X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 21 marca 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    No to jeśli kazali zrobić Ci wymaz a nie biocenoze to masz wszystko ok :) chyba się nie ma czym przejmować
    Na liście badań do zrobienia było typowo "Ocena stopnia czystości pochwy" więc dokładnie takie zrobiłam...
    Mam nadzieję, że to wystarczy...
    Nie dosyć, że pojechałabym 400km na marne ( znowu) to musiałabym czekać na kolejną szansę nie wiadomo ile... :(
    Dzięki Selina za odpowiedź..
    Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

    <3 49 cykl starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudainka wrote:
    Na liście badań do zrobienia było typowo "Ocena stopnia czystości pochwy" więc dokładnie takie zrobiłam...
    Mam nadzieję, że to wystarczy...
    Nie dosyć, że pojechałabym 400km na marne ( znowu) to musiałabym czekać na kolejną szansę nie wiadomo ile... :(
    Dzięki Selina za odpowiedź..
    Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
    O matko czemu 400km? Nie masz w swojej bliższej okolicy jakiegoś labu?
    No skoro stopień czystości, to jest ok :) Ja przed IUI miałam zrobić biocenozę, widocznie to trochę coś innego
    Trzymam kciuki zatem

  • rudainka Przyjaciółka
    Postów: 89 34

    Wysłany: 21 marca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    O matko czemu 400km? Nie masz w swojej bliższej okolicy jakiegoś labu?
    No skoro stopień czystości, to jest ok :) Ja przed IUI miałam zrobić biocenozę, widocznie to trochę coś innego
    Trzymam kciuki zatem

    400km ode mnie jest klinika. Dlatego badania robiłam w laboratorium u siebie na miejscu. Ale jak nie będę miała kompletu badań to w klinice znowu mnie odeślą z kwitkiem :(

    Teraz powymyślali po nowelizacji ustawy jakieś dziwne badania i człowiek się tylko stresuje... :(
    Ja w 2014 przystąpiłam do IVF i po 3 próbach w 2016 wyszło. I teraz chciałam przystąpić znowu bo mam jeszcze 3 zamrożone zarodki, ale właśnie ze względu na zmianę ustawy to teraz napotykam same problemy :(

    <3 49 cykl starań...
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 21 marca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy wasi faceci robili badanie nasienia w invimedzie? wyszły nam strasznie niskie wyniki a rok temu można powiedzieć że było ok. Na jednym z fotum czytałam że zdarza się invimedowi zaniżać wyniki jeżeli nie są to już badania np. przed inseminacją lub invitro.

    Chcemy powtórzyć badania w innej klinice

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    dziewczyny czy wasi faceci robili badanie nasienia w invimedzie? wyszły nam strasznie niskie wyniki a rok temu można powiedzieć że było ok. Na jednym z fotum czytałam że zdarza się invimedowi zaniżać wyniki jeżeli nie są to już badania np. przed inseminacją lub invitro.

    Chcemy powtórzyć badania w innej klinice
    My każde badanie robiliśmy w invimedzie, ciężko stwierdzić czy były zaniżone wyniki, bo mąż i tak nie miał jakiś rewelacyjnych. Ale jeżeli mówisz, że w ciągu roku u was znacznie się pogorszyły to może tak być. Jednak rok czasu to długo. Dla pewności powtórzyłabym za miesiąc, dwa w invimedzie i do tego w innej klinice.

    oska_m lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż robił tylko SCD czyli fragmentację DNA. Wyszła trochę za wysoka
    Poprzednie badania robił w innych 2 miejscach. Raz się jednak zdarzyło, że ilość spadła równo o połowę, był jednak wtedy 2miesiace po gorączce, więc może stąd. Było 240mln a spadło do 120mln, ale ponoć to i tak dobrze

  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie mąż nie był chory przez ten rok, nie brał żadnych leków ani antybiotyków. Jedynie suplementy które mu zmieniałam co jakiś czas, ostatnio brał androvit, wid D, wit C, Mace.

    W zeszłym roku robiliśmy 2 razy badane raz w Bocianie wtedy była akcja darmowego badania wyniki też wyszły fatalne, powtórzyliśmy 2 mc później i wyszły ok. Lekarz powiedział wtedy że nie ma opcji że z 1% wzrosły na 5% nawet przy suplementacji.

    Teraz korzystaliśmy w invimedzie z takiego kuponu 50% zniżki na badanie nasienia ze spotkania "obudź w sobie życie" gdzie sponsorem był invimed.

