X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Wymazy robiłam w invimedzie i są 6 miesięcy ważne.
    Tak, do in vitro 6 miesięcy , ale do histeroskopii są inne wymagania ważności wymazów .

    Teraz mam informacje, że do 3 miesiący akceptują
    2 lata temu lekarz mówi że 1 cykl są ważne . Na pewno co szpital to inne wymagania .

  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Tak, do in vitro 6 miesięcy , ale do histeroskopii są inne wymagania ważności wymazów .

    Teraz mam informacje, że do 3 miesiący akceptują
    2 lata temu lekarz mówi że 1 cykl są ważne . Na pewno co szpital to inne wymagania .

    To nic znów wydawanie kasy, niby to nie są duże kwoty , ale sie uzbiera tego.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    To nic znów wydawanie kasy, niby to nie są duże kwoty , ale sie uzbiera tego.
    No dokładnie 😞😞😞
    Ale dla nich to są nic nie znaczące kwoty niestety 😞 i tak wiedzą że człowiek przyjdzie i zapłaci drugi raz 😞

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Nie udało się

    Bardzo mocno cię przytulam.🫂💔

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rozmyślam i chciałam Was zapytać czy u Was dr C też tak naciska na wlew z accofilu?????
    Ja teraz jasno powiedziałam, że nie chce ale usłyszałam że trzeba 🤦🏼‍♀️ już 3 razy miałam wlew i za każdym razem,beta 0 . 🤦🏼‍♀️ Mam Kiry bx .
    Endometrium rośnie ładnie . Dr tłumaczyła że wlew nie jest na wzrost tylko na kiry .
    Ja już nie wiem jak mam jej powiedzieć że go nie chce 🤦🏼‍♀️

  • Ewe000 Koleżanka
    Postów: 130 18

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli macie możliwość wziąć skierowanie skadkolwiek np od jakiegoś zwykłego ginekologa to polecam histerokopię w Brudzowicach - terminy jeszcze pół roku temu nie były odlegle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe000 wrote:
    Dziewczyny jeśli macie możliwość wziąć skierowanie skadkolwiek np od jakiegoś zwykłego ginekologa to polecam histerokopię w Brudzowicach - terminy jeszcze pół roku temu nie były odlegle
    Tylko tam jest płatna ???
    Ja dwa lata temu dzwoniłam ,to trzeba było umówić się najpierw do nich do ginekologa i dopiero lekarz od nich decydował o histeroskopii mimo, że miało się skierowanie 😏

    Nam zależy na histeroskopii u dr C , ponieważ jesteśmy po 5 nieudanych transferach i ona po prostu będzie wiedzieć "czego szukać " tzn ja mam takie zdanie , a dla każdego innego lekarza będę po prostu kolejna pacjentką 😏😞

    Pozostaje mi czekać 😏😞

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Tak rozmyślam i chciałam Was zapytać czy u Was dr C też tak naciska na wlew z accofilu?????
    Ja teraz jasno powiedziałam, że nie chce ale usłyszałam że trzeba 🤦🏼‍♀️ już 3 razy miałam wlew i za każdym razem,beta 0 . 🤦🏼‍♀️ Mam Kiry bx .
    Endometrium rośnie ładnie . Dr tłumaczyła że wlew nie jest na wzrost tylko na kiry .
    Ja już nie wiem jak mam jej powiedzieć że go nie chce 🤦🏼‍♀️
    Nie naciskała, ale powiedziała, że zrobimy. Zresztą ja sama chciałam. Dokładnie tak czytałam na necie, że accofil jakby oszukuje organizm, niwelując brak kirów. Akurat to chyba nie jest takie drogie, więc może warto zrobić dla świętego spokoju. Chyba lepeij być obstawioną bardziej lub mniej. Ale jak czujesz inaczej to powiedz wprost, ale nie dziw się też naciskom Pani dr. Napewno chce jak najlepiej, i chce Cię obstawić lekami tak, żeby zwiększyć szanse powodzenia procedury.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka może masz tak jak ja KIR bx ale tych najważniejszych brak

    Lilenka lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Ewe000 Koleżanka
    Postów: 130 18

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Tylko tam jest płatna ???
    Ja dwa lata temu dzwoniłam ,to trzeba było umówić się najpierw do nich do ginekologa i dopiero lekarz od nich decydował o histeroskopii mimo, że miało się skierowanie 😏

