X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Mi mówiła, że wlew z accofilu to nie tylko na wzrost endometrium, ale nie rozwinęła tematu, bo za dużo było innych ważniejszych do obgadania wtedy dla mnie. Będę musiała z tym pytaniem do niej wrócić, bo ja mam wlew za każdym razem od 3 transferu.

    Jedna ampułka dziennie rano. One nie są ogolnodostępne w sprzedaży. Musialam napisać do CMC z polecenia mojej akupunkturzystki i wtedy mi zrobili wycenę i zgodzili się przysłać te ampułki. Smak jest słodki i lekko palony. Mi smakują nawet. One są na tyle małe, że 3 pociągnięcia rureczką i koniec, wypite.
    Dziękuję za informację 😀
    Mi mówiła że nie jest na wzrost tylko na brakujące kiry 🙄 ale na prawdę dziewczyny piszą,ze nawet doc P mówi że zastrzyki są na kiry ,wlew na endometrium 😳 i same takie informacje słyszałam.
    Znalazłam te ampułki w zielarskim ,mam nadzieję że to re same 🙈 ja mam silne stopy wiecznie , a podobnież zimne stopy to zimna macica 🙈

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie transfer na dniach a mam zupełnie mniej leków.
    Od doktorki mam dostinex 1/4 na prolaktynę 1x w ryg, progesteronu besins, crinone, prolutex neoparin, kwas foliowy acidum , encorton i estrofem.

    Dodałam od siebie pregna start, dha, magne b6 , Wit d , żelazo I acard.

    Nie mam na uspokojenie żadnych leków przepisanych, żadnych wlewów i nie było na wizycie mowy o żadnych zastrzykach w dniu transferu.
    Dlatego udało mi się załatwić relanium i myślę zeby to stosować w dniu transerfu plus 2 dni po, ratować się magnezem oraz No spą.

    Co proponujecie jeszcze ?

    Moniatka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    U mnie transfer na dniach a mam zupełnie mniej leków.
    Od doktorki mam dostinex 1/4 na prolaktynę 1x w ryg, progesteronu besins, crinone, prolutex neoparin, kwas foliowy acidum , encorton i estrofem.

    Dodałam od siebie pregna start, dha, magne b6 , Wit d , żelazo I acard.

    Nie mam na uspokojenie żadnych leków przepisanych, żadnych wlewów i nie było na wizycie mowy o żadnych zastrzykach w dniu transferu.
    Dlatego udało mi się załatwić relanium i myślę zeby to stosować w dniu transerfu plus 2 dni po, ratować się magnezem oraz No spą.

    Co proponujecie jeszcze ?


    My accofil mamy ze względu na immunologie, może Ty nie masz z nią problemów?
    Możesz w razie skurczy wziąć scopolan czopki, są bez recepty.
    Nie wiem jak z ananasem, bo jak masz wysokie NK to w tedy lepiej nie brać.
    Dobra dieta i przede wszystkim pozytywne myślenie ! 😀😀😀😀😉

    Solejukowa11 lubi tę wiadomość

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Ja słyszałam o takim lekarzu ale on jest ginekologiem plus właśnie ma tą specjalizacje, ktoś go kiedyś polecił i sobie zapisałam na znanym lekarzu ale się nie zagłębiałam w to 🙈

    A te badania to takie też immunologiczne czy zupełnie jeszcze co innego ?

    U mnie też cisza 😞

    Lilenka,
    Nie mam pojęcia, jak będzie okazja to zapytam się go o immunologie.

    U mnie też nadal cisza ...nie odpisała

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Chyba wiem co to za lekarz. Znajomi się u niego "leczą", kazał próbować, bo wyniki mimo iż odbiegają od normy, to dają nadzieję, a żeby nie tracić czasu, to zdecydować się na adopcje, że może to otworzy ich na własne dziecko.


