Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Nie badam, nie mam w domu sprzętu 😔 Chyba czas zainwestować..
    Koniecznie. Ten drugi pomiar podwyzszony. Ja jak mialam taki na wizycie to doktor badal jeszcze raz na koniec i bylo juz ciut nizsze. Polozna jak mialam 130 wyslala mnie na badanie moczu.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Teraz to mnie zaskoczyłaś, bo właśnie ja mam Neno na dwie piersi i myślałam, że to taka wersja budżetowa. Dobrze wiedzieć. :)
    Budzetowa ale bardzo dobra :)!

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Nie badam, nie mam w domu sprzętu 😔 Chyba czas zainwestować..
    Oj, koniecznie... bo tu nie ma żartów. Ja też badałam sporadycznie, a teraz codziennie rano badam.
    Chociaż ja w ciąży mam niskie ciśnienie, ale przy cukrzycy mam zagrożenie takie jak Geraltowa, więc muszę kontrolować.

    Kociara_ lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Budzetowa ale bardzo dobra :)!
    To mnie to w takim razie cieszy. A jeszcze przy okazji jest taki piękny, bo ja kupiłam Neno Bueno i ma taki piękny kolor. :) To nieistotne, ale cieszy oko. :)

  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomożecie w interpretacji wyniku pakietu na trombofilię? Konsultacja z genetykiem dopiero w poniedziałek :/


    https://naforum.zapodaj.net/325b9a352b74.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 14:07

    3jgxcsqva773duy4.png
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Oj, koniecznie... bo tu nie ma żartów. Ja też badałam sporadycznie, a teraz codziennie rano badam.
    Chociaż ja w ciąży mam niskie ciśnienie, ale przy cukrzycy mam zagrożenie takie jak Geraltowa, więc muszę kontrolować.
    U mnie też póki co dość niskie i pewnie dlatego często mi się słabo robi.

    Ciśnienie powinno się badać dwa razy dziennie rano i wieczorem, czy pora dnia nie ma znaczenia?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dziewczyny pomożecie w interpretacji wyniku pakietu na trombofilię? Konsultacja z genetykiem dopiero w poniedziałek :/


    https://naforum.zapodaj.net/325b9a352b74.jpg.html
    Ja pomogę przy PAI, wklejam Ci informacje od mojej pani genetyk, która tłumaczyła co to jest PAI.

    "Wiadomo, że PAI-1 bierze istotny udział w procesie zagnieżdżania zarodka.
    Dla prawidłowego procesu implantacji niezwykle istotna jest
    inwazja cytotrofoblastu w ścianę macicy, co ma miejsce zwykle między 8 a 10 tygodniem
    ciąży. Białko PAI-1, t wspólnie z innymi czynnikami fibrynolitycznymi odgrywa istotną rolę
    w kontroli procesów proteolitycznych, przebudowy w obrębie tkanek oraz migracji
    komórek w czasie inwazji trofoblastu. W związku z tym uważa się, że zmienione stężenie
    PAI-1 uwarunkowane występowaniem polimorfizmów jego genu może skutkować
    wystąpieniem poronień zwłaszcza w I trymestrze ciąży."


    U mnie było PAI HETERO I dostałam zalecenie heparyny, HOMO jest "trudniejsze", czyli tu też będzie heparyna, moze w wyższej dawce.

    Dobrze, że zrobiłaś te badania. Może mamy małego winowajcę niepowodzenia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 14:16

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Do mnie ciśnieniomierz też już idzie. 🙄
    A powiedz jak wygląda u Was teraz to ciśnienie? I płyn owodniowy, jest go wystarczająco?
    U mnie? Ja mam ciśnienie stale poniżej 120/80 wiec chyba Ok. Mierze 3x dziennie rano, w południe i wieczorem. Takie mam zalecenie od Dr R. Mi na wizycie nic nie mówił odnośnie płynu wiec chyba Ok. Powiedział tylko, że maluchy równo rosną, maja po 283 gramy i że wszystko wyglada idealnie, jedynie musimy przyglądać się czy łożysko się podniesie a jak nie to zakaz seksu cały czas i oszczędzać się.

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dziewczyny pomożecie w interpretacji wyniku pakietu na trombofilię? Konsultacja z genetykiem dopiero w poniedziałek :/


    https://naforum.zapodaj.net/325b9a352b74.jpg.html
    Na pewno dostaniesz heparynę. :) Dobrze, że zrobiłaś to badanie.

