pacjentek,więc ileż można się prosić 😞
    To jest mój czas i moje pieniądze 😞 ale ja to myśliciel jestem 🙈 więc tak myślę co się stało ? 😞 Na ostatniej wizycie atmosfera była super , nawet śmiechy były 🙂 plany dr , zalecenia itd a tu za dwa dni koniec , brak informacji, czego kolwiek.
    A wiemy ,że w klinice jest .
    Nie dzieje się dobrze , skoro nawet na infolinii już tak mówią 😞
    Z jednej strony okropnie żałuję ,liczyłam ,że chociaż tą histeroskopie mi zrobi swoim okiem , bo wie na co zwrócić uwagę bo zna nas od początku naszej drogi in vitro.
    Ale staram sie sobie tłumaczyć,że tak miało być , nowy lekarza, może będzie nowy plan działania,może się wreszcie akurat uda .... Niby wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

    Ps. Na 13 marca jest jeszcze dużo terminów do dr S🙂😉😉😉😉

    Natalia___ lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4120 1750

    Wysłany: 8 lutego 2023, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co mówią położne co mówią na infolinię o dr C? Lilenka?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Co mówią położne co mówią na infolinię o dr C? Lilenka?
    Że one też nie mają z dr kontaktu 😞 dziś była w Klinice a infolinia nawet nie wiedziała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2023, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Że one też nie mają z dr kontaktu 😞 dziś była w Klinice a infolinia nawet nie wiedziała.
    Że to wszystko ogolnie jest dziwne i tak nie powinno być ,że pacjentki zostają bez lekarza prowadzącego 😞

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 8 lutego 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Tak idę do dr Sodowskiej 🙈🙈🙈 sama w to nie wierzę 🙈 podjęłam decyzję w minutę 🙈
    Na prawdę dziś do mnie dotarło ,że nie mogę non stop pisać do dr C , może ona po prostu mnie nie chce w gronie " swoich" pacjentek,więc ileż można się prosić 😞
    To jest mój czas i moje pieniądze 😞 ale ja to myśliciel jestem 🙈 więc tak myślę co się stało ? 😞 Na ostatniej wizycie atmosfera była super , nawet śmiechy były 🙂 plany dr , zalecenia itd a tu za dwa dni koniec , brak informacji, czego kolwiek.
    A wiemy ,że w klinice jest .
    Nie dzieje się dobrze , skoro nawet na infolinii już tak mówią 😞
    Z jednej strony okropnie żałuję ,liczyłam ,że chociaż tą histeroskopie mi zrobi swoim okiem , bo wie na co zwrócić uwagę bo zna nas od początku naszej drogi in vitro.
    Ale staram sie sobie tłumaczyć,że tak miało być , nowy lekarza, może będzie nowy plan działania,może się wreszcie akurat uda .... Niby wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

    Ps. Na 13 marca jest jeszcze dużo terminów do dr S🙂😉😉😉😉


    Lilenka,
    Całkowicie Cie rozumiem ,obecnie nie mam terminu do dr C,ale jak okaże się, że nie wystawi mi skierowania to po prostu zmienie lekarza albo klinikę. Tak jak napisałaś to nasz czas, nasze pieniądze. Uważam, że kontakt powinien być z lekarzem, a jeśli coś się mówi podczas wizyty to nie robi się później problemu.
    Wszystko się ułoży. Koniecznie daj znać jak po histeroskopii i wizycie.
    Ja mam wizytę u naprotechnologa 23 lutego ale teraz zastanawiam się czy nie zbiegnie mi się to z okresem. Jestem po cyklu sztucznym i po odstawieniu miałam przez trzy dni plamienia, sądziłam ,że zaraz się zacznie ale niestety nieeee.
    Jak tak liczę, to chyba będę musiała przesunąć lekarza...Co za stresy i analizy ...masakra 🙈

    Lilenka, Atopikowa lubią tę wiadomość

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 9 lutego 2023, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Lilenka najważniejsze, ze jest jakiś postęp w sprawie. To prawda nie ma co się zamykać na jednego lekarza i tracić czasu, w końcu są tez inni i mimo, ze zmiany wzbudzaja niepokój, to czasem są naprawdę potrzebne ♥️

    Lilenka lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 9 lutego 2023, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Nie wytrzymałam , 7dpt - 46,1 mlU progesteron 38.
    Oby przyrastało prawidłowo.
    trzymam kciukasy :)
    wczoraj miałam wizytę u dr. C. Zadzwoniłam na infolinie pod koniec stycznia żeby się zapisać na ok 10 lutego i powiedziały, że oddzwonią. I tak się stało, 2 lutego zadzwoniły z terminem na 8 luty. Ale teraz jak czytam Wasze komentarze to boję się że nie uda mi się dostać na wizytę monitorującą do transferu.

