X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja dzisiaj chciałam sobie załatwić na NFZ darmowe KTG po 40tc (mam jeszcze tydzień, ale wolałam w ogóle sprawdzić, czy jest taka opcja) to w jednej przychodni szpitalnej usłyszałam,że jak "se chodziłam prywatnie i płaciłam parę stów za wizytę to chyba i na KTG mnie będzie stać". ;) a tak naprawdę po terminie trzeba robić max co dwa dni, więc trochę się wyda. Zresztą, nie babce z rejestracji oceniać na co ja mam pieniądze,a na co nie.

    Także jakby co: w Poznaniu nigdzie nie robią darmowo, chyba,że prowadzi się ciążę na NFZ.
    Boże, kolejna gwiazda z super tekstem. Czy Ci ludzie nie myślą, dlaczego my chodzimy prywatnie?

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    O też spotkalas się z miłym podejściem dzisiaj... A ogólnie jak się czujesz? Który masz dokładnie tc?
    Dzięki, że pytasz! Dziś mam 39tc. W piątek teoretycznie ostatnia wizyta u gina, o ile dotrwam. Dziś mnie mega muli i mam twardy brzuch, ledwo ogarnęłam obiad i sprzątanko... Teraz właśnie wybieram się na spacer. Muszę zjeść loda, bo zwariuję. 😅😂 Także....może ten dzień rozpakowania już niedługo 😂 skoro mam takie objawy.
    Na pewno będę dawać Wam znać 😘

    Geraltowa, dobuska, Nerwusek92 lubią tę wiadomość

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Dzięki, że pytasz! Dziś mam 39tc. W piątek teoretycznie ostatnia wizyta u gina, o ile dotrwam. Dziś mnie mega muli i mam twardy brzuch, ledwo ogarnęłam obiad i sprzątanko... Teraz właśnie wybieram się na spacer. Muszę zjeść loda, bo zwariuję. 😅😂 Także....może ten dzień rozpakowania już niedługo 😂 skoro mam takie objawy.
    Na pewno będę dawać Wam znać 😘
    Oo, moze faktycznie niedługo 🤞. Też właśnie wracamy z dobrych lodów tradycyjnych i z paczkami żarełka z knajpki, w domu konsumpcja ☺️.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    "Niech Pani sobie idzie tam gdzie Pani zrobili to in vitro"
    Ale k*tas 😨😨😨.

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Dzięki, że pytasz! Dziś mam 39tc. W piątek teoretycznie ostatnia wizyta u gina, o ile dotrwam. Dziś mnie mega muli i mam twardy brzuch, ledwo ogarnęłam obiad i sprzątanko... Teraz właśnie wybieram się na spacer. Muszę zjeść loda, bo zwariuję. 😅😂 Także....może ten dzień rozpakowania już niedługo 😂 skoro mam takie objawy.
    Na pewno będę dawać Wam znać 😘
    No to rzeczywiscie już czas najwyższy żeby synuś szykował się do wyjścia. W ostatni piątek z tego co pamiętam był fałszywy alarm, może w ten weekend już będzie prawdziwy i ostateczny alarm! Tadzik szykuj się do wyjścia 💛 powiedz mu ze ciotki z forum chcą już go zobaczyć😉 W jakim szpitalu planujesz rodzić?

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Oo, moze faktycznie niedługo 🤞. Też właśnie wracamy z dobrych lodów tradycyjnych i z paczkami żarełka z knajpki, w domu konsumpcja ☺️.
    Właśnie nadrabiałam sobie forum z dzisiejszego dnia jedząc lody :D :D :D

    Dana na NFZ przysługuje Ci po skończonym 32 tyg. KTG dwa razy na tydzień u położnej środowiskowej, ale z tego co pamiętam to Twoja nie robi?
    Ja ostatnio podsumowałam, że jedyną rzecz, którą w trakcie ciąży miałam na NFZ to właśnie szkołę rodzenia i teraz to KTG.
    Analogicznie w sumie jest z badaniami - są obowiązkowe badania w ciąży jak np. krzywa cukrowa, GBS itp. - ale jak prowadzisz ciąże prywatnie to musisz za nie płacić sama. To jest jakieś nieporozumienie dla mnie.
    Wiem, że sporo osób to obchodzi chodząc do dwóch lekarzy na NFZ i prywatnie, ale przez to zajmują kolejki innym tylko żeby dostać skierowanie. Nie tak powinien działaś ten system...

