X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka może to być przyczyna a może nie ja wychodzę z założenia że nie ma reguły..

    Kontaktujemy się przez SMS

    Lilenka lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Czytałam gdzieś ,że dziewczyna wracała z transferu kawał drogi do domu i zepsuł się im samochód, bardzo długo czekali na lawetę, zamarzła a w tej lawecie ją tak wytrzęsło że już myślała,że po wszystkim a to akurat ten transfer okazał się tym szczęśliwych, więc chyba stłuczka nie ma za wiele wspólnego choć nigdy nie wiadomo 😞😞😞

    Jak allo mr będzie niskie to na to zostają tylko szczepienia lub immunoglobuliny 😞

    Ale plus, że chociaż Ci napisała, bo ja wciąż bez oddzewu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ wiadomość nawet nie odczytana 😞

    W jakiś sposób się z nią kontaktujesz?
    Też czytałam tą historię, ale każda z nas jest inna. Nawet jak mamy podobne wyniki badań na pierwszy rzut oka, to jednak co organizm to organizm. W każdej siedzi co innego i inaczej reagujemy na leki, bodźce zewnętrzne itd.
    MałaMi90, miałaś stłuczkę po transferze? Może stres tak na Ciebie wpłynął?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Też czytałam tą historię, ale każda z nas jest inna. Nawet jak mamy podobne wyniki badań na pierwszy rzut oka, to jednak co organizm to organizm. W każdej siedzi co innego i inaczej reagujemy na leki, bodźce zewnętrzne itd.
    MałaMi90, miałaś stłuczkę po transferze? Może stres tak na Ciebie wpłynął?

    Wydawało mi się że się nie stresowałam byłam na relanium ale kto wie... Godzine po wyjściu z kliniki.. Tak gościu we mnie wjechal że tłumik wyrwało..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Wydawało mi się że się nie stresowałam byłam na relanium ale kto wie... Godzine po wyjściu z kliniki.. Tak gościu we mnie wjechal że tłumik wyrwało..
    Ehh, życiu to nigdy nic nie wiadomo. Niema teraz co gdybać, trzeba działać. Z tego co widzę w stopce, czeka na Was jeszcze małe przedszkole, może to akurat one okażą się tymi szczęśliwcami na które tyle lat czekacie 🤩🥰 Nasz pierwszy transfer wypadł w walentynki. Wydawało by się, że idealna data i nic nie może pójść nie tak. A jednak, szczęśliwy transfer był 13 dnia miesiąca 😉

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heya,

    Mam pytanko, gdyż jestem ogromnym nerwusem, do transferu już blisko, jeszcze mam na uczelni egzaminy więc sprawy nie ułatwiają.... czy miałyście przepisane coś na uspokojenie? Moja znajoma brała renalium przed transferem do 3 dni po.... Moja doktora nic mi nie przepisała, jedynie to steryd. Skurczy macicy nie wzięła pod uwagę.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Heya,

    Mam pytanko, gdyż jestem ogromnym nerwusem, do transferu już blisko, jeszcze mam na uczelni egzaminy więc sprawy nie ułatwiają.... czy miałyście przepisane coś na uspokojenie? Moja znajoma brała renalium przed transferem do 3 dni po.... Moja doktora nic mi nie przepisała, jedynie to steryd. Skurczy macicy nie wzięła pod uwagę.
    Ja też jestem nerwusem, ale nic nie miałam przepisane 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Heya,

    Mam pytanko, gdyż jestem ogromnym nerwusem, do transferu już blisko, jeszcze mam na uczelni egzaminy więc sprawy nie ułatwiają.... czy miałyście przepisane coś na uspokojenie? Moja znajoma brała renalium przed transferem do 3 dni po.... Moja doktora nic mi nie przepisała, jedynie to steryd. Skurczy macicy nie wzięła pod uwagę.
    Która to dr ???
    Na skurcze koniecznie musisz mieć coś 😞
    jeżeli je odczuwasz i wiesz, że są , ja np mam spasmoline,ale średnio na mnie działa, biorę scopolan czopki.
    Papaweryne miałam w dniu transferu,ale teraz poproszę o przepisane również po.
    Kroplówka z atosibanu na mnie nie działa .

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn ja jestem prze pierwszym w życiu transerem ale miałam 2 ciążę pozamaciczne i mowilam Doktorce ze bardzo chce tego uniknąć. A miałam przy ciążach naturalnych skurcze, po prostu się boję ze "wywalę zarodka".

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Heya,

    Mam pytanko, gdyż jestem ogromnym nerwusem, do transferu już blisko, jeszcze mam na uczelni egzaminy więc sprawy nie ułatwiają.... czy miałyście przepisane coś na uspokojenie? Moja znajoma brała renalium przed transferem do 3 dni po.... Moja doktora nic mi nie przepisała, jedynie to steryd. Skurczy macicy nie wzięła pod uwagę.

    Hej ja się sama upomniałam o relanium tylko mi się zapytała czy chce mniejsza czy większą dawne wzięłam większą. Napisałabym do lekarza albo do położnych to co nam napisałaś z prośbą o receptę.. :) mnie dr powiedziała że mogę brać do kiedy chce bo jak bym trafiła do szpitala w ciąży to też dają relanium :) więc to znaczy że nie jest groźny dla dziecka

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, bede dzwonić w poniedziałek :)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj za pierwszym razem idą w leki minimum z minimum ja też nie miałam przy pierwszym nic na skurcze dlatego nie pozwól jak Ci powie ze nospa i magnez. Albo kroplówka ona działa do 72 h to jest właśnie w miarę jak zarodek próbuje się zagnieździć i ja właśnie dostałam spasmolina i przy tym transferze zdziwiona bo nie ustalam z Pania dr, ale zaleciła zastrzyk Papaweryne

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Czytałam gdzieś ,że dziewczyna wracała z transferu kawał drogi do domu i zepsuł się im samochód, bardzo długo czekali na lawetę, zamarzła a w tej lawecie ją tak wytrzęsło że już myślała,że po wszystkim a to akurat ten transfer okazał się tym szczęśliwych, więc chyba stłuczka nie ma za wiele wspólnego choć nigdy nie wiadomo 😞😞😞

    Jak allo mr będzie niskie to na to zostają tylko szczepienia lub immunoglobuliny 😞

    Ale plus, że chociaż Ci napisała, bo ja wciąż bez oddzewu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ wiadomość nawet nie odczytana 😞

    W jakiś sposób się z nią kontaktujesz?


