INVIMED POZNAŃ
- 
                    
                    WIADOMOŚĆ
- 
                        
                        Jest taka opcja;)a możecie mi wytłumaczyć co to znaczy, że dostanę wytyczne odnośnie tego, co mam dalej robić? Szczerze przyznam, że dzisiejsza wizyta z klinice strasznie mnie zirytowała:/ 
 
 01.17-początek starań
 26.02.18-start leczenia w Invimedzie
 30.04.18-sonohsg-nieudane
 12.06.18-histerolaparoskopia-oba jajowody niedrożne
 22.08.18-punkcja, transfer odwołany
 21.09.18-criotransfer
 On: morfologia 3%, scd 28%
 Ona:Amh 3,63
- 
                        
                        Tzn?Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%
 
 Starania od 1.1.2016
 11.2016 - diagnoza OAT
 5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
 1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
 4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
 5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
 1.2019- rodzą się nasze córki
- 
                        
                        Dokładnie tak mi powiedziała pielęgniarka, jak mi pobierała krew. Jak będzie wynik bety, to dostanę wytyczne co mam robić, w zależności od wyniku bety. Więc moje pytanie brzmi w jakiej formie mają być te wytyczne? A w ogóle jak już dojechałam do kliniki, to myślałam, że obejmuje mnie jeszcze to badanie w ramach pakietu IMSI, bo w nim jest beta po pierwszym transferze i pierwsza wizyta po transferze. Na to się dowiedzialam, że pakiet mam już zamknięty, a nie przypominam sobie, żebym miała kiedy wykorzystać te 2 rzeczy. W sumie jakbym to wszystko wiedziała, to poszłabym na to pobranie krwi u siebie na osiedlu, a wynik bym o prostu podesłała:(a tak straciłam kupę czasu:(Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 21:11  
 
 01.17-początek starań
 26.02.18-start leczenia w Invimedzie
 30.04.18-sonohsg-nieudane
 12.06.18-histerolaparoskopia-oba jajowody niedrożne
 22.08.18-punkcja, transfer odwołany
 21.09.18-criotransfer
 On: morfologia 3%, scd 28%
 Ona:Amh 3,63
- 
                        
                        Po kolejnym wynkkuvwysylasz im wynik bety i ona koordynator Ci pisze kiedy powinnaś się umówić na wizytę itp. Ja dostałam maila od razu z datą i g wizyty bo wcześniej pisałam SMS do lekarza o leki. Więc jakoś się komunikowali.
 Co do twoich wizyt to Ja teraz też miałam pak7et płatny i miałam beta i pierwsza wizyta darmowa ale ze świeżych robiony transfer. Jak są mrożone to idziesz zwykła procedura 1500 i wszystko płatne.Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2018, 21:25 4 IVF i córka 2019 r. 
- 
                        
                        Dziewczyny mama pierwszą wizytę w invimedzie, niby wizyta kwalifikacyjna do HSG, ale mam pouzupełniać ankiety itp. bo będzie to wizyta niepłodnościowa. Czy na tej wizycie byli z Wami mężowie?? Chyba muszę iść sama bo M z pracy nie chcą puścić i zastanawiam się czy oni wezmą JEGO ankietę ode mnie i czy w ogóle ktoś będzie chciał o nim rozmawiać ze mną??
- 
                        
                        My akurat byliśmy razem. Koordynatorka przeglądała wypełnione ankiety i dopytywała, jak coś było niejasne, a potem szliśmy już na wizytę do dr Srokianka1987 wrote:Dziewczyny mama pierwszą wizytę w invimedzie, niby wizyta kwalifikacyjna do HSG, ale mam pouzupełniać ankiety itp. bo będzie to wizyta niepłodnościowa. Czy na tej wizycie byli z Wami mężowie?? Chyba muszę iść sama bo M z pracy nie chcą puścić i zastanawiam się czy oni wezmą JEGO ankietę ode mnie i czy w ogóle ktoś będzie chciał o nim rozmawiać ze mną?? 
 _____________________
 Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
 Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
 Marzec '20 - AZ blastusia 😭
 Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
 😭
 Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
 Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
 Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
 Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
 Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
 Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
 Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
 Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
 Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
- 
                        