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    trzymam kciukasy :)
    wczoraj miałam wizytę u dr. C. Zadzwoniłam na infolinie pod koniec stycznia żeby się zapisać na ok 10 lutego i powiedziały, że oddzwonią. I tak się stało, 2 lutego zadzwoniły z terminem na 8 luty. Ale teraz jak czytam Wasze komentarze to boję się że nie uda mi się dostać na wizytę monitorującą do transferu.
    Wiesz co może skoro Pani dr Cię wczoraj przyjęła to dalej też będzie .

    Ja nie wiem co się u nas podziało 😞 co poszło nagle nie tak. Więc nie stresuj się nie potrzebnie 🙂 widzisz ,innym dziewczynom odpisuje 😏

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4120 1750

    Wysłany: 9 lutego 2023, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    trzymam kciukasy :)
    wczoraj miałam wizytę u dr. C. Zadzwoniłam na infolinie pod koniec stycznia żeby się zapisać na ok 10 lutego i powiedziały, że oddzwonią. I tak się stało, 2 lutego zadzwoniły z terminem na 8 luty. Ale teraz jak czytam Wasze komentarze to boję się że nie uda mi się dostać na wizytę monitorującą do transferu.


    Mam to samo..
    ale chyba nas nie zostawi biorącymi leki? i bez monitoringu?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Lilenka,
    Całkowicie Cie rozumiem ,obecnie nie mam terminu do dr C,ale jak okaże się, że nie wystawi mi skierowania to po prostu zmienie lekarza albo klinikę. Tak jak napisałaś to nasz czas, nasze pieniądze. Uważam, że kontakt powinien być z lekarzem, a jeśli coś się mówi podczas wizyty to nie robi się później problemu.
    Wszystko się ułoży. Koniecznie daj znać jak po histeroskopii i wizycie.
    Ja mam wizytę u naprotechnologa 23 lutego ale teraz zastanawiam się czy nie zbiegnie mi się to z okresem. Jestem po cyklu sztucznym i po odstawieniu miałam przez trzy dni plamienia, sądziłam ,że zaraz się zacznie ale niestety nieeee.
    Jak tak liczę, to chyba będę musiała przesunąć lekarza...Co za stresy i analizy ...masakra 🙈
    A Ty miałaś jakiś zabieg w Epione ? Mam nadzieję,że dobrze wybrałam 🙈

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 9 lutego 2023, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Mam to samo..
    ale chyba nas nie zostawi biorącymi leki? i bez monitoringu?

    Myślę, że nie ma co się martwić na zapas, w razie czego są jeszcze inni lekarza np dr Sodowska, a tez dużo dziewczyn chwali dr Kobielskiego :)

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 9 lutego 2023, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Myślę, że nie ma co się martwić na zapas, w razie czego są jeszcze inni lekarza np dr Sodowska, a tez dużo dziewczyn chwali dr Kobielskiego :)
    Byłam u obu lekarzy. Na pierwszym spotkaniu u dr Kobielskiego i po znalezieniu zarodka u dr Sodowskiej. Obu polecam. Są dziewczyny, co wolą kobiety ginekologów, innym to jest bez różnicy.
    Mam wrażenie, że dr Kobielski może spokojniej tłumaczyć, więc jeśli potrzebujesz czasu aby wszystko wypytać to idż do niego.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • KoralikKoral Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 9 lutego 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    trzymam kciukasy :)
    wczoraj miałam wizytę u dr. C. Zadzwoniłam na infolinie pod koniec stycznia żeby się zapisać na ok 10 lutego i powiedziały, że oddzwonią. I tak się stało, 2 lutego zadzwoniły z terminem na 8 luty. Ale teraz jak czytam Wasze komentarze to boję się że nie uda mi się dostać na wizytę monitorującą do transferu.