    Lilenka ,
    Również czytałam o tej historii , aż łezka się zakręciła❤️

    P.S u mnie nadal brak odpowiedzi...
    Chyba trzeba będzie myśleć nad jakimś innym planem. Nie chce wypisywać do niej, bo pomyśli,że wariatka ze mnie .
    Fakt czekam na wynik testu era , ale wiem, że dni uciekają i chciałam ta histeroskopie mieć z pobraniem wycinka jeszcze w lutym.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia kurde sama nie wiem co Ci mam podpowiedzieć

    Mnie też już wczoraj nie odpisała jaki jest plan co mi zaleca podchodzić za strzałem na tych samych lekach czy mam robić te badania? Póki nie mam miesiaczki to czekam spokojnie

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Lilenka ,
    Również czytałam o tej historii , aż łezka się zakręciła❤️

    P.S u mnie nadal brak odpowiedzi...
    Chyba trzeba będzie myśleć nad jakimś innym planem. Nie chce wypisywać do niej, bo pomyśli,że wariatka ze mnie .
    Fakt czekam na wynik testu era , ale wiem, że dni uciekają i chciałam ta histeroskopie mieć z pobraniem wycinka jeszcze w lutym.
    Właśnie myślałam o Tobie czy może Tobie się udało coś ustalić 🤦🏼‍♀️

    Mi też zależy na lutym 😞 bardzo bym chciała mieć transfer w marcu ze względu na pracę itd.😞

    Ja na dniach będę miała @ bo już czuję , więc od razu do niej napisze 🤦🏼‍♀️ poczekam w tedy znowu 2-3 dni i spróbuję wysłać w tedy smsa , ja z nią na Whatsappie piszę.
    Ja jak się tak przypominam to potem boje się iść na wizytę 🙈🙈🙈😂😂😂😂 no ale sama mówiła,że mam się przypomnieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2023, 15:12

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się szczypać. Trzeba się przypominać. Przecież to chodzi o ciebie, twój plan, twój zabieg, itd. Jeśli dr C mówi, że masz się przypominać, to trudno trzeba być upierdliwym. Inaczej kolejne cykle pójdą na marne. Ja też już cisnę, bo chce mieć transfer w marcu i rozumiem, że leczenie trwa, ale jak zależy, to da się wszystko zorganizować. Ja w poniedziałek idę na scratching z CD56 i nie chce czekać 3-4 tygodni na wynik, jak wiadomo, że trzeba kontynuować leczenie, to od razu chce leki. Wiem, że życie staraczki to wieczne czekanie, ale czekać bez sensu, to strata czasu.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Natalia kurde sama nie wiem co Ci mam podpowiedzieć

    Mnie też już wczoraj nie odpisała jaki jest plan co mi zaleca podchodzić za strzałem na tych samych lekach czy mam robić te badania? Póki nie mam miesiaczki to czekam spokojnie

    MalaMi,
    Czy masz jakąś wizytę umowiona ?
    Coraz gorszy z nią kontakt 😔

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Nie ma co się szczypać. Trzeba się przypominać. Przecież to chodzi o ciebie, twój plan, twój zabieg, itd. Jeśli dr C mówi, że masz się przypominać, to trudno trzeba być upierdliwym. Inaczej kolejne cykle pójdą na marne. Ja też już cisnę, bo chce mieć transfer w marcu i rozumiem, że leczenie trwa, ale jak zależy, to da się wszystko zorganizować. Ja w poniedziałek idę na scratching z CD56 i nie chce czekać 3-4 tygodni na wynik, jak wiadomo, że trzeba kontynuować leczenie, to od razu chce leki. Wiem, że życie staraczki to wieczne czekanie, ale czekać bez sensu, to strata czasu.


    Ryba,
    Oczywiście masz rację, na weekend dam jej spokój, ale w poniedziałek przypomnę jej się.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Właśnie myślałam o Tobie czy może Tobie się udało coś ustalić 🤦🏼‍♀️

    Mi też zależy na lutym 😞 bardzo bym chciała mieć transfer w marcu ze względu na pracę itd.😞

    Ja na dniach będę miała @ bo już czuję , więc od razu do niej napisze 🤦🏼‍♀️ poczekam w tedy znowu 2-3 dni i spróbuję wysłać w tedy smsa , ja z nią na Whatsappie piszę.
    Ja jak się tak przypominam to potem boje się iść na wizytę 🙈🙈🙈😂😂😂😂 no ale sama mówiła,że mam się przypomnieć.


    Lilenka
    Trzeba być dobrej myśli ✊️
    Ja również planuje na marzec transfer

    Lilenka lubi tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 28 stycznia 2023, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja liczę, że wszystkie 3 będziemy miały ten wyczekiwany transfer w marcu i to będzie nasz miesiąc.✊🍀💚

    Moniatka , Lilenka, Natalia___ lubią tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny aby się udało po Waszej myśli 💪

    Lilenka, Rybka85, Natalia___, Ada M lubią tę wiadomość

‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