    No nieźle, jestem ciekawa jak będzie ze mną.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na czym polega cykl stymulowany do Fet?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny na czym polega cykl stymulowany do Fet?
    U mnie wyglądało to tak że to był cykl naturalny ,ale brałam aromek do 7 DC .
    Chodzi o to by w naturalnym cyklu pomoc owulacji , tak jak czasem przy naturalnych starań dziewczyny mają właśnie np .aromek

    U mnie się to nie sprawdziło, może było by tez inaczej gdyby dr odpisala a tak to dzięki temu jeden taki cykl poszedł na marne 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    A odezwała się coś do Ciebie ?
    U mnie już nawet smsy nie pomagają 😞😞😞

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:

    To co mogę ci powiedzieć odnośnie Relanium : 2 h przed transferem potem wieczorem i przez kolejne 3 dni zawsze rano i wieczorem. Potem koniec.
    Wiem, że nasze listy leków wyglądają kosmicznej, ale każdy jest na coś. Już przebadalysmy mnóstwo rzeczy, immunologię także, dlatego to tak wygląda.🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2023, 10:56

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sama do mnie wczoraj napisała że możemy podejść w kolejnym cyklu że cykl naturalny odradza ale może być sztuczny albo stymulowany i napisałam jej że zostawiam jej decyzji ale już nie odpisała . ja miałam 3 sztuczne z tego 1 tylko się powiódł stąd zastanawiam się nad innym cyklem.. ale nie wiem faktycznie czy nie zostać przy sztucznym

    Lilenka, Moniatka lubią tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka ja też wiecznie zimne stopy, dłonie, wiecznie w domu nawet w lecie (!) pod kocem siedzę.🙈 Zaleciła mi, żebym nie chodziła na gole stopy, piła dużo ciepłych napoi i jadła dużo ciepłych zup. Poradziła unikać nabiału w ogóle, bo to wychładza organizm i wzmaga produkcję śluzu.

    Czytam ostatnio sporo info o medycynie chińskiej.🤓 Tu mają fajnie napisane artykuły. Dziewczyny często odstawiają nabiał i gluten, teraz rozumiem dlaczego. Dojrzewam do tego, żeby też tak zrobić.

    https://naturalnieozdrowiu.pl/produkty-zasluzowujace-organizm-wedlug-medycyny-chinskiej/

    Lilenka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Lilenka ja też wiecznie zimne stopy, dłonie, wiecznie w domu nawet w lecie (!) pod kocem siedzę.🙈 Zaleciła mi, żebym nie chodziła na gole stopy, piła dużo ciepłych napoi i jadła dużo ciepłych zup. Poradziła unikać nabiału w ogóle, bo to wychładza organizm i wzmaga produkcję śluzu.

    Czytam ostatnio sporo info o medycynie chińskiej.🤓 Tu mają fajnie napisane artykuły. Dziewczyny często odstawiają nabiał i gluten, teraz rozumiem dlaczego. Dojrzewam do tego, żeby też tak zrobić.

    https://naturalnieozdrowiu.pl/produkty-zasluzowujace-organizm-wedlug-medycyny-chinskiej/
    O dziękuję Ci poczytam sobie 🙂🙂🙂🙂

    Ja bym bardzo chciała zmienić moje nawyki żywieniowe tym bardziej że mam IO 🤦🏼‍♀️ ale tak mi to ciężko idzie 🤦🏼‍♀️ ja wileu potraw nie lubię , a kocham owoce i tylko je mogła bym jeść 🙈😂
    Mnie przeraża w niektórych dietach, żeby wyeliminować gluten i nabiał więc co jeść na śniadanie np czy kolację 🙈🙈🙈

    A gdzieś w zaleceniach do transferu albo z Czech albo z Invimedu miałam dieta bogatobiałkowa 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2023, 14:37

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    O dziękuję Ci poczytam sobie 🙂🙂🙂🙂

    Ja bym bardzo chciała zmienić moje nawyki żywieniowe tym bardziej że mam IO 🤦🏼‍♀️ ale tak mi to ciężko idzie 🤦🏼‍♀️ ja wileu potraw nie lubię , a kocham owoce i tylko je mogła bym jeść 🙈😂
    Mnie przeraża w niektórych dietach, żeby wyeliminować gluten i nabiał więc co jeść na śniadanie np czy kolację 🙈🙈🙈

