X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 9 lutego 2023, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Dzwoń na infolinię niech zrobią zlecenie, w tedy Panie położne na pewno oddzwonią, lub bezpośrednio do nich 🙂
    Nie czekaj do ostatniej chwili , bo widzisz jak to wygląda 🤦🏼‍♀️😞😞😞
    No właśnie sęk w tym, że ja to już poza invimed jestem i niemam się z kim skontaktować poza lekarzem😐

    Edit. Przypomniałam się, a w zasadzie zapytałam, czy ogarniać gdzie indziej i Pani doktor odpisała. Ja wiedziałam, że wystawi, zawsze wszytko ogarnia, ale czasem na ostatnią chwilę, po prostu trzeba się do tego przyzwyczaić, ale mąż odchodził od zmysłów, że nie będzie ciągłości i będą problemy i truł za uchem i musiałam coś zrobić 😂🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 17:23

    Lilenka lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 9 lutego 2023, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olanow wrote:
    Hej dziewczyny, jestem nowa tutaj. Mogę zapytać u kogo finalnie zdecydowałaś się leczyć? Bo jestem teraz na etapie wybierania lekarza 😅
    Korzystałam w klinice z pomocy dwóch lekarzy. Dr. K i dr. C. Jak dobrze poszukasz, to miałam tu na forum wyczerpujący wpis w tym temacie. Obydwoje z nich mają plusy i minusy, są jednak lekarzami z powołania. Mi na przestrzeni wizyt i ogólnej historii leczenia bardziej pasuje dr. C, ale to tylko moja subiektywna opinia. Po prostu dużo swobodniej się przy niej czuję.

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 9 lutego 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olanow wrote:
    Hej dziewczyny, jestem nowa tutaj. Mogę zapytać u kogo finalnie zdecydowałaś się leczyć? Bo jestem teraz na etapie wybierania lekarza 😅

    Ja jestem u dr Sodowskiej i jestem zadowolona.

    Moniatka , Lilenka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Lilenka,
    Miałam miałam i to aż dwa raz 😊
    Wybrałaś bardzo dobrze.
    Jaki lekarz będzie podczas zabiegu? Polecam.dr Mackiewicza przed zabiegiem wyszedł do mnie porozmawiać, bo na skiwrowaniu miałam wpisane przed inna ginekolog obejrzenie macicy a nie tylko usunięcie polipów itp
    Mam właśnie tego Pana doktora 🙂🙂🙂🙂

    Natalia___ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2023, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    No właśnie sęk w tym, że ja to już poza invimed jestem i niemam się z kim skontaktować poza lekarzem😐

    Edit. Przypomniałam się, a w zasadzie zapytałam, czy ogarniać gdzie indziej i Pani doktor odpisała. Ja wiedziałam, że wystawi, zawsze wszytko ogarnia, ale czasem na ostatnią chwilę, po prostu trzeba się do tego przyzwyczaić, ale mąż odchodził od zmysłów, że nie będzie ciągłości i będą problemy i truł za uchem i musiałam coś zrobić 😂🙈
    No niestety nie zawsze ogarnia jestem tego super przykładem , Natalia zresztą też ....

    Ale fajnie ,że Tobie się udało uzyskać odpowiedź szczególnie w tak pilnej sprawie 🙂

    Moniatka , Natalia___ lubią tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 9 lutego 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka nie zazdroszczę tego zamieszania i nerwów. Espione jest super. Ja tam też miałam dwie histeroskopie, które robił dr Mackiewicz. Bardzo fajny lekarz. Opieka położnych super. To był dobry wybór.🙂
    Ogólnie jakieś pb w klinice mają z grafikiem dr C i to od początku roku. Ostatnio jak z nią gadałam, to się skarżyła, że jej grafiku nie ustalili, a ona normalnie w swoje dni w klinice była. Nic nie zmieniała w dniach i godzinach przyjęć. Nie wiem skąd takie zamieszanie jest na linii dr C, a klinika, obsługa pacjenta, itd. Dziwne to jest. Jak my się potem jej pacjentki mamy czuć? Jedne są zaopiekowanie, a drugie bee. Jest to nieprofesjonalne, brak w tym empatii. Jakbyśmy
    nie miały dość stresów.😒