  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A heparyna to dopiero od dnia transferu, tak? myślicie, że doktor Sroka bez problemu wypisze heparyne jak mu pokaże te wyniki? Będę się z nim widziała dopiero w dniu transferu. Mogę jeszcze wysłać wyniki do koordynatorki żeby z nim skonsultowała.

    3jgxcsqva773duy4.png
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    A heparyna to dopiero od dnia transferu, tak? myślicie, że doktor Sroka bez problemu wypisze heparyne jak mu pokaże te wyniki? Będę się z nim widziała dopiero w dniu transferu. Mogę jeszcze wysłać wyniki do koordynatorki żeby z nim skonsultowała.
    Na trzy mutacje już powinien sam z siebie wypisać. W razie czego mocno się upieraj :D

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 10 listopada 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Na trzy mutacje już powinien sam z siebie wypisać. W razie czego mocno się upieraj :D
    Chciałam to napisać bo ja przy Pai homo nie dostałam heparyny 😊

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2021, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dziewczyny pomożecie w interpretacji wyniku pakietu na trombofilię? Konsultacja z genetykiem dopiero w poniedziałek :/


    https://naforum.zapodaj.net/325b9a352b74.jpg.html

    Ile czekałaś na wynik? To dostałaś na maila czy w papierze? Ja robię w piątek to badanie🙈.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2021, 15:11

  • katrinka2609 Autorytet
    Postów: 430 572

    Wysłany: 10 listopada 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAnna wrote:
    Aktualnie jestem na kuracji Dhea już 3 miesiące ale mam ja nadal kontynuować.
    Nie załapałam się na kolejne podejście z dofinansowaniem. Zobaczymy co będzie w nowym roku.
    Zastanawiam się tak jak pisałam wcześniej zastanawiam się jak jest kontrolowana refundacja na leki nikt w klinice mnie nie pytał czy korzystałam z ryczałtu na leki a w in vinted miałam 2 procedury i wcześniej jedna w Med art.

    Zmienili coś u Ciebie podczas tej próby?
    Ja generalnie przy pierwszej procedurze miałam stymulacje menopur 300j i lamatta. Przed pierwszą procedurą też brałam ok 3 miesiace dhea i koenzym Q10. Efektem było pobranie 8 komórek z czego dojrzałycg było 6. Zapłodniły się 4 i w rezultacie mieliśmy Dwie Blaski jedną z piątej doby 3bb i z szóstej 4 bb. Niestety transfery nieudane, stosowalam też do transferów akupunkturę. Po pierwszej nie udanej procedurze postanowiłam zrobić diagnostykę immunologiczną aktualnie w piątek mam wizytę już z wynikami więc zobaczymy co pani immunolog powie. Drugą stymulację miałam na rekovelle. Efekt to 6 pobranych komórek, 4 były dojrzałe ani w rezultacie tez mamy dwie Blaski z piątej doby 4 aa i 4ba. Teraz do transferu mam mieć zmieniony steryd z Metypred na Encorton, oraz dodatkowo heparynę bo wyszła mi mutacja pai-1 hetero. Plus Zobaczymy co powie pani immunolog na moje wyniki bo może też wejdą od niej jakieś dodatkowe zalecenia. Tak że zobaczymy czy coś podziała i przyniesie man upragnioną ciąże.

    Starania od 2016
    2018 - 2 x UIU ☹️
    2019 - laparoskopia - endo 1 stopnia
    2021 InviMed
    Kariotypy - ok, AMH - 0,77
    Pai 1 i MTHFR - hetero, kir bX - brak ważnych Kirow implantacyjnych
    1 IVF - 5.2021 mamy 2 ❄️❄️- transfery 😢
    2 IVF - 10. 2021 mamy 2 ❄️❄️
    FET 11.2021- 4AA (acofil,neoparin)😢
    ........Długa przerwa ........
    FET 24.02.2023 4BA - (acofil,neoparin)
    6dpt cień cienia
    7dpt - beta 89,87
    10dpt -beta 331,61
    12dpt - beta 750,05
    14dpt - beta 1500,19
    17dpt - beta 3662,63
    19dpt - pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe 🥰🥰🥰

    27.10.2023 rodzi się nasz syn ♥️

    preg.png
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 10 listopada 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    U mnie? Ja mam ciśnienie stale poniżej 120/80 wiec chyba Ok. Mierze 3x dziennie rano, w południe i wieczorem. Takie mam zalecenie od Dr R. Mi na wizycie nic nie mówił odnośnie płynu wiec chyba Ok. Powiedział tylko, że maluchy równo rosną, maja po 283 gramy i że wszystko wyglada idealnie, jedynie musimy przyglądać się czy łożysko się podniesie a jak nie to zakaz seksu cały czas i oszczędzać się.
    A Ty miałaś teraz prenatalne, dobrze pamiętam?
    Bo chyba na prenatalnych właśnie mowi o płynach i przepływach.