    A gdzieś w zaleceniach do transferu albo z Czech albo z Invimedu miałam dieta bogatobiałkowa 🙈

    Ja nie mam IO, chociaż tyle w tym całym cyrku.🤡 O diecie wysokobiałkowej to słyszałam przed punkcją i po.🧐
    Też pierwszy tydzień zastanawiałam się, jak to będzie bez nabiału, bo kocham sery, jogurty, itd. Na śniadanie jem jajka w różnej postaci. Też placuszki z owocami i owsianki na "mleku" migdałowym. Znalazłam zamienniki roślinne i je testuje. Jeśli chodzi o chleb to jem żytni na zakwasie tak 2-3 razy w tygodniu maks. Sporo przepisów pokrywa się z dietami propłodnościowymi, która mam, i dietą Anny Lewandowskiej. Taka myśl mi przyświeca, że ten ostatni raz się poświęcę. Liczę, że będzie warto.🙂

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wykupiłam dziś następne leki przepisane od dr Sodowskiej.
    Prolutex, crinone żel,Progest.Benis oraz neoparin.
    •Czy te wszystkie leki mam brać do10-12tyg.ciąży?
    Muszę kupić zapas leków jeszcze przed wyjazdem, dlatego muszę wcześniej je zorganizować, a nie chcę po transferze latać po całym mieście.

    •Moje wyniki progesteronu z 12dc to mam dwa wyniki jeden 0,05 i drugi <0,16
    Coś są za niskie, przed czwartkowym transferem a dopiero dziś zrobiłam pierwszy zastrzyk prolutexu.
    Boję się, że nie wzrosną tak szybko.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Dziewczyny wykupiłam dziś następne leki przepisane od dr Sodowskiej.
    Prolutex, crinone żel,Progest.Benis oraz neoparin.
    •Czy te wszystkie leki mam brać do10-12tyg.ciąży?
    Muszę kupić zapas leków jeszcze przed wyjazdem, dlatego muszę wcześniej je zorganizować, a nie chcę po transferze latać po całym mieście.

    •Moje wyniki progesteronu z 12dc to mam dwa wyniki jeden 0,05 i drugi <0,16
    Coś są za niskie, przed czwartkowym transferem a dopiero dziś zrobiłam pierwszy zastrzyk prolutexu.
    Boję się, że nie wzrosną tak szybko.
    Ada czy ja dobrze kojarzę że masz 3 dniowy❄️?
    Jeśli tak to nic się nie martw bo przy 3 dniowych transfer jest w 3 dniu brania progesteronu 🙂

    Jeśli wyniki progesteronu są przed włączonym progesteronem to są b.ladne bo ma być poniżej 1 🙂🙂( jeśli miała byś powyżej 1 do nie doszło by do transferu)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2023, 17:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Ja nie mam IO, chociaż tyle w tym całym cyrku.🤡 O diecie wysokobiałkowej to słyszałam przed punkcją i po.🧐
    Też pierwszy tydzień zastanawiałam się, jak to będzie bez nabiału, bo kocham sery, jogurty, itd. Na śniadanie jem jajka w różnej postaci. Też placuszki z owocami i owsianki na "mleku" migdałowym. Znalazłam zamienniki roślinne i je testuje. Jeśli chodzi o chleb to jem żytni na zakwasie tak 2-3 razy w tygodniu maks. Sporo przepisów pokrywa się z dietami propłodnościowymi, która mam, i dietą Anny Lewandowskiej. Taka myśl mi przyświeca, że ten ostatni raz się poświęcę. Liczę, że będzie warto.🙂
    Na pewno będzie warto 🥰🥰🥰🥰
    Tak z tą dietą wysokobiałkową to jest przed i po punkcji no i właśnie nie wiem skąd zalecenia były po transferze. Wieczorem usiądę i przeszukam teczkę ,może jeszcze to gdzieś mam 🙈

