X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 10 lutego 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od dr Sodowskiej Wy macie problem z kontaktem i z umówieniem się do niej na wizytę jak chcecie?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 10 lutego 2023, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa, bo jest OK, ponad 20. Jakby ci spadł poniżej 20, to owszem coś bym dorzuciła. Jednak jest na forum wiele dziewczyn, które miały niski progesteron i ciąża się ładnie i zdrowo rozwijała. Warto monitorować, ale nie ma co wpadać w panikę. Trzymam kciuki nadal mocno zaciśnięte za grube przyrosty bety.↗️🍀🤞

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 10 lutego 2023, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Ja nic z tego nie rozumiem.. Moim zdaniem tam się i coś rozchodzi wczoraj Pani dr odpisała na mój wynik i że w poniedziałek nie ma jej w klinice a tak chciałam pierwotnie wizytę ale jak chce może mnie przyjść w innym miejscu w Katowicach..

    Kurcze ja właśnie mam jakieś takie niefajne przeczucie, że tu się coś dzieje na linii dr C i kliniki. I stąd te wszystkie problemy. Szkoda tylko, że my dostajemy rykoszetem. Ja się zapisałam na recepcji na wizytę na koniec lutego. Miały to zgłosić dr C. Na razie cisza. Będę w poniedziałek dzwonić i się przypominać.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 10 lutego 2023, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny od dr Sodowskiej Wy macie problem z kontaktem i z umówieniem się do niej na wizytę jak chcecie?


    Zależy, teraz złapałam termin kiedy chciałam, przy monitoringu byłam na lodzie bo była na urlopie a potem nie było dla mnie miejsca.

    Pozniej jakoś poszlo .

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 10 lutego 2023, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Kurcze ja właśnie mam jakieś takie niefajne przeczucie, że tu się coś dzieje na linii dr C i kliniki. I stąd te wszystkie problemy. Szkoda tylko, że my dostajemy rykoszetem. Ja się zapisałam na recepcji na wizytę na koniec lutego. Miały to zgłosić dr C. Na razie cisza. Będę w poniedziałek dzwonić i się przypominać.

    No właśnie.. Ale to kurde nie ma sensu jak ona będzie przyjmować powiedzmy 2 razy w tygodniu? Bo już drugi poniedziałek jej nie ma.. Zapisałam się póki co do dr Sodowskiej na środę.. Sama nie wiem co robić

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zimowa Koleżanka
    Postów: 71 9

    Wysłany: 10 lutego 2023, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dalej problemy z zapisami. Też się chciałam zapisać na koniec lutego do dr C a powiedziała mi koordynatorka że nie wiadomo czy Pani dr będzie w tym terminie bo ma mieć dłuższą nieobecność....

    Tyle lat starań...bez happy endu😔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 10 lutego 2023, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to czas się chyba przepisać... Skoro już wiadomo że ma mieć dłuższa nieobecność...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 10 lutego 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co jak mi napisze to chyba jej się wprost zapytam czy będzie mnie w stanie do transferu poprowadzić w invimed.. Bo chodzą słuchy że ma jej nie być.. Może odpisze ale pewnie nie.. Bo ja potrzebuje osoby na stałe a nie ze będę się zastanawiała czy będzie czy nie czy transfer mi zrobi w odpowiednim dniu a nie będzie przesuwać bo jej nie będzie w klinice np. Czy jak się coś zadzieje to odpisze albo okaże się że właśnie zaczęła dłuższa nieobecność. Choć nie powiem bo to jest ten lekarz którego długi czas szukałam.. I nie chciałabym zmieniać..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zimowa Koleżanka
    Postów: 71 9

    Wysłany: 10 lutego 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Wiecie co jak mi napisze to chyba jej się wprost zapytam czy będzie mnie w stanie do transferu poprowadzić w invimed.. Bo chodzą słuchy że ma jej nie być.. Może odpisze ale pewnie nie.. Bo ja potrzebuje osoby na stałe a nie ze będę się zastanawiała czy będzie czy nie czy transfer mi zrobi w odpowiednim dniu a nie będzie przesuwać bo jej nie będzie w klinice np. Czy jak się coś zadzieje to odpisze albo okaże się że właśnie zaczęła dłuższa nieobecność. Choć nie powiem bo to jest ten lekarz którego długi czas szukałam.. I nie chciałabym zmieniać..

