X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie karmcie trolla...


    Mam do Was pytanie, bo nr do Pani dr nie mam a zanim mi odpisze koordynator to pewnie trochę minie. Jestem przeziębiona, dość mocny katar, zawalone zatoki :( płukanie je Irigasinem, psikam różnymi spreyami i zażywam bardziej ziołowe preparaty. Myślicie że mogę zażyć Groprinosin? On mi zawsze pomagał

  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 17 marca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta,
    Ja dziś nie wytrzymałam 8 dpt i zrobiłam sikańca,oczywiście 1 kreska wyskoczyła natychmiastowo.

    Andżelika
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 17 marca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarodki podane do macicy w stadium blastocysty zagnieżdżają się w śluzówce macicy na ogół w ciągu 1 - 2 dni po transferze. Po pomyślnej implantacji zapłodnionego oocytu, trofoblast zaczyna produkować przenikającą do krwi gonadotropinę kosmówkową. Wykrywalne stężenie hCG we krwi (powyżej 1 mlU/ml) pojawia się najpóźniej do 48. godzin po implantacji zapłodnionej komórki jajowej. Naszym pacjentkom, dla osiągnięcia wiarygodnych wyników, zalecamy jednak oznaczenie poziomu hCG po upływie 12 – 14 dni od transferu, choć pierwsze oznaki wzrostu poziomu hCG we krwi po transferze rozwiniętej blastocysty można zaobserwować już po 10. dniach od transferu. Proszę raz jeszcze oznaczyć stężenie hCG za kilka dni, a wynik potraktować jako wiążący.
    Skopiowalam wypowiedź doktora z innej kliniki i chce w to wierzyć i liczę na zmiany . Kurczę nie mogę wstawiać buziek

    Andżelika
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 17 marca 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina na tym wydruku z wizyty od naszej pani doktor powinnaś mieć jej pieczątkę i z tego kazała mi spisać i wysyłać sms.

    Andżelika
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 17 marca 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Hej dziewczęta,
    Ja dziś nie wytrzymałam 8 dpt i zrobiłam sikańca,oczywiście 1 kreska wyskoczyła natychmiastowo.
    Nigdy nie robiłam testów po transferze bo zawsze szybko szłam na betę, więc ja ci proponuje, a i tak musisz ją zrobić, betę w poniedziałek i będzie jasne ;)
    Niektóre testy nie pokazują ciąży mimo iż jest.

    Selina lubi tę wiadomość

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka tak dzięki, już pisałam do dr :)
    Co do testu to też bym mu nie wierzyła tak jak MiKi pisze, niektóre długo nie potrafią wyłapać ciąży. Jutro zrób betę

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ja jestem 17dpt i dziś beta 3048, prog 47 :)
    Duża ta beta? Bo ja nie wiem jak ma przyrastać? Ostatnio robiłam 5 dni temu.
    Liczka testowałaś? :)

    Selina lubi tę wiadomość

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *MiKi23* wrote:
    Hej Kochane ja jestem 17dpt i dziś beta 3048, prog 47 :)
    Duża ta beta? Bo ja nie wiem jak ma przyrastać? Ostatnio robiłam 5 dni temu.
    Liczka testowałaś? :)
    Myślę że beta jak najbardziej ok :) tym bardziej jeśli jest więcej niż 1 dzidek :D

    *MiKi23* lubi tę wiadomość

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 19 marca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Myślę że beta jak najbardziej ok :) tym bardziej jeśli jest więcej niż 1 dzidek :D
    Czekam na SMS od dr i tak myślę o tej becie bo nie znam się tak fachowo ;)
    A ile dzidkow siedzi to się okaże w poniedziałek :) o matko będę się cykac przed wizytą.

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękna beta :)
    W 48h przyrost bety powinien się podwoić.