                        Myshon23 ja od razu dostałam po transferze kartkę z rozpiska co brać dalej jak beta będzie pozytywna a co i kiedy odstawić jak nie. Wynik bety miałam przesłać na maila i się umówić na wizytę ok 14 dni po pozytywnym wyniku. A co do pakiety ta chyba tak jak mówi MmOoNnIiKkAa przy świeżym tak jest. Też miałam wizytę po transferze za free w pakiecie. Z bety nie korzystałam bo nie będę przecież 100km jechać żeby za darmo badanie zrobic 
 
 przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
 cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
 słabe nasienie morf. 2%
 Scd 45%
 
 1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
 2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza   
 
 Dziewczynki urodzone w 35tc
- 
                        
                        Piękny wynik! Gratuluję i zazdroszczęMyshon23 wrote:Dokładnie tak mi powiedziała pielęgniarka, jak mi pobierała krew. Jak będzie wynik bety, to dostanę wytyczne co mam robić, w zależności od wyniku bety. Więc moje pytanie brzmi w jakiej formie mają być te wytyczne? A w ogóle jak już dojechałam do kliniki, to myślałam, że obejmuje mnie jeszcze to badanie w ramach pakietu IMSI, bo w nim jest beta po pierwszym transferze i pierwsza wizyta po transferze. Na to się dowiedzialam, że pakiet mam już zamknięty, a nie przypominam sobie, żebym miała kiedy wykorzystać te 2 rzeczy. W sumie jakbym to wszystko wiedziała, to poszłabym na to pobranie krwi u siebie na osiedlu, a wynik bym o prostu podesłała:(a tak straciłam kupę czasu:( 
 Obawiam się, że u nas będzie tak samo z tym pakietem. Transfer odwołany, wizyta kontrolna po punkcji i co teraz... jak się będzie ten pakiet realizował? Muszę przeczytać co on obejmował mam protokół więc czekam na @ mam protokół więc czekam na @ 
 Brałyście metypred i estrofem? Czego się po nich spodziewać? Jakiego samopoczucia?08 - 2016 rozpoczęcie starań;
 06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
 19-10-2018 kriotransfer - nieudany
 21-11-2018 II kriotransfer - udany
 17-12-2018 bijące serduszko
 21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
 16-07-2020 kriotransfer - nieudany
 17-08-2020 kriotransfer - udany
 28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
- 
                        
                        Ja bety nie robiłam w Invimedzie. Wysyłalam wynik mailem do lekarza i do koordynatorki, on odpisal, że gratuluje, a koordynatorka odpisała co z lekami + chyba zadzwoniła umówić wizyte potwierdzającą ciążę. Miałam pakiet z miasta i za tą wizytę płaciłam.
 
 A jeśli w płatnym pakiecie z czegoś się nie skorxysta, to nie oddają pieniądzy za ten niewykorzystany element? Np. za brak świeżego transferu?Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 11:25 Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%
 
 Starania od 1.1.2016
 11.2016 - diagnoza OAT
 5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
 1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
 4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
 5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
 1.2019- rodzą się nasze córki
- 
                        
                        Te pieniądze pochodzą na poczet zamrożenia i przechowywania zarodków. Czasami po punkcji spotkacie się z lekarzami jak nie ma transferu to wtedy może ta wizyta jest liczona.Saja wrote:Ja bety nie robiłam w Invimedzie. Wysyłalam wynik mailem do lekarza i do koordynatorki, on odpisal, że gratuluje, a koordynatorka odpisała co z lekami + chyba zadzwoniła umówić wizyte potwierdzającą ciążę. Miałam pakiet z miasta i za tą wizytę płaciłam.
 