    Doskonale Cię rozumiem bo z jednej strony chciałoby się u niej dalej zostać,a z drugiej jest tyle nerwów że szkoda gadać...
    Ja nie biorę tego za pewnik, że Pani dr ma nie być dłuższy czas bo na początku stycznia też miało jej nie być, a potem parę pacjentek jednak miało wizytę.
    To chyba loteria ktorej z nas się uda dostać na wizytę.

    Tyle lat starań...bez happy endu😔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 10 lutego 2023, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa wrote:
    Doskonale Cię rozumiem bo z jednej strony chciałoby się u niej dalej zostać,a z drugiej jest tyle nerwów że szkoda gadać...
    Ja nie biorę tego za pewnik, że Pani dr ma nie być dłuższy czas bo na początku stycznia też miało jej nie być, a potem parę pacjentek jednak miało wizytę.
    To chyba loteria ktorej z nas się uda dostać na wizytę.

    Z tego co wiem to w styczniu miała urlop. I ja się jej wtedy wprost zapytałam że ma mieć urlop a bardzo bym nie chciała zmiany lekarza do monitoringu. Albo niech da swoje zalecenia. Wtedy mi powiedziała że przyjmie tylko te pacjentki które ma rozpoczęte a nowych nie dlatego wypisała sobie urlop

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zimowa Koleżanka
    Postów: 71 9

    Wysłany: 10 lutego 2023, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Z tego co wiem to w styczniu miała urlop. I ja się jej wtedy wprost zapytałam że ma mieć urlop a bardzo bym nie chciała zmiany lekarza do monitoringu. Albo niech da swoje zalecenia. Wtedy mi powiedziała że przyjmie tylko te pacjentki które ma rozpoczęte a nowych nie dlatego wypisała sobie urlop

    No i nie wszystkie stałe pacjentki się dostały wtedy- np ja nie. Dlatego wiem, że teraz też różnie może być więc próbuje i może się jednak uda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2023, 19:00

    Tyle lat starań...bez happy endu😔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 10 lutego 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa wrote:
    No i nie wszystkie stałe pacjentki się dostały wtedy- np ja nie. Dlatego wiem, że teraz też różnie może być więc próbuje i może się jednak uda.

    Aha to nie wiem od czego to zależy..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2023, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Aha to nie wiem od czego to zależy..
    Jeju no to już na prawdę źle się dzieje 😞😞😞

    Wiecie co to wygląda na prawdę jak by ona kończyła pracę w invimedzie skoro już inne miejsce na wizytę proponuje 😏😏😏 nie wygląda to dobrze 😞

    Oni rozkręcają tą nową klinikę to może po prostu tam się przeniesie na stałe ....
    Ja od niej wciąż nie mam odpowiedzi na żadne pytanie 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ będę we wtorek na cytologii to podpytam Panie co się dzieje bo niestety musiałam się przenieść 🙈 może będą mieć jakieś informacje.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 10 lutego 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Jeju no to już na prawdę źle się dzieje 😞😞😞

    Wiecie co to wygląda na prawdę jak by ona kończyła pracę w invimedzie skoro już inne miejsce na wizytę proponuje 😏😏😏 nie wygląda to dobrze 😞

    Oni rozkręcają tą nową klinikę to może po prostu tam się przeniesie na stałe ....
    Ja od niej wciąż nie mam odpowiedzi na żadne pytanie 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ będę we wtorek na cytologii to podpytam Panie co się dzieje bo niestety musiałam się przenieść 🙈 może będą mieć jakieś informacje.