    Ja to najbardziej się właśnie boję bo ja w tych dietach kiepska jestem 🤦🏼‍♀️ i nie umiem dobrze zbilansować posiłku sama 😞😞😞 a byłam u 3 dietetyków którzy układają mi takie diety że jeść się odechciewa 😞🤦🏼‍♀️ mówię co lubię co nie , czego oczekuje a dostaje choćby nie mój jadłospis i tak za każdym razem.
    Mam wrażenie że dla wszystkich robią to samo ,bo w grudniu moja dietetyczka wysłała mi jadłospis gdzie nawet kalorie nie są wyliczone ani inne ważne rzeczy 🤦🏼‍♀️

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Ada czy ja dobrze kojarzę że masz 3 dniowy❄️?
    Jeśli tak to nic się nie martw bo przy 3 dniowych transfer jest w 3 dniu brania progesteronu 🙂

    Jeśli wyniki progesteronu są przed włączonym progesteronem to są b.ladne bo ma być poniżej 1 🙂🙂( jeśli miała byś powyżej 1 do nie doszło by do transferu)
    Dzięki🥰uspokoiłaś mnie. Poprzedni wynik w 2dc był też niski, ale oczekiwałam już małego naturalnego wzrostu.
    Tak mam 3 dniową Śnieżynkę.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Dziewczyny wykupiłam dziś następne leki przepisane od dr Sodowskiej.
    Prolutex, crinone żel,Progest.Benis oraz neoparin.
    •Czy te wszystkie leki mam brać do10-12tyg.ciąży?
    Muszę kupić zapas leków jeszcze przed wyjazdem, dlatego muszę wcześniej je zorganizować, a nie chcę po transferze latać po całym mieście.

    •Moje wyniki progesteronu z 12dc to mam dwa wyniki jeden 0,05 i drugi <0,16
    Coś są za niskie, przed czwartkowym transferem a dopiero dziś zrobiłam pierwszy zastrzyk prolutexu.
    Boję się, że nie wzrosną tak szybko.
    Jeżeli chodzi o neoparin, to zależy z jakiego powodu masz włączony. Ja np. mam trombofilie w mutacji, dla której heparyne muszę brać do końca ciąży. Jeżeli chodzi o preparaty progesteronowe, to też ciężko przewidzieć jakie będziesz miała dawkowanie, bo to zależy od wyników, które się sprawdza najpierw co 48 lub 72 godziny, a potem co tydzień. No i kolejna kwestia, czy lekarz może Ci wystawić receptę z dużym zapasem 🤷‍♀️

    Ada M lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Dzięki🥰uspokoiłaś mnie. Poprzedni wynik w 2dc był też niski, ale oczekiwałam już małego naturalnego wzrostu.
    Tak mam 3 dniową Śnieżynkę.
    Wyniki jak najbardziej są ok 🥰 nie masz czym się martwić 🙂🙂🙂 w 2dc powinien być nisko i przed włączeniem progesteronu również , nawet musi być poniżej 1 🙂 niektóre kliniki chyba akceptują wynik do 1.3 🤔

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Jeżeli chodzi o neoparin, to zależy z jakiego powodu masz włączony. Ja np. mam trombofilie w mutacji, dla której heparyne muszę brać do końca ciąży. Jeżeli chodzi o preparaty progesteronowe, to też ciężko przewidzieć jakie będziesz miała dawkowanie, bo to zależy od wyników, które się sprawdza najpierw co 48 lub 72 godziny, a potem co tydzień. No i kolejna kwestia, czy lekarz może Ci wystawić receptę z dużym zapasem 🤷‍♀️
    Właśnie zdziwiłam się, bo tego leku nie mam na kartce z rozpisanymi lekami. Nie mam pojęcia kiedy i ile go będę brać.
    U mnie brak takich problemów tylko Kiry Aa i brak wszystkim ważnych i trochę Allo MlR niskie.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Odebrałam wynik testu ERA.
    Wszystko jest okej, nie mam żadnego przesunięcia.
    CZyli nadal nie wiem co jest nie tak ...
    Ehm ,może kiepskie zarodki ? W końcu ich nie badałam 😔

‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