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi nie przejmuj się! Szkoda WASZEGO zdrowia na takiego idiotę! Niestety u nas w społeczeństwie wciąż panuje spory ciemnogród jeśli chodzi o in-vitro. Nie powinno jednak się to pojawiać u lekarzy więc ja pewnie z wściekłości opisałabym tę sytuację i zgłosiła go do jakieś izby lekarskiej czy czegoś takiego.

    Ja mam w karcie ciąży wpisane, że po in-vitro i trochę się obawiam na kogo przy porodzie trafię.
    Planuję rodzić na Polnej w Poznaniu. Jak na początku ciąży trafiłam tam na IP z krwawieniem/ plamieniem to pani doktor kazała mi pozdrowić doktora Łukasza :D

    Geraltowa lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Oo, moze faktycznie niedługo 🤞. Też właśnie wracamy z dobrych lodów tradycyjnych i z paczkami żarełka z knajpki, w domu konsumpcja ☺️.
    Elegancko 😍

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    No to rzeczywiscie już czas najwyższy żeby synuś szykował się do wyjścia. W ostatni piątek z tego co pamiętam był fałszywy alarm, może w ten weekend już będzie prawdziwy i ostateczny alarm! Tadzik szykuj się do wyjścia 💛 powiedz mu ze ciotki z forum chcą już go zobaczyć😉 W jakim szpitalu planujesz rodzić?
    W Raszei, mieszkam 5min spacerem od szpitala. O ile mnie przyjmą... 🤞🤞Bo ostatnio boom na ten szpital 😲

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Właśnie nadrabiałam sobie forum z dzisiejszego dnia jedząc lody :D :D :D

    Dana na NFZ przysługuje Ci po skończonym 32 tyg. KTG dwa razy na tydzień u położnej środowiskowej, ale z tego co pamiętam to Twoja nie robi?
    Ja ostatnio podsumowałam, że jedyną rzecz, którą w trakcie ciąży miałam na NFZ to właśnie szkołę rodzenia i teraz to KTG.
    Analogicznie w sumie jest z badaniami - są obowiązkowe badania w ciąży jak np. krzywa cukrowa, GBS itp. - ale jak prowadzisz ciąże prywatnie to musisz za nie płacić sama. To jest jakieś nieporozumienie dla mnie.
    Wiem, że sporo osób to obchodzi chodząc do dwóch lekarzy na NFZ i prywatnie, ale przez to zajmują kolejki innym tylko żeby dostać skierowanie. Nie tak powinien działaś ten system...
    Moja położna nie świadczy w ogóle wizyt w domu przed porodem i nie ma też KTG/dopplera, ale mi tak naprawdę to nie przeszkadza, bo jest bardzo fajna mimo wszystko :)) już trudno, oczywiście zapłacę, jak będzie trzeba, co zrobić.
    No nie tak to powinno wyglądać, niestety... ale nic nie poradzimy 🤷

    Danadana
  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    W Raszei, mieszkam 5min spacerem od szpitala. O ile mnie przyjmą... 🤞🤞Bo ostatnio boom na ten szpital 😲
    Eee to nie będzie rozpaczliwej jazdy samochodem pod szpital tylko Ty rodzić pójdziesz spacerkiem 😉 normalnie w klapkach i szlafroku możesz już tam podejść 🤪 o to już zacznę trzymać kciuki żeby było miejsce dla Was ✊

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Dzudi nie przejmuj się! Szkoda WASZEGO zdrowia na takiego idiotę! Niestety u nas w społeczeństwie wciąż panuje spory ciemnogród jeśli chodzi o in-vitro. Nie powinno jednak się to pojawiać u lekarzy więc ja pewnie z wściekłości opisałabym tę sytuację i zgłosiła go do jakieś izby lekarskiej czy czegoś takiego.