    Nam zależy na histeroskopii u dr C , ponieważ jesteśmy po 5 nieudanych transferach i ona po prostu będzie wiedzieć "czego szukać " tzn ja mam takie zdanie , a dla każdego innego lekarza będę po prostu kolejna pacjentką 😏😞

    Pozostaje mi czekać 😏😞
    Nie, ja miałam na NFZ, miałam się skierowanie od prywatnego lekarza

    Lilenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Lilenka może masz tak jak ja KIR bx ale tych najważniejszych brak
    Tak coś mi brakuje z kirow ( ale mam już córkę )
    Przy przed ostatnim transferze dr C powiedziała, że nie potrzeba wlewu ( mimo, że dwa transfery wcześniej mówiła co innego i miałam ) w listopadzie znowu się uparła na wlew i teraz też powiedziała że musi być 😞😞😞


    A Ty też za każdym razem masz wlew?
    Ja myslalam, że wlew jest na wzrost endometrium 😏

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Tak coś mi brakuje z kirow ( ale mam już córkę )
    Przy przed ostatnim transferze dr C powiedziała, że nie potrzeba wlewu ( mimo, że dwa transfery wcześniej mówiła co innego i miałam ) w listopadzie znowu się uparła na wlew i teraz też powiedziała że musi być 😞😞😞


    A Ty też za każdym razem masz wlew?
    Ja myslalam, że wlew jest na wzrost endometrium 😏

    Za 2 i teraz za 3 razem miałam. 2 się udał a 3 nie..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Tak coś mi brakuje z kirow ( ale mam już córkę )
    Przy przed ostatnim transferze dr C powiedziała, że nie potrzeba wlewu ( mimo, że dwa transfery wcześniej mówiła co innego i miałam ) w listopadzie znowu się uparła na wlew i teraz też powiedziała że musi być 😞😞😞


    A Ty też za każdym razem masz wlew?
    Ja myslalam, że wlew jest na wzrost endometrium 😏
    Ja mam Kir AA i zero tych najważniejsxych i dr Sydor i dr Jarosz mi przepisali accofil ale w zastrzykach. Mam też accofil brać wsześniej, gdyby słabo endometrium rosło. Tak więc ten accofil jest też na endometrium.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, czy po estrofemie miałyście lekkie parcie na siku ? Ogólnie mam suchość, wczoraj byłam u dr ale jak wróciłam to się zaczęło. Tam jest wszystko wporzadku. Nic mnie nie boli i nie piecze. Ogólnie dużo leków teraz mam... a takie parcie czuje szczególnie jak leze. Fakt że pije dużo więcej wody.
    Albo już swiruje przed transerem 🤷‍♂️

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Czesc dziewczyny, czy po estrofemie miałyście lekkie parcie na siku ? Ogólnie mam suchość, wczoraj byłam u dr ale jak wróciłam to się zaczęło. Tam jest wszystko wporzadku. Nic mnie nie boli i nie piecze. Ogólnie dużo leków teraz mam... a takie parcie czuje szczególnie jak leze. Fakt że pije dużo więcej wody.
    Albo już swiruje przed transerem 🤷‍♂️

    ja nic takiego nie miałam

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solejukowa11 wrote:
    Czesc dziewczyny, czy po estrofemie miałyście lekkie parcie na siku ? Ogólnie mam suchość, wczoraj byłam u dr ale jak wróciłam to się zaczęło. Tam jest wszystko wporzadku. Nic mnie nie boli i nie piecze. Ogólnie dużo leków teraz mam... a takie parcie czuje szczególnie jak leze. Fakt że pije dużo więcej wody.
    Albo już swiruje przed transerem 🤷‍♂️
    Ja też nie , może jakieś zapalenie Cię bierze ??? Może na wszelki wypadek sok z żurawiny??

  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby nie zapalenie bo transer na dniach.
    Tak, pije żurawinę od wczoraj i jem. Troszkę lepiej.
    No i grzeje się.