  • penceence Autorytet
    Postów: 624 1087

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży mam niskie ciśnienie i dostałam od mojej pani doktor książeczkę i mam 2 razy dziennie sprawdzać. Dzisiaj rano miałam 91/60. Nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem i zawsze było w normie, więc zobaczymy co to będzie.

    PCOS, niedoczynność tarczycy, AMH 9
    07.2018 drożność jajowodów ok
    09.2018 rozpoczęcie leczenia w Invimedzie
    28.02.19 Aniołek 12tc 💔 ciąża naturalna
    08.2020 pierwsze podejście do in vitro
    07.09.2020 transfer cb 💔
    12.10.2020 kolejny transfer + embryoglue
    beta: 7 dpt - 14, 9 dpt - 60, 11 dpt - 171, 14 dpt - 1175 Aniolek 8 tc 💔
    05.2021 drugie podejście
    10.06.2021 transfer cb 💔
    Immunologia - brak najważniejszych KIRów i komórki NK 20%
    09.2021 transfer ❄️❄️ accofil, intralipid, embryoglue, beta: 6dpt 41, 8dpt 93 11dpt 445 13dpt 1087 21dpt jest zarodek + krwiak 27dpt mamy ❤️
    4.06.2022 rodzi sie nasz syn 🥰
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    A Ty miałaś teraz prenatalne, dobrze pamiętam?
    Bo chyba na prenatalnych właśnie mowi o płynach i przepływach.
    Mam za tydzień jednak, bo powiedział, że przy bliźniakach lepiej robić trochę później. Teraz mierzył, ważył, sprawdzał serca i szyjkę sprawdził jeszcze.

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 10 listopada 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    penceence wrote:
    Ja w ciąży mam niskie ciśnienie i dostałam od mojej pani doktor książeczkę i mam 2 razy dziennie sprawdzać. Dzisiaj rano miałam 91/60. Nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem i zawsze było w normie, więc zobaczymy co to będzie.
    Mega niskie :O
    Jak Ty się czujesz z takim ciśnieniem ?

  • penceence Autorytet
    Postów: 624 1087

    Wysłany: 10 listopada 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Mega niskie :O
    Jak Ty się czujesz z takim ciśnieniem ?
    A właśnie od kilku dni czuję się już całkiem normalnie oprócz bolących piersi, zgagi i nudności z głodu jest wszystko ok. Teraz zmierzyłam i mam 98/65.

    PCOS, niedoczynność tarczycy, AMH 9
    07.2018 drożność jajowodów ok
    09.2018 rozpoczęcie leczenia w Invimedzie
    28.02.19 Aniołek 12tc 💔 ciąża naturalna
    08.2020 pierwsze podejście do in vitro
    07.09.2020 transfer cb 💔
    12.10.2020 kolejny transfer + embryoglue
    beta: 7 dpt - 14, 9 dpt - 60, 11 dpt - 171, 14 dpt - 1175 Aniolek 8 tc 💔
    05.2021 drugie podejście
    10.06.2021 transfer cb 💔
    Immunologia - brak najważniejszych KIRów i komórki NK 20%
    09.2021 transfer ❄️❄️ accofil, intralipid, embryoglue, beta: 6dpt 41, 8dpt 93 11dpt 445 13dpt 1087 21dpt jest zarodek + krwiak 27dpt mamy ❤️
    4.06.2022 rodzi sie nasz syn 🥰
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 10 listopada 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Ile czekałaś na wynik? To dostałaś na maila czy w papierze? Ja robię w piątek to badanie🙈.

    Dostałam wynik badania elektronicznie na portalu. Informacja, że wynik jest dostępny przyszła SMSem. Ogólnie robiłam to badanie wysyłkowo. W piątek moja próbka dotarła do labo, a dziś był wynik. Z tym, że ja opłaciłam pakiet premium z krótszym terminem realizacji i konsultacją genetyczną w cenie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgxcsqva773duy4.png
‹‹ 1465 1466 1467 1468 1469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