    Jaka nowa klinikę? Nic nie wiem.. Daj koniecznie znać co udało Ci się dowiedzieć.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jaka nowa klinikę? Nic nie wiem.. Daj koniecznie znać co udało Ci się dowiedzieć.
    Pani doktor jest w nowej klinice w Katowicach....Feritilita jest to polsko włoska klinika leczenia niepłodności.

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 10 lutego 2023, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Hey, dziś 10 dpt

    08.02 - beta 46,1 - progesteron 38
    10.02 - beta 137,3 - progesteron 25,10

    Martwi mnie ten spadek progesteronu.
    Wyniki masz piękne, tylko gratulować!

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 11 lutego 2023, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio? Nowa klinika?🤯 Kurcze ja mam ostatni transfer ever. Mam nadzieję, że z nią skończę całą historię in vitro. Dla mnie nie ma już sensu przechodzić gdzieś, jak mi ostatni zarodek został. Ale jak są takie problemy, jaja i w ogóle nerwy, to sama już nie wiem. Będę w poniedziałek dzwonić. Mam nadzieję, że mnie nie oleją.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 12 lutego 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ daj znać po wizycie u naprotechnologa. Ciekawa jestem jak popatrzy na Wasz przypadek i co Wam zaleci.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2023, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Serio? Nowa klinika?🤯 Kurcze ja mam ostatni transfer ever. Mam nadzieję, że z nią skończę całą historię in vitro. Dla mnie nie ma już sensu przechodzić gdzieś, jak mi ostatni zarodek został. Ale jak są takie problemy, jaja i w ogóle nerwy, to sama już nie wiem. Będę w poniedziałek dzwonić. Mam nadzieję, że mnie nie oleją.
    No niestety 😞
    Mi udało się co prawda ustalić gdzie indziej histeroskopie ale mam drugi problem , bo braliśmy pod uwagę immunoglobuliny, pytałam dr C czy mam umawiać się do dr Sydora po receptę i skierowanie na podanie , powiedziała,że nie bo ona mi są skierowanie a podadzą w klinice , recepty na nie nie mam 😞 a nie wiem czy gdybyśmy się na nie zdecydowali to doktora Sodowska mi je przepisze 😭😞😞😞 i znowu będziemy w plecy z kolejnym miesiącem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    Mieliśmy uzgodniony transfer na marzec z dr C i zostaliśmy wystawieni przez nią tak na prawdę , a wiedziała ,że ze względów osobistych bardzo nam zależy na transferze w marcu i powiedziała,że oczywiście nie ma problemu i szybko działamy.... 😞 Już mi się nawet gadać nie chce 😞😞😞😞

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 12 lutego 2023, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    No niestety 😞
    Mi udało się co prawda ustalić gdzie indziej histeroskopie ale mam drugi problem , bo braliśmy pod uwagę immunoglobuliny, pytałam dr C czy mam umawiać się do dr Sydora po receptę i skierowanie na podanie , powiedziała,że nie bo ona mi są skierowanie a podadzą w klinice , recepty na nie nie mam 😞 a nie wiem czy gdybyśmy się na nie zdecydowali to doktora Sodowska mi je przepisze 😭😞😞😞 i znowu będziemy w plecy z kolejnym miesiącem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    Mieliśmy uzgodniony transfer na marzec z dr C i zostaliśmy wystawieni przez nią tak na prawdę , a wiedziała ,że ze względów osobistych bardzo nam zależy na transferze w marcu i powiedziała,że oczywiście nie ma problemu i szybko działamy.... 😞 Już mi się nawet gadać nie chce 😞😞😞😞
    Skoro mieliście uzgodniony transfer, to napewno macie rozpisane leki przed transferem i umówioną wizytę monitorującą. Więc w najgorszym przypadku dogadacie się na wizycie.

‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