    Lilenka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 9 lutego 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że to kwestia ilości pacjentek. Może za dużo osób się nią interesuje i klinika niewie co robić, może wciskają jej nowe pacjentki, bo to przecież kasa dla kliniki, a ona biedna nie jest w stanie po godzinach wszystkich ogarnąć i zajmuje się tylko sprawami, które są już na cito🤷‍♀️ Niewiem, tak sobie myślę. Bo jak jest deadline, to jednak odpisuje. Jak pokazał ostatni tydzień, wszystkie dostałyśmy info.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ja myślę, że to kwestia ilości pacjentek. Może za dużo osób się nią interesuje i klinika niewie co robić, może wciskają jej nowe pacjentki, bo to przecież kasa dla kliniki, a ona biedna nie jest w stanie po godzinach wszystkich ogarnąć i zajmuje się tylko sprawami, które są już na cito🤷‍♀️ Niewiem, tak sobie myślę. Bo jak jest deadline, to jednak odpisuje. Jak pokazał ostatni tydzień, wszystkie dostałyśmy info.
    No ja 7 wysłanych wiadomości i zero odpowiedzi . Tylko dzięki położnym mam skierowanie. A na pytanie co z terminem nawet one nie otrzymały odpowiedzi . Dla mnie to kpina , tym bardziej że jest moim lekarzem prowadzącym. Ok nie chce wiadomości na prywatny nr to niech chociaż w klinice udzieli informacji.Ja jestem tzn byłam jej pacjentkom prawie 3 lata .
    Prawda jest niestety taka, że chyba za dużo na siebie wzięła i nie wyrabia. Ale czy to moja wina ... A ja 3 tygodnie żyłam w nerwach bo nie wiedziałam co robić . Mąż specjalnie wolne wziął bo 3 lutego miał być wstępnie zabieg . Więc sorry ale nie jest to poprawne zachowanie ceniącego się lekarza . Ale oczywiście to moje zdanie 🙂

    Natalia___, Atopikowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2023, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Lilenka nie zazdroszczę tego zamieszania i nerwów. Espione jest super. Ja tam też miałam dwie histeroskopie, które robił dr Mackiewicz. Bardzo fajny lekarz. Opieka położnych super. To był dobry wybór.🙂
    Ogólnie jakieś pb w klinice mają z grafikiem dr C i to od początku roku. Ostatnio jak z nią gadałam, to się skarżyła, że jej grafiku nie ustalili, a ona normalnie w swoje dni w klinice była. Nic nie zmieniała w dniach i godzinach przyjęć. Nie wiem skąd takie zamieszanie jest na linii dr C, a klinika, obsługa pacjenta, itd. Dziwne to jest. Jak my się potem jej pacjentki mamy czuć? Jedne są zaopiekowanie, a drugie bee. Jest to nieprofesjonalne, brak w tym empatii. Jakbyśmy
    nie miały dość stresów.😒
    Dokładnie , masz 100 % racji .
    Z jednymi ma kontakt a drugie głęboko gdzieś.
    I to ona niestety nie dała grafiku 😞🤦🏼‍♀️ a w klinice jest i przyjmuje pacjentki które chce . Więc po jej zachowaniu chyba mnie akurat nie chce . Ale wiesz dziś już nawet nie jest mi przykro.
    Tak miało być , może taka zmiana właśnie nam przyniesie szczęście 🍀🍀

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 10 lutego 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, dziś 10 dpt

    08.02 - beta 46,1 - progesteron 38
    10.02 - beta 137,3 - progesteron 25,10

    Martwi mnie ten spadek progesteronu.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 10 lutego 2023, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Hey, dziś 10 dpt

    08.02 - beta 46,1 - progesteron 38
    10.02 - beta 137,3 - progesteron 25,10

    Martwi mnie ten spadek progesteronu.

    Trzymam kciuki za dalsze przyrosty😉Ja tez miałam niski progesteron początkowo. Dostalam na to progesterone besins 3x1. Ja miałam jeszcze niższy wynik. Posz do Pani dr z wynikami o zobaczysz co Ci zaleci. Absolutnie nie martw się na zapas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Hey, dziś 10 dpt

    08.02 - beta 46,1 - progesteron 38
    10.02 - beta 137,3 - progesteron 25,10

    Martwi mnie ten spadek progesteronu.


    Bardzo ładny przyrost 🙂
    Jeśli chodzi o progesteron to spadek nie jest duży, a sam wynik dalej ładny 🙂🙂🙂 on wydzielany jest skokowo,więc może akurat tak trafiło 🍀
    Trzymamy kciuki 🍀
    Kiedy pierwsza wizyta ?🙂

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 10 lutego 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Hey, dziś 10 dpt

    08.02 - beta 46,1 - progesteron 38
    10.02 - beta 137,3 - progesteron 25,10

    Martwi mnie ten spadek progesteronu.