    Normalnie mam wrażenie, że przy tych akcjach ściemniają na tych badaniach :-/

    Powtórzymy w innej klinice i zobaczymy co wyjdzie :)

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 21 marca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M miał badania w 3 różnych klinikach i każde bardzo zbliżone. Nie wydaje mi się by zaniżali wyniki ;)
    Robił w Macierzyństwie, Gyncentrum i Invimedzie.

    oska_m lubi tę wiadomość

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • oska_m Autorytet
    Postów: 330 115

    Wysłany: 21 marca 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno dam znać tutaj co wyszło w drugim badaniu :)

    Pina-malina lubi tę wiadomość

    1 IVF -1 blastka - criotransfer :( - po immunosupresji
    20.02.19 r. - 2 IVF - 1 blastka - transfer z Accofilem (Kir AA) cud ! :) ❤️
    18.11.19 r. - synuś ❤️
  • Pina-malina Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 marca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oska_m wrote:
    dziewczyny czy wasi faceci robili badanie nasienia w invimedzie? wyszły nam strasznie niskie wyniki a rok temu można powiedzieć że było ok. Na jednym z fotum czytałam że zdarza się invimedowi zaniżać wyniki jeżeli nie są to już badania np. przed inseminacją lub invitro.

    Chcemy powtórzyć badania w innej klinice
    Co masz na myśli z tym zaniżaniem? Pani Miki jakiś czas temu pisała o "naciąganiu" wyników do kwalifikacji do jakiegoś programu, wiec to się jedno z drugim nie klei. Jedna pisze o podciąganie wyników a druga o zanizaniu? Hmmmm dziwne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2018, 21:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pina-malina wrote:
    Co masz na myśli z tym zaniżaniem? Pani Miki jakiś czas temu pisała o "naciąganiu" wyników do kwalifikacji do jakiegoś programu, wiec to się jedno z drugim nie klei. Jedna pisze o podciąganie wyników a druga o zanizaniu? Hmmmm dziwne.
    Idźże kobieto spamuj gdzie indziej

  • Pina-malina Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 22 marca 2018, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Idźże kobieto spamuj gdzie indziej
    Ej ! Naucz się najpierw co to spam a potem pisz !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pina-malina wrote:
    Ej ! Naucz się najpierw co to spam a potem pisz !
    Ej! Żegnamy!

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 22 marca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;)
    Co tam u was?
    Selina, JustiJusti, kozamonia, innamorata, Liczka i reszta...
    U nas jak narazie spoko, czekam na USG ze zniecierpliwieniem ;) bąbelki cały czas żyją, bo dają czasem jakiś znak, a jeden to zawsze nie pozwala mi spać :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 22 marca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dobrze, w przyszłym tygodniu mała kończy dwa miesiące :) leci ten czas nieubłaganie.

    Ogólnie czujesz się dobrze, czy coś już ci doskwiera?

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 22 marca 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    U nas dobrze, w przyszłym tygodniu mała kończy dwa miesiące :) leci ten czas nieubłaganie.

    Ogólnie czujesz się dobrze, czy coś już ci doskwiera?
    To super że mała rośnie i jest zdrowa :) korzystajcie i cieszcie się póki jest taka słodziutka nim się obejrzycie a będzie miała 18 ;) hehe
    Narazie jest super, samopoczucie takie jak zawsze, tylko mam strasznie sucha skórę i wrażliwą :)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi taka skóra to chyba częsty objaw z tego co czytam. Najważniejsze że dobrze wsie czujesz :)
    U mnie nic nowego, na szpilkach nie siedzę ,bo naprawdę nie sądzę by coś z tego było.
    Ciągle jestem przeziębiona i się nie mogę z tego wykaraskać a naprawdę stosuje to co zawsze i to w sporych ilościach :/ liczę, że do weekendu minie

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    MiKi taka skóra to chyba częsty objaw z tego co czytam. Najważniejsze że dobrze wsie czujesz :)
    U mnie nic nowego, na szpilkach nie siedzę ,bo naprawdę nie sądzę by coś z tego było.
    Ciągle jestem przeziębiona i się nie mogę z tego wykaraskać a naprawdę stosuje to co zawsze i to w sporych ilościach :/ liczę, że do weekendu minie
    Ja teraz po tym Crio byłam na 100% przekonana że nic nie wyjdzie, nawet dr to mówiłam, a te twoje przeziębienie może nawet pomoże, bo organizm osłabiony to walczyć z maluchem mu się nie będzie chciało. Ja byłam chora przed Crio, zapalenie gardła :(
    Kciuki &&&

    Selina lubi tę wiadomość

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za kciuki ;) miło że ktoś wierzy w to bardziej niż ja
    Mojemu organizmowi to ewidentnie się nie chce walczyć, ale z choroba ;> już pół apteki że sobą noszę do pracy i w maseczce pracuję, coby na nikogo nie kaszleć, szlag mnie trafia

    *MiKi23* lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 22 marca 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi, nam już leci 4 tydzień :D kiedy to minęło - młody wszedł w okres ,,przy cycu najlepiej" i jego odłożenie graniczy z cudem, zaczął już gugać :D a ja mimo pobudki o 4 nad ranem i minimalnej ilości snu tryskam humorem :D co te hormony robią z nami :D jutro idziemy do Invimedu do Cygal po receptę na metformax i z fotką Michasia :) Selina, u mnie mega przeziębienie było pierwszym objawem udanego transferu!! Czekamy na betę :D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/40b43b80b960.jpg

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