  • Skubii Autorytet
    Postów: 760 1200

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊
    Mogę dołączyć do Waszej społeczności?
    Parę dni temu pisałam tutaj o opinie doktor C i doktor S.
    Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi 🥰
    Pisałam tam wcześniej, że doktor C odwołała nam wizytę, na którą czekaliśmy 3 miesiace. Cudownie udało się ją poprosić, żeby nas jednak wcisnęła w tym tygodniu w grafik i udało się ♥️
    Byliśmy wczoraj na pierwszej wizycie i jesteśmy bardzo zadowoleni. W końcu ktoś powiedział nam, że bierzemy się do roboty a nie jakieś suplementy, operacje, które i tak nic w naszym przypadku nic nie zmieniły.
    Mieliśmy wykonanych bardzo dużo badań, przez co zlecone mamy tylko KIR (u mnie) i HLA (mąż).
    W połowie kwietnia mamy przyjść z wynikami + wykonać wszystkie niezbędne badania do IVF i zaczynamy stymulację koniec kwietnia/początek maja 😊
    Pani doktor przewiduje IMSI ale jeszcze do dogadania na następnej wizycie.
    Powiem Wam, że już dawno nie czułam się taka odciążona... W końcu widzę jakieś światełko w tunelu. A nie "proszę się starać", gdzie wyniki jasno mówią, że z tego naturalnie dzieci nie będzie 😐
    Będę Was podczytywać i nabierać wiedzy 😁
    Co prawda bardzo dużo wiem na temat IVF ale to są wiadomo suche fakty z książek/artykułów a całkiem co innego porozmawiać z ludźmi, których to dotyczy.
    Trzymam za każdą kciuki w też ciężkiej walce ❤️

    Moniatka , MałaMi90, Ada M, Funkyfresh, Natalia___, Rybka85 lubią tę wiadomość

    Starania o 👶 od 12.2020r.

    👰 26l.
    AMH - 2,93 NG/mL 👍 Kir AA ❌ Mutacja MTHFR c.677C homo T/T ❌ PAI-1 hetero 4G/5G ❌ Wysokie komórki NK - 25,6% ❌ Crossmatch - 19,3 ❌ Test CBA ❌

    🤵28l.
    Niepłodność stwierdzona 08.2021🥺
    Hormony, kariotyp, przeciwciała, mutacje w normie 👍 HLA-C - C1/C2 ❌ MSOME kl. II - 3%; kl.III - 7%
    Krzywa cukrowa i insulinowa 👍
    Operacja Ż.P.N I stopnia - 01.09.2022

    Start IVF - 09.05.2023🍀 (Bemfola 150, Ganirelix)
    22.05 - punkcja (10 komórek, 6 dojrzałych i zapłodnionych IMSI - tylko jedna ❄️ 4BA)
    14.06 - FET 4BA (wlew z accofilu, EG, accofil, neoparin, encorton, acard, atosiban i inne cuda) 🍀
    5dpt - cień ⏸️ - 8,9 🍀 - 7dpt - 33,3 🍀 - 9dpt - 113,4 🍀 - 12dpt - 390,7 🍀 - 14dpt - 895,5 🍀 - 16dpt - 1757,1 🍀 - 20dpt - 5136,5 🍀 - 24dpt - 14123,1 🍀 - 28dpt - 26251,8 🍀 - 29dpt - CRL 8mm 🫐 z ❤️
    27.07 - CRL 2,4cm 🍇
    Będzie chłopiec 🥹💙
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisała do mnie Pani dr przejrzała dokumentację że mam wszystkie badania porobione ewentualnie mogę zrobić all mr i cross że nie wie dlaczego się nie udało.. Może stłuczka była przyczyną? Ja się nie denerowalam bo byłam na relanium ale może samo uderzenie i to że strasznie zmarzłam nie mogłam się później rozgrzać trzepało mnie?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Napisała do mnie Pani dr przejrzała dokumentację że mam wszystkie badania porobione ewentualnie mogę zrobić all mr i cross że nie wie dlaczego się nie udało.. Może stłuczka była przyczyną? Ja się nie denerowalam bo byłam na relanium ale może samo uderzenie i to że strasznie zmarzłam nie mogłam się później rozgrzać trzepało mnie?

    Czytałam gdzieś ,że dziewczyna wracała z transferu kawał drogi do domu i zepsuł się im samochód, bardzo długo czekali na lawetę, zamarzła a w tej lawecie ją tak wytrzęsło że już myślała,że po wszystkim a to akurat ten transfer okazał się tym szczęśliwych, więc chyba stłuczka nie ma za wiele wspólnego choć nigdy nie wiadomo 😞😞😞

    Jak allo mr będzie niskie to na to zostają tylko szczepienia lub immunoglobuliny 😞

    Ale plus, że chociaż Ci napisała, bo ja wciąż bez oddzewu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ wiadomość nawet nie odczytana 😞

    W jakiś sposób się z nią kontaktujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2023, 15:52

‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