    A byłaś tutaj przed przyjęciem leku czy po? Jakie masz dawkowanie?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 10 lutego 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Dokładnie , masz 100 % racji .
    Z jednymi ma kontakt a drugie głęboko gdzieś.
    I to ona niestety nie dała grafiku 😞🤦🏼‍♀️ a w klinice jest i przyjmuje pacjentki które chce . Więc po jej zachowaniu chyba mnie akurat nie chce . Ale wiesz dziś już nawet nie jest mi przykro.
    Tak miało być , może taka zmiana właśnie nam przyniesie szczęście 🍀🍀

    Dobrze zrobiłaś Lilenka, zmiany też są potrzebne. Oby wyszło Ci to na dobre, na pewno będzie mniej stresu, jeśli chodzi o kontakt z lekarzem. Wazne, że finalnie udało się zdobyć skierowanie na histeroskopię. Teraz już będzie z górki😉

    Lilenka lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4119 1750

    Wysłany: 10 lutego 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic z tego nie rozumiem.. Moim zdaniem tam się i coś rozchodzi wczoraj Pani dr odpisała na mój wynik i że w poniedziałek nie ma jej w klinice a tak chciałam pierwotnie wizytę ale jak chce może mnie przyjść w innym miejscu w Katowicach..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 10 lutego 2023, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    A byłaś tutaj przed przyjęciem leku czy po? Jakie masz dawkowanie?
    Zawsze jestem z samego rana przed przyjęciem leku .

    Mam 3x1 progesteron besins
    Prolutex i crinone .

    Jedyny minus -jestem tak pobudzona ze nie śpię w nocy a w dzień usnąć nie mogę. Ah te emocje.

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 10 lutego 2023, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Bardzo ładny przyrost 🙂
    Jeśli chodzi o progesteron to spadek nie jest duży, a sam wynik dalej ładny 🙂🙂🙂 on wydzielany jest skokowo,więc może akurat tak trafiło 🍀
    Trzymamy kciuki 🍀
    Kiedy pierwsza wizyta ?🙂



    Wizytę mam zaplanowaną na 27 lutego, bo betę kazała zrobić dopiero 13 lutego - tylko ja tak zaczęłam wcześniej dla swojej wiadomości.

    Wcześniej bo 24 lutego mam wizytę u siebie w mieście lekarza bo u nas o dobrego porowadzacego jest naprawdę trudno, wszyscy o stawieni to rezerwowałam już termin.

    A nie chce iść do pseudo ginekologa - jedna lekarka to ma świetną renomę w mojej miejscowości Bardzo mnie okaleczyła, a że nie miałam wiedzy takiej jaką mam teraz zaufałam. Teraz się u siebie każdego lekarza boję... najgorsi Ci co mają swoje wizjie.

    Żałuję że mam tyle km do Katowic. :(

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 10 lutego 2023, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Hey, dziś 10 dpt

    08.02 - beta 46,1 - progesteron 38
    10.02 - beta 137,3 - progesteron 25,10

    Martwi mnie ten spadek progesteronu.
    Zupełnie się tym nie stresuj, po prostu potrzebujesz zwiększyć dawkowanie leków 😊 Odpoczywaj i jak to mówił kierownik mojego męża : inkubuj 😉

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 10 lutego 2023, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Wizytę mam zaplanowaną na 27 lutego, bo betę kazała zrobić dopiero 13 lutego - tylko ja tak zaczęłam wcześniej dla swojej wiadomości.

    Wcześniej bo 24 lutego mam wizytę u siebie w mieście lekarza bo u nas o dobrego porowadzacego jest naprawdę trudno, wszyscy o stawieni to rezerwowałam już termin.

    A nie chce iść do pseudo ginekologa - jedna lekarka to ma świetną renomę w mojej miejscowości Bardzo mnie okaleczyła, a że nie miałam wiedzy takiej jaką mam teraz zaufałam. Teraz się u siebie każdego lekarza boję... najgorsi Ci co mają swoje wizjie.

    Żałuję że mam tyle km do Katowic. :(
    Ja mam około 100, i z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że czasem warto poświęcić czas, paliwo, pieniądze i być pod dobrą opieką.

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 10 lutego 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Zupełnie się tym nie stresuj, po prostu potrzebujesz zwiększyć dawkowanie leków 😊 Odpoczywaj i jak to mówił kierownik mojego męża : inkubuj 😉


    Mam odpowiedź od p doktor ze jest progesteron Ok 🤷‍♂️

‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