 A jeśli w płatnym pakiecie z czegoś się nie skorxysta, to nie oddają pieniądzy za ten niewykorzystany element? Np. za brak świeżego transferu?4 IVF i córka 2019 r. 
- 
                        
                        Asiulka, a Ty nie masz jeszcze wyników swoich badań?Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%
 
 Starania od 1.1.2016
 11.2016 - diagnoza OAT
 5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
 1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
 4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
 5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
 1.2019- rodzą się nasze córki
- 
                        
                        Narazie zrobilam 2 badania mam wynik subpopulacji limfocytow z tego ci udalo mi sie odczytac to nie jest najgorzej. Robie na raty badania bo z kasa krucho przez te wesela to zbankrutujeSaja wrote:Asiulka, a Ty nie masz jeszcze wyników swoich badań? 
 7 listopada mam wizyte wiec do tego czasu musze miec wyniki   
 
  
 ~~~~~~~~
 IV procedury in vitro - bez sukcesu
 Zostały nam❄❄
 ~~~~~~~~~
 AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
 MTHFR 1298A-C - homo
 PAI-1 - hetero
 NK - 21%
 ASA - 1:10
 ANA - ujemne
 ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
 ▪endometrioza 1 stopień
 
 "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
- 
                        
                        Jestem po pierwszej wizycie w invimedzie u dr Sroki. Mąż ma morfologie 1%, jednak dr uważa że wyniki nie są aż tak złe. Z moich wyników a dokładnie z AMH wychodzi, że mam zespół policystycznych jajników. Reszta wyników okej. Doktor zaproponowal lamette i monitoring. Asiulka84 lubi tę wiadomość Asiulka84 lubi tę wiadomość
- 
                        
                        Dziewczyny ponawiam pytanie 
 Brałyście metypred i estrofem? Czego się po nich spodziewać?
 @ dziś przyszła;-)08 - 2016 rozpoczęcie starań;
 06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
 19-10-2018 kriotransfer - nieudany
 21-11-2018 II kriotransfer - udany
 17-12-2018 bijące serduszko
 21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
 16-07-2020 kriotransfer - nieudany
 17-08-2020 kriotransfer - udany
 28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
- 
                        
                        Ja brałam metypred. Nie odczułam żadnych skutków ubocznych, brałam do końca 7tc. Gorzej reagowałam na clostibergyt, bo czułam się po nim jakby miała menopauzę, takie uderzenia gorąca mnie nachodziłyMartita92 wrote:Dziewczyny ponawiam pytanie 
 Brałyście metypred i estrofem? Czego się po nich spodziewać?
 @ dziś przyszła;-)   Martita92 lubi tę wiadomość Martita92 lubi tę wiadomość 
 _____________________
 Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
 Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
 Marzec '20 - AZ blastusia 😭
 Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
 😭
 Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
 Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
 Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
 Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
 Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
 Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
 Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
 Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
 Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
- 
                        
                        Z jakiego powodu morfologia jest 1%? U nas była taka z powodu wady główki. Dr zbagatelizował sprawę, a potem okazało się, że takie wady wynikają z przewlekłego stanu zapalnego.anka1987 wrote:Jestem po pierwszej wizycie w invimedzie u dr Sroki. Mąż ma morfologie 1%, jednak dr uważa że wyniki nie są aż tak złe. Z moich wyników a dokładnie z AMH wychodzi, że mam zespół policystycznych jajników. Reszta wyników okej. Doktor zaproponowal lamette i monitoring.Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2018, 22:47  
 _____________________
 Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
 Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
 Marzec '20 - AZ blastusia 😭
 Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
 😭
 Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
 Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
 Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
 Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
 Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
 Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
 Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
 Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
 Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
- 
                        
                        Dziękuje Monika! Bałam się ze będzie jak przy zastrzykachMonikA_89! wrote:Ja brałam metypred. Nie odczułam żadnych skutków ubocznych, brałam do końca 7tc. Gorzej reagowałam na clostibergyt, bo czułam się po nim jakby miała menopauzę, takie uderzenia gorąca mnie nachodziły  08 - 2016 rozpoczęcie starań; 08 - 2016 rozpoczęcie starań;
 06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
 19-10-2018 kriotransfer - nieudany
 21-11-2018 II kriotransfer - udany
 17-12-2018 bijące serduszko
 21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
 16-07-2020 kriotransfer - nieudany
 17-08-2020 kriotransfer - udany
 28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
- 
                        