    Ja mam w karcie ciąży wpisane, że po in-vitro i trochę się obawiam na kogo przy porodzie trafię.
    Planuję rodzić na Polnej w Poznaniu. Jak na początku ciąży trafiłam tam na IP z krwawieniem/ plamieniem to pani doktor kazała mi pozdrowić doktora Łukasza :D
    Na Polnej byłam dwa razy na IP i nic się nie działo w kontekście in vitro :)

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Eee to nie będzie rozpaczliwej jazdy samochodem pod szpital tylko Ty rodzić pójdziesz spacerkiem 😉 normalnie w klapkach i szlafroku możesz już tam podejść 🤪 o to już zacznę trzymać kciuki żeby było miejsce dla Was ✊
    Trzymaj koniecznie, bo mnie już trochę nerwy biorą... 😬 Plan jest właśnie iść spacerem 😂😂

    Geraltowa lubi tę wiadomość

    Danadana
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam 😘❤️ Na pewno znajdę innego lekarza do prowadzenia ciąży. Już się uspokoiłam, wzięłam scopolan bo brzuch mnie rozbolał z tego wszystkiego. Myślę, że wyczerpałam na dzisiaj limit złych doświadczeń 🤦🏻‍♀️

    Nerwusek92 lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Gosia895 Autorytet
    Postów: 916 1368

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Dziękuję Wam 😘❤️ Na pewno znajdę innego lekarza do prowadzenia ciąży. Już się uspokoiłam, wzięłam scopolan bo brzuch mnie rozbolał z tego wszystkiego. Myślę, że wyczerpałam na dzisiaj limit złych doświadczeń 🤦🏻‍♀️
    Ten patafian już chyba zapomniał jak składał przysięgę 😞 typowy ch... Znajdziesz lekarza który będzie dla Ciebie wsparciem a nie kulą u nogi ✊✊

    Pierwsza procedura ivf 16.06 start💉
    17.07.2021-IMSI + Fertile Chip / 11 pęcherzyków/6 dojrzałych komórek.Zapłodnione 3 komórki 2BC
    20.07.2021 transfer zarodka- 8A
    7dpt - 1,62 ; 9dpt - 27,1 ;11dpt - 110,3 ;13dpt - 270,1 / prog 10.95 ;15dpt - 576,9 / prog 21,98 ; 17dpt - 1088 / prog 32, 17 🍀28dpt widoczne ❤️ 3mm szczęścia
    ♥️ 02.04.2022 Córeczka ♥️
    16.02 transfer 2AB ❄️
    5dpt - 7,9 / prog 14,1; 7dpt - 35 /prog 12,1 ; 9dpt - 132,2 ; 11dpt - 342,3 / prog 24,41 ; 13dpt - 715,13 / prog 20,03 ; 26dpt - 0,43cm szczęścia ❤️
    ♥️ 30.10.2023r Córeczka ♥️
    ♀️ : AMH 2.9
    ♂️ : parametry nasienia bardzo obniżone, morfologia 1%, HBA 93% / DFI 37%
    Dr. Paliga 01.2020r
    age.png
    age.png
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Dziękuję Wam 😘❤️ Na pewno znajdę innego lekarza do prowadzenia ciąży. Już się uspokoiłam, wzięłam scopolan bo brzuch mnie rozbolał z tego wszystkiego. Myślę, że wyczerpałam na dzisiaj limit złych doświadczeń 🤦🏻‍♀️
    Ale Plinka dobrze napisała - wystaw temu fi**owi opinię na Google'ach. Z ciepłym pozdrowieniem :) i ostrzeżeniem dla innych.
    A potem zapomnij ;) na pewno kolejny lekarz będzie w porządku.

    Danadana
  • Nerwusek92 Autorytet
    Postów: 410 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 23:48

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi koniecznie wystaw opinie, a jak nie to podaj namiary to my zrobimy reklamę :D