    Nie no myślę, że na pewno Was nie zostawią tak na lodzie. Tak jak milkaczar mówi, w razie czego są inni lekarze, którzy się tym zajmą. Lepiej nie panikować na zapas i oszczędzić sobie stresu

    Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • Olanow Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 9 lutego 2023, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Byłam u obu lekarzy. Na pierwszym spotkaniu u dr Kobielskiego i po znalezieniu zarodka u dr Sodowskiej. Obu polecam. Są dziewczyny, co wolą kobiety ginekologów, innym to jest bez różnicy.
    Mam wrażenie, że dr Kobielski może spokojniej tłumaczyć, więc jeśli potrzebujesz czasu aby wszystko wypytać to idż do niego.


    Hej dziewczyny, jestem nowa tutaj. Mogę zapytać u kogo finalnie zdecydowałaś się leczyć? Bo jestem teraz na etapie wybierania lekarza 😅

    - starania od 12 miesięcy
    - pierwsze podejście do leczenia niepłodności
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 9 lutego 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olanow wrote:
    Hej dziewczyny, jestem nowa tutaj. Mogę zapytać u kogo finalnie zdecydowałaś się leczyć? Bo jestem teraz na etapie wybierania lekarza 😅
    U mnie to trochę inna sprawa, bo mieszkam za granicą i poza pierwszą wizytą i transferem bazuję głównie na teleporadach.
    Ja byłam u dr Kobielskiego, bo lepiej mi się współpracuje zawsze z facetami. Tylko później ustalając termin już po znalezieniu zarodka( a czekałam 2 lata),pan doktor był na urlopie a ja zaraz przyjechałam i zależało mi na czasie.
    Jestem też z dr Sodowskiej bardzo zadowolona.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 9 lutego 2023, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak pisałyście do Pani dr o wystawienie L4, to kiedy dostawałyscie info o wystawieniu? Bo poprzednim razem dostałam w tym samym dniu, a teraz czekam od wczoraj, a jutro mija ostatni dzień kiedy mogę mieć wystawione i niewiem, czy mam ogarniać jakiegoś lekarza na miejscu, czy spokojnie czekać. Bo czytam te Wasze wcześniejsze wiadomości i zaczynam się stresować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 15:53

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 9 lutego 2023, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Dziewczyny, a jak pisałyście do Pani dr o wystawienie L4, to kiedy dostawałyscie info o wystawieniu? Bo poprzednim razem dostałam w tym samym dniu, a teraz czekam od wczoraj, a jutro mija ostatni dzień kiedy mogę mieć wystawione i niewiem, czy mam ogarniać jakiegoś lekarza na miejscu, czy spokojnie czekać. Bo czytam te Wasze wcześniejsze wiadomości i zaczynam się stresować.
    Pisz do koordynatorki.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2023, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Dziewczyny, a jak pisałyście do Pani dr o wystawienie L4, to kiedy dostawałyscie info o wystawieniu? Bo poprzednim razem dostałam w tym samym dniu, a teraz czekam od wczoraj, a jutro mija ostatni dzień kiedy mogę mieć wystawione i niewiem, czy mam ogarniać jakiegoś lekarza na miejscu, czy spokojnie czekać. Bo czytam te Wasze wcześniejsze wiadomości i zaczynam się stresować.
    Dzwoń na infolinię niech zrobią zlecenie, w tedy Panie położne na pewno oddzwonią, lub bezpośrednio do nich 🙂
    Nie czekaj do ostatniej chwili , bo widzisz jak to wygląda 🤦🏼‍♀️😞😞😞

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 9 lutego 2023, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    A Ty miałaś jakiś zabieg w Epione ? Mam nadzieję,że dobrze wybrałam 🙈


    Lilenka,
    Miałam miałam i to aż dwa razy😊
    Wybrałaś bardzo dobrze.
    Jaki lekarz będzie podczas zabiegu? Polecam.dr Mackiewicza przed zabiegiem wyszedł do mnie porozmawiać, bo na skierowaniu miałam wpisane przez inna ginekolog obejrzenie macicy a nie tylko usunięcie polipów itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 21:41

    Lilenka, Rybka85 lubią tę wiadomość

‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