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 19 marca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Piękna beta :)
    W 48h przyrost bety powinien się podwoić.
    Aha ok bo właśnie nie wiedziałam jak to się liczy ;)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 kciuki za kropki!! <3 beta hcg w 18dpt wynosiła raptem 1106 jak na moje oko będzie dwójka maluszków. :)

    Kozamonia, zanosimy w ramce zdjęcie na leżaczku :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ecb4962a9c16.jpg

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 19 marca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    MiKi23 kciuki za kropki!! <3 beta hcg w 18dpt wynosiła raptem 1106 jak na moje oko będzie dwójka maluszków. :)

    Kozamonia, zanosimy w ramce zdjęcie na leżaczku :)

    O mamuniu teraz to napisałaś, to mam dużo wyższą ta betę niż ty w podobnym dniu :) chyba zejdę na tej kozetce na USG jak będą dwa ;)

    innamorata88, Selina lubią tę wiadomość

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 19 marca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta,
    U mnie tak, jak czułam 10 dpt :
    Progesteron 16,8
    Beta < 1,2
    Napisałam do doktor przed 18 i cisza , ale złudzeń to żadnych nie mam ale czy brać wieczorne leki to nie wiem.

    Andżelika
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 19 marca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Hej dziewczęta,
    U mnie tak, jak czułam 10 dpt :
    Progesteron 16,8
    Beta < 1,2
    Napisałam do doktor przed 18 i cisza , ale złudzeń to żadnych nie mam ale czy brać wieczorne leki to nie wiem.
    Odpisała ci? Pisałam z nią jakieś 10 min temu. Jak ci nie odpisała to napisz jeszcze raz ;) ja tak robie.
    Szkoda że się nie udało :( masz mrozaki?

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 19 marca 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic do tej pory nie napisała.
    Nie mam nic A było 10 to jakaś masakra.

    Andżelika
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 19 marca 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka wrote:
    Nic do tej pory nie napisała.
    Nie mam nic A było 10 to jakaś masakra.
    Jak to byla blastka to spokojnie można odstawic leki. Kurcze że ci nie odpisała dziwne.
    Przykro mi :( wiem że moje słowa nie pomoga :( ale wiem że walka jest ciężka.
    Będziesz podchodzić jeszcze raz? Tym razem dr napewno weźmie cię z innej strony ;)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • Liczka Przyjaciółka
    Postów: 118 33

    Wysłany: 20 marca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    23:25 dostałam odpowiedź, nawet nie muszę powtarzać bety.
    Na tym etapie moja przygoda z in vitro się zakończyła. obiecalismy sobie z mężem że ze względów finansowych podchodzimy dwa razy. Miałam w listopadzie i teraz marzec za każdym razem ta sama sytuacja podają mi 2 A pozostałe w 5 dobie są złej budowy i nie można ich zamrozić. Myślę że potrzebna by była do zrobienia genetyka zarodków A to chyba kolejne 8 tyś . Jest mi bardzo przykro że w tym p....kraju nie ma pomocy dla starających się o szczęście . Oczywiście wszystkim Wam zycze spełnienia swoich marzeń...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2018, 07:57

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    Andżelika
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzelika cholera jasna :( strasznie mi przykro kochana. Żadne moja słowa Cię nie pociesza, wiem o tym. Fakt, te wszystkie badania są bardzo drogie :/ Wierzę jednak, że uda Wam się jeszcze zostać rodzicami. Wejdziesz tu do nas któregoś dnia, że los Was zaskoczył. Tego Co życzę

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 20 marca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczka :(
    Może podejdziecie jeszcze raz do IVF za jakiś czas? W między czasie zrobicie badania, konsultacje u innych lekarzy. Albo może zmienić klinikę, myśleliście nad tym? Znam jeszcze jedna cudotwórczyni w Katowicach :) zapisy długie ale warto spróbować ( przyjmuje na konsultację jedna parę dziennie i poświęca godz na rozmowę, zapisy już na lipiec)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