    Danadana ja tak sobie czekam z Tobą i czekam :D

  • kate2friend Autorytet
    Postów: 2547 3753

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Dziękuję Wam 😘❤️ Na pewno znajdę innego lekarza do prowadzenia ciąży. Już się uspokoiłam, wzięłam scopolan bo brzuch mnie rozbolał z tego wszystkiego. Myślę, że wyczerpałam na dzisiaj limit złych doświadczeń 🤦🏻‍♀️
    O kurcze a to mial byc wlasnie ten od prowadzenia ciazy? No to wspolczuje za taki poczatek. Ja to bym mu nagadala!! Przecież nie moze wypuscic pacjentki przy takiej becie bez usg, a jeśli kobieta ma cp? Moze zaraz peknac jajowod...trzeba to skontrolowac..tyle ze u mnie jest 6 strat wiec nagadalabym wiecej...ale i tak nie ważne. Powinien zrobic i juz. Podejrzewam ze nie znalby sie nawet na wypisaniu lekow jakie i kiedy odstawic...mam nadzieje ze znajdziesz lepszego lekarza, ktory wywrze na Tobie pozytywne wrazenie i ze u niego zostaniesz.

    Wogole dzisiaj kolezanka objechała 3 lekarzy w tym 1 prywatnie, jest w 11tc. Chciala dostac zwolnienie ciazowe bo sie meczy w pracy i co? Zaden z lekarzy nie dal jej zwolnienia, nawet taki, ktory myslalam ze na bank jej da...jakas masakra. Weszly jakies przepisy czy co ze nie daja zwolnien, czy poprostu tak jej sie trafilo 3x pod rzad..? Jeden niby powiedział ze jesli przy nast wizycie bedzie sie b zle czula to wtedy da..

    thgfs65gpu8ocaxc.png
    2021.05.05 crio blastki 4BB
    5dpt bhcg 20,52; 7dpt bhcg 48,18; 9dpt bhcg 189,84; 13dpt bhcg 1726; 14dpt usg mamy pecherzyk ciazowy
    21dpt bhcg 20544,47 mIU/ml prog 12,87
    2021.05.29 (23dpt) usg mamy serduszko❤
    2021.06.15 usg dzidzia ma 2cm❤
    2021.07.08 usg dzidzia ma 6cm❤
    2021.08.05 usg dziewczynka 150g❤
    2021.09.03 usg ważę juz 330g❤
    2021.10.03 usg ważę 700g❤
    2021.12.22 usg ważę 2,8kg❤
    2022.01.10 3780g 53cm Ewelinka porod cc

    Mamy jeszcze 4❄❄❄❄
    2021.04.06 transfer blastki 4AB, 9dpt bhcg 0
    2020.03.19 Ania 52cm, 3680g
    2019.07.29 dzidzia 0,3cm ❤
    11dpt bhcg 959, 9dpt bhcg 354, 7dpt bhcg 81,76
    2019.07.08 FET 4AA godz 14:00 (EG)
    klz9f71xqupqgh4t.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate2friend wrote:
    O kurcze a to mial byc wlasnie ten od prowadzenia ciazy? No to wspolczuje za taki poczatek. Ja to bym mu nagadala!! Przecież nie moze wypuscic pacjentki przy takiej becie bez usg, a jeśli kobieta ma cp? Moze zaraz peknac jajowod...trzeba to skontrolowac..tyle ze u mnie jest 6 strat wiec nagadalabym wiecej...ale i tak nie ważne. Powinien zrobic i juz. Podejrzewam ze nie znalby sie nawet na wypisaniu lekow jakie i kiedy odstawic...mam nadzieje ze znajdziesz lepszego lekarza, ktory wywrze na Tobie pozytywne wrazenie i ze u niego zostaniesz.

    Wogole dzisiaj kolezanka objechała 3 lekarzy w tym 1 prywatnie, jest w 11tc. Chciala dostac zwolnienie ciazowe bo sie meczy w pracy i co? Zaden z lekarzy nie dal jej zwolnienia, nawet taki, ktory myslalam ze na bank jej da...jakas masakra. Weszly jakies przepisy czy co ze nie daja zwolnien, czy poprostu tak jej sie trafilo 3x pod rzad..? Jeden niby powiedział ze jesli przy nast wizycie bedzie sie b zle czula to wtedy da..
    Nic nie wiem o żadnych przepisach. Podejrzewam, że to dlatego, że to nie jej lekarze i nikt nie chce odpowiadać za pacjentkę z ulicy.
    Mnie się pani doktor co wizytę pyta czy potrzebuje już zwolnienie. ❤️

‹‹ 1224 1225 1226 1227 1228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