                        Kochana skutki uboczne moga byc rozne ale miejmy nadzieje ze cie nie dopadnaMartita92 wrote:Dziewczyny ponawiam pytanie 
 Brałyście metypred i estrofem? Czego się po nich spodziewać?
 @ dziś przyszła;-) ja bralam medypred i na poczatku bardzo mnie glowa bolala i troche napuchlam. A ty kiedy starujesz do crio. ja bralam medypred i na poczatku bardzo mnie glowa bolala i troche napuchlam. A ty kiedy starujesz do crio. 
 
  
 ~~~~~~~~
 IV procedury in vitro - bez sukcesu
 Zostały nam❄❄
 ~~~~~~~~~
 AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
 MTHFR 1298A-C - homo
 PAI-1 - hetero
 NK - 21%
 ASA - 1:10
 ANA - ujemne
 ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
 ▪endometrioza 1 stopień
 
 "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
- 
                        
                        Monika ja dalej drażę temat;) morfologia ok? Poziomy leukocytów, OB, crp? Na grzybka, np. candidia stosuje się leki p. grzybicze:) po to posiewy się robi, żeby potem lek dobrać do konkretnego drobnoustroju;)
 Co do tematu pakietu, uważam po prostu, że to nie fair, bo skoro płacę tyle kasy, to chciałabym wykorzystać wszystko to, co jest wyszczególnione w pakiecie. Nie jest moją winą, że mój organizm zareagował tak, a nie inaczej i w związku z tym miałam odwołany transfer. Wiem, że jest napisane w regulaminie pakietu, że w przypadku transferu mrozaków pacjentka opłaca wszystkie wizyty i badania przed transferem, ale nie ma tam info, że ta reszta przepada. Miałam zwróconą kasę za transfer świeżego zarodka i był on od razu wpłacony na mrożenie i przechowywanie.
 
 Asiulka a długi się czeka na takie wyniki? Czyli jeśli wyniki są w normie, to rozumiem, że organizm ma poprawną odpowiedź immunologiczną? 
 Martita ja biorę oba te leki i nie odczuwam jakoś specjalnie ich skutków:) gorzej się czułam podczas brania samego Duphastonu:(
  
 
 01.17-początek starań
 26.02.18-start leczenia w Invimedzie
 30.04.18-sonohsg-nieudane
 12.06.18-histerolaparoskopia-oba jajowody niedrożne
 22.08.18-punkcja, transfer odwołany
 21.09.18-criotransfer
 On: morfologia 3%, scd 28%
 Ona:Amh 3,63
- 
                        
                        Myshon, spoko, możesz drążyć. A nóż widelec wpadniesz na coś ciekawego 
 U mnie morfologia krwi w normie, u męża podwyższone eozynofile oraz PDW. OB nie robiliśmy, ale może dorobimy w międzyczasie. Dostaliśmy oboje antybiotyk Zinnat, nie wiem czy kojarzysz. Lista rzędu na co pomaga jest długa W każdym razie na działanie bakteriobójcze. W każdym razie na działanie bakteriobójcze.
 
 Dzisiaj odebrałam wyniki prolaktyny po obciążeniu:
 Na czczo - 22,75 (norma 4,79 - 23,30)
 Po 1 h - 466,90
 Po 2h - 329,00
 Niby w się mieszczę w normie, ale ledwo
 
 Jeszcze muszę glukozę z obciążeniem zrobić, ale pewnie w przyszłym tygodniu dopiero, bo tak mi się źle wkłuła dzisiaj, że ledwo ręce zginam.
  
 _____________________
 Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
 Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
 Marzec '20 - AZ blastusia 😭
 Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
 😭
 Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
 Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
 Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
 Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
 Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
 Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
 Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
 Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
 Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
 
         
				
								
				
				
			
 
        

